Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.Widze że dziśiaj nie byłam pierwsza :) .Pogoda zapowiada się ładna jak narazie zobaczymy później.Dziękuje za życzenia 🌼 Dowa tobie też wszystkiego naj naj naj 🌼 ❤️ Silvia27 stopka niedziała :) spróbuj jeszcze raz. Asmana trzymaj sie ja tak miałam na początku jak miał 2 m-ce 👄 Wszystkim duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka 🌼 🌼 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja:) Mała śpi :) tylko ciekawe jak długo, wczoraj nie chciała zasnąć ale za to spała do 4.30 bez przerwy- moze sie poprawia. Od dwoch dni nie chce jeśc pokarmow stałych nie wiem co mam zrobic bo na samym cycku to za mało wydaje mi sie:(. Kurcze zawsze musi być coś:O Słoneczko ciesze sie ze lepiej już jest:), daj znac jak ten inhalator bedzie sie sprawowac, moze i my sobie sprawimy:) Asmana ja tez mam tak samo, mam ochote sobie wyjść i odpocząć, ale pozniej mam wyzuty ze tak myślę i tak w kółko:( Silvia zdrówka dla małego:) Wogole to wszystkim chorym maluszkom:), mojej małej też jakis katar dokucza a gruszka to jest do bani, nie wiem po co ją mam. Zastanawiam sie nad fridą:) Tez mam krzesełko drewniane ale jeszcze nie sadzam małej:) poczekamy. Wera i Dowa wszystkiego najlepszego z okazji rocznic:) Kasika moja mała tez kombinuje tak tu sie podnieść:) he he śmiesznie to wygląda:) Pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .......... imię dziecka ........waga......... wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........5m i 1t..28.04.2006 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t. Renola.............Juleczka*3100............8500......69.........5 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies i 2 t....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8300........69........5m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............7350 .......68...6 m-cy 06-04-06 serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68.... 5 m 3 t t17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06 Joasia mam nadzieję ze malenstwa nie łapie jakieś powazne chorubsko. Wina jest temu pogoda nie wiadomo jak maleństwa ubierać niby ciepło ale wiatr to pada ehh szkoda ze odbija sie to na naszych maleństwach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po masażu,jak weszliśmy to zaczął się śmiać do masażystki a jak go zaczęła masować to płakał aż w końcu usnął.A teraz się bawi coś sobie tam gada pod nosem i od czasu do czasu śpiewa :) A gdzie wy się podziewaćie??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malduje się!!❤️ Co prawda dopiero teraz, ale miałam dziś ciężki dzień. Byliśmy na zakupach w Rzeszowie i jak wróciliśmy to byłam bardziej zmeczona, niz jakbym rozładowała tira:D (choć w sumie jeszcze nigdy tego nier robiłam:p ale kolega w Hiszpani zarabiał na dobę 400zł więc się opłacało:) Macieja🌻 dobrze, że już po 3dniówce. Er🌻 superowe zdjęcia. Sylwia🌻 Kacperki muszą trzymać się razem:) Joasia🌻 jak Kacper nam chorował to nie spalismy prawie całą noc, a zasypiał tylko na rekach MOICH!!!! Także noc z głowy, a przy tym ile się omęczył...:( Róża🌻 Majeczka nie chce pokarmów stałych, a mój ropusznik tylko takie by jadł. Jak jem śniadanie czy obiad to płacze, żeby mu coś dać. dziś wyciągnął ode mnie 2 biszkopty, chyba mu nie zaszkodzą?! Dajecie je dzieciom?? Wera🌻 jak ten masaż wyglądał?? Asmanka🌻 jak dziś samopoczucie?? Idę spać (teraz to chodze spać z kurami:) ) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, to ja nocny marek ;) ale dziś w dzień znowu czasu nie mialam. Za nami kolejne badania, dziś była krew bo w szpitalu wyszło że Kacpi ma anemię, to przez te nieustajace wymioty :( Jutro idziemy do lekarza i mam nadzieję że usłyszę w koncu coś pozytywnego, pierwszy raz od 1,5 miesiąca. Obiecałam że napisze co dolega Kacpisiowi. W sierpniu wyszło że ma zakażenie układu moczowego wywołane bakterią z grupy proteus. Natychmiast trafiliśmy do szpitala na dożylne leczenie antybiotykami . Robili mu też różne badania. Po wyjściu ze szpitala miało być leczenie doustne i kontrola ale okazało się że Kacpiś złapal anginę i dostał kolejny antybiotyk. Ciągnie sie to cały czas i jest juz po 4 różnych antybiotykach. Czekam na wyniki badania moczu i jutro w końcu długo wyczekiwana wizyta kontrolna. Do zakażenia tą bakterią mogło już dojść w szpitalu zaraz po porodzie ale dopiero jak zrobiłam mu badania to wyszło że ma takie paskudztwo. Ulewanie a właściwie wymioty nie ustają. Od 1,5 tygodnia daję mu kaszkę ryżową i zupke z ziemniaka i marchewki. I to zdaża się ze zostanie na dłużej w jego brzuszku bo mleko lub coś bardziej płynnego to od razu z niego leci :( Jest wtedy marudny i płacze no bo głodny a i sam też pewnie zmęczony tymi wymiotami :( Lekarze tak na prawdę nie wiedzą do końca dlaczego tak się dzieje. Podejżewaja że to może być refluks układu moczowego i stąd wymioty i infekcje układu moczowego. Kacpiś przestał przybierać na wadze bo wszystko co zjadł to zwracał. Najgorsza jest ta niepewność bo nie wiadomo co mu tak naprawde dolega i w jakim kierunku go leczyć. Może jutro usłysze coś nowego co mnie pocieszy bo serce ściska z bólu jak się patrzy na dzieciatko i nie iwe jak można mu pomóc :( OK, konczę bo juz późna pora. Zdjęcia postaram się dołozyć jutro ale nie obiecuję ;) W każdym razie jak już będą nowe to na pewno dam znać :) Zaraz poprawię stopkę bo ta nie działała. Buziaczki dla Was i Waszych maluszków a szczególne uściski dla tych wszytkich które chorują. Dużo zdrówka ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemiączko
Dziewczyny mam pytanie: czy u waszych dzieci zrosło się już ciemiączko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. 🌻Silvia wszystko będzie dobrze przecież w koncu mósi to wszystko minąć :) Co do stopki to jest. Kasika na masażu płakał ale w końcu usnął :) U nas zimmmmmnnnooo. Ciemiączko zrosło się Oskarkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka 28
ja mam termin na 27 kwietnia albo ( jak wyszło z usg na 1 maja0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! U nas w nocy było lepiej z Juleczka, za to Agusia co chwilkę się budziłą, że ma katar i Ją boli gardło. Z Juleczką może jest troszeczkę lepiej. Ale i tak jeszcze kaszle i kicha no i ma katar. Dziasiaj idziemy więc do lekarza z obiema. Do tego wszystkiego i mnie boli gardło. No cóż tak to juz jest. No i basen oczywiscie opuszczamy w tą sobotę. Silvia27🌻 no to miałąś straszne przejścia. Mam nadzieję, że dzisiaj usłyszysz coś pocieszjącego. Trzymam za to przysłowiowe kciuki:) Kasika1🌻 wiem że wstawanie kilka razy to nie to samo co nie spanie całą noc. Ale dla nas to był znak, że jest gorzej niż było. Roza_🌻 dzięki bardzo za miłe słowo :) A z tą pogodą to naprawdę jest nie ciekawie. Ciemiączko chyba się zrosło Juleczce. Miłego dnia ❤️ i dużo zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo bardzo zła!! Okazało się, że nasza pani doktor ma dzisiaj i w poniedziałek urlop. Przyszła jakaś inna i jest od 9 do 11. Nie ma już do Niej miejsc. Musiałąbym pójść na 9 rano i zapytać się, czy mnie przyjmie i wtedy czekać do końca. A ja nie chcę, żeby One w takie zimno i chore szły do przychodni i czekały wsród tylu chorych dzieci. Więc na razie zaczęłam Ją sama leczyć. A jakby się pojawiła goraczką to wezwę jakiegoś pediatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasika homorek ciągle do d..., bo Iza strasznie rozdarta Natalia znowu ciągle niezadowolona z wszystkiego, zaczynam stwierdzać, że nie nadaje się na mame:( Idę, bo nie chcę Wam smęcić. Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dodaje właśnie zdjęcia Kacperka z ostatnich 2 miesięcy. Na 16:00 idziemy do lekarza. Wieczorkiem postaram się dać znać czego się dziś dowiedzieliśmy. Ciemiączko Kacpi ma jeszcze duże 1x1. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać🖐️ U nas dzisiaj pięknie i nawet ciepło. Jesteśmy już po pierwszym spacerku, mały teraz spi. Sylwia🌻 mam nadzięję, że z Kacpim bedzie teraz tylko lepiej. Najgorsza chyba ta niepewność.. Zdrówka😘 Ciemiącdzko🌻 Kacpiemu się jeszcze nie zrosło, to z przodu zrasta siędo półtorej roku. Marzenka🌻 witamy, choc u nas CHYBA jeszcze zadna nie w ciąży. Ale miło sobie powspominać... Joasia🌻 tak to jest z tymi lekarzami😠 Dla twioch dziewczynek też buzi😘 i zdrówka asmana🌻 weź mi tu nie piernicz, że sie na mame nie nadajesz. Każda ma lepsze i gorsze momenty, odstawiłaś tabsy to powinno samopoczucie się polepszyć. A dziewczynkami się nie przejmuj, przejdzie im. A smęcic możesz zawsze, w końcu gdzie jak nie tutaj?!:P Buzki dla Wszystkich A co u Viki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika :) te zdjęcia są z gór z początku sierpnia kiedy to wszystko się tak nasiliło, później weekend wrześniowy po wyjściu ze szpitala. Na tych zdjęciach wyglada najgorzej. Bledziusieńki, oczka podkrążone i podpuchnęte :( Chyba strasznie się męczył ten mój bidulek :( Teraz dodaje jeszcze zdjęcia sprzed 2 tygodni z placu zabaw. A co do zdrówka, to nie dopuszczam innej możliwości. Dziś muszę usłyszeć od lekarza, że jest już lepiej bo jak nie to chyba całkiem się załamię :( Nie chcę go już faszerować kolejnymi antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, nasze szkraby są jeszcze za małe na antybiotyki. Co Kacpi bierze osłonowo?? Bo mój miał Lakcit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcie to na koniku. mam taka samą szafirową bluzkę:P Zmykam gotować małemu zupkę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę imię dla dziecka to samo i ciuszki też ;)) Trochę się namieszało i zdjęcia się zdublowały ale teraz już jest OK :) U mnie Kacpi się obudził i też pędze zrobić mu zupkę. Kacpi życzy swojemu imiennikowi smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem :) Julek śpi, mąż poszedł na piwko z kumplami ( a co tam!)a ja weszłam zobaczyć co u Was. jakoś zleciał ten 1=szy tydzien, ciezko bylo ale w koncu weekend. Julka jest zadowolona z niani, usmiecha sie do niej i widać, że niania też ją polubiła. Trochę cięzko mi wytrzymać te 8 h bez małej ale pracy mam tyle, ze nie mam czasu się zamartwiać. Julka jak na razie zdrowa, tylko ciemiączko dalej duże, lekarz kazał podawać 3 kropelki wit D. Jeszcze nie siedzi, ząbków brak ;) Duzo zdrowka Silvia dla małego!Az przykro, ze takie maluszki musza tak cierpiec. Kasika jak zwykle na posterunku ;) Ktos musi byc, bo nam topik umrze śmiercią naturalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ciocia
silvia ale mi sie smutno zrobilo jak przeczytalam o Twoim dzidziusiu:( i taki bidulek na tych zdjeciach....zycze mu duuuuuzo zdrowka i pozostalym chorym maluszkom tez❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×