Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetka a co to znaczy trzy serie ? że 3 razy w ciągu dnia czy np. 1 raz kilka min przerwy, drugi raz itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy żeście się podziały? wszystkie poszły ćwiczyć? czytałam to forum pod ćwiczeniami i niektórzy twierdzą że to za ciężkie dla początkujących, ktoś się skarżył na jakieś skurcze...sama nie wiem ale spróbuję to się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się obraziły że zaczęłam stronę :( ale tak wszystkie? no to idę sobie bo zapiszę sama do siebie całą 349 tą i dopiero będzie :p dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka moja eksbratowa mieszka blisko ciebie, w legionowie, jak ja bede odwiedzac to wpadne do ciebie, trzy serie tzn ze robie 6 razy kazde cwiczenie a potem jeszcze raz to sami i jeszcze raz, a potem ilosc powtorzen sie zwiekasz na samym koncu w 3 seriach robisz ich po 24 , czyli 6 cwiczen po 24 czwiczonka =144 razy 3 (bo 3 serie) = 432 brzuszki, ale to dopiero przed nami. Narazie zrob przynajmniej pierwszy dzien i cwicz na kocu, wtedy kregoslup nie boli:)) ale pilates tez jest dobry:)) fajna jest plyta cindy croford ta ma cwiczenia, mozna umrzec robiac jej brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Jędrek w październiku miał wysoką temperature 39-40 czasami przekraczała 40. Doktorka zleciła badanie ogólne moczu które wyszło źle, ale nie zleciła posiewu. Diagnoza ZUM antybiotyk potem furaginum i kontrolne badania ogólne moczu bez posiewu. Z tego co przeczytałam w sieci i z tego co pisała Silvia są bakterie które nie mają wpływu na wyniki ogólne moczu i wychodza dopiero podczas posiewu. W listopadzie skończył brać zalecone leki, ale mi ciągle nie dawało spokoju to co przeczytałam dlatego zrobiłam sama posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko przyszłam sie przywitać i zaraz zmykam spac bo jestem strasznie zmęczona. Za mną ciężki dzień pracy. Mam nadzieje że jutro nadrobie zaległości Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka to wpadaj koniecznie :) , kiedyś się wziełam za ćwiczenia Cindy ale na drugi dzień wstać z łóżka nie mogłam i odpuściłam a te ćwiczenia narazie mnie przekonują bo ilość się zwieksza także można sie przyzwyczaić (chyba) :) Sylwia widzisz jaka miałaś intuicję...matka zawsze wie najlepiej co zrobić :) ach Ci lekarze... Rybka to lżejszego dnia Ci dzisiaj życzę :) najlepsze życzonka dla Kajtusia :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś w nocy sypało coś jak grad i strasznie wiało, wszyscy się budziliśmy i dzisiaj nieprzytomna jestem bo wstawałam 3 razy...a ja jak wstanę to potem zasnąć nie mogę :( zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta :) sa Teletubisie więc chwila oddechu, posłuchałam Ciebie i od rana sidzi z zabawkami na podłodze, nawet pić jej tam dałam :) nie brałam na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisac Iza wczoraj jadła płatki kukurydzianke na zwykłym mleku, ale jej smakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka mnie boli, moja wlasnie zaliczyla porcje teletubisiow ale na plycie, bo nawet nie mam programu telewizyjnego:(, i dostala kaszke i teraz spi, bo to jej pora, a jak moge spokojnie przygotowac sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ci napisac po pierwszych dniach nie za bardzo boli, bo pare tam cwiczen, ale juz potem jak sa dwie serie, trzy to w trakcie cwiczen jestem sama zla na siebie ze to cwicze bo to takie wyczerpujace a potem rano tez czuje miescnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu spróbuję zobaczymy :) Asmanka to dobrze że Izuli smakowało :) a jak tam po balu? masz jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam aniutka, ale wybacz nie chce mi sie teraz nic robić od rana mam napięty dzień jestem zła , smutna i wogóle dlatego ide sobie poryczec może przejdzie... Mam ostatnio złe dni i to baaaaaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko znowu ??? a może tak masz przed okresem? ja tez tak miewam...nie płacz :) jaka pogoda u Was? bo u nas piękne słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko chce sie przywitać, padam na ryj:O Mały wstawał tyle razy, że przy 8 przestałam liczyć.... pozdrawiam wszystkie😘 Wszystkiego naj dla Kajtka,🌻 Mina odezwałabys sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka jestem jestem. Możliwe że przed okresam a raczej napewno, ale wszystko dookoła potęguje smute, złość i wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj my to mamy z tymi hormonami :( uśmiechnij się kochana i głowa do góry :) lecę bo Tosia zasnęła a nie wiem jak długo pośpi więc coś może przez ten czas zrobię :p potem wrzuce pare dzisiejszych fotek Tosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja też jestem niewyspana kaszlałam przez całą noc jak stara lokomotywa aż mąż niemógł spać.U nas w nocy też strasznie wiało,a teraz świeci słoneczko. Ide na kawe zapraszam no i na jagodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się naspała :( całe 30 minut...zdążyłam pozmywać i się umalować :) Wera już z kusisz :p "stara lokomotywo" :p a jak się czujesz? wrrr też mnie ogarnia złość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×