Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

My już po lekarzu, Martynia dostała nowy antybiotyk, mam nadzieje ze go zaakcepyuje jej żołądeczek i jej pomoże, bo zmiamy sa wieksze w osrzelach od tych które były w środę, przy okjazji wzięłam synka i on tez dosatał leki , naszczesie obyło sie bez antybiotyku tylko syropki Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli.Zapomniałam napisać że Oskara zaczęły interesować jego stópki,zaczął je łapać, dotykać ale jeszcze do buźi nie bierze :D Dzisiaj dostałm gazetke Twój maluszek.Czy będziecie używać chodzika, bo niektórzy są przeciwni wsadzania dzieciaczka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś rozpisałyscie, no no;) a ja dzis 1- szy dzien w pracy, zajrzałam teraz tylko na chwilę. Dziś bylo lajtowo ale od poniedziałku będzie już ostro. Dobranoc i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim!! Przepraszam, że tak dawno nie pisałam, ale po tym pogrzebie mam strasznego doła. Dzięki za wszystkie słowa otuchy (Asmana, Serek, Ania26, VIKI2, Kasika1 dzieki wielkie 🌻 - mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam). Czytam Was cały czas, ale cięzko było mi się zebrać. No ale już jestem. Super te pociechy Wasze są. No i fajnie jak już sobie tak siedzą. Juleczka moja na razie sama nie siedzi. A jeśli chodzi o przekręcanie, to od około jakiegoś miesiąca, może póltora miesiaca przekręca się z brzuszka na plecki, a nawet kreci się w kólko. Od jakiegoś czasu próbuje stanąć na czworaka i trochę poruszyć się do przodu (bo pełza też już od dłuższego czasu). trochę się martwiłam, że mało gaworzy, ale ostatnio jak we wtorek zaczęła gadać w kościele (akurat na Mszy za Dziadziusia) to teraz buzia Jej się nie zamyka. Wera66🌻 my raczej chodzika nie będziemy używać. Przy Agusi też nie chcieliśmy, ale dostała w prezencie od znajomych. Wkładaliśmy Ją bardzo sporadycznie. Słonaczko27, Kasika1, Wera66, Asmana(dla Natali) 🌻dużo zdrówka. Miłej soboty. Ja z Córeczkami po południu będę sama, bo Mąż idzie do pracy na popołudniową zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Kasiak Natalia ma angine 10 dni na antybiotyku, a potem wyjeżdżamy do Tarnowa , pamiętak kawa u mnie:). Poza tym wszywstko u nas dobrze , tyle że oczy nam ropieją:) Zmykam , bo Natalia ma dzisiaj urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla Natalki i wszystkiego najleprzego z okazji urodzinek Pogoda jest cudowna,tylko ja się jakoś źle czuje jast mi niedobrze ale ten stan zawdzięczam wczorajszej papryce którą popilam napojem gazowanym.Z mężem jest lepiej,przeprowadziliśmy rozmowe jak narazie może być.Oskar pokasłuje ale i tak w poniedziałek do lekarza ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH BOBASKÓW ❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO DLA NASZYCH MAŁYCH CHŁOPCÓW 🌼 I DUŻYCH TEŻ . PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Natalko od ciotki Kaski tez moc uscisków🌻 Wszystkiego naj,,,naj,,naj,,, Asmana pieczesz jakiegos torta?? bo mam ochote:P Na kawe wstapie oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia🌻 zdjęcia swietne. Podobne te twoje córy, dziewczynki Viki też są identyczne:) Wera🌻 dobrze, że sie z mężem dogadałaś. Z facetem źle, ale bez niego jeszcze gorzej:P My też mamy kontrole w poniedziałek. Faktycznie dzis dzień chlopaka:D Dzieki za przypomnienie, Wszystkim chłopakom wszystkiego dobrego❤️ Cieszę się, że jest to forum, dzięki Wam wiem, ze nie ja jedna mam problemy z dzieckiem, męzem i całym tym kieratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka, bo dni szybko lecą❤️ nick .......... imię dziecka ........waga......... wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........4m i 3t..28.04 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies i 1 t....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8300........69........5m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68...... 5 m 1 tydz 17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam mały problem moja maleństwo ma temeperaturę zaczeło się wczoraj rano od 37,7 i dziś oscyluje wokół 38,5 - 39. Nie wiem co jest stawiam na ząbki bo palce pcha do buzi albo na trzydniówkę - ale to sie przekonam dopiero za 2 dni jak będzie wysypka (tak bynajmniej piszą w necie nt. trzydniówki), mała ma apatyt, nie poci się jest tylko trochę bardziej marudna. W piątek byliśmy u lekarza i powiedziął że mała jest zdrowa z oskrzeli zeszłi i nie wie skąd ta temperatura. Mam nadzieję że minie dość szybko bo w poniedziałek wracam do pracy na początek na kilka godzin dziennie dopiero po tygoniu na 7 godzin dziennie, tak się dogadałam z szefem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje w imieniu Natalki za życzenia, Kasika nie piekę torta, ale kupiłam i jest badzro dobry bo troszkę spróbowałam, więc zapraszam jeszcze zostało. Ja nic nie widzę na oczy tak mi ropieją i cholernie pieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Wszystkiego najlepszego dla Natalki i wszystkich chłopców (oczywiście odnosi się to do wczorajszego dnia). Kasika1🌻dzięki bardzo. No podobno na pierwszy rzut oka tak jest. Ale mówią, że Agnieszka jest do mnie podobna a Juleczka do Konrada. Macieja🌻 no z tą trzydniówką tak jest, że przez trzy doby jest gorączka a potem nie ma już temperatury za to jest wysypka. Zdrówka dla Kingi. Nie wiem czy pamiętacie, ale pisałam Wam, że chodzimy na basen z Agusią od ponad 3 lat, a z Juleczką zaczęliśmy po wakacjach. No i 2 tygodnie temu na basenie u nas był Ekspres Ilustrowany. Źle podpisali zdjęcie z Konradem i Juleczką, ale przeczytajcie sobie jak znajdziecie trochę czasu. Oto link http://egazeta.express.lodz.pl/grafika/2006/09/30/EX093015K.d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, pusto tu dzisiaj! wera super to zdjęcie Oskara w okularkach!:D Milenka złapała katarek, no nie mija nikogo...Mnie też cos pobolewa głowa... Viki pytałas o to krzyzowanie nóżek, no to wygląda tak,że ma założoną stópkę za stópkę.No i niestety robi tak codziennie więc wizyta u neurologa jak nic, aż sie boje co tym razem usłyszę :O Aniu 26 u mnie w szkole też jazda na całego, zwłaszcza,że mamy nadanie imienia patrona szkoły więc dodatkowa robota non stop. Pozdrowionka dla wszystkich i duuuuuuuuuuużo zdrówka!!! :) Uciekam spać bo Milenka ostatnuio nie spi po nocach a ja chodze z wielkimi worami pod oczami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię od 4:30. W łazience pękła nam uszczelka (chyba) albo coś innego się przytrafiło i woda leciała w nocy. Zorientowaliśmy się dopiero nad ranem. Mąż poszedł do pracy (jak na złość dzisiaj od rana) a ja miałam robotę bo nas nieźle zalało. Teraz jestem bez wody bo dopiero jak mężuś wróci z pracy to naprawi. Moja Asia siedzi kiepsko. Nie sadzam ją zresztą zbyt często nie chcę na dziecku wymuszać. Ze zdumieniem czytam o tym co wymaga rehabilitacji dziecka. Nawet na myśl by mi nie przyszło, że pocieranie stópek jest czymś niedobrym. Moje dziecko ma pewne swoje upodobania np: zasypia na prawym boku, przekręca się z brzuszka na plecki zawsze w lewą stronę i sugerując się uwagami waszych pediatrów powinnam na małej wymuszać inne pozycje. Od Was dziewczyny dowiaduję się więcej o prawidłowym rozwoju dziecka niż od lekarki w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chciałam dodać, że młodej rosną dwie jedynki na górze - będzie wyglądać jak króliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wera daj trochę twj pięknej pogody u nas szaro , wstrętnie. Kasika z małym do lakarza jedziesz? Ja znowu z Natalia jade bo dołaczyła biegunka, achh sie nacierpi. Chudnie mi w oczach. Nawet mi się nic nie chce pisać pozdrawam wszystkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za szybko pochwaliłam się pogodą,jest beznadziejnie,szaro i chyba zaraz zacznie padać.U lekarza sie nie załatwiłam dopiero jutro, jeszcze mnie w kórzyły siostry bo mi nie chciała wyciągnąć karty na jutro powiedziała żeby dzwońić a jak zadzwonie to już miejsca do mijej lekarki nie ma wredne małpy a dla swoich znajomych to wyciągają co za świnie brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Kasika że już jest lepiej. Najgorsze jest to że niedługo będzie zima, mam nadzieje że już nie będą nam chorować maluszki,aż się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja tez sie zimy boje, co ja bede robic z Kacpim w domu. TAK to zawsze jakis spacer czy cos... NOi te choroby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×