Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
wyprawa na krk :) 2 snikersy ;x i duzy szejk aa i fryty:D z 5000kcl jak nic tza isc spac bay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia113
Witam!! Dziś postanowiłam się odchudzać tak na dobre!! Oby się udało z wami bedzie mi raźniej:) Mam juz dosyc oponki na brzuchu:) zastanawiam się która dieta bedzie najlepsza.. Słyszałam że dobre rezultaty daje dieta kapuściana.. to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gunia, specjalistką od kapuscianej jest Natiiiiiiiiiiiii, ja mam 1000 kcal i uwielbiam ta dietę, dla mnie jest zdecydowanie najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia113
Natiiiiiiiii co robić żeby znów nie przytyć po diecie kapuścianej?? Boje się powrotu do starej wagi kiedy już schudne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ogolnie to ze mna bylo tak : zaczelam sie odchudzac i wtryniac kapuste przez 3 tygodnie wsumie waga ne spadla moze tam 1-2kg ne pamietam doklandie no i potem jadlam normalnie bez slodyczy i staralam sie ne jesc kolacji ale obiadek i wszystko tak jak zwykle no i waga malała powoli i dopiero po kilku miechach waga spadłąa spadała az spadal prawie o 8kg:) teraz jem normalnie ograniczam slodycze i jest 62kg ale tza sie pilnowac , a i jak np zjem kilka dni pod zad jakis slodycze to waga idzie w gore ale potem sie obniza narazie sie zatrzymalam na 62 i ne moge zejsc nizej:( powodzonka troche zamotłąam ale trudno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeczka:):):):) co słychać?:) idzie mi nawet spoko ale na produkty mleczne juz nie moge patrzec:o ciagle musli, jogurt i serki, brakuje mi miechac ale ciezko jesc wedline jak sie nie je pieczywa, z serkiem jakos łatwiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia113
Dziękuje Natiiiiiiiiii Mam nadzieje że dam rade:) Dziś zaczynam jeść zupke kapuściną! Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
to ja proponuje jakiegos slodycza sa sa sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiiiiiii no jak możesz o slodyczach mówić? Nie dobrze, nie dobrze, osłabiasz mój zapał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
hejka!!!!! Mogłabym się do WAs dołączc????? Fajny topik macie;). Ja mam 152 cm i 50 kg ehh koszmar. Moim celem jest 40 kg hih. Chciałabym zaczac dietke 1000 kcal. Jak myślicie ile uda mi się na niej schudnąć w ciągu tyg.??????? Dzisiaj już rano zjadłam 1 kanapke z chleba razowego z pomidorem obiad: zamierzam troszeczke ryzu z truskwkami i tyle na dziś. Zero kolacji, słodyczy, wiecej ruchu hihihi ( rowerek). POzdrówka***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek ->jeden snikersik nie odlozy ci sie na biodrach:D edyta-> 40kg:| to ja powodzenia w takim razie zycze no i jasne ze sie mozesz dolaczyc wkoncu w KUPIE sila:D a pozatym to ja sie pochwalic przyszlam bo dzis sie wazylam i waze 61 kg z wielkim hakiem :D , pozatym bylam dzis u bylego szefa i stwierdzil ze schudlam ,ostanio kuzyna spotkałam i tez darł sie na pol ulicy ze schudłam:D no a to dzieki temu ze zaczelam czytac to forum hihih praiwe rok temu:P ide sie uczyc a potem na rower powodzenia laski;-)))) ,,czasami wole byc zupełnie sam , niezdarnie tanczyc na granicy zła i nawet stoczyc sie na samo dno , czasami wole to niz czułość waszych obcych rąk:-o''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeczka laleczki! Natiiiiiiiii poszłam Twoim sledem, zjadłam Pawełka 😭 ale ogólnie jest ok, spadło juz 3 kg:D:D:D:D Witam nową koleżankę, moją imienniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
a ja chcac niechcac musze przejsc na diete bo od ponad tygodnia jest mi ciagle niedobrze;/ ło szit ale przynamiej moze cosik zgubie:) edytek tak dalej ;:D jak zgubilas 3kg? po diecie 1000kcl? wogule ile teraz wazysz?? ,,czasami wole byc zupełnie sam , niezdarnie tanczyc na granicy zła i nawet stoczyc sie na samo dno , czasami wole to niz czułość waszych obcych rąk''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
a no i wlasnie wrocilam z rowerka 10km nie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
to ja musze przestan wpiepszac bo mnie zara przegonisz grrr:P ,,czasami wole byc zupełnie sam , niezdarnie tanczyc na granicy zła i nawet stoczyc sie na samo dno , czasami wole to niz czułość waszych obcych rąk''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H23
163cm prawie 65 kg... za dużo, dużo za dużo. macie jakieś sprawdzone przepisy na dobre dietki? póki co musze tylko ograniczyć jedzenie, bo nie mam mozliwości za duzo się ruszać (kontuzja :/) 11.07 jade na obóz i mam nadzieje że ograniczenie żarcia i codzienne treningi coś dadzą.nie chce już oponki i tych koszmarnych ud.pozdróffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop:):):):) H23 ogranicz slodycze pieczywo, ziemniaki i zobaczysz, ze na efekt nie trzeba bedzie dlugo czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
hejcia!!!!!!!! Ehhh dzisiaj nażarłam się jak nie powiem co. Teraz popijam senes;/ Ale od jutra porządna dietka!!!!!!!!!!!!! Musze zgubić 8 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ja wczoraj mialam kryzys, normalnie zjadłam kosmiczne ilości😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja na studiach mam przedmiot analiza i dzis np jedlismy czekolade porownujac jedna z druga mniam dieta poslza sie jebac ale za to przedmiot super pzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hoooP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiiii nie martw sie moja dieta tez przepadła😭 no jak tak mozna? no jak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lataaaaaaaaaa do lataaaaaaaaaaa bede szła:D juz mam termin urlopu:)19 sierpnia:D najpierw mazury potem morze:D ale jeszcze wczesniej trzeba zacisnac pasa, zakupic nowy kostium... :Dale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bez kolacji kilka dni cwiczenia a tu 63! to przez te browary bu:( ,,czasami wole byc zupełnie sam , niezdarnie tanczyc na granicy zła i nawet stoczyc sie na samo dno , czasami wole to niz czułość waszych obcych rąk''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a ja jutro i za tydzień mam weselicha:o i pewnie pojem, popiję😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozstaju drog
Dziewczyny, jako te bardziej doswiadczone, mozecie tu zajrzec: post z dnia 01:59 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266302&start=0 i sie wypowiedziec tam co o tym myslicie. Jestem w moim zyciu na etapie teraz: "jestem w kropce" Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiii
co to ma wpsolnego z odchudzaniem:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja znikom z tego topiku bo i tak nikogo tu nima yO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×