Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Joasia79
Witajcie Mamuśki i Maleństwa!! Dawno mnie nie było. Ostatnio (była to środa) miałam niezbyt miłą syuację. Jak wysiadałam z samochodu, to się przewróciłam. Na szczęście poleciałam na plecy i uderzyłam w inne auto kręgosłupem. Cięszę się że nie poleciałam na brzuch. Jak na razie nie widzę żadnych konsekwencj tego upadku. Maleństwo po jakiś kilkunastu minutach zaczęło się ruszać i kopać i jest taki żwawy jak zawsze, więc z Nim jest chyba wszystko dobrze. Trochę czuję się obolała, ale wkońcu porządnie przywaliłam w lód i samochód. Muszę po prostu dojść do siebie. Uważajcie na siebie i (Uff) oby ta zima skończyła się jak najprędzej! - bez żadnych poważnych upadków. Viki - jeśli chodzi o ostatnią miesiączkę to miałam ją 29 czerwca. Moje cykle są regularne i trwają 28 dni. Znam także dokładny dzień zapłodnienia, czyli 13 lipca. Serek - no i jak Tobie (Wam) się podoba w szkole rodzenia? Kiedy chodzisz na zajęcia? Aniu 26 - wszystkiego najlepszego! Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....5kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........6kg.....92cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....5,5kg....88cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka...........Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia79 u ciebie obliczenie terminu rzeczywistego to prosta sprawa to jest 7 kwietnia. Gorzej u ciebie Anno80 zwłaszcza ze nie wiesz ile mógł trwac twój ostatni cykl.Jeśli byl on 32-dniowy to termin wychodzi na 22 marzec, jesli 33-dniowy to na 23 marzec jesli 34-dniowy to na 24 marzec, ajesli 25-dniowy to na 25 marzec.Jesli urodzisz ostatniego marca lub pierwszego kwietnia to znaczy ze twoj ostatni cykl trwalby az 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
WITAM WAS WSZYSTKIE PO DŁUGIEJ NIEOBECNOŚCI. Uff już pobyt w szpitalu mam za sobą-kilka kroplówek rozkurczowych z magnezem ,nospa i narazie OKI jest.Tylko po tym co napatrzyłam się w szpitalu to mam naprawde dość.Nie chodzi mi o bóle czy krzyki przy porodzie -ale o podejście lekarzy,tak sobie pozwalaja i takie odzywki mają,że płakać się chce i gdzie tu kurcze jakaś mowa o moralności i etyce zawodowej.Sama od 5 lat mam doczynienia z szkołą medyczną bo po ogólniaku taki kierunek sobie wybrałam.Maglują z psychologii ,socjologii z etyki zawodowej -szkoda tylko ,że co niektórzy o tym zapominają. Co najgorsze miałam na sali 2 dziewczyny jedna niecałe 17 lat ,a druga 18 -a ja 25 tak miło mi czas zleciał i takie tematu poruszane były,ze tylko uwstecznić się można było;-)) dobrze tylko,że mój chłopak mieszka ok 200 m od szpitala i odwiedzal mnie 2 razy dziennie i moja mama ,bo tak to zgłupiałabym do reszty. Dziś z ledwością wyszłam bo wczoraj jedna z moich mąrdych współlokatorek wstała od kroplówki pomimo,że nawet do ubikacji jej nawet nie wolno wstawać i zemdlała- akurat ja byłam podłączona do KTG aparatu ,który mierzy skorcze macicy.Pod wpływem nerwów skórcze i tak wzrosły ,że lekarz aż był przerażony.Na szczęście to tylko pod wpływem stresu -i wszystko samo uspokoiło sie bez żadnych leków . Mam tylko nadzieję ,że wszystko w porządku będzie ze mną i z moim maleństwem -bo nie ma to jak w domuku. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE ,TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....5kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........6kg.....92cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....5,5kg....88cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka...........Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... witam dzieczyny troche dopisalam sobie, waga w koncu ruszyla w gore w 7 miesiacu. dwa kg, ale tylko dlatego ze siedze w domu i malo sie ruszam. Mam czesto bole nog, pije magnez 3 razy dziennie, jem duzo owocow i wazyw i zaczyna do mnie docierac ze niedlugo bedziemy rodzic, bo za okolo 2 miesiace lub 2,5 miesiaca, ja mam termin na 2 kwietnia ale mysle ze zalapie sie na marzec:)) jakos ta mam przeczucie. Zaczynam zbierac wyprawke. kolezanki powoli oddaja mi ciuszki po mojej corce, ak ze ciuchow mam co nie miara, ale zaczynam sie bac porodu, nie mam negatywych wspomnien z pierwszego, wrecz przeciwnie, ale gdzies w srodku czai sie strach. wy tez tak macie pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za życzenia!!!! Roza, nie moge juz pojsc na zwolnienie, bo wizyte u lekarza mam dopiero za 2tyg. a ten lekarz w mojej miejscowosći przyjmuje tylko 1 raz w tyg. wiec musze czekac na moj termin, a poza tym po macierzynskim chce wrocic do pracy, wiec gdybym teraz w tym goracym okresie końca semestru poszła na wolne, to mogło by to zostac zle odebrane. Dziewczyny czy Was bola żebra? Bo jaj juz w nocy nie moge znalezc zadnej pozycji do snu, koszmar. Ale z drugiej strony poza tymi bolami kregosłupa, pachwin, zeber i kosci łonowej , no i chwilowymi depresjami, to tak sobie mysle, ze ja te ciąze znosze b. dobrze, mam siłe do pracy, nie miałam zbytnich dolegliowsci w pierwszym okresie ciazy, wiec w porownaniu z waszymi przezyciami, to ja moge nazwac sie szczesciara. Viki, to ja tez poprosze o termin porodu, ostatnia miesiaczke miałam 25 czerwca, cykle zwykle 29 dniowe (od 27 do 31). Ja tez mam jakies takie przeczucie, ze urodze w marcu. Wczoraj rozmawialismy z mezem o tym zblizajacym sie rozwiazaniu, posmialismy sie troche, jak moj Mąż zaczął wymyślać jak to bedzie panikował. W sumie ta rozmowa troche mi pomogła, bo ostatnio mamy troche problemow, ja steres w pracy, moj Mąż tez ma problemy w pracy, nie wiadomo czy jej nie straci , wiec to wszytsko nie nastraja optymistycznie, no ale jakos trzeba dac sobie rade. Witch to dobrze ze z Wami juz wszystko o.k. Joasiu, musisz bardziej na siebie uważać!!! Dobrze, ze wszystko skonczyło sie dobrze. Anna80, to bardzo romantycznie ten WAsz Maluch został poczęty. no, Mój Skarb byc moze począł sie w Zakopanem, chociaz bardziej wydaje mi sie ze na Naszym prywatnym łożu małżenskim. W sumie to był pierwszy cykl staran i nie sądziłąm, ze nam sie uda tak za pierwszym razem, ale super ze tak wyszło! Trzymajcie sie! Roza zycze wytrwałosci na wykłądach i powodzenia na egzaminie!!! Ja swoja podyplomowke skonczyłąm tydzien temu i jestem przeszczęśliwa, ze mam juz to za soboą!!! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Viki mam prosbę może uda cci sie ustalić mój termin porodu bo rozbieznośc mam jak my wszytskie. Ostatnią miesiączkę miałam 2 lipca, cykl 29 diowy. My z maleństwem tez czujemy sie super, chodze na basen i na szkołe rodzenia w poniedziałek mam zajecia gimnastyczne. Zobaczymy jak sobie będę radzić. Teraz przez najbbliższe 2 mieisiące mój mąz co tydzień będzie nie obecny przez jakieś 3 -4 dni, i musze ojca z bratemn zapędzić do roboty aby zrobili pokoi dla maleństwa. pozdrawiam mamuski i trzymajcie sie ciepło. Papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escaada
Dziewczyny, ile powinno ważyć dziecko w 21 tygodniu ciąży, bo mój 472g. Czy to dobra waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Escaada waga dzidzi jest prawidłowa , ksiązkowo w 21 tygodniu dziecko waży 450- 540g. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki dzięki za obliczenia, nie wykluczam że mój cykl mógł być 40 dniowy ze względu na ten wyjazd wakacyjny po prostu przesunęła mi sie owulacja ale niestety nie wiem dokładnie o ile. Pewno wkrótce się przekonam! Ania26 Ja tez czasami gdy czytam Twoje posty to jakbym czytała swoje...My z mężem też mamy problemy z pracą no i w związku z tym troche sie niepokoimy jak to będzie. macieja ale z Ciebie aktywna kobitka:) Basen, szkoła rodzenia, gimnastyka- super! Pozdrawiam wszystkie mamusie!Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLIMAT25
MAM DO WAS PYTANIE ODNOŚNIE CZKAWKI MALEŃSTWA. CZY W 28-29 TYGODNIU JEST WSZYSTKO OK JEZELI MAŁA MA CODZIENNIE CZKAWKĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 26 jesli twoj cykl trwa 29 dni to data porodu jest na 3 kwietnia, chociaz piszesz ze od 27 do 31, to data porodu moze sie tez przesunac o te dni wsztstko zalerzy od tego ile by trwal twoj ostatni cykl. Macieja u ciebie prosta sprawa bo piszesz ze karzdy cykl trwa 29 dni to data porodu wypada na 10 kwietnia. Oczywiscie dziewczynki ja podaje daty w ktorych powinnyscie urodzic,ale jest wiele czynnikow ktore moga wplynac na zmiane tej daty, dlatego nalezy sie przygotowac do szpitala juz 2 tyg. przed data porodu..... Escaada twoje dziecko rosnie prawidlowo... KLIMAT25 moja wiktoria od 26 tyg.miala czkawke prawie codziennie,ja oczywiscie na poczatku sie przestraszylam bo nie wiedzialam co sie dzidzi dzieje ze nia tak rzuca,ale gin. szybko mnie uspokoila ze to czkawka i ze jest ona zupelnie nieszkodliwa dla dziecka. Wiki jak sie urodzila to gdzies do pol roku miala czkawke dosyc czesto.....Nic sie nie martw wszystko jest w porzadku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Viki! Mam do Was Dziewczyny takie bardzo intymne pytanko, oczywiscie nie musicie na nie odpowiadac:Dokładnie chodzi mi o sex, czy Wy jeszcze sobie pozwalacie na to? Tak sie zastanawiam czy to jeszcze bezpieczne. Moj Mężuś (czym mnie bardzo zaskoczył, biorąc pod uwage jego wcześniejszy temperament) wykazuje sie wieksza dojrzałościa niz ja, bo twierdzi, ze jeszcze sobie odbijemy, a teraz najważniejszy jest Maluszek, zwłaszcza, ze gdy sie zaczynamy przytulać, nasze Słonko bardzo wyraźnie podkreśla swoją obecność i to takie troche niezreczne. Tylko, ze ja (do czasu ciąży miałam bardzo słaby temperament sexualny) teraz i chciałabym i boje się, wiec nie wiem co robic, a jak pomyśle, ze jeszcze tyle miesięcy abstynencji przed nami, to chciałąbym ten czas jakos wykorzystac. A jak jest u Was. Przepraszam za taką szczerość. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITCH3
witam Mam do Was niezręczne pytanko,czy któraś z Was cierpi na infekcje pochwy itp.ja dostałam 2 tygodnie temu grzybice i wciąż odczuwam swędzenia.Dosyć to uporczywe i nie wiem jak sobie z nim poradzić.Już nawet używam specjalnych ziółek do higieny intymnej jednak niewiele to pomaga,a do lekarza głupio mi chodzić z takimi problemami. Jeśli wiecie jak mogę sobie sama poradzić to byłabym wdzięczna za pomoc. POZDRAWIAM pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch ja na Twoim miejscu podreptałabym lepiej do lekarza.Infekcje pochwy w ciąży nie są niczym nadzwyczajnym, podobno często się zdarzają ciężarnym ( mnie na szczęście ominęło) a lekarz najtrafniej dobierze lek i infekcja szybko minie.Po co sie denerwować i męczyć a lecząc się na własną rękę mozesz nieświaomie sobie zaszkodzić. Ania26 ja też mam ten problem. I chciałabym i boję się :D Przez ostatni miesiąc bardzo wzrosło mi libido no i często mam ochotkę ;) ale też jakoś trochę dziwnie się czuję, jakbyśmy kochali się w trójkę :O ... Niby lekarz powiedział, że należy powstrzymać się od sexu dopiero na 4-5 tyg. przed porodem jeśli ciąża przebiega prawidłowo ale my i tak kochamy się rzadko, co nie znaczy że zrezygnowaliśmy już całkiem! Jeśli nie macie nic przeciwko to napiszcie jak jest u Was i co na to Wasi lekarze. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch, miałam to bardzo często przez pierwsze 4 miesiace ciązy, pierwszy lekarz (w I trymestrze) przepisał Nystatyne i irygacje z rumianku, a drugi lekarz juz w drugi mtrymestrze maść i czopki Clotrimalozlum, od tego czasu problem sie nie pojawił, jak tylko czułąm, ze cos sie zbliza, to albo smarowałam sie mascia albo czopek i po jednym zabiegu przechodziło. niestety to wszystko na recepte (poza maścia), zreszta zawsze lepiej zasiegnać opini lekarza. A to o czym piszesz to bardzo częsty problem kobiet w ciąży, wiec nie powinno ci byc głupio pojsc do lekarza. Poniewaz ja na wizyte pierwsza czekałam 2 tyg. wiec probowalam sobie pomoc jogurtem naturalnym uzytym jako maśc, bardzo łągodzi, wiec doraxnie mozna sobie pomoc, ale bez wizyty u lekarza raczej sie nie obejdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch idz jak najszybciej do lekarza!!!!!Dziewczyny maja racje ze nie powinno sie tego leczyc na wlasna reke, lekarz przepisze cos co szybko pomoze i naprawde nie ma sie czego wstydzic.Mnie naszcze scie to ominelo ale ciezarne sa bardziej podatne na takie infekcje, nie zwlekaj i idz do gin. jak najszybciej. Ja w pierwszej ciazy zrezygnowalam z sexu 5 tyg. przed porodem, jesli chodzi o libido to zawsze mialam niskie, moj maz za to ma bardzo wysokie,ale rozumie mnie ze nie mam tak zbytnio ochoty w ciazy i sie nie narzuca.Narazie kochamy sie tak 2-3 razy w tygodniu, i tak pewnie do polowy 8 mies i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
WITAM Skorzystałam z waszej rady i udałam się do lekarza,faktycznie dowiedziałam się ,że takie przypadłości w ciąży są normalne,ponieważ ciąża tworzy środowisko zasadowe ,więc należałoby zaskwaszać organizm.Narazie dostałam maść i czopki dopochwowe -zobaczymy jak będzie dalej. POZDRAWIAM GORĄCO pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odpoczywam , pewnie do końca, bo moje godziny będą w przyszłym tygodniu podzielone. Tak dziwnie się czuję myśląc, że do jakiegoś października siedzę w domciu. Ostatnio źle się czułam, zawroty głowy, bicie serca , szum w uszach i po badaniach okazało się, że to anemia. Większość ciuszków już mam, pościel zamówiłam, wózek wybrałam i coraz bardziej niecierpliwie czekam marca! Mam nadzieję, że Wy się lepiej czujecie niż ja! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu pustki kobiety! co sie z Wami dzieje. Anna80, u nas stało sie co mogło stac sie najgorszego w tym czasie, Mąż stracił prace , tzn. jest na urlopie i juz zaczął intensywne poszukiwania nowej, bo w sytuacji kiedy ma sie urodzic malenstwo nie mozemy pozwolic sobie na to, zeby jedno z nas nie pracowalo. Tzn. ma szanse wrocic po urlopie ale na własny rozrachunek, a po przeliczeniu wszystkiego obliczylismy, ze bylaby to praca charytatywna. Takze humorki nam zbyt nie dopisuja. Ale wczoraj na pocieszenie kupiłąm sobie super bluzeczke na czas juz po ciazy , powiedzialam do Męza ze powiesze ja sobie w widocznym miejscu i mam mnie pozniej motywowac do odchudzania. Mam nadzieje ze kiedys ja założe. A swoja drogą to juz czasem marzą mi sie normalne jeansy i normalna obcisła bluzeczka. RRR ja jeszcze tydzien do pracy, juz uprzedzilam dyrekcje ze po feriach nie wracam. W sumie to sie ucieszyli, ze powiedzialam wczesniej, bo nie moga nikogo znalezc na moje miejsce (wrednej fizycy!). Nie wiem czy moj Skarb tak w nocy naciska na dno macicy, ze nogi i tyłek to mam usztywnione i jak chce wstac, to rano chodze trzymajac sie sciany. A dzis pierwszy raz wcisnęłam rano obraczke na siłę, patrze a tu paluch sinieje i nie mogłam jej sciagnac, trzymałam reke w wodzie i mydliłam, po pewnym czasie z trudem zeszła. Czy wy jeszcze swobodnie nosicie bizuterie na paluszkach, bo ja zaczynam puchnąc. Ostatnio kolezanka zapytała mnie przez gg jak sie czuje, wiec odpowiedziałąm jej krotko, ze jak wieloryb i dokłądnie tak sie czuje. A co u Was? RRR odżywiaj sie zdrowo. A swoja droga to sie zastanawiam co sie dzieje z dziewczynami z naszej tabelki: z założycielką topicu, Czekoladą i pozostałymi. Tyle nas w tej tabelce, a tak mało się odzywa! Pozdrawiam Was i Wasze Brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!:) Czy Was tez tak zasypało?Ja dziś 20 minut odśnieżałam samochód! Ania26 przykro mi z powodu tej sytuacji z pracą...Wiem jak to jest bo mój mąż nie ma podpisanej umowy o pracę. Pracuje u znajomego w firmie po prostu na czarno. Nieźle zarabia ale to też nie jest komfortowa sytuacja bo dziś pracuje a za tydzień może juz nie mieć zatrudnienia. Zwłaszcza teraz gdy dzidzia w drodze to człowiek troche bardziej mysli o pieniądzach i o tym co dalej.Głowa do góry! Na pewno Twój mąż coś znajdzie !Ma teraz dużą motywację! Ja jeszcze nie mam problemów z puchnięciem ale te moje rozstępy..... Zgroza.... :( No i też mam kłopoty z kręgosłupem. Lordoza gwarantowana po ciąży bo brzuszek mnie po prostu przeważa.... ;) RRR ja też mam anemię. Łykam tardyferon i czuję sie po nim dużo lepiej. Tzn minęło mi nieustanne zmęczenie i zawroty głowy. Życzę Wam udanego wypoczynku w domku!!! Ja musze sie jeszcze troszkę pomęczyć. My też mamy juz pierwsze zakupy za sobą. Kupiliśmy łóżeczko, materacyk kokosowy, buteleczkę i nawilżacz powietrza. W tym miesiącu budżet wydatków wyczerpany ;) Ubranek mam też juz sporo- od siostry. Pozdrawiam Was cieplutko!PA!PA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki, jakaś straszna cisza panuje na naszy topiku, co chwilę spadamy na 2 a nawet na 3 stronę, tak nie może być. No to nas nasz rząd i prezydent załatwili i dają becikowe ale od PRZYSZŁEGO ROKU super co nie, ja nie powiem że bardzo mi na nim zależało ale prawda jest taka że jak mieli dać wszystkim to czmu nie mi, w końcu też płącę podaki i w jakiejś części jest to moja kasa też. A tu figa z makiem od stycznia 2007 wszytskie mamy dostaną my sie nie łapiemy. U mnie nic nowego, czuje się super, tzn. mam katar ale narazie chodze do pracy jak dojadzie gardło to ide na zwolnie. Maleństwo ma się dobrze, wierci się i kopie, daje znać o sobie co jakiś czas. Pozdrowiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze ze juz jestescie blizej niz my :-) na pewno znacie sie na twardnieniach brzucha i mozecie mi doradzic - ktore skurcze sa grozne a ktore nie - ba ja juz sie gubie. Raz mam skurcze (23 t) 7 na godzine (bezbolesne ale niemile napinajace, sciagajace w dol jakby) a potem przez 2 dni nic. mam tak od poczatku 15 t i lekarka mowi ze szyjka ciagle twarda i domknieta i dluga i ze jest ok ale martwi mnie to, choc narazie jest ok od paru dni. A co to sa Braxtony hicksy i jak je odroznic od innych?? PS Zapraszam do klubu mam wiosna-lato, wszyscy sa mile widziani, gdybyscie chcialy zamiescic jakas fotke brzuszka dziewczynom z maja i czerwca to by sie ucieszyly :-) Jak wasze brzuchy?? Ja mam malutki brzuszek i smaruje go czesto ale juz tak piekielnie swedzi ze do 9 miesiaca mnie chyba rozerwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_30
Macieja8 gdzie przeczytałaś o becikowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_30
Ja przeczytałam na stronie www.prezydent.pl , że prezydent podpisał ustawe, nic tam nie było o tym że ma obowiązywać od 2007r. Na stronie www.eforex.pl jest taka informacja: Prezydent podpisal ustawe. Becikowe stalo sie faktem! Każda mama, bez względu na wysokość dochodów otrzyma 1000 zł. Jeśli zaś dochód w rodzinie nie przekracza 504 zł, dodatek z tytułu urodzenia dziecka wyniesie nawet 2 tys. zł. Dodatek obowiazuje od 01 stycznia 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula28
Macieja8 ja tez własnie przed chwilka słyszałam w radiu że ustawa wchodzi w życie za dwa tygonie, zastanawiali sie tylko w radiu czy opodatkuja to becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 79
Witajcie Masmuśki i Dzidziuśki!! No ciekawe co z tą ustawą. Kiedy w chodzi w życie. Pożyjemy zobaczymy. W sumie to raczej nie należę do osób, które bardzo potrezbują tych pieniędzy. Ale jak mają dawać (podobnie jak Ty Macieja8) to dlaczego mam nie dostać. Ostatnio nie czuję się najlepiej. Oprócz tego, że kończę kurację furaginem (piasek w nerkach) i biorę sporo różnych leków (już chyba do końca będę brała tą Luteinę, Scopolan i Diprophyllinum) strasznie łapią mnie skurcze mięśni. Ostatnio miałam noc, że chyba około 20 razy budziłam się z powodu skurczów nóg. W dzień czuwam nad tym i jak tylko poczuję, że coś się zaczyna, to od razu rozciągam ten mięsień. Ale w nocy... Biorę na to Aspargin. Ale jakoś poprawy nie widzę. Za tydzień idę do lekarza. Zobaczymy jakie będę miała wyniki i co powie. Na usg idziemy 9 lutego (już się nie możemy doczekać!!). Trzymajcie się cieplutko w te straszne mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 27 kup sobie w aptece magnez musujacu firmy zdrowit i pij co 3 razy dziennie. Skurcze nog bardzo szybko ci przejda.Napisz mi jeszcze jakie bierzesz witaminy dla ciezarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia27 i jak wypijesz magnez to zaraz napij sie troche mleka albo zjedz cos z nabialu chodzi o to zeby magnez polaczyc z wapniem wtedy dobrze sie wchlonie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryba
Witam wszystkich jestem z okolic Pabianic.Mamtermin na 20 kwietnia przybyłam już 7 kg ,a na usg okazało się,że będzie chłopiec Jeśli to możliwe proszę o wpisanie mnie na listę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryba
Ja też niedawno się przewróciłam ale na kolana mam nadzieje że maluszkowi nic nie będzie,ale trochę się wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×