Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka mendo pokazałam, te na sankach, nie moja wina, że zrobili nam z odległości 5 metrów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też cieplitko, bardzo przyjemnie... Iza na balkon a ja się legne głowa mnie boli ze zmęczenia... Puściły mi nerwy dzisiaj pierwszy raz zdenerwowałam się na Izulke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nic tzn. ostatnio jak je to troszke sobie wypluwa i pac łapkami i rozmazane wszystko po całej twarzy... I mnie poniosło - księzycowe dni nadchodza i to wszystko w kupe się zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska nie przejmuj się bywa i tak. Mi sie też zdaża wkurzyć, szczegolnie o 4 rano jak mały chce kupena nocnik. Takie jest życie, masz już przeciez jedna córe i wiesz, że nie da sie dziecka wychowac bezstresowo. jesteś wzór mama❤️ Lece na (nie śmiejcie się;) )Modę na sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika daj trochę tych placków bo mój mąż ostatnio ma straszną ochotę na ziemniaczane a mi się nie chce smażyc :) jak ja to mówię koło du.. ciemno córeńko aleś pokazała :p no dobra :) Asmana nie przejmuj się mnie tez czasem ponosi a Tośka sie robi niemożliwie niedobra... nawet czasami nie da sobie pieluchy zmienić, wariuke, skacze i się drze...jezu mówię ci nie wiem skąd biorę cierpliwość do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was codziennie ale nie mam czasu napisać. Może juto z pracy coś napiszę. Kasika - A co to za książka kucharska? Bo może ja tez bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka jeszcze mi pól michy zostało, wyslij kolegów z Pruszkowa niech po nie wpadnąl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to ręce mi opadły moda na sukces:):) Iza codziennie o 4 się budzi upodobała sobie tą godzine i wszystko byłoby w porządku gdyby spała w łożeczku a że śpi ze mną to skacze po mnie, szczypie, ciągnie za włosy i już mnie to nie złości... aniutka chodź zostawimy dzieciaki a my na piwko wyskoczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka – jestem przekonana, że moja Aśka potrafi zrobić lepszą awanturę od Twojej Tosi. A głos to ma taki … po prostu operowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko kochana z tego adresu co podałaś wszystkie maile mi wracają więc Ci nie wyślę tylko wrzucę link żebyś sobie obejrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to wyślij mi na elaj@mm.pl, tylko najpierw spokojnie obejrzyj sobie serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek już wysłalam, wiedziałam, ze bedziecie szydzic z mojego;) serialu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Cześć:) Kasika ja kiedyś oglądałam , ale zaczął mnie wkurzać że tak się wszystko dlugo akcje ciągna;) la moja mama uwielbia ten serial:) Asmanka kochana dobrze że tylko autko poszkodownane a Wy całe:) Aniutka a ja jestem mamą big terrorystki;) Roza fajnie masz że tak szybko masz męża domu:) Elizabeta dużo zdrówka i uśmiechu dla Julki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ Zmykm bo Tynia wyje i ciąle gdzieś przoduje włazi tam gdzie nie powiinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo sloneczko nam sie rozjasnilo:)) dzieki za zyczonka w imienu julci, ja na szczescie nie jestem mama terorystki, ale wiadomo to sie moze zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po serialu:P Robiłam tę 6 weidera, dzis pierwszy raz i powiem Wam że zamiast brzucha to czułam kark i kręgosłup:) Elizabeta---Zdjęcia sliczne, córcie jak marzenie, i ta spineczka😘 Oczywiście3 książeczka poszła. I dołczam do zyczeń🌻 Aniutka --tobie też wysłałam, już się chwalisz zdjęciami?:P:D Grzywka naprawde super. Słoneczko--to mnie podsumowałaś, :D Zawsze możemy razem z twoją mamą pooglądać tego tasiemnca:) Pozdrów mamunie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia biorę z Ciebie przykład i dziś ja poszłam z psem na spacer, nawet sobie pobiegałam:) Kacpi ma super zabawe, wsadzam go do pudła na zabawki i woże po całym mieszkaniu. Az kwiczy z radości, lece bawic się daklej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika bo Rozyczka chciała :p Elizabetka a Ty co tylko Kasice zdjęcia wysłałaś :( dawaj nam też :) proszę, proszę, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Aniutka😘 Kacpi wlazł pod szafe:) dzis już mnie nie bedzie. Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×