Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabeta ja nadal stosuje cerrazete wiec to moze czasmi po tym ,ale i tak iększość zmęczenia przpsuje dzieciaczkom:) a jakrechy nie miałma wogóle ani z \Matim ani z Tynia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko masz szczerozłote serce , ale to Wasza sypialnia a do niej obcych się nie wpuszcza. Ja juz zakomunikowałam mężowi, że do Gdańska jedziemy na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta gratukacje a krecha pewnie zejdzie predzej lub pózniej Asmanka no mam nadzieje że o nas zaczepicie:)a łozko to rzecz nabyta;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede sie teraz stresowac czy dostane @ bo ostatnia była 22 grudnia (pierwsza od porodu) i nie wiem kiedy sie jej spodziewac czy tak jak było przed ciąza czy jakos inaczeja co jak nie dostane czy to oznacza ciąze miomo ze biore cerrazette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj te nasze koleżanki dzisiaj zmęczone Słoneczko gratuluje Elizabecie rozpoczęcia nowej stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne, ja jak barlam cerazette to nie dostalam @, dlatego odstawilam, i teraz juz wszystko u mnie w normie, ale sloneczko pamietaj ze mozesz miec jesze nieregularne miesiaczki, zawsze mozesz sobie jednak tak dla pewnosci tescik zrobic. A nie fajnie bylo by miec kolejnego dzidziusia??/ bo wrzesniowki to juz hurtem w kolejnych ciazach sa a u nas kicha, zadna nie chce, jakos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka może i fajnie by było ale ja mam juz wszystkie dzici w domku:)a co do @ to poczekamy może dostane a jak nie to zrobie tescik:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sprośnego mam nadzieję że się nie obrazicie i nie zesmaczycie Podjeżdża samochód do pracującej przy uczęszczanej trasie tirówki. >Kierowca pyta: - Ile? >Prostytutka na to: - 100 złotych z przodu, 150 z tyłu. >Wtedy odzywa się głos z tylnego siedzenia samochodu: >- A dlaczego my z tyłu mamy płacić więcej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty masz parke:)) mi sie marzy jesze maly dzieciaczek, ale chyba skonczy sie tylko na marzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka oj lepiej nie ale z tego co wiem To Mina planowała dzidziusia ,ale się nie odzywa wiec nie wiadomo co z jej planem Asmanka moze czas postarac sie o Filipka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko wiesz własnie w tej chwili pomyślałam o Minie, bo ona chciała od razu drugie i tak sobie źle pomyślałam, że może i sie jej udało ale sa jakies kłopoty:(:( Filipek hmmmm mam \"ochotę\" na trzecie dziecko ale niestety brak warunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja juz ide naprawde spac, bo jutro pracuje do 19, a rano musze jeszcze napisac pare sprawozdan:(( bleeeee papapatki bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka dobre:D a coś jeszcze powiem wam w sekrecie , moj chlop nawet zaczął nas poczytywac - nie wem po co:) co on mysli że napisze że mam romans z listonoszem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż mówi, że zajmuje sie bzdurami :) jak tak może no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynjamniej tu masz do kogo sie odezawc jak jego całe dnie i pol nocy nie ma w domku a co do trzeciego to mowi sie ze jak jest to i to dziecko sie wychowa:) A Tyni cos sie chyba śni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie można spłodzic drużyne piłkarską ..., ale co potem?? No własnie jego nie ma, więc te bzdury pomagają mi jakos przetrwać... Iza jak zasnęła o 7 tak nie drnęła - śpi w swoim łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×