Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja mam nadzieje sie dowiedziec co sie urodzi:) ale zobaczymy, no i Ty też niedługo poczujesz ruchy maleństwa, cie rpliwości, choć wiem ze trudno sie doczekać. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zobaczysz przeczytałam jako czujesz, sorki:) I oczywiście dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam stałe mamy i nowo przybyłe:) Ja jutro też ide do mojej gin,ale na usg to dopiero sie z nia pewnie umówie bo w gabinecie w przychodni nie ma takiego sprzetu, chodze wic do niej prywatnie. Troche sie niepokoje bo to druga dzidzia a jeszcze nie kopie tylko delikatnie się porusza (19 tydzien)ale mam nadzieje że jutro wszystkie moje obawy zostana rozwiane. Mąż mówi że to pewnie dziewczynka dlatego jest taka grzeczna:) Pozdrawiam wzzystkie mamy i ich maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza! Co do ruchow, to nie mogę się doczekać, alestaram się być cierpliwa. To naprawde piekne przeżycie mieć częśc siebie i najkochańszej osoby w brzuszku :) Mój mąż szaleje, rozmawia z małą codziennie, nawet Jej nagaduje na mamę :) W sumie to ślubowaliśmy w czerwcu i nie chcieliśmy tak szybko dziecka... Teraz widzę jaka byłam głupia i ile bym straciła! To maleństwo jeszcze bardziej nas polączylo! Słoneczko! Masz w domku już syna??? Jak było przy porodzie? Bo ja jestem przerażona troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza! Właśnie sie doczytałam że wychodzisz za mąż! Gratulacje!!!! Ja to niedawno przeżywałam - było cudnie! Kiedy ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Biedrona tak mamy już 6-letniego Mateuszka. Poród nie był straszny.O godzinie 2 w nocy obudziły mnie skurcze a o 8 rano kiedy były co 10 minut pojechalismy do szpitala. Pord był rodzinny, mąż bardzo mi pomagał , o godz. 9:00 skurcze rozpoczeły sie na dobre w międzyczasie odeszły mi wody a o 12:25 przyszedł na świat nasz synek:). Nie powiem nie było łatwo ,ale też nie tak strasznie jak sie niekiedy słyszy. Tak wiec nie martw sie , nie ma się czego bać ,wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Słoneczko! Gratuluję syna-macie już prawdziwego kawalera! 6 lat, to już poważny wiek :) W takim razie życzę Ci żeby to była dziewczynka :). Wyobrażam sobie, że poród nie może być łatwy, ale tłumaczę sobie, że to szybko minie i będzie już tylko malestwo!!! :) Czekam na nie z niecierpliwością, tymbardziej, że do końca trzeciego m-ca miałam zagrożoną ciążę i musiałam leżeć. Na szczęście jest już dobrze i czujemy się świetnie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie :) Z wyliczeń wg \"kółeczka\" u gina termin mam na 30.04, z ostatniego usg (w 13 tc. kiedy robiłam przezierność) wyszło 26.04, a z internetowych kalendarzyków wychodziło 1.05, więc obstawiam tego 30-go :) Co do ruchów odczuwam od czasu do czasu jakby przepływającą w brzuchu rybkę, i myślę, że to chyba mój dzidziuś daje mi znać, że tam jest :) Zaraz wpiszę się do tabelki, a wieczorem dokładniej przeczytam Wasze wypowiedzi, aby Was lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? Monikaa_............25.04.06..........3,00kg...........78cm.............??? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? sissi.................30.04.06.............4 kg...........85 cm...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak tu miło zajrzeć, kiedy tak gwarno! Ja niedawno wrociłam z pracy i juz sie tam wybieram z powrotem na dyskoteke. Nie chce mi sie jak cholera, ale mus to mus. Moj Maluch odzywa sie coraz częściej w ciagu dnia, a wczoraj to problemy były z jelitami, na szczęscie. Jeszcze raz witam nowe Mamusie- Nauczycielki. Napiszcie czego uczycie, bo ja fizyki i matmy. Roza, to ciekawie, ze ci tak brzusio wyskoczył, chce być widoczny na twoim Ślubie. Pozdrawiam Was Wszystkie. Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie!Witaj u nas biedrona :) ja też jestem nauczycielką nauczania indywidualnego tylko w szkole podstawowej! Ania26 jak tam po imprezce andrzejkowej?Ja właśnie niedawno z niej wróciłam, było całkiem przyjemnie! Moja dzidzia straszliwie sie wierci w brzuszku czasami az się martwię czy wszystko jest w porządku. Potrafi nawet obudzić mnie w nocy, a czasem dostaję takiego \"kuksańca\", że aż cała się zrywam...Czy to normalne? Miałam zapytać jutro lekarza ale niestety nie będzie go i muszę przełożyć wizytę na przyszły piątek...Szkoda... Aha...Mam fatalne spanie :O , bardziej sie męczę niż śpię, znacie może jakiś sposób na lepszy sen??? Renola jeśli możesz napisz mi prosze o tych skurczach, mnie czasmi też tak stwardnieje w jednym miejscu brzuch, nie wiedziałam, że to może być skurcz...Pozdrowienia dla wszystkich!!!PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza i Toto (tak mówimy żartem z mężem) waży 540 gram, ma prawie 26 cm. To już konkretny gość albo gościówa. Ja też jestem wykończona- we wtorek dyskoteka, wczoraj rada i lekarz, dziś zebranie. Dobrze, że jutro piątek. Pewnie dziś zasnę i nie obejrzę do końca \"Gotowych na wszystko\", a to mój ulubiony serial. W czym chodzicie ? Ja myślę , czy kupować kurtkę czy coś. Nie chce mi się wydawać kasy na coś, w czym pochodzę tylko 2- 3 miesiące, bo na razie jeszcze wchodzę w stare. Tak wogóle, to wszyscy mówią, że rosnę w oczach . A co u Was ? A mamcie nauczycielki jak żyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero przeczytałam poprzednią stronę, widzę, że mamy ty nowe Mamusie.Faktycznie, coś dużo nas tu tych ciał pedagogicznych, może jakiaś mała rada szkoleniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Dzięki biedrona za życzenia, wszyscy oczekuja i życzą nam córci , jedynie synek zdmuchujac świeczki na torcie zażyczył sobie braciszka a jak bedzie może bede już wkrótce wiedzieć dla nas najważniejsze żeby było całe i zdrowe. Dzieki raz jeszcze i dla was też dużo zdrowka , pozdrowienia dla mam i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie!! Ostatnio nie miałam czasu nic napisać, ale bacznie czytałam nasze forum. Dużo piszecie o ruchach Dzidziusiów. Ja juz prawie czuje je od miesiąca (ale to jest drugie Dziecko i pewnie dlatego tak szybko, no i teraz jestem w 22 tygodniu), a z każdym dniem są coraz silniejsze kopniaki. Na początku jak Mąż przykładał rekę, to Maleństwo przestawało kopać, ale teraz zmieniło się to i obojgu bardzo to się podoba. Brzuch też bardzo często mam twardy, ale jakoś tym się nie przejmuję. W przyszły czwartek idę do lekarza i na USG i wszystkiego pewnie się dowiem. Bardzo się cieszę z tego, że wczoraj mój okulista dał mi zaświadczenie, że mogę rodzić siłami natury. Przy tamtym porodzie musiałam prawie że wybłagać o to. A teraz okazało się, że moje siatkówki są w bardzo dobrym stanie i nie ma najmniejszych przeciwskazań do naturalnego porodu. Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie i na Dzidziusie. Miłej nocki. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Joasia79............06.04.06...........3kg............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? Monikaa_............25.04.06..........3,00kg...........78cm.............??? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? sissi.................30.04.06.............4 kg...........85 cm...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę polskiego i u nas w szkole jest też dziś dyskoteka :) ale ja byłam na dyskotece otrzęsinowej we wrześniu, więc do końca roku szkolnego mam spokój z dyskotekami. U nas jest dużo nauczycieli, więc każdemu przypada średnio raz w roku. Niedawno zaliczyłam też półmetek, ale tylko dlatego, że moja klasa go miała, więc \"musiałam\" iść. W styczniu czeka mnie jeszcze studniówka, ale te imprezki akurat lubię ;) RRR wczoraj właśnie zakupiłam kurtkę, ta z zeszłego roku jest za ciasna już, a płaszcz zbyt ciężki i długi. Poczułam się rozgrzeszona i że nie mam innego wyjścia i po prostu kupiłam ;) Wzięłam taką o rozmiar większą, więc powinna wystarczyć, a że ma pasek, to może i na przyszły rok też będzie (paskiem przyciągnę w brzuchu), a jak nie, to zrobię komuś prezent ;) RRR to faktycznie kawał dzidzi już macie :) miałaś to usg połówkowe? Szkoda, że dzidzia nie pokazała kim jest, ale nie tym, to następnym razem. Biedrona termin porodu masz na początek maja, dobrze zrozumiałam? Anna80 czekam już z niecierpliwością na takie kuksańce od dziudziusia :) Ania26 długo na tej dyskotece musisz siedzieć, bidulko? Słoneczko byłam u gina wczoraj i powiedział, że dopiero na początku grudnia poczuję jakieś konkretniejsze ruchy, więc i Ty się nie martw, jeszcze masz czas. Innym dziewczynkom przesyłam pozdrowienia, muszę więcej o Was poczytać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jak miło Was poczytać:) dziś tylko na chwilkę wpadam, bo bede sie szykować do gina i do szkółki. Biedrona dziekuję za gratulacje, juz nie mogę sie doczekać:) Sissi to masz podobnie jak ja, ja mam na 29 kwietnia termin:D Ania no mnie też zastanawia ten brzuszek, pewnie masz racje i maluch chce też brać udział w ceremonii i to widocznie a nie z ukrycia:) RRR ciesze sie ze wszystko dobrze i Wasze Toto jest naprawdę \"pokazne\":):) Słoneczko nie martw się, zobaczysz ze jeszcze maluszek pokaże mamusi na co go stać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Chciałam tylko napisać że też już czuję ruchy dziecka na początku myślałam że mi się tylko coś wydaję ale od kilku dni są regularne i teraz już wiem że to na pewno mój synek się rusza. życzę miłego dnia i zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki .Wiecie co dzisiaj rano zrobilam chcialam wygotowac córci nowy smoczek i zatyczke postawilam na ogniu i poszlam ogladsac bajki z mala po pol godz poczulam jakies tchnienie zeby zagladnoc do kuchni a tam siwo woda sie wtgotowala a smoczek z zatyczka sie stopil smierdzialo jak palona opona zreszta smierdzi do teraz chociaz caly czas wietrze. Wiecie co od kad jestem w ciazy taka jestem rozkojarzona czesto o czyms zapominam troche sie boje porodu bo juz wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Anna80, mój maluch tez juz podskakuje i to tak, ze widac czasami jak sie brzuchol rusza. Moj Mąż nie miał okazji jeszcze tego oglądać, bo w tym tyg. sie nie możemy po prostu spotkać. I na imprezie było całkiemfajnie, ale za długo nie byłam, bo na szaleństwa sie juz nie nadaje. Sisi siedziałam wczoraj do 20:30, ale było nawet miło. U nas niestety wychowawca musi przychodzic na każdą dyskotekę. Joasia, to fajnie, ze wyszło ci z porodem, tak jak chcesz, a powiedz mi 22 tydzień, to liczysz jeszcze jako piąty, czy juz 6 miesiac, bo ja tez jestem w 22, ale licze jeszcze do piatego. RRR to prawdziwego Smoka, nosisz pod serduchem, ja zapytam o wymiary, dopiero 20 grudnia (ale to strasznie długo jeszcze). Viki uważaj, zebys domu z dymem nie puściła!!! Cięzki tydzień za mną, a jutro i w niedziele jeszcze na uczelnie. chyba nie wyrobie, przez to przemęczenie \"wciągają mnie doły\" i rycze bez powodu, wy tez tak macie? Pocieszem się , ze jeszce tylko 3 zjazdy i skoncze te studia podyplomowe! Roza, a Twój Maluszek, to w koncu będzie \"Gość Honorowy\", to przecież musi się pokazać! Trzymajcie się Kochane cieplutko, w te szare dni! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamusie!!!!!! Ale się rozpisałyscie! Aż nie wiem komu najpierw odpisac!!!! Ale, dlatego że dopiero wróciłam ze szkoły i jestem wykończona (raczej pogodą niż pracą) to narazie tylko pozdrowię Was wszystkie, a Waszym dzidziusiom przesylam wielkie buziaki!!!! Dzisiaj chyba trochę popiszę, bo mój mężulek jast na meczu hokejowym i wróci dopiero ok. 21 :( :( :( A tak w ogóle skąd jesteście???? Można by dopisac do tabelki miasto.... Ja mieszkam niedaleko Torunia, w Kowalewie Pom. ( dziura:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam cieplutko wszystkie mamy:) Niedawno wróciłam od gina , udało mi sie tez umówic z moja gin na usg:) i mogłam znowu zobaczyc moje małe cudo. Z usg wynika że dziś to dokładnie 20 tydzień ciąży a dzidzai rozwiaja się symetrycznie co do wieku ciąży czyli wręcz książkowo , ciesze sie ogromnie bo jeszcze wczoraj sie martwiałam a dzis jestem happy że moje maleństwo tak wspaniale sie rozwiaja. Dzidzia mieży 18,1 cm i waży 340 g. Jeśli zaś chodzi o płec to moja gin powiedziała tak nie jestem pewna ale wydaje mi sie że to jest dziewczynka:) Cieszę sie choiciaż się jeszcze nie nastawiam w 100%, cieszę się że wszystko jest ok. teraz moge spać spokojnie .Moja mama jak usłyszała ze prawdopodobnie bedzie wnuczka to ogromnie się ucieszyła( ma już 2 wnuków:1 moj drugi od brata). Waga wzrosła mi do 3 kg a obwód brzuszka do 97 no i termin przesunął sie na 21 kwiecien.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam ponownie :)Jeśli któraś z was może nanieś moje wymiarki będę wdzięczna , bo nie mam pojęcia jak to sie robi. :) Roza dzięki za słowa pociechy , dzis już wiem że nie mam sie czym martwić :)Zmykam zająć się chociąż chwilkę synkiem bo dziś przez cały dzień był pod opieką przedszkola a potem babbvci, ale jutro więc mu wynagrodze dzisiejszy dzień. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę takich radosnych dni jaki ja miałam dzisiaj:) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze słoneczko :) :) :) Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Joasia79............06.04.06...........3kg............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........21.04.06..............3kg.........97cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? Monikaa_............25.04.06..........3,00kg...........78cm.............??? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? sissi.................30.04.06.............4 kg...........85 cm...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Dzięki biedrona:):):) Zmykam spac , bo dzisiejszy dzien był radisny lecz bardzo zabiegany i jestm padnięta:) Miłego weekendu dla wszystkich mam i ichskarbów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI73
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pusto! Co słychać ? Wcale nie mam takiego smoka dziewczyny, ja jestem pierwsza w tabeli, to już 23 tydzień. Wasze Maluchy też wtedy będą już pokaźne. Zrobiłam rundkę po sklepach i jestem mile zaskoczona.OD czasów , gdy miałam malutką córkę( to zabrzmiało niemal jak bajka), dużo się zmieniło.Przede wszystkim ceny ! Za body, zwykłe bawełniane trzeba było zapłacić jakieś 20 zł,teraz 8-9 !Mnie zaopatrywał teść, który był w Stanach, bo tam to kosztowało grosze. Teraz- kolorowy zawrót głowy! Od stycznia planuję zrobić zakupy, do kliniki, w której planuję rodzić, trzeba sobie wszystko zabrać, nawet pampersy. Ale się rozpisałam! Pozdrawiam Wszystkie i cieszę się, że u Was wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ania a jak -to przecież bedzie gość honorowy:) A co do miesięcy to mi sie wydaje ze poczekaj do pełnego 22 tygodnia i wtedy zacznij liczyć , ja tak robiłam z piątym miesiącem:) Słoneczko i widzisz nie było sie czym martwić, ciesze sie ze już wszystko wiesz:) Ja byłam u gina i nie miałam usg:( bede miała dopiero 9 stycznia, bo gin mi mowił ze tak sie robi 3-4 razy, wiec muszę poczekać, ale za to słuchałam jak sie malec rusza i jego serduszko:) i co najwazniejsze jest wszystko ok:):) No i maluszek coraz intensywniej sie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR mile mnie zaskoczyłaś z tymi cenami, bo mi sie wydawało ze bedą wiecej kosztować, a jeszcze sie nie orientowałam w cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×