Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jestem zmęczona :( Jutro z Jędrkiem do lekarza, zastanawiam sie co doktorka powie jak zobaczy wynki. Tym razem dla odmiany mamy inną bakterię którą się trudno leczy :( W następnym tygodniu kontrolne badanie USG. Mąż oczywiście jeszcze wpracy :( Róża 🌻 fajnie masz że mąż w domku już o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika super ta książka :) jeszcze raz dziękuję :) Elizabetka śliczne dziewczynki a Igunia ma w oczkach wymalowane \"jestem aniołkiem\" :) Sylwia zdrówka dla Jędrka, niedobrze że ta bakteria jest ale miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze - trzymaj sie :) mój mąż też dzisiaj później wrócił bo 18,30 :( ale już mu wcisnęłam binladenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 🌻 zamiast mężowi dać jeść to Ty mu od razu binladenkę dajesz, oj ciężkie ma życie Twój mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się wściekłam pojechałam po męża, bo miał o 19 wyjśc z pracy i nie mógł i znowu będzie po 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka mój powinien skończyć pracę o 16:20 i o 17 być w domu, a jego jeszcze nie ma, mam nadzieję że dziś wróci wcześniej niż wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zaraz se setke walne ... Sylwia masz jedną ode mnie dla uspokojenia i zdrowotności:):) Co za bakterie ma Jędrek??Czemu je tak często \"łapie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła że gdy zaczoł chorować w październiku nie miał robinego posiewu. Dzięki temu co przeczytałam w sieci i dzięki Silvi dla niej 🌻 🌻🌻 ❤️ ❤️ ❤️ sama zrobiłam posiew w grudniu i wyszła nam bakteria escherichia coli. Doktorka zaleciła furaginum i po 2 tygodniach kontrolny posiew. Teraz ma pseudomonas aeruginosa jest to bakteria ciężka w leczeniu i należy ją leczyć niezależnie od ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Iza miała coli wredna bakteria , bidulek taki mały i ciągle coś... Moje leżą,a kiedy zasną sama nie wiem ... aniutka nie pije chociaż pół litra wyciągnęłam i tak patrze na nie i zastanawiam sie skusze się czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wali ręką w ściane , szarpie firanką i tobie gada i pluje teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moaj big terrorysta już też śpi , synia teżwygnałam do wyrka , mąż w pracy a ja odpoczywam chyba sobie lykne szmpana Asmanka witaj w gronie , nasze cjhlopy podobmie wracają z pracy Słyszekiście może dzi o tym noworodku, którego matka wyrzuciła do śmieci w reklamówce a znalzała je kobieta gdzie sortowane saśmieci nie rozumiem jak \"matka \" może cos takiego zrobić :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mam nadzieje że Jedrek szybko zostanie wyleczony z tej bakteri a jakiś niepokojące objawy zobaczyłaś u Synka że zrobiłaś to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Sylwia co Cię skłoniło żeby zrobic posiew? ja nigdy Tosi nie robilam i nawet nie wiem czy powinnam czy nie :( Asmanka ja wzięłam się na sposób bo Tosiek ostatnio zanim wieczorem zaśnie to bryka w łóżeczku z godzinę więc po kapaniu ubieram ją i fru na duże pościelone już łóżko :) mowię Ci jaka szczęśliwa, turlała się ile wlezie robiła ze mną noski, noski aż się strasznie zmęczyła bo sił jej zbrakło i wtedy do łożeczka...zasnęła jak zabita :) Słoneczko nie łyszałam, nie ogladałam Tv ani radia nie słuchałam ale moze i lepiej bo jak słyszę o takich przypadkach to mi się serce kraja :( coś strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekanki o tej porze???:) Ja moej nie biorę na sposoby ona pobryka , pokwiczy i zasypia własnie zasnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja to samo pomyslalam, tylko nie kwicz aniutka ze masz za duzo w panie, je sie kotus do 18!!! buzka ide z psem a potem moj ukochany weider:))❤️ jedna z was zaczela ciwczyc, jesli boli kregoslup to cos nie tak wykonujesz cwiczenia, trzeba napinac miesnie brzuszka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i do tej pory tak było ale zjadłam tylko 1 najgorsze jest to że mój mąż jada o 21 - 22 i wtedy mnie kusi ale do tej pory jakoś dawałam radę a dzisiaj sie skusiłam...więcej nie będę dobrze że mi \"nagadałyście\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam teraz poczucie winy i dobrze mi tak Elizabetka, bardzo dobrze że mam za dużo w du... :P a zaraz wlezę na tą stronę co podałaś i może się skuszę na te ćwiczenia to będzie lepsza motywacja :) ale na słodycze nawet chęci nie mam :) Asmanka jak tam otworzyłaś? a wysłałaś to CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję Ci kochana ale to tylko zdjęcia :P ale w kostiumie na plaże to się nie nadaję jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka ide ciwczyc chodz pocwiczymy razem, ja mam 6 dzien trzy serie w kazdym 6 czwiczen po szesc, chyba zdechne, ale coz trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Normalnie niemam czasu na nic nawet żeby podrapać sie po pupie. Oskar nie usiedzi jest go wszędzie pełno,trzeba mieć oczy na około głowy,jak idzie spać o 10 to wstaje po 11 a potem o 14 to wstaje o 15 no czasami o 16 na Mode na sukces jest to jego ulubiony film no i zrana lubi oglądać panią loczek. Jestem chora zaqpalenie gardła a tak mi sie chciało dzisiaj piwka a tu mam antybiotyk :( Asmana dobrze że tylko błotnik no i że nic nikomu sie nie stało :) Kasika ja też chce abyś mi przesłała. jkowalczyk66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka nie otworzyłam popijam mineralną, a nie wysłalam do 19 jest nabór i mąz mi napisze wszystko ładnie jak już będzie \"luźniejszy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na basen to i ja bym poszła ale wszyscy by uciekli na mój widok :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka nie mogę znaleźć :( dasz raz jeszcze ??? oj przydałby sie ktoś taki jak Ty na rozpęd, jakbyśmy blisko mieszkały to już bym była u Ciebie :) Wera nawet tak nie mów!!! nikt by nie uciekł !!! (w czepku nikt Cię nie pozna :p ) Asmanka no to git, napiszcie ładnie i wyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia to gdzieś Ty sie tak dorobiła? Rybka, Renolka, Rożyczka,Serek,Joasia, Viki i cała reszta a Wy gdzie? dzisiaj nie ma M jak miłość :) a ja dzisiaj nie składałam życzeń :) naj, najki dla Juleczki Elizabetka :) 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 i naj, naj dla mniejszych solenizantów Damianka i Remika :) 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×