Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ojj słoneczko ma po mamusi coś musi mieć... elizabetkaa ja kochana nie , bo sama je ćwicze:P Własnie dostałam smska od meża będzie po 23 i jak tu się nie wqrwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ci sie cwiczy?? bo mnie coraz lepiej, ale za kazdym razem ciezko mi sie zebrac do tego, no ale motywacja jest to ze nie wolno tego przerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka głupia jestem, że nie sunę zanim nie będzie w domu..., więc czekam Elizabetko ćwiczy mi się całkiem nieźle tfu tfu zawsze jak wstaje to od razu sie za to biorę, i Iza mi zawsze przeszkadza bo oprze sie łokciami o cycusie stanie na stopach, zaczyna sie bujac i mówi \"ma-ma\" powiem Ci, że fajne ćwiczonka bo jestem dopiero przy 3 dniu a nie wiem co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja też taki kiedys mialam i czasmi mimo że sie połżę to nasłuchuje czy klucz sie w drzwiach nie przekęca a czasmi jak padam na pysk to zasypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj padłam po 24 , i wszystko możliwe że jakbym teraz się położyła to bym przysnęła... W sumie to nie wiem po co czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to po co, zeby sie do meza przytulic :)), takie male cos a jak wiele znaczy, serio ja dzis od swojego ukochanego dostalam takiego przemilego sms, ze potem caly dzien chodzilam w skowronkach, niby nic a jak wiele❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja sie od tego wzbraniam rękami i nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się dziwczyny jakas oziębła zrobiłam :( Nie śpimy razem, bo Iza wygryzła tatusia ... Elizabetka czasami bzdura potrafi zdziałac tak wiele to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka na naszym łózku miesimy si my , Tynia rano przychodzi Mateusz i jeszcze z jedna mała osoba by sie zmieściła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niedobrze asmanka, zaprzyjazniona prsycholozka zawsze twierdzi ze wszystkie problemy w zwiazku zaczynaja sie w sypialni, fajnie jest spac z dzieckiem ale facet to samiec i czuje sie zagrozony, gdy ktos, nawet jego dziecionko zabiera mu jego terytorium:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówie Ci słoneczko mój ślubny to juz pyta czy mam kogoś innego co go to wyręcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nie mamy niestey warunków na takie łoże...pozazdrościć Elizabetaa to święta prawda co mówi koleżanka...przkre, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ja ostatnim czasie tez bylam strasznie oziebla, zmeczona wstawaniem do igi, i odstawilam pigulki, i jest niebo a ziemia. A po cerazette to mi sie kompletnie nic nie chcialo, mysle tez ze hormony nam jeszcze wracaja do rownowagi, bo ja np. mam jeszcze ta kreske na brzusiu i sie zastanawiam kiedy mi zejdzie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ja tez myslałam, że to wina cerazette a.e nie biore ich od pół roku i nadal zimna jak lód... Co TY opowiadasz jeszcze masz kreske?Może znowu jesteś w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak tu takie wyznania lozkowe miedzy kobitkami;) to je ide lepiej spac:) buzka dobranoc wam babeczki kolorowych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×