Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Renola
Właśnie wróciłam od gina , mam kolejne L4 i chyba będe siedziała w domu do kwietnia. Puls podwyższony u mnie to norma, od dawna mam tak ok. 100 (ciśnienie w normie) ale dopiero dziś powiedziałam o tym lekarzowi - wysłał mnie na badania tarczycy. Zrobie w poniedziałek, jak bedą wyniki napisze co sie dowiem. Ja jak większośc biore Feminatal - krew mam w porządku ale z moczem to ciągłe problemy - biore urosept ziołowy a dziś dostałam lek Palin. Ciekawe czy bedzie leepiej - w nocy wstaje co godzine czasem co dwie do ubikacji a potem niewyspana cały dzień chodze jak neptyk. Musze jeszcze powiedzie że w zeszłą środe 02.11. poczułam ruchy (17hbd) bardzo delikatne - na drugi dzień nic i dopiero od czwartku czuję regularnie, codziennie i czasem nawet dos intensywnie. To naprawde cieszy. Cieplutko pozdrawiam wszystkie mamcie piszcie co u Was - życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Witam po długim niepisaniu. Mam od dłuższego czasu chandrę i tylko sobie was czytam. Ale od paru dni jak czuję ruchy maleństwa / 20tydz, to tak mi lżej na duszy. Co do ciuszków to sobie w H&M wczoraj kupiłam fajne sweterki, niestety tylko tam coś konkretnego znalazłam mimo że zleciałam całe miasto. A spodnie to podstawa. Polece wam znowu stronkę www.mamadama.pl już kupiłam dwie pary i są rewelacyjne tylko się dobrze wymierzcie i nie patrzcie na poprzednie rozmiary. Najlepsze rozwiązania na brzuszek są z firmy bebefield. POLECAM bo jeszcze tak wygodnych dzinsów nie miałam. Pozdrawiam was wszystkie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm.............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............- 2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? *************************************************************************************** Hej:) widzę ze Wy też macie problem z kurtkami na zimę, ja sie jeszcze co prawda nie rozglądałam ale juz sie boje co to bedzie, chyba kupie sobie rozmiar dwa za dużą. Renola super ze ruchy juz czujesz, ja jeszcze poczekam pewnie tydzień dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
czesc wszystkim Długi weekend zrobił swoje - większośc nawet tu chyba nie zaglądnie. Wszystkim życze dobrego humoru i optymizmu. Roza - słyszałam tak i sama to potwierdzam że najpierw można wyczuc ruchy rano lub wieczorem gdy leząc płasko połozy sie dłoń na brzuchu. Daj znac kiedy poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Pozdrawiam w ten piękny długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy słyszałyście o tym, ze od dnia, kiedy poczuje sie pierwsze ruchy Maleństwa, została równa połowa ciazy. Tak mówiła moja mama ( a ma nas czworo), u lekarza jeszcze nie byłam wiec nie wiem. Ale tak sobie myśle, że skoro poczułam ruchy w 18 tygodniu, to urodze w 36 tyg., czyli jakaś początek/połowa marca. Tylko się zastanawiam czy to aby nie za wczesnie. A wy coś wiecie na ten temat? pozdrawiam i życze udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Mam na imię dorota termin porodu mam na 26 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o to co napisała Ania26 to u mnie to sie nie sprawdziło w pierwszej ciąży poczułam ruchy dziecka pod koniec 18 tygodnia a urodziłam dokładnie w 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
witaj Viki w naszym gronie:) Annno 26 ja pierwsze kopniaczki w pierwszej ciazy poczułam w 20 tygodniu a teraz czuje ruchy (17 tydzien) ale jeszcze nie kopniaczki wiec nie sądze abym miała urodzic w 34 tygodniu to chyba niemozliwe, myśle ze pierwsze kopniaki to połowa ciąży bo książkowo to nastepuje ok. 20 tygonia . zależy to pewnie jeszcze od tego która to ciąża bo podobno drugie dziecko moze urodzic sie szybciej (chodzi mi o tygodnie ciąży) Pozdrawiam i do miłego kliknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiki! Dopiszę cię do tabelki. I dzieki Wiki i Słoneczko za odpowiedzi, troche sie uspokoiłam, bo wydaje mi sie , ze poród w 36 tyg. byłby za wcześnie. Pozdrawiam. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm.............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............- 2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........?????..........??????................??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26>>> Nie żartuj z tymi ruchami!:) Ja pierwsze ruchy poczułam w 16tym tygodniu czyli urodzę w 32??? To zdecydowanie za wczesnie! No chyba, że jednak prawidłowy jest termin marcowy ??? a nie ten z kwietnia ale to nie zgadza się z moimi wyliczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka chicago
jak wy czujecie ruchy tak wczesnie, ja jestem w 17 tygodniu i nic nie czuje podobno pierwsze ruchy to takie bulgotanie, napiszcie co dokladnie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak_27
Dziewcyny które nie czują jeszcze ruchów... nie ma powodów do zaniepokojenia. U pierworódek maluszek najczęsciej daje znać o sobie dopiero w okolicach 20 tyg. i jesli nie czuje sie nic wcześniej, trzeba cierpliwie czekać :) Ja równiez nie czuję jescze maleństwa a dokładnie dziś kończę 19 tc. Pozdrawiam wsystkie brzuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuj ę \"coś\" od jakiegoś tygodnia (dziś skończony 18 tc). nie są to kopniaki ani jakieś silne uderzenia. pierwszy raz, w zeszła sobotę, czułam mały kształ, kt. dotknął przedniej ścianki macicy. nie jest ot regularne i w zasadzie pojawia się tylko wieczorem (nie zawsze..) ale np. jak chcialam wczoraj zasnąć tak trochę leżąc ana brzuchu, mój mały lokator się zbuntował i dał znać, że mam się przekręcić. co też i uczyniłam :) mam tylko nadzieję, że nie jest to urojone... w tym tyg. idę do gina, to zapytam o wszystko :) aha, przez brzusio nic nie czuć, tylko wewnętrznie. mój kochany niemąż nie może się już doczekać, ciągle kładzie mi rękę na brzuchu i pyta: \"czy jest tam kto?\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Witam nową mamusie. Ja jestem po wizycie i czyje się świetnie, maluszek zdrowy , ruczów jeszcze nie czuję, ale już wiem będzie synek. Więc dopiszę się do tabelki. i dziewczyny uważjacie na te tabelki bo trzy ostatnie tabele są jakieś nieaktualne. Mam nadzieje że ta będzie aktualna. Jeśli znów jest coś nie tak to przepraszam. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............2kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? Viki2.................26.04.06............????..............???................??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze że nie które z was znają już płeć dziecka w którym tyg. dowiedziałyście się? rybka25 jak będzieszrobić nową tabelkę to mi wpisz 4 kg. i 89 cm w pasie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17 tyg, (tak liczy moja pani doktor)tylko że chłopca podobno można szybciej potwierdzić niż dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też mam nadzieje, ze jutro się dowiem jakiej płci jest Mój Skarbek. Rybka gratuluje Synusia. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich Brzusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka chicago>>> z tymi ruchami to podobno bardzo indywidualna sprawa, jedne kobiety czują je wcześniej już około 16 tygodnia a inne później nawet w 21szym, 22im i nie jest to żaden powód do zmartwień! Na początku u mnie nie były to wyraźne ruchy, tylko takie bardzo delikatne, jak ktoś określił tu wcześniej \"bąbelki\" w brzuchu. Teraz od ok półtora, dwóch tygodni mam już bardzo wyraźne ruchy,kilka razy dziennie, na tyle wyraźne, że czuje je też tatuś. Skoro mój ginekolog uważa to za normalne to chyba nie jest to jednak coś aż tak nieprawdopodobnego? Co do kurtek zimowych to jeszcze się tym nie martwię bo póki co wierzchnia odzież wciąż na mnie pasuje, gorzej z tą \"spodnią\" ;)Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka chicago
dzieki bo juz sie zaczelam martwic ze ja nie ma mam ruchow a wiekszosc was ma, bede cierpliwie czekala na kopniaczki trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 25
Kochane ciężaróweczki-kwietnióweczki napiszcie proszę (te z Was które miały usg połówkowe) jakie były wymiary Waszych fasolek, chodzi mi szczególnie o wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Ja się przeziebiłam, mam katar i kaszel jakiś mnie łapie. Wczoraj mialam stresa na poczcie, mało nie zasłabłam, były ogromne kolejki a mi robiło sie coraz cięzej stojąc, gorąco i jak juz byłam przy okienku to w uszach juz mi piszczało i plamki zaczeły sie robić, modliłam sie aby kobieta mnie skończyła obsługiwać i zeby już wyjśc na powietrze:O ledwo zeszłam ze schodów, mowie wystraszyłam sie nie na zarty. pewnie byłam cała blada i zielona na twarzy. Renola pewnie ze dam znać, zrobiłam tak jak mówisz ale nic nie czuję, muszę jeszcze cierpliwie poczekać. Ja nie wiem ile moja dzidzia waż i nawet nie wiem ile ma wzrostu:( na ostatnim usg nawet wydruku mi nie dali, tylko powiedzieli ze wszystko jest ok, nic wiecej zadnych szczegułów nawet za specjalnie monitora do mnie nie odwrociła ta kobieta, ale widziałam maleństwo jako tako. Może dlatego bo trafiłam na kobiete do ktorej chodziłam prywatnie( pech) i zrezygnowałam. Teraz gin co do niego chodze mowił zebym przyszła do szpitala co bede w nim rodzic bo tam przyjmuje 2 razy w tyg i nie bede musiała jej oglądać. Zrobiło mi sie przykro bo to była naprawdę dobra doktor, no ale coż tak juz jest. Na nastepna wizyte idę 25.11 i mam nadzieje juz dokładnie sie dowiedzieć:) poza tym usg jest w gabinecie:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie Mamusie!! Mam na imię Joasia. Mieszkam w Łodzi. 23 czerwca 2003 roku urodziłam córeczkę Agnieszkę. Teraz termin porodu mam wyznaczony na 4 (lub 6) kwietnia. Jutro kończę 20 tydzień. Jeśli chodzi o te ruchy dziecka, to z Agusią poczułam je w 20 tygodniu, a urodziłam Ją w 42 tygodniu (miałam poród wywoływany kroplówkami). Teraz poczułam ruchy Maleństwa w dniu rozpoczęcia 18 tygodnia. I mam nadzieję, że tym razem urodzę przed terminem, albo w trakcie terminu. Strasznie tego się boję. Bo z Agusią 10 dni leżałam w szpitalu czekając na poród. Na drugie USG idziemy całą rodzinką 1 grudnia i mamy nadzieję, że będzie widać płeć Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renola jak twoje wyniki na tarczycę??? Bo bardzo mnie ciekawi. Ja też miałam zrobić , jeden wynik już odebrałam a i jest bobry a drugi w środę bo nie mieli w laboratorium odczynników. i tak się zastanawiam że jak będzie też dobry to nie wiem od czego było u mnie to przyspieszone bicie serca. Moja lekarka mówiła że jeszcze mi zrobi echo serca ale jeszcze nie wiem kiedy. Pozdrawiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamuśki, nowe i strae bywalczynie. U mnie weekend upłyną spokojnie, w sobotę wybraliśmy się z znajomymi na dyskotekę, nawet się wybawiłam ale stwierdziłąm że to nasz ostatni wypad w trójkę, nastepne dopiero po porodzie, pewnie gdzieś za rok no może troszkę wcześniej. Ale nawet sie wytańczyłam nie szlałam oczywiście ale było miło. W niedzielę odwieziliśmy księdza, który udzielał nam slubu i obiecał że małego też nam ochrzci, super człowiek siedzieliśmy u niego chyba z 5 godzin, nagadaliśmy sie za wszysjkie czasy. Ja nadal ruchów nie czuję ale mam jeszcze trochę czasu do 22 tygodnia, później zacznę się martwić, narazie nie będę bo to szkodzi małemu. Jeszcze nie wiem co mam pod sercem, ale jakoś dziwnie sobie ubzdurałam że to synek Staś. Pozdrawiam wszytskich i odzywajcie się. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia
Witam serdecznie! Dawno tutaj nie zaglądałam i naprawdę dużo się zmieniło, u mnie z resztą też! Jestem w 19 tc i juz czuję ruchy maleństwa, jeszcze nie znam płci, ale 24.11. idę na USG połówkowe i mam nadzieję, że się dowiemy! Mamy nadzieję, że to będzie dziewczynka, ponieważ mamy już dla niej imię (Kornelia), a z imieniem dla chłopca będzie gorzej! Mam pytanie, czy bierzecie takiej leki jak Duphaston, Filomag B6, Diprophylinum, bo ja tak? Czujecie również bóle brzucha, np. z boku, na dole? Lekarz powiedział, że brzuszek rośnie, rozciągają się i dlatego boli. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! W szczególności witam nową Mamusie! Fajnie, ze do nas dołączyłaś. Ja dzis byłam u lekarza, powiedział, ze wszystko u mnie ok. Szyjka taka jak trzeba i z Dzidziusiem też w porzadku. Ruchliwe to moje Maleństwo, bo lekarz nie mógł go przyłapać w jednym miejscu. Pytałam o płeć, ale powiedział, ze dopiero za miesiąc mi powie. A wizyte mam na 20 grudnia, wiec będziemy mieć super prezent pod choinke. Ciesze sie, ze u was tez wszystko w porządku. Roza zycze Ci dużo zdrowia i mneij takich przygód jak ta na poczcie. Macieja, to tobrze, ze sie troszke wyszalałaś. Ładne imię wybrałaś dla chłopca ( u nas chłopiec będzie Kubuś, a córcia chyba Haneczka, ja mowie ze to chłopczyk, a mąż że dziewczynka, ciekawe kto ma racje). Georginia, ja procz witamin nie biore nic. A bóle czasem czuje po bokach, ale ponoc to normalne. A jak tam dziewczyny wasze kręgosłupy, bo mnie juz nawet spanie na boku nie wychodzi. Noce są najgorsze. Ale to chyba jedna z większych moich dolegliwości ciążowych, bo innych tak nie odczuwam. Nie mam żadnych szczególnych zachcianek, więc tymbardziej ciekawi mnie płeć mojego Szkraba. Mojej koleżance śniło sie dziś, ze urodziłam dwie córcie!!!! Ale z bliźniakami to bym chyba nie dała sobie rady. Ale co tam. Rozpisałam się, bo po powrocie od lekarza, jak wszystko jest dobrze, to chyba każda z nas rozpiera energia. Całuski Drogie mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!Joasia widzę że ty też w kwietniu urodzisz drugie dziecko i będziesz mieć 3 lata odstępu między dziećmi.Ja mam termin na 26 kwietnia a 25 kwietnia urodziłam córeczkę Wiktorię. Znasz już płec dziecka? Chciałabyś mieć chłopca czy dziewczynkę. georginia dlaczego bierzesz Duphostan masz niedobór progesteronu? Dziewczynki ja jestem od niedawna z wami i nie czytałam wcześniejszych stron napiszcie mi proszę coś więcej o sobie skąd jesteście ile macie lat ja jestem z Krosna może któraś z was pochdzi z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie. Co do tych ruchów to ja poczułam je w 17 tyg. Nie były to kopniaczki lecz takie bąbelki i tak jak opisują w gazetach - takie \"trzepotanie motyla\". W 19 tyg. bylismy u gina - dzidzia ma się się dobrze i wiecie co........... Pan dr powiedział że nie widac nic pomiedzy nóżkami - czyli pewnie dziewczynka. Hura. Mąż mój czekał na synka i cały czas ma nadzieje że dzdzia mam marne przyrodzenie i dlatego nie było nic widać. Słyszałam że jak chłopak to na 100 % a jak dziewczynka to różnie bywa. Zobaczymy za ok 20 tyg. Ale ta 20- stka szybko minęła. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam nadzieje
A ja mam nadzieje ze ci zycie po d...nakopie za to co napisalas(les) egoistko(sto)jedna(jeden)!! Pomysl troche glabie jeden... Trzymajcie sie mamuski;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×