Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek zyjesz:))))aaaaa:) ja tez jem jak prosiak dzis zjadlam czekolade princ polo loda obiad sniadanko kolacje łee przed orkesem jestem to daltego;/ ale waga sie utrzymuje narazie jakies nowe fotki masz:)???? pzdrawiam,;) niech topik nie umiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Natuś jestem, nauki mam sporo bo jutro dwa egzaminy ale zaraz potem wracam, żeby się odchudzać!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
przezylam ten weeknd a jak to przezylwam to przezyje chyba wszystko hehee tyle kolosów w jeden dzien to nie mialam :-o a nadal jem jak dziki wiepsz........:-/ gr nawet na wage teraz whcodzic ne chce rpzestałam pracowac i siedze w domku i wtryniam slodycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kapuscina od jutra zaczynam :) a teraz ide sie polazycz bo byłam na slowacji i mnie przypalilo jak kurczaka na ruszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów kapuścianą>? Ty to masz samozaparcie tak ta kapuche zażerać, ja kupiłam ten adipex ale boje się go brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lzej bede sie odzywiac od dziś, trzeba cos zrobic ze sobą:):):):) najwazniejsze to sie nie poddawac:) po pracy pojde na zakupy, bo nie jestem przygotowana do dietkowania:) Śniadanie: 1 kajzerka z serkiem homogenizowanym, zielona herbata II Śniadane: jogurt naturalny Danone, 4 truskawki Obiad: mały talerz zupy Podwieczorek: 4 morele :) Życie jest piękne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedziałam, tak zrobiłam od dziś dietkuję, może z łaski swojej ktoś się przyłączy to raźniej będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja powiedziałam ze przezucam sie na kapusiana ale jednak zaczne od poniedzialku a teraz lece dupsko plaszczyc na slonku:)))))) edytek a ty utrzymujesz caly czas jedna wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek gdzies kupilas adipex i ile dałas?????? ja o tym myslalam ale czytałam na tym forum rozne opinie i sie troche boije:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati jak chcesz to moge Ci odsprzedac, po popredzniej diecie przybylo mi 2 kg teraz kolejny dzien na 1000 kcal daje rade, mam nadzieje, ze sie uda i wytrzymam najtrudniejsze pierwsze dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień, dzis bedzie ciężej bo mam impreze rodzinną- 18. brata ale dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w górę!! wczoraj nie było wcale tak źle:) dziś kolejny dzień lekkie sniadanko juz za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiii
znalazlam nie bylo mnie kilka dni ;P imprezy itp:)))))) włansie ja sie boje tego adipexa:| bo to podobno na bazie amfetaminy czy cus..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy sie boi a wszyscy biora:P u mnie kolejny dzien, mam nadzieje, ze dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek ktory dzien juz bieresz to paskudztwo? :D widzisz jakies efekty? i jesli mozna wiesziec gdzie kupilas i za ile :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w necie za 20 zł 10 sztuk, nie biorę dlatego chce sprzedać. Nie moge brać bo ja mam arytmie serca i moge sie przekrecić ale na 1000 kcal schudłam juz 2 kg :D:D:D:D:D a dziś 9 dzień diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
jak to za 20? jak to podbno okolo100zl kosztuje;P ja moge kupic od ciebie za 10zl;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
e a moze by tak ocet jablkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giogio
a moze zacznijcie sie odchudzac od nowego roku?najlepiej odwlekac...zeby ladnie wygladac trzeba prowadzic w miare normalny tryb zycia a nie odchudzac sie przez niewiadomo ile i potem znow to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIANNA z Kropka na czole
Nareszcie topik ktory mi sie podoba Kocham siebie i lubie swoje cialo ..ale bez przesady ....... waze tez ok 85 kg, w sumie troche juz sie nie wazylam, wiec moze i wiecje? A moze ciut mniej??? Chctnie sie przylacze i podoba mi sie ze od 1 sierpnia, ejst czas na przygotowanie sie - psychiczne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giogio------> ten topic powstał w zeszłym roku!!!!! W sierpniu!!!! Wystarczy wejść na pierwszą stronę, żeby zobaczyć datę!!! Tak więc schudłysmy juz raz i chcemy jeszcze raz. Zanim zaczniesz krytykowac upewnij się, czy masz rację :o Marianna z Kropka na czole- ---->oczywiście jeśli ktoś się chce przyłączyć to zapraszam. Ale jak już wyżej pisałam topic istnieje już prawie rok :) A do diety nie ma co się przygotowywac psychicznie, zacznij już teraz ograniczać jedzenie stopniowo, będzie Ci łatwiej, niż od razu wskoczyć na 1000 kcal. Jak w zeszłym roku zaczynałam dietę to ważyłam tyle co Ty i dałam radę :) a wierz mi, łakomczuch ze mnie potworny. Tak więc zapraszam:) Natiiiii------> Ja piję herbatki Slim System Vitax, one mają ocet jabłkowy. Mają fajny smak i nie czuję się głodna po tych zielonych. Adipex kupiłam za 20 zł listek z 10 tabletkami od faceta z netu. ale może spróbuj tak jak ja na 1000 kcal się przerzucić? to jest wygodne bo naprawde jesz to co Ci odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiii
giogio -> wynocha, czytaj od poczatku a potem krytykuj:) edytek-> 1000kcl nie zabardzo mi odpowiada znaczy mam tu na mysli obiadki ;/ , pozatym ne umiem tego obliczac kiedys chcialam przejsc to wogule mi ne wychodzilo bo jestem osiol i se ne umialam duzo produktorów obliczyc bu:( a tera jade na kolokwium aaaaaaaaaaaaaa:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiiii powodzenia, jesli chodzi o obiadki to jedz połowe po prostu:) wonderful and adorable woman pozakładała mnóstwo topiców na Kafe o odchudzaniu, szkoda tylko, że na zadnym sie nie udziela i ten tez porzucila.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiii
jej strata my za to wytrwałe jestesmy aaaa edytek dobre te herbatki? bo zastanawiam sie nad kupnem pzdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DOBRE DOBRE, KUPIŁAM DWA OPAKOWANIA PÓKI CO PIJE PIERWSZĄ \"FAZĘ\" CZYLI CHROM I INSULINA:) ZA SPALANIE WEZMĘ SIĘ ZA JAKIŚ TYDZIEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×