Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika zupełnie nic:( nawet chleba nie kupiłam i bede jechała jeszcze raz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za dwie godzinki na spacer i od razu na zakupy Iza spała u babci 3,5 godziny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo ona to tylko w wózku na spacerze bądż na powietrzu tak śpi w domu nie ma tak lekko:P Kacperso śliczniutki jest :)Ja kąpie Ize juz od sierpnia w wannie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tylko wpadłam się pochwalić że Tynia zaczęła zasuwać dziś do przody na czworaka :D zajrze wieczorkiem bo teraz musze jej piolnowac bo spodobały się jej kafelki na podłodze w korytażu a na nich troche slisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Słoneczko to teraz zacznie się bieganina:):) moja własnie weszła pod łozeczko i płacz, bo nie wie jak wyjść.. Gratulacje postepów dla MArtynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a u nas ZERO postępów :( dzisiaj jak zostawiłam ją na chwilę bo musiałam do łazienki to się przewróciła z siedzenia na bok i głowa o podłoge...ale był ryk :( jak ja bym chciała zeby już raczkowała :( a wcale sie na to nie zanosi bo teraz to już nawet nie da się na brzuch położyć tylko odrazu bryk na plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze powinna się podpierać raczkami asekuracyjnie jak sie przewraca... jak Wasze dzieci? oprócz tych kamikadze co już brykaja same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to wielkie😘 dla Martyni. Mój mały raczkuje do tyłu, całkiiem sprawnie mu to idzie:) Od wczoraj robi też \"moja moja\" i \"papa\":) Aniutka--Kukus jest ostrożny i opiera się rączkami, ale czasem całkiem o tym zapomina i rusza nie patrząc na nic. I to zazwyczaj kończy się płaczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem padnięta :( dała mi dzisiaj popalić, spała przez cały dzień 1,5 godz...:( po kapaniu zauważyłam u niej na pleckach na wysokości gdzie kończy się pieluszka i na posladkach takie dziwne krostki, dosyć duże i takie grube pod palcami jak sie dotyka, czerwone - wyglądaja jak tradzik :( co to za cholera? idę coś poczytać w gazetach może znajdę... Kasika u mnie \"moja moja\" kończy sie tak że mam wyciągniety policzek albo wargę :p u nas na topie ostatnio jest cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co? raczkowanie to jest własnie wtedy kiedy dziecko rusza się do tyłu jak Kukus Kasiki :) a jak na czworaka do przodu to się mówi czworakowanie :) tak nam powiedział rehabilitant :) Tosia zasnęła, mąż zmywa po kolacji (obiedzie) a ja zaraz idę się kąpać i spac bo strsznie jestem zmęczona :( do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka .Aniutka , Kasika dzięki 👄🌻 Po dzisiejszym dniu jestem troche przerażona tym co bedzie się działo zdązyła już poraczkowąc do telewizora i popsuc dekoder tj oderwała szybke plastikowa wylaczyła tez dekoder fajnym przyciskiem i jeszcze doleciala do krzesła gdzie próbowała sie podnieść na dziś mam dość no a jeszcze przed południem froterowała mi kafelki:) oj co to bedzie teraz to nawet na chwile nie będe mogła jej zostawic samej bo zaraz coś zmaluje:) Mati zadowlony z balu A wy znowu się rozpisałyście:) Aniutka ja to mówie że Martynia przoduje;) a co tych krostek to ja spytalabym lekarza ,b o w necie to znajdziesz milion opini i sie tylko zestresujesz;) Kasika ale Kacperos duży chlopak:) no to masz terza oszczędności na pampersach;) Asmanka i jak tam po zabiegach się czujesz??:) Renolka dla Julki sto latek i zdrówka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Roza jak tam wizyta się udała i gratulacje dla Majeczki🌻 Silvia super że mogliście wkońcu wyjśc na spacerek:) Zmykam coś zjeść , może wpadne potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wogóle nie mam czasu aby wejśc na net.Oskarowi oprócz tych dwójek na dole jeszcze 4 dolna wychodzi także jest strasznie marudny nigdzie nie moge wyjść bo zaraz płacze a niechce zostawiać go z mamą. W czoraj chciałam go wykąpać w dużej wannie zaczął płakać i trzymał sie mnie bardzo mocno więc musieliśmy wykąpać w małej. Ide sie myć i zaraz wracam jak mi stary pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ostawiłam malej danonki i skóra na polikach się poprawiła. Więc to najprawdopodobniej od tego. Mąż się ucieszył i danonki znikły w oka mgnieniu z lodówki. Julka dalej bez zębów, gdzieś czytałam, że do roczku ma czas a jak nie to wtedy do stomatologa. Jest tu jeszcze jakaś mama bezzębnego maluszka?? Jula ładnie pełza i wstaje w łóżeczku, ale z płaskiego dalej nie usiądzie. a jak wstanie to się buja i skacze, puszcza się 1 ręką no i ryk jest jak czasem poleci. Asmana, ładnie Iza stoi i przy krześle, tylko patrzeć jak ruszy :) Kasika, wiem też jak to z zarwanymi nockami, jestem wykończona na maxa a w pracy kręci mi się w głowie... Słoneczko nasza Julke tez najbardziej interesuja sprzety, dzis właczyła kompa, cos te nasze dzieci bardzo do przodu ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌻 ja tez się bardzo cieszę że w koncu zaliczyliśmy spacerek :D Słoneczko świeciło, wiał troszkę wiaterek ale i tak było bardzo przyjemnie jak na styczeń ;) Pojeździliśmy 2 godzinki, Kacpi troszkę pospał i cały dzień był dziś radosny i zadowolony :) Wiecie jak Kacpi tańczy, jak tylko usłyszy muzykę i siedzi to tak podskakuje na tyłeczku że boki zrywać a śmieje się przy tym tak słodko na głos :D Jeśli chodzi o poruszanie się to mój Kacpi zwiedzał dziś mieszkanie :) Położyłam go popołudniu na podłodze na kocu, zasypałam zabawkami a sama zasiadłam do komputera, za chwilę coś mnie chwyciło za nogę. Mówię Wam jak sie przestraszyłam. Spojżalam w dół a to mój kochany brzdąc \"doszedł\" do mnie ;) \"Zszedł\" z koca i podpełzał do mnie, a że nie mam dywanów a same panele to ślizgał się na nich i zasówał aż się kurzyło. Po chwili znalazł sie już w przedpokoju, mówie Wam jaki był szczęśliwy jak zaczęłam go gonić. Czołgał się jak mały żołnierzyk a śmiechu było przy tym co nie miara. Tak więc nie musi raczkować bo już teraz dotrze tam gdzie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nasza Tynia też uwielbia muzyke jak tylko ja usłyszy to tak jak Twój Kacpi podryguje na pupci i do tego wymachuje rączkami , wczoraj nawet podrygiwała w kościele podczas kolęd;) A prpopo kościoła to wczora były jasełka , podczas których TYnia sobie poklaskiwała sobie , po ich zakończeniu wszyscy zaczeli bić brawo a moja Tynia sie przestraszyła i rozpłakała się (pewnie sobie pomyślała że tylko jej wolno klaskać i kto tym wszystki ludziom na to pozwolił hihihi ;) Agnes Moja zastanawiała się nad podejściem do kompa , jednak po krótkim namyśle wybrała kącik z telewizorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam Iga zdrowa juz w zlobie za to julcia mi sie teraz rozlozyla, barak apetytu, boli ja glowa i bruzszek i ma goraczke, jutro ide do lekarza, oj biedne te moje malenstwa mam nadzieje ze to nic powazniejszego gratuluje kolejnego zaliczonego miesiaca dla naszym malych solenizanetk i solenizatow:)) ❤️ a jak tam odchudzanie?? w tali ubylo mi 2 cm, jak dumna chodze:))) Diete trzymam ostro, motywaniem mam niezla, widzialam przepiekna sukienke na allegro i chcialabym sie w nia wbic, aukcja potrwa jesze z 2 tygodnie wiec moze jak bede na tyle szczupla to sobie ja w nagrode podaruje, to mnie napewno zmotywuje:)) moj chop zauwazyl ze im bardziej sie odchudzam tym wiecej o jedzeniu gadam, tez tak macie???? nic ide cwiczyc narazie, potem tu wroce:) buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No to sobie poczytałam, tyle dziś napisłyście a ja w dzień to nawet minutki nie miałam żeby tu zajrzeć, w pracy oblężenie potem mąż się po nas spóźnił i w domy byliśmy o 19,30. Agnes to możemy sobie podać ręce bo Marcelek też jeszcze bez zębów. Ale nie martwie się tym bardzo bo przecież w końcu wyjdą, jednak chciałabym aby wyszły jak najprędzej. Teraz muszę trochę ogarnąc dom bo jutro ta kolęda. Marcel jeszcze nie umie raczkować ale zaczyna pełzać i też mnie dzisiaj wystraszył bo położyłam go za ścianą na podłodze i poszłam do kuchni, cały czas widziałam jego nogi, aż nagle ich nie widze a on nie o dużo ale tak z 1 metr się przepełzał do przodu. ojej właśnie się rozpłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel spał juz od godziny a teraz się znów bawi w łóżeczku?! Chuba mu się coś śniło że obudził się z płaczem cziekawe o której dziś zaśnie. Elizabeta moje dbanie o lepszy brzuszek z dzisiaj przesunęło się od jutra, mąż miał wypłate i dzisiaj zamówił pizze. Powiedz mi czy Ty robisz te ćwiczenia na brzuszek 6Weidera?, Też chce mież o kilka centymetrów mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 6 weidera, ale nie wiem czy to te cwiczenia, herbatki dieta czy krem, moze wszystko naraz, ale czuje sie owiele lepiej, ales mi ta pizza smaka narobila, niedobra dziewczynka, teraz jestem glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez idę spć , dobranoc Elizabetka Chociaz nie lubie spać bez mężusia a on będzie ok. 23:30 , ale padam juz na klawiature, ide pod prysznic to może nie zasnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! Dziękujemy za życzonka!!!! No to 10-ty miesiac rozpoczęty!!! Zaczęłam kupowac obiadki i deserki po 8 i 9 m-cu - wczesniej ich nie dawałam- dania z jogurtem, twarożkiem (jeszcze ne podawałam nabiału, dopiero niedawno wprowadziłam żółtko, robie kluseczki lane, które uwielbia). Julka zaczęła kilka dni temu raczkowac, a włąsciwie to takie czołganie, takie jeszcze niemrawe ale dojdzie gdzie chce, chociaż woli nie odchodzic daleko, no może narazie. lubi byc prowadzona za rączki i maszeruje jak żołnierz, w kojcu fajnie sobie radzi, obchodzi kojec dookoła. Sama wstaje ale nie zawsze jej sie to udaje. Jak biore ja na rece i pytam gdzie idziemy to pokazuje paluszkiem kierunek gdzie chce isc a najczęsciej do okna i oglada swiecidełka (u nas ludzie mają mocno postrojone przed domami) A zas mam sporo zaległosci w czytaniu, tylko jak zwykle ost. stronke przeczytałam i chciałam Wam napisac co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja od 4 na nogach obiadek ugotowałam już kawke sobie popijam i jak dziewczyny wstaną to znowu bieganina mnie czeka.... Joasia ranny ptaszku a co z Tobą?? Słoneczko po zabiegach?? hm trwa to godzinę, więc mam godzine ciszy i spokoju i wczoraj na nich przysnęłam:) DVD już przeniesone u nas sciągięta półka drukarka też przeniesiona, ale coco z tego jak wtyczki wyciąga:) i lizać je uwielbia... aniutka Iza wiele razy uderzyła o coś głową , ja wtedy nie reaguje na nią i na jej płacz i szybko jej przechodzi żal..Ty nie nie maartw tym, że Tosia nie raczkuje Natali zaczęła mi raczkować w 11 miesiącu dopiero:) Wszystko przyjdzie z czasem... Co do wypadu wieczorem z mężem a dzieci do babci to nie bardzo, bo teściowa taki ma charakter, że nie przyjdzie posiedzieć z dziećmi - do niej zawieźć to i owszem, ale Iza się czesto budzi i płacze więc bezsensu... Wera to się Oskarek namęczy a Ty bidulo razem z nim...Moja jakoś te zęby dzielnie znosi , poprostu robi więcej kupek nic więcej... Elizabetaa też tak mam im mniej jem tym więcej mysle o jedzeniu, chociaż co mnie dziwi nic a nic nie mam ochoty na słodkie co jest u mnie aż dziwne... Iza robi \"kosi kosi\" :) Kasika To Kacperek lada dzień do przodu pójdzie Iza też zaczynała od raczkowania a potem czworakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×