Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Kasika1
Czesc mamusie! Wczoraj robilam nie lada akrobacje zeby sie wydepilowac. Strefe bikini widze juz tylko w lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Czesc mamusie! Wczoraj robilam nie lada akrobacje zeby sie wydepilowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Moj brzuszek jest juz dosc pokaznych rozmiarow a gdzie tam jeszcze do kwietnia;) W piatek mam wizyte to zapytam czy to normalne ze nasz maly prawie non stop jest w ruchu. To mile ale czasem juz meczace. Co do porodu to tez jestem spanikowana, ale wierze ze bedzie dobrze. Pozdrawiam i ide zrobic sobie nalesniki, bo nawet mi sie snily w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już zaczynam bać się porodu. I tak się zastanawiam czy w szpitalu dziecko ubierane jest w szpitalne ubranka, czy musze zabrać ubranka na te kilka dni i taki sam problem mam z pieluszkami czy mam mieć swoje??? Już zaczynam chyba panikować i robir się coraz bardziej przewrażliwiona. Co do depilacji to ja też mogę już tylko z lusterkiem , bo brzuszek zakrywa wszystko. Niech już będzie kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Witam wszystkich w to słoneczne południe:) Kasika 1 nasza córcia tez jest w ruchu prawie 24/24, myśle że to dobrze, wiem tez ze gdyby nagle te ruchy były rzadsze to od 30 tygodnia powinno być ich przynajmniej 10 na godzine i wtedy nie ma powodów do zmartwień:) Rybka 25 ja jak rodziłam w Gdańsku to pieluszki i ubranka dla dziecka były szpitalne, tylko w dniu wypisu trzeba było przynieść swoje ubranka i pieluszki, nie wiem jak jest teraz, chociaz niektóre mamy miały swoje ubranka( dla szpitala to pewnie lepiej bo mniej prania maja) Co do depilacji to ja nawet z lusterkiem mam problem, niedługo bede chyba potrzebowac pomocy męża:):):) Pozdrawiam i życze miłego popołudnia Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko25! Wszystko zależy od szpitala. Na pocztek dzidziuś jest ubierany w ciuszki szpitalne, ale w większości przypadków nikt nie ma nic przeciwko przebraniu potem dziecka we własne ciuszki. Bo te szpitalne są czyste i wogóle ale często trochę zniszczone. Na samym początku to wogóle dzidzia jest w ciasnym beciku bo łatwiej ją wtedy przenosić. Pieluchy warto mieć swoje. Ale nie całą pczkę! Codziennie ktoś u Ciebie będzie to dowiezie, Czyste ubranka też. Jeśli zamierzasz rodzić w szpitalu, który na system ROOMING IN tzn. mama z dzidzią w pokoju od np drugiej nocy to dodatkowo przydadzą się chusteczki nawilżane do pupy, maść do pupy i zasypka. Bez paniki na początku położna będzie dziecko myła i na życzenie powinna zabrać malca na noc. To jest ważne dla mam po cesarskim cięciu. I jeszcze ważna rzecz: po naturalnym porodzie w szpitalu jest się trzy pełne doby a po CC sześć pełnych dób, pod warunkiem, że wszystko z mamą i dzieckiem jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wszystko niesteyy zależy od szpitala - a propos pozostania w nim po porodzie naturalnym lub cc. moja bratowa po cc była w szpitalu tylko 72 h, a rodziła w Koszalinie. moja kuzynka, z małego miasta, była 48 h w szpitalu po porodzie naturalnym. wiem, że zalecenia są takie, o jakich napisała Iralndia, ale... rzeczywistość czasem ma się nijak do teorii... a co do wyprawki - wiem, że w necie można znaleźć na tony, ale mnie chodzi bardziej o doświadczenie kobietek już dizeciatych. jakoś nie mam przekonania tylko do teorii... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
U mnie w szpitalu ubranka sa w standardzie;) takze swoich nie przynosze, ale co do pieluch to rzeczywiscie musze sie zorientowac. Mam do Was pytanie, czy tez macie takia intensywna wydzieline? te uplawy zaczynaja mnie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 - upławy mam straszne!! zgłaszałam ginkowi, nie jest to stan zapalny, więc chyba po prostu taka moja ciążowa uroda...jak nic poza upławami Tobie nie jest, to chyba nie ma się czym martwić, prawda? dziewczyny, macie pomysły na jakieś małokaloryczne dania obiadowo - kolacyjne? mieszkamy w zasadzie z teściową, kt. gotuje świetnie, ale trochę jak dla mnie za ciężko. zwłaszcza teraz, kiedy zgaga mi dokucza... a zgagę potrafię mieć nawet po ryżu z jabłkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Poza uplawami nic mi nie jest wiec pewnie masz racje i nie ma sie czym martwic. Ze zgaga mam podobnie. Dlatego wieczorami sie staram nie zapychac, zreszta na ciezkostrawne obiadki poprostu nie mam ochoty. Smazonego miesa to nie tykam chyba od miesiaca. Na zgage biore Rennie spokojnie mozna go brac w ciazy, a naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam upławy, ale na kontrolach w szpitalu mają takie fajne testy paskowe, które sprawdzają pH wydzieliny i jak jest kwaśne to OK. Od razu zmiana koloru sygnalizuje też czy sączą sie wody płodowe. U mnie bywa różnie, sa dni kiedy jest mniej a są kiedy \"leje sie za mnie\". Np. dziś nie mogę sobie dać rady od rana a wczoraj było dobrze. Uuuu jeśli chodzi o przepisy to jestem cienka! :-( Ale zgagi wspólczuję, mnie nie dopadła, na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie - Upławami się nie martw bo tak może być. Chyba już o tym zresztą było na naszym forum. Co do dania obiadowo-kolacyjnego to ja polecam bukiet warzyw np. z piersią kurczaka. Moim głównym posiłkiem, ze względu na godziny pracy, jest właśnie obiadokolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek - bukiet z warzyw z piersią jest super, jem go najczęściej. no ale moja inwencja jest jakoś mała ostanio i nic mi do głowy nie przychodzi.... a mięso mogę jeść ciągle i w każdej postaci :) mój Mały też pewnie mięsożercą będzie hihihhi tylko u mnie zaczęło się po tym, jak dłuuugi okres czasu nie jadłam prawie w ogóle białka zwierzęcego i jak później zaczęłam jeść - organizm non stop się go domaga. a w ciąży to już strasznie - dzień bez mięsa jest dniem straconym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Ja słyszałam że po porodzie naturalnym, jeżeli wszystko jest OK to w szpitalu przebywa się 48 godzin (wtedy pobierają dziecku krew ze stópki zeby wykonac jakies badanie i po tym można juz jechac do domu). Ubranka podobno mozna dac swoje - wtedy położna po zważeniu i zmierzeniu malucha ubierze go w ubranka które dostanie od rodziców. Pampersy i chusteczki tez sie pewnie przydadzą. Do tego dochodzą dla nas jakies srodki czystosci typu mydełko, krem, szampon, pasta do zębów i rzeczy do ubrania - majteczki jednorazowe, kapcie, piżamka i szlafrok. Aaa i podpaski bo nie w kazdym szpitalu dają:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wlasnie wróciłam z USG, na 100% to chłopiec,waży 1879 g. Jest wszystko w porządku, aby tak dalej.U mnie w szpitalu ubranka trzeba mieć swoje bo te co widziałam jak leżałam ostatnio to wyglądały jak ścierka do podłogi, także wole mieć swoje ubranka.Pieluszki też trzeba mieć swoje.Ja też mam juz mały problem aby się wydepilować, ale jakoś daje rade, a potem to poprorze męża. Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie! U mnie z depilacją też kiepsko, jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bede sobie radzic. Moj Maz sie smiał, ze bedziemy miec chyba blizniaki, bo mam taki wielki brzuchol. Ale dzis jestem po wizycie i nie ma sie co dziwic, bo kolejne 5kg na plusie, czyli w sumie 14, horror. No i pod Serduchem nosze Córeczke, chociaz wszyscy wrozyli chłopca. Moja mama jest wniebowzieta. Wszystko niby u nas dobrze, ale ten moj lekarz strasznie małomowny, a ja sie wstydze pytac, wiec na temat porodu poki co ani słowka. Na problemy z moczem dostałam antybiotyk niestety. A z upławami u mnie, tak jak u wiekszosci z was, tylko tak sie zastanawiam czy złe wyniki moczu moga miec na to wpływ. Ostatnim razem sam lekarz mnie chciał wysłac na zwolnienie, a dzis jak poszłam, poniewaz ja sie nie skarze , to byl zdziwiony jak poprosiłam, dał, ale niechętnie. Ale co mi tam, ja na prace juz nie mam siły, a w koncu za te wizyty płące. Pokazał mi Moja Niunie, ale oczywiście nie podał żadnych wymiarow. No ale cóż jeszcze te 2 miesiace wytrzymam. Acha, no i mała ułozyła sie juz do wyjscia. Kochane jak radzicie sobie z bolam kregosłupa, bo ja juz niewytrzymuje!!!! Pozdrawiam Was serdecznie! Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrikirri
słoneczko 27... nie mam pojęcia gdzie będę rodzić ...ponieważ rodzice chcą bym rodziła u nich i tam zamieszkala z dzieckiem (wpj. warm-maz) jesli sie zdecyduję zostac w Gdansku ,to slyszalam duzo dobrego o Redłowie... choć Zaspa zdecydowanie bliżej... Chcę mieć cesarkę i wydaje mi sie ze lepiej chyba rodzic w duzym miescie niz tam gdzie rodzice mieszkają... w sumie wszystko rozstrzygnie sie niebawem... bylam dzis u gina i dostałam clotrimazol w globulkach...bo przez cała ciąze walcze bezskutecznie z grzybicą :( Waga wskazała juz 12kg na plusie co mnie strasznie zdziwiło tym bardziej ze nie mam kompletnie apetytu i jedzenie dla mnie to horror...codziennie przezywam dramat bo najchętniej wogole bym nie jadła... boję się ze urodzę jakiegoś mikrusa... o bólu w pachwinach powiedział ,ze to norma i sprawa obciązenia i nic nie zmienie w tym względzie jutro robie badania...niestety płatne... pozdrawiam wszystkie Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
czesc dziewczyny, Widzę ze nie mamy sie co martwić że coś z nami nie tak - sama natura!!!! bo wszytskie mamy podobne objawy. Ja dzis też "pływałam " w majtkach i tak mam juz od jakiegoś czasu, kręgosłup nie daje spać,zgaga mnie dopada codziennie- też polecam Reni!!!!, bóle miednicy, pachwin występują tytlko że mnie mąż już od dawna goli - ja to mam dopiero brzuchol!!! Lekarz mi powiedział że w dniu porodu mała ma ważyć 3,7 kg - duża dzidzia ta moja Ola.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
cześc. Piszecie że macie zgage - mnie właśnie też dopadła ale nie wiedziałam na początku co to zgaga i myślałam że mam chory żołądek - piłam rumianek i nie mogłam nic jeśc. Cały przełyk miałam jak poparzony tak paliło że az bolało. To chyba jest zgaga. Jak piszecie że reni można to musze kupic. A upławy to ja mam całą ciąże i to żółtego koloru, robiłam badania i nie było zakażenia czy zapalenia wiec sie przyzwycziłam że tak musi byc. piszecie o ruchach - czy lekarz kazał wam liczyc? Mnie jeszcze nie tylko pyta czy czuje. Miłej nocki życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie. Mój synek na wczorajszej wizycie pokazał mi się w całej okazałości, że teraz to ja już nie mam wątpliwości że to na 100% chłopak. Waży już 1700 gram więc kawła chłopa z niego, a jest tak ruchliwy że rączkami i nózkami to czły czas przebierał. Co do ubranek to zapytałam się wczoraj pani doktor i mówiła że tylko na wyjście są potrzebne własne ubranka więc jedno już wiem. Teraz na wizytę idę ostatniego lutego . Na wadze już 10 kg na + ale zapomniała zmierzyć brzuszek dlatego tabele uzupełnie jutro. Co do uplawów to też mam ale tojest normalne, jeden dzień więcej inny mniej więc tym się tak nie przejmuje. Życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie dzisiaj pospałyśmy. dawno tak dobrze mi sie nie spało - tylko raz trzeba było wstać w nocy. Co do tych upławów to widac że to norma bo ja też mam i mój gin powiedział że wszystko ok. Na zgagę ja zajadam migdały i musze powiedzieć że pomagają. Poruszony był temat wyprawki. znalazłam taka stronę www.wyprawka.pl i pisza tam co i ile sztuk kupić. Wydaje mi się że trochę dużo. Zobaczcie same. Teraz zmykam i do usłyszonka. Tak sobie pomyslałam ze jesteśmy trzy z Łodzi i wszystkie bedziemy miały córki - ale zbieg okoliczności. U mnie w towarzystwie nasza mała bedzie rodzynkiem bo same chłopaki są.:) ale kandydatów, będzie w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! :-D Zajrzałam na tą stronę którą podała dowa i takie mi się nasuwają wątpliwości: po co aż po czery paczki pieluch, chusteczek nawilżanych i wacików jałowych, dwie paczki wacików do uszy skoro to w każdej chwili można ktoś dokupić? Jeśli chodzi o ubranka to całkiem rozsądne ilości poza chyba skarpetkami bo przecież śpiochy mają stópki. A i moja rada jako farmaceuty dotycząca spirytusu: bzdura komletna, że można go kupić w aptece! Trzeba kupić małą buteleczkę spirytusu 95% i ewentualnie poprosić w aptece to go rozcieńczą odpowiednio do 70% i to najlepiej w ilości do 100g bo więcej potrzebne nie będzie. Często zdażają się nam przejęci tatusiowie którzy chcą kupić spirytus w aptece a my nie mamy koncesji na sprzedaż alkoholu! :-)) dowa! Ja jestem z Aleksandrowa i będzie chłopak! To się wyłamuję! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
ęNick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......7kg...106............synek..........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
DodaBam jeszcze raz tabelke. Czytalam topik mam lutowych i zaczynam im zazdroscic, sa juz na finiszu, a gdzie tam jeszcze do kwietnia. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryba
Dowa ja też jestem z oklic Łodzi i będzie chłopiec więc trochę się wyrównuje. Mam pytanko do was w jakim szpitalu będziecie rodzić,bo ja chciałabym w Matce Polce ale nie wiem czy się uda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie do Was kobietki. Ponieważ przytyło mi sie juz dosć sporo, a jeszcze 2 miesiace przed nami, zamierzam sobie zamowic poporodowy pas wyszczuplający. Czy ktoras z was tez planuje taki zakup, albo ktoras Mamusia juz uzywała? Jeśli tak prosiłabym o opinie na ten temat, no i od kiedy po porodzie mozna zacząc go nosić, no i własciwie jak dobrac rozmiar? Bede wdzieczna za jakąkolwiek wypowiedz na ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzę w Madurowiczu, bo tam jeżdżę na comiesięczne konsultacje i "poleżenie" jak mawia mój mąż. I wiem że będzie CC, więc może dlatego się nie boję? Już się zaprzyjaźniłam z tym szpitalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×