Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aniutk amasz przewage jestes z Pruszkowa:) a Ona tylko z oko9lic Rzeszowa:P:P Cześć słoneczko-aniutka jak spałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :p a dziekuje całkiem dobrze tylko jak trzeba wstawać o 7 bo Tosiek się dopomina to mi się zawsze wydaje ze jest 4 rano :p i ostatnio mąż wstaje (i tak musi) i daje jej jeśc a ja moge jeszcze 15 minutek się pobyczyć :) a jak tam u Was laski :) wyspały się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mi dzisiaj zrobił śniadanie...na jednej z kanapek było serce z pomidora ... :) ręcę mi opadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka gdzieś Ty znalazła tego mężą??? mam ndzieje, że mu to wynagrodziłaś :) Ja zasnęłąm po 24 wstałam o 4, ale mój organizm chyba już sie przyzwyczaił.. Teraz zmykam bo za godzine bal a my w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki zmotywowałas mnie i się pomierzyłam i zwazyłam :( melduję posłusznie że jest tak : a pasie 73 :( a waga...55 !!! przy mojej drobnej posturze to dramat i zresztą czuję się ociężale ale damy radę ... z Wami napewno :) Sylwia to dawaj tu razem z Elizabetką i Kasika te cwiczonka, jakaś dietka i damy radę...damy? musimy! daj znać jak wyniki Jędrulka Silvia a ja myślałam że jestem jedyna jakas dziwna z tym problemem, używam teraz zwykłego antycelulitowego z solutions - moim zdaniem jest ok bo własnie czuje się taki fajny chłodek i mrowienie po uzyciu a ten Anew na brzuch i pośladki co to działa jak gorset uzywałam zaraz po porodzie i efekt był super ale może dlatego że jeszcze była wewnętrzna liposukcja :) czyli odsysanie tłuszczyku przez Tośkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka widzisz jaka ze mnie larew powiedziałam mu ze nie jestem jeszcze głodna :) ja chodziłabym nieprzytomna 4 godziny snu...na rzęsach bedziesz chodzić zmykaj, zmykaj bo dziewczynka nie zdąży i będzie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja nie mam problemu z poznymi powrotami męza, jest w domciu o 17 tej:) Kasika mogłabys podac jeszcze raz przepis na kisiel, pisałaś go wczesniej ale ja gdzieś posiałam wiec jak pamietasz to moze jeszcze raz...:) Aniutka to masz męza:) pozazdrościć:) Asmana podziwiam, ja bym rady nie dała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka wybaczam, bo na oczy nie widze, wiec walczyc nie bede:P Zresztą tak jak pisze Asmana boje sie powiązań z mafią:D Elizabeta wczoraj ładnie dietke trzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to sie chwali:))) bardzo ladnie, tylko tak dalej. JA zaraz mykam do pracy, adzis moje starsze sloneczko ma urodziny:)))), stara kozica juz niej - 7 latek:)) ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika dzieki, mozesz na maila ale jeszcze nic nie dostałam:( Mała śpi ja pije kawke i sie obrzeram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja nie wiem jak wyglądasz, prześlesz jakies zdjęcia:) chyba przegapiłam coś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh jakos dziwnie się czuje wjechałam w samochód:( naszczescie nic sie nie stało tylko rejestracja jest wgnieciona ale strasch jest... Tak to jest jak wszystko w pośpiechu sie robi i z tyłu na foterliku płaczące dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczysz!!! dobrze ze nic wam sie nie stało. no i musze iśc, bo mała płacze:O Kurde, wyobrazam sobie jak sie teraz czujesz. trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko spokojnie nic sie nikomu nie stało, wogóle ostatnio jestem zakrecona wczoraj ni stąd ni z owąd chłopak mi wyskoczył, ale to z jego winy nie na przejsciu tak poprostu... Może zmęczenie nie pozwala mi na myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka łobuziaku mąż Ci tu na tacy serce podaje a Ty do niego \"nie jestem głodna\" ojojo biedny ten Tomeczek:):) Kasika małpo gdzie jesteś?? Wera to ostatnio nic praktycznie nie zagląda do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...jestem matką terrorystki :( Asmanka no to dobrze że się nic nie stało uważaj bardziej na siebie :) Różyczka ja to chyba jedyna pokazałam swoje zdjęcie po fryzjerze chociaż mi się nie podobała fryzura :) akasika i Wera to tak nie za bardzo :) :p sie pokazały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko placki ziemniaczane musiałam usmazyć:O Róża to dobrze, ze doszło:) asmana ja ostatnio przerysowałam malucha, a wszyscy mówią, że jestem dobrym kierowcą, ale tak to jest jak mały kwiczy na tylnim siedzeniu, a ty zamiast sie na jezdzie koncentrować to usisz jeszce patrzec na dziecko. Grunt, że nic złego sie nie stało. Wera ale cie wywołujemy, weź sie odezwij🌻 Ruda_lala chcesz się przyłączyć? Zapraszamy🖐️ Anna80 i Irlandia to na świeta zajrzały,a teraz nhic sie nie odzywają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×