Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Sporo dzieciaków chorych. Aż smutno o tym czytać. Mam do Was prośbę jeśli kupiłyście dla dzieciaków coś godnego polecenia napiszcie o tym. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana z Kacpim lepiej, ale nadal kaszle.J utro do lekarza, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek ja kupiłam Jędrkowi PIESEKA ZEBULOO i jeszcze kilka innych zabawek. Super się nim bawi i nie żałuję zakupu. Polecam zabawka jest warta tych pieniążków, wcześniej była tańsza. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3552289 Możecie polecieć jakieś bajki dla dzieciaczków. Moja siostra we wtorek urodziła córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj byłam u lekarza jest już lepiej tyle tylko że ten katar,cały nosek zatkany.Oskar ma mnóstwo zabawek żadną się nie bawi woli okulary mojej mamy, buty, piloty,komórki a najbardziej to klawiature :) . Zdrowia dla wszystkich bobasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\U mnie Iza zdrowa za to Natalia 39 gorączki a jutro miałyśmy iść na bilans 4 latka. Mówie Wam dziewczyny jak nie jedna to druga. Ta cholerna pogoda tak wykańcza te nasze pociechy. Buziaki dla MArtynki moja Iza jutro kończy 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam po dlugiej przerwie, duzo zdrowka dla maluszkow, moja dzis byla na szczepieniu, nastepne za 6 miesiecy, pani polecila mi szczepionke na zapalenie opon mozgowych, tylko mam problem, czy zaczac ja teraz szczepic i co pol roku szczepionka w sumie 3, albo jak skonczy 12 miesiecy wtedy tylko jedna, musze sie zastanowic, co byscie wybraly. Iga ma duuuzo zabawek, moja mama szaleje i kupuje jej duzo, ma bardzo fajna zabawke ktora moze z kazdej strony chwytac, niestety w polsce jest niedostepna, no oczywiscie szaleje na macie i podobaja jej sie wszelkie kokartki, wstazki, frendzelki i metki od zabawek:)). uzupełnie jeszcze tabelke, bo my rosniemy!!! nick .......... imię dziecka ........waga......... wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........4m i 3t..28.04 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8300........69........5m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68...... 5 m 1 tydz 17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anulka współczucia, ale mam nadzieje , ze jednak ten lekarz sie myli. U mnie w szkole zapiernicz, dzis juz byłam na wywiadówce, dzien tak goni za dniem, ze normalnie szok. Moja Niunia na wikcie babci rośnie jak na drożdżach, a zupkami to sie zajada. Jutro konczy pół roczku, jak ten czas szybko leci. Milenka dostała Augmentin, na szczescie jej juz przechodzi. Kasika ❤️ dzięki i dla Kacperka tez duzo zdrówka i w ogole dla wszystkich dzieciaczków. Moja Milenka tez zabawki ma w nosie, fikołkli za to robi, klepie w sciane, wchodzi pod ławe, ciągnie za frędzle od narzuty gryzi eszczebelki w łózeczku, najbardziej lubi podzierac chusteczki i oglądać swoje maści , kremy itp., a jak widzi, ze ktos cos je to by wyrwała i sama zjadła, ostatnio zaatakowałą mojego siostrzenca jak jadł kromke z nutellą, nie bede pisać jakwyglądała🌼. No i cały dzien spedza na brzuchu. Ostatnio w noy marudzi, widać kilka białych plamek na dziasełkach, to pewnie przez to. Widziałam na allegro nadmuchiwane kojce, zastanawiam sie nad takim zakupem, bo na wersalce jej juz nie zostawie, w ózeczku głowe tłucze o szczebelki, a na wersalce o ściane , a ona juz wszedzi sie doczołga. moze ktoras z was ma taki kojec? A odnosnie Mężów, z moim troche lepiej sie juz dogaduje, ale w poniedziałek leci do Szwecji, do znajomych na tydzien, moze pozniej pojedzie tam na dłuzej do pracy i szczerze mówiąc wątpie czy wróci, ale pozyjemy zobaczymy. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie , pisze jedna reką bo susze włosy i pare liter mi zjadło, oczywiście miało być : w łóżeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś ja pierwsza :) Elizabetaa, ja też zastanawiam się nad tą szczepionką, jeżeli się zdecyduje to dopiero jak Jędrek skończy 12 m-cy. Dla wszystkich dzieciaczków dużo zdrówka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko --twoja niunia jest prześliczna. Wczoraj byliśmy na sondzie oczka , niestety ten kanalik znowu stał się niedrożny ale Brajanek nie płakał aż tak mocno jak za pierwszym razem. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Po powrocie do pracy szczerze mówiąc to odżyłam przychodze do domu a tam posprzątane obiadek ugotowany, nawet okna umyte, Brajanek uśmiechnięty od ucha do ucha.. Normalnie moja mama jest kochana pilnuje mi synka i wiem że sobi to bardzo dobrze i jeszcze prowadzi mi dom aż chce się żyć. he he he he Już są szczepionki od grypy, już sobie zamówiłam w aptece i jak najszybciej musze się zaszczepić. Całusy dla dzieciaczków i niech te przeziębione szybko wracają do zdrowia buziaki papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, jezuu jak zobaczyłam jak słoneczko - Twoja córcia siedzi to sie przeraziłam, moja Iza wcale nie siedzi. Czy wasze dzieciaki już tak pięknie siedzą??? Na 13 jadę do lekarza z Natalia całą noc miała 40 stopni. Agneska jak mi sie marzy chociaż jeden taki dzień aby ktoś zrobił za mnie wszystko. Jestem umęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska dzięki, mam nadzieje że z oczkiem Brajanka będzie ok🌻, fajnie masz z mama:) Asmana 🌻 dla Izuni w mini urodzinki i dużo zdrówka dla Natalki🌻 a Martynia tak całkiem dobrze nie siedzi ,a w wanience musi się trzymac a na kocyku to tylko z podórkami bo się jeszcze giba więc się niemartw i na Izę przyjdzie pora Ania dla Milenki także 🌻 w mini urodzinki niech dalej zdrowo rośnie na babcinych smakołykach My dziś znowu do lekarza bo Martyni nie służy antybiotyk bo wczoraj rano i wieczorem jak tylko dostała to zaraz zwymiotowała:( Kasika a jak Kacpi?? Wera super że Oskarkowi juz lepiej :) zdróweńka🌻 Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.W czoraj było już lepiej, zakaszlał w czoraj moze ze 3 razy, a dzisiaj chyba z 10, nosek zapchany już mam dość.Do niedzieli ma antybiotyk jak nie przejdzie to znowu do lekarz :( . Wogóle nie widać po nim że jest chory jest taki radosny. Niech nasze maleństwa szybko zdrowieją. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po lekarzu. Na szcescie jest poprawa, oskrzela czyste. Ale sie ciesze.:) antybioty zostaje do poniedzialku i znowu kontrola/ Jutro uczelnia i te wszystkie załatwiania z przeniesieniem. Trzymajcie kciuki Sylwia🌻 super te zabaweczki. moj mały tez uwielbia czyjeś włosy, okulary i kolczyki:D Asmana🌻 Wszystkiego naj..dle Izuni. Jak sie czuje Natalka?? Trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze. Elizabeta🌻 Ja też bede szczepic Kacpra, ale dopiero za pół roku. Ania26🌻 dzieki kochana. Wszystkiego naj.. dla Milenki Pestymistycznie piszesz o mężu i Szwecji... Napewno wszystko jakos sie ułoży nie martw sie na zapas. słoneczko🌻 Ale Martynka siedzi. WOW!!! Moj Kacpi to jeszcze jak z gumy. Wera🌻 zdróweczka dla Oskara. wiem co przeżywasz... Wszystkie wiemy Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Brajan w dniu w którym ukończył 5 mies. pięknie siedzi bez podtrzymywania jeszcze troszeczkę się kiwa ale obraca się już za siebie i podtrzymuje się rączkami gdy nie chce upaść na boczek. Jak go kąpię to już na siedząco tak sie mu to podoba, że aż cała łazienka jest mokra tak rozchlapuje wodę. Czasami podczas kąpieli kładę go na brzuszku ale ma wtedy ubaw i gada coś po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaa
ale pojebane jestescie ..podniecacie sie tymi srajdkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatkaaaaa jak ci się coś nie podoba to nie wtrącaj się.To są nasze kochane maleństwa na które czekałyśmy z utęsknieniem.Jak będziesz miała swoje to możemy w tedy porozmawiać,a jak na razie to spadaj z naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatkaaaaa dziecko wnioskując z twojej wypowiedzi to ty jestes jeszcze srajdkiem więc spiepszaj do piaskownicy pobawić sie foremkami!!!!!!!!!!! Sloneczko twoja niunia slicznie siedzi,moja tez tak trzyma sie za wanienke, ale ja ja wole kapac na lezaco bo wtedy dobrze jej umyje pod szyjką.Niedlugo szczepienie, zobaczymy ile wazy , ale pewnie gdzies ok 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta mała gówniara przestraszyła się i poszła pobawić się lalkami :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, Wera ale dałyscie popalić tej Agatce:D Super, usmiałam się:P Asmana jak było u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×