Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Marteczka77
Hej!!! Dopadł mnie potworny katar:(:(Nos cały czerwony,tylko z niego kapie i kapie:( Moja ginka powiedziała,że nikt mnie teraz nie znieczuli!!!!!!!! a ma być cesarka...okropnie sie tym zmartwiłam...:( Może któraś miała podobny problem lub wie coś na temat znieczulenia przy katerze.. Proszę o jakies wiesci bo martwi ę się co będzie jesli np.odejdą mi wody?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie zdjęcia nie dotarły!!!!! Bardzo prosze o przesłanie. Mam prośbe do Kasi i Pyśki, kochane jesli bedziecie miały chwilke czasu, napiszcie jak to sie u Was zaczęło? Mnie dziś delikatnie pobolewa brzuch, jak na okres, tylko taki delikatny, ale przy tym brzuch nie twardnieje, ciekawe czy to jakis zwiastun? Anna80, a jak załatwiłaś sprawę stażu? Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny dzionek! RRR dzidzia miała 3100 w 37 tyg. a jak tam Twoje przeziębionko? Wszystkim zakatarzonym mamusiom szybkiego powrotu do zdrówka życzę! Ania26 czyżby się zaczynało??? :) Pisz co u Ciebie!!!Ja też miałam już kilka razy takie pobolewanie jak na okres ale u mnie po godzinie przechodziło wszystko. Co do stażu, no cóż, rok w plecy. Będę kontynuować staż od września. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po wizycie, zwolnienie mam do 28.03, nie dostałam więcej na razie, bo podobno pewnie już urodzę do tego czasu. Lekarz zrobił mi tylko masaż szyjki- \" wspaniałe \" uczucie, ponoć wszystko już gotowe, tylko czekać na skurcze. Martwi mnie tylko waga dziecka 3150- to strasznie mało- główka mu urosła i wszystko, tylko waga prawie nie drgnęła? Moja córka ważyła 3,5 a drugie dziecko przeważnie jest większe... Coś jest nie tak.. A katar mam przeokropny.Co tu zrobić? Chyba wypróbuję ten sposób z czosnkiem. A- mam jeszcze poć witaminę b1- to na skurcze i drażnić brodawki. W niedzielę jadę na ktg, radził zabrać rzeczy- bo to 50 km ode mnie. Pozdrawiam! Pysiu, jeśli można, ja też chętnie zobaczę Twojego Maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....10kg......???........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. Kasiunia10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... Sineqanone.......13.04.06......15kg.....??........synek....Białystok georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....15 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??Krosno ndorota1@o2.pl asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......13kg....109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Pysia gratulacje!!!!!!!!!!Jesli mozesz to tez przeslij mi zdjecia,bardzo bym chciala zobaczyc twoja kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR trzymaj się. Z tego co mi wiadomo to masaż szyjki robią aby przyspieszyć poród :) Więc może juz nie długo..... Roza ja też ciągle biegam do tego kibelka. Najgorzej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR no to trzymam kciuki!!!:) Może to już w ten weekend??? A tak serio to ten masaż był bolesny? Bo ostatnio jak mnie mój gin bada to az podnoszę się na fotelu tak mnie boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie za mnie kciuki. Aniu, masaż był nieprzyjemny i bolesny...Przedsmak tego, co wkrótce nastąpi. Nie będę się jakiś czas oddzywać, bo oddaję komputer do przeinstalowania. Piszcie dużo, żebym miała później co czytać. A, umyłam dziś podłogę w domciu, a jest tego trochę- to w ramach aktywnego trybu życia, jak radził doktorek.Gdyby którejś z Was się chciało- to pas 108, kg 11,5. Mam nadzieję, że tabelka niżej się powiększy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR, ja również trzymam kciuki. Powodzenia. Anna80, a u mnie bez zmian. Dziewczyny z tym kibelkiem, to ja tez juz mam dosyć. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
ja sikam jak najęta, a w ogóle to mi pępek juz chyba pęknie, juz nie ma miejsca.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Byłam w czoraj u lekarza no i w każdej chwili moge urodzić.Jak jabym już chciała mieć to za sobą i trzymać w już swoje maleństwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska.pop napisz date porodu, płeć i to wszystko co jest w tabelce, a my Cie dopiszemy. Wera no to super, a czujesz ze cos sie zbliża, bo u mnie cisza. Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa - nie znam ceny sklepowej... ale ja w ogóle kupiłam je u kogos innego i przepłaciłam, a to jest promocja, to, co wkleiłam. wydaje mi się, że warto... ale sama musisz zdecydować :) a jeśli chodzi o koszulki, to zobacz, znalazłam u ulubionego sprzedawcy chlupacza takie z rozcięciem, jak Ty, prawie 2 x tańsze!! http://www.allegro.pl/item93214444_dla_karmiacej_nowe_zafoliowane_koszulki_rozm_l.html a z tegoo, co słyszałam, to cycki lubią uciekać z tych rozcięć, jak się pochylasz. ja wybrałam rozpinane, też od chlupacza. i jestem bardzo zadowolona :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Witam ja jeszcze melduje się że jeszczę z brzuszkiem chociaż nie wiem jak długo wytrzymam,a widzę że tu wśród kwietniówek zaczyna na poważnie. Dziś byłam na zakupach z córką i trochę popuściłam i teraz nie wiem co się dzieje.CZy kyóraś z was oriętuje się jak to jes z wodami płodowymi. Junior ciągle się rusza więc wszystko chyba wporządku. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dzisiaj spokój...Pewno mamusie dopadł syndrom gniazda i pucują mieszkania od rana!;) Ja właśnie skończyłam. Ale mnie plecki rozbolały po tych porządkach... :O er nie mam pojęcia jak to jest z tymi wodami ... Mamusie macie już wybrane imiona dla swoich maleństw? Bo my z mężem to strasznie niezdecydowani jesteśmy... pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
dziewczynki prosze o pomoc, nie mam pojęcia jakie wybrać imię dla synka.. help, mam już jednego suynusia, Patryka a teraz nie wiem jak nazwać drugiego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone u mnie chłopiec byłby na pewno Kubuś 🌼, ale bedzie dziewczynka. Anna80 my się wahamy między Martynką a Milenką, chociaż babci to dalej nieodpowiada, ale trudno. Ostatecznie zdecydujemy jak zobaczymy Maleńką. A ja mam już dość.....Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 ja też mam dość! Dziś w nocy śnił mi się poród w trzech wersjach, naturalny, cc i znieczulenie w kręgosłup... :O Jezuuu co ja się namęczyłam w tym śnie :O Co do imion to Alicja/ Milenka/ Gabrysia/Maja i jeszcze z 5 innych nam się podoba...Chyba też zdecydujemy jak zobaczymy małą. sinequanoe dla chłopczyka to podobało mi się właśnie Patryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80, to mamy bardzo podobny gust, mnie rowniez podoba sie Ala, ale mężowi nie za bardzo, ja z kolei nie bardzo byłam przekonana do Mai, ale te imiona bralismy pod uwage. Co do Gabrysi, bardzo mi sie podoba, ale u mojej siostry jest Gabryś, wiec nie chciałam az tak podobnego imienia.No to faktycznie fajny miałas sen, mnie ostatnio tez bezprzerwy snią sie za przeproszeniem jakies pierdołki, a dzis mi sie śniła moja zmarła babcia, ale to chyba dobry znak. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o koszulki to te zapinane sa jednak o wiele lepsze, bo faktycznie z tych z wycieciami lubia piersi uciekac przy pochylaniu. Dowa wyslij mi tez zdjecie pysi syncia bo go jeszcze nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze 2 dni mnie nie było a mam tyle czytania :) to super.. byłam wczoraj na ktg wszystko ok. połozna pokazała am blok porodowy, wszystko wytłumaczyła.. spakowałam ostatecznie torbę i tylko czekam na rozpoczęcie akcji.. dzisiaj rano wstałam z plamami na koszulce.. już mi z piersi cieknie.. ale co dziwne miednica już mnie nie boli chyba synek wpasował się albo wszystko tak się rozciągnęło że nie boli... a jak wy macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam:) My dla córci mamy juz wybrane : Martynka (zaakceptowane przez wszystkich) a synek to wszystkich informuje że bedzie miał siostrzyckie Martynkie. Dla chlopca mielismy wybrane:Kacper, Mikołaj, Kubuś,Wiktor Znajomi mają Patryka a drugirmu synkowi wybrali Adrian:) Ja tez polecam koszulki z guzikami (od chlupacza)radze tylko sie pospieszyc zamawiając u niego bo ja czekałm na przesyłkie 2 tygodnie, ale koszuki super:) Pozdrawiam i życze miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
Anna26 masz racje śliczne jest to imię Kubuś, poważnie się zastanowie, Anna80 bardzo mi miło, że Tobie również podoba się imię Patryk, .. a tak w ogóle to już nie mogę się doczekać porodu, a coś mi się wydaje, że to troche jeszcze potrwa. Mały się wierci, ma pewnie sporo miejsca i nie ma zamiaru wyjść..łobuz.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba tez imie Patryk,zato KUba nie podoba mi sie wcale i mojemu mezowi tez,co do imion to jestesmy bardzo zgodni,podobaja nam sie dokladnie te same.Jak by byl chlopiec to Kamil albo Kacper,a ze bedzie dziewczynka to napewno Oliwia.Według mnie to piekne imie tak samo jak Wiktoria,tak ma zreszta na imie nasza pierwsza corcia.Zato babci bardzo sie nie podioba imie Oliwia,ona by chciala zebysmy dali corci na imie Zosia.......feeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×