Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dziewczyny! Każdy dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne ważny jest MIESIĄC!!! Czy to będzie książeczka ubezpieczeniowa, druk RMUA czy inny dokument. Wiem, bo jestem co miesiąc o to pytana w szpitalu. Dowa! Miałam miłą okazję poznać dr. Wilińskiego przy wypisie. Pomógł mi otrzymać dokumenty wcześniej, bo zależało mi na czasie. Bardzo pomocny i przyjazny lekarz. Stanik i tak przepłaciłam przynajmniej 5 zł, ale nie chciałao mi się czekać na rozmiar do przyszłego tygodnia. Zapłaciłam 35 zł. Bawełna śliczna i będzie się dobrze prał. A mąż mnie źle zmierzył oczywiście i w efekcie mam stanik 85B z zapasem na ewentualny przyrost biustu i na wkładkę. ;-) Ja mam jedną parę łapek-niedrapek. Więcej nie trzeba, bo w domu obetnę pazurki. Zamykaj oczy podczas parcia i chyba nie musze mówić, że krzyk tylko siły zabiera. Powietrze zatrzymuje się na przeponie i nią się prze, żeby brzuch \"szedł do góry\". W teorii to dobra jestem, ale co z tego jak jej nie wykorzystam. (Chodziłam z bratową do szkoły przy szpitalu na Przyrodniczej i tam też się nastawiali na metody naturalne. Super szkoła i szpital, szkoda, że porodówka juz nie istnieje!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Kasi i dumnemu tatusiowi! Wreszcie mamy pierwszą mamusię Tylko która to z naszej tabelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!! ja tez przejrzałam tabelkę i wydaje mi się, że jest to Kasia 27, z termninem na koniec kwietnia... ale nam się pospieszyła :):) ciekawe, która będzie następna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho ho Kasiu GRATULACJE:):):), trzymajcie sie cieplutko. Ale mała sie pośpieszyła:) Ania koszmar, ja wychodząc chowam wszystkie rzeczy typu puszka po piwku, ale kto wie czy po szafkach nie lata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim szpitalu książeczka ubezpieczeniowa ważna jest 3 miesiące, taką informację uzyskałam od położnej w szkole rodzenia, ale wiem że ogólnie jest to jeden miesiąc. Tylko na Śląsku są jeszcze Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, więc może dlatego nie trzeba tak często stęplowac książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla pierwszej Kwietniowej;), a raczej marcowej mamusi:)🌻 🌻 🌻 Co do terminu bo pytacie, to ja od początku nie miałam pewności bo ostatnia miesiączka była bardzo skąpa i trwała 3 dni, a nie jak zwykle 7. Z ginekologiem ustaliliśmy, że bedziemy się trzymać tej daty najdł€ższej czyli 27 kwietnia, ale z każdego USG wychodziło, że może to być wcześniej o 2-3 tygodnie, a nawet miesiąc. Suwaczka nie zmieniam, a Kacper pojawi się i tak wtedy kiedy będzie chciał. Trochę zamotałam, ale mam nadzieję, że rozumiecie. Viki dzieki, ale jakoś ładnie się nie czuje:) CIEKAWE KTÓRA NASTĘPNA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiając, że to Kasia27 zmieniam tabelkę. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....109cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************** Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjjjjjjj!!!Włączam kompa a tu takie nowiny!:D Mamy pierwszą \"rozdwojoną\" mamusię!!! GRATULUJe!!!🌻 i pewno jak reszta mamuś 2w1 czekam na więcej informacji!!! Teraz to już pewno poleci i co kilka dni będzie nowa szczęśliwa kobitka się odzywała (albo tatuś)! Nie wiem jak Wy ale ja jestem bardzo podekscytowana tym faktem, że się zaczęło i pierwsza z naszej tabeleczki urodziła!!!:) Ania26 ja mam takie uroki jak Ty, wspólnego pożycia z teściową :O RRR niczego nie dowiedziałam się w szkole o wypłacie kwietniowej bo moja szkoła niewielka i nie ma swojej kadrowej a dyrektor jak zwykle nic nie wie i musi dopytać... :O Pozdrawiam was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nowina! Gratulacje dla Kasi i jej bobasa! Czyli nie będę pierwsza, kamień spadł mi z serca. WSpółczuję Wam tych toksycznych rodziców i teściów. Moja teściowa też jest niezła, na szczęście mieszka 50 km i nieczęsto się widzimy. No, ale teraz fundnęła wózek małemu, no bo wcześniej też kupiła córce. Aniu, dziś gadałam z księgową, mozna wypłacić kasę normalnie, ale trzeba by było zrobić po urodzeniu korektę, bo macierzyński jest inaczej naliczany. W sumie to nie chcę robić problemu, pracuję w dużej szkole- ponad 80 nauczycieli, więc się zgodziłam. Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiadomości ode mnie będziecie musiały poczekać, aż wrócę do domu, bo mój mężuś z komputerem jest na bakier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR jak nie będziesz się odzywała 2 dni to będzie więc znak, że urodziłaś!A ja obstawiałam, że będziesz pierwsza!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
No to serio zaskoczenie na maxa!!!!!!!!!! Droga Mamusiu Alicji WIEKIE GEATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, cóż tylko pogratulować Ci Kasiu. fajnie że masz to za sobą. Wracajcie szybko do nas i zdaj relację jak było. Też obstawiałam na Ciebie RRR - a tu taka niespodzianka. Do usłyszenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki zaskoczylyscie mnie ta waznoscia ksiazeczki ubezpieczeniowej,bylam w szpitalu w lutym zeszlego roku i jeszcze wtedy ksiazeczka byla wazna pol roku, kiedy to sie zmienilo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - jak weżmiecie tę książeczkę to tam na dole jest * poświadczenie jest ważne przez okres 6 m-cy przynajmniej na mojej książeczce tak jest. Na wszelki wypadek dam do podstęplowania. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś ja będę pierwsza! Dowa podstępluj, bo na mojej książeczce jest tak samo a w szpitalu przy przyjęciu to sprawdzają a na izbie jest wywieszka, że wszystkie dokumenty o ubezpieczeniu są ważne miesiąc. Zresztą pytałam też w ZUSie i mi potwierdzili. Na innych forach Kwietniówki też już zaczynają się rozdwajać. Bo w końcu to już na nas czas! Ja już nie mogę się doczekać! A dziś śniła mi się moja CC! Och porażka! Ktoś mnie szukał na korytarzu szpitalnym, kazał wejść do sali operacyjnej \"jak stałam\" i oznajmił, że zaraz będą mnie ciąć! Ja protestowałam bo przecież nie na czczo i wogóle nieprzygotowana o oni swoje! Obudziłam się zlana potem! Ale za to rano znalazłam plamki na pidżamce w okolicy piersi - czyli pojawił się pokarm! Bardzo się cieszę bo ostatnio miałam trochę stresów i bałam się, że nawet wykarmić bąbla nie będę mogła! :-D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Hej! Od rana boli mnie gardło:(:(:(i ogólnie jestem przeziębiona: Gorączki nie mam wiec na razie nie wybieram się do lekarza.Chciałam zapytać jakie leki można brać od bólu gardłan.Pani w aptece poleciła mi chlorchinaldin...??a może miałyście podobny problem?I konsultowałyście to z lekarzem?Z góry dzięki za poradę:) I oczywiście życzę miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, brzuch mnie boli, mam rozwolnienie i sluz caly zabarwiony krwia, mam termin na 2 kwietnia, myslicie ze to juz, az mnie strach oblecial, aaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie!!! Elizabetaa! Czy brzuch boli cały czas czy tylko \"falami\"? Czy przypomina miesiączkowy? Postaraj się położyć na lewym boczku i obserwować. Rozwolnienie też może być symptomem. Jeśli termin masz na 2 kwietnia to już Twoja pora - chyba 38/39 hbd? Prawdopodobnie zaczyna schodzić czop śluzowy. Leż spokojnie i gdy skurcze zaczną się w miarę regularne powiadom kogo trzeba i syzkuj się na p[rzywitanie Maleństwa! Trzymam kciuki i SPOKOJNIE!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się sama zdenerwowałam! Oj chyba faktycznie na dobre się zaczyna! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Irlandio! Ja myślę że to już:):):) Trzymam kciuki i cieszę się razem z Tobą-bo niedługo przywitasz maleństwo!!!!!!!! :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Kurcze oczywiście słowa te kierowałam do Elizatetaa!! Też się sama zdenerwowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta, ja też myślę, że to JUŻ! Zaczynam powoli dostawać obsesji porodowej, mnie też brzuch boli często jak na okres i krzyże, ale oprócz tego nic- zero skurczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa trzymaj się Po tych nowinach musze zacząć się pakować i dokupić resztę potrzebnych rzeczy ( zakupów lepiej nie zostawiać dla męża :) ) Mój mąż obiecał że dziś złoży łożeczko. Zaczynam sie denerwować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudownie - zaczynamy się rozdwajać :) RRR jak Ty się czujesz? Elizabetko trzymam kciukasy i bądz dzielna. Ja tez juz bym chciała.............. mieć to za sobą. Wiecie co - ta nasza tabelka taka długo więc bedzie miało się co dziać. Zmykam - pojadę do pracy podstęplować książeczkę skoro tak mówisz Irlandio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam sią zapytać. Co z tym mleczkiem - u mnie nawet kropelki - czy to znaczy że nie będę miała czym karmić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×