Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ajjajaj moja chwile temu jadła i tak strasznie zlapała cycka że (a zabki juz spore )mój biedny cucuś Zmykam juz , dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Asmanka Ty jak zwykle o świcie :) u nas dzisiaj piekne słoneczko wreszcie nie pada więc na spacerek pójdziemy i odrazu humorki będa lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka dopiero co pamiętam jak było naj naj dla Twojej Juleczki z okazji 8 miesiąca a tu już 9 miesięcy :) buziaczki dla Juleczki 👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że Teletubisie są teraz wcześniej to Tośka może ogladać bo tak to zawsze przesypiała :) no chyba lecę bo znowu gadam sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam czytania... :) dziewczyny co do kremówto wszystko jedno jaka firma...im więcej reklam tym drozszy krem a prawda jest taka (i z góry za to przepraszam) że te kremy działaja ale tylko wtedy kiedy się ich używa a potem...klapa :0 przerobiłam to więc kupuje niedrogie i traktuję to jak wspomaganie masażu bo to o to chodzi zeby masować ciałko tam gdzie chcemy osiagnąć efekty :) mi niestety brakuje silnej woli i chyba najdłużej wytrzymałam przez miesiąc po porodzie no ale efekty były :) teraz zakupiłam żel pod prysznic Nivea z masażerem i jest bardzo fajny a po kąpieli wmasowuję krem antycelulitowy Avonu (lepszy niż np. Vichy) Firme Eveline znam (osobiście) mój klient :) są dosyć długo na rynku ale zajmowali się głównie exportem na wschód a od jakiegoś czasu wchodzą na rynek polski i maja dobre kosmetyki :) Elizabetka to super! spiochu :) Asmanka masz piękną kuchnię - jak bym miała taką duża kuchnie to może bym chetniej gotowała a tak... nie chce mi się bo ciasno :( a wogóle jak czytam co Ty wyprwiasz dziewczyno w tej kuchni...pierogi ruskie...życie bym oddała :)...ja nie mam czasu bo Tośka jest okropnie absorbująca :0 nawet teraz piszczy że się nią nie zajmuję :) Asmanka to Ty zrób pierwsza taki gest...zawieź dziewczyny do babci a wieczorem męża w autko i jedź...niech mu będzie głupio :) Rybka ja wiem czy dbamy zeby im się podobać :) ja mam inna teorię :0 dbamy by się sobie podobać bo jak się sobie podobamy to wtedy wzrasta nasze poczucie piękna i wartości i czujemy sie sexi...nie tak? :p oj ja w kuchni to jestem pedantka number one :) aż czasami jestem zła że tyle czasu tracę robiąc coś na wycieranie wkółko wszystkiego :) Silvia ja też uwielbiam mięska z miodem i z czosnkiem :) mój mąz kiedyś nie lubił ale polubił zwłaszcza skrzydełka albo żeberka mniam :) a pałeczki tez u nas \"funkcjonują\" jako pałeczki :) Słoneczko to uważaj bo nic dla mężusia nie zostanie z tego cycunia :p no i dzisiaj zostałam od rana sama...a Tośka sie przyzwyczaiłaże zawsze jest tatuś i teraz marudzi ze nie mam tyle czasu...a wogle ostatnio cały czas chce do mnie na ręce, siedzi bawi się a jak tylko mnie zobaczy to wyciąga łapki i z taką bidną miną piszczy...nie mam do niej siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko sie przywitac wpadlam bo jak Kacpi zje kaszke to na spacerek lecimy :D W końcu, po tylu tygodniach :D :D miłego dzinka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale sie rozpisalyscie:) musze to ogarnac:) my juz na nogach, Majeczce wychodzi zab na gorze:D nareszcie. dzis ide do fryzjera poprawic sobie humor:) 🌻 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Silvia,, miłego spacerku:) u nas na przemian, raz pada raz nie wiec dzis w domu siedzimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wywołałam wilka z lasu :p Silvia pewnie ze leć na spacerek :) my pójdziemy jak Tosia się prześpi, własnie ja położyłam :) Rożyczka a fotkę jakąś po tym fryzjerze wrzucisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na nic siły, prawie caqła noc nie przespana:( Kiedy to się wreszcie skończy?!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka postaram sie, ale znajac mnie juz na drugi dzien włosy zwiaze i taki bedzie finał :O robir pasemka, i tylko troche skracam, nie mam czasu na układanie Kasika🌻 lece mala kłasc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja tak samo z włiosami robie:) Nowa fryzura a za dwa dni znów kucyk, bo wygodniej. Chce spać..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ja zmykam na zabieg i na jakies zakupy - całkiem sama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jaki Kacperek zadowolony :) ale fajnie z tym nocnikiem :) ja bym nie wiedziała kiedy bo Toska robi wszystko niezauważalnie :) nawet przez sen :) moja Tośka już się wyspała :( pół godziny i weź tu coś zrób w tym domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika fajnie z nocnikiem. czasem mnie wkurza ze nowa fryzyra a ja włosy związuje, ale coz ten typ tak ma :P Moze ząbki moja spokojniejsza sie zrobiła jak juz prawie sie przebił, odpukać Teraz śpi ale ojciec wegiel zwala wiec ciekawe czy zaraz nie wstanie. Asmana miłych zakupów:) Aniutka no to inter sity jak my z mama nazywamy naszą majeczkę jak tak krotko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki Ja w pracy jestem, popijam kawkę. Trochę się już obrobiłam to coś skrobnę do Was. Asia coś ostatnio śpi gorzej. Może zęby a może jej gorąco. Walczę z moim chłopem o wyłączenie ogrzewania na noc bo u nas w domu jest ciepło i jak jest jeszcze grzejnik włączony to można duch wyzionąć. Ale on się boi, że się młoda przeziębi. A dzisiaj w nocy to jeszcze dodatkowo miała katar i jakiś taki dziwny kaszel. Myślę, że to ropka z tego nieszczęsnego oka jej spłynęła do gardziołka. Dzisiaj Asia jest pod opieką – od rana mojej mamy a po południ teściowej i teścia tak, że będzie miała wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po spacerku :) Serek to powiedz chłopu ze czytałaś że dzieci przegrzewane częściej chorują niz te \"chowane\" w niższej temperaturze :) zwłaszcza w nocy powinno byc chlodniej a mała można do śpiworka albo cieplej ubrać, kaszelek i katar może mieć od suchego powietrza :( zmykam na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka – mój chłop jest niereformowalny w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek--u nas w małżeństwie to ja jestem zmarzluch:P Ciągle mi zimno, ale co do jednego jesteśmy zgodni, że zdecydowanie lepiej( i zdrowiej) spi się w chłodniejszym powietrzu. Róza--inter city to i o moim można powiedzieć, od rana dopiero teraz zasnął, ciekawe na ile... Aniutka--z tym nocnikiem to jest tak, że na kupę zaczyna prukać, a na siku to bardziej łud szcześcia, ale zazwyczaj sadzam go juak zaczyna sie bez powodu wkurzać:D Np. od rana jeszcze ma suchego pampersa za to robił 4 razy na nocnik:P Na spacerku też bylismy, popołudniu też go wezmę i założe rolki, w końcu trzeba się troche ruszać. Wercia a ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×