Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aaaaaaa widzisz brat męża jest księdzem i byliśmy u niego noi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, aż tak to nie pomyślałam :D ale że może byliście tak szaleni i się zakradliście, schowaliście i tam ..... :P a osiedle coraz wieksze bloki wyrastają jak grzyby po deszczu. I co zaczeło sypać u Was czy to też nic nie dało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ni... słoneczko świeci:P I nas to samo rozrasta się nasze osiedle - nazywają nasze osiedle \"sypialnią\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutki dziś brak :( Kasika daj znać co z Kacperiosem, jak jego policzek 🌻 Rybka też zamilkła. Halo, halo czy oprócz Asmanki i mnie jest tu jeszcze kto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Słoneczko, Roza, Serek i inne co z Wami ?? Zmykam pobawić sie chwile z Kacpim a później położyć go bo to jego pora się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z dzieckiem na spacerze wózkiem, nie jestem tak „szalona” jak inne mamy i nie odważyłam się na sanki. Właśnie zjadłyśmy obiadek. Asmana – no to wiadomo czemu z Izuni taki aniołeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek kochana Iza to aniołeczek - a Natali początek do plebania a ona to diabeł z taaaaaaaaaaaaaakimi rogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi wygląda jak szef małych huliganów:P prawy policzek cały czerwony i odrapaby biewdny ten mój syn, ale jutro już mało bedzie widać, a do wesela się zagoi. Przestrasdzyłam się nie na żarty, ale w końcu nic złego się nie stało jeszcze nie jeden taki wypadek [przed nami. Asmana🌻od Ciebie kochana jak zwykle miłe słowka:P A jak tam@??? Zrób wreszcie test, bom ciekawa:D Ginekolog nie wie, skąd te krwawienia, mamy czekać:O Jaksię pierogi udały?? U mnie jutro Elizabeta🌻 gratuluje postępów, mój mały jest na etapie A KU KU, robi to wszystkim czym sie da, kocykiem, bajeczką..dzięki słońe za płytkę, Słoneczko🌻 mój też na mnie woła (jak ma dobry humor) Misia.;) To potajemnie trzymam kciuki, żeby mąż nie dostał pracy w policji, i nie martw się, jeśli nawet, to może dadzą go do drogówki??;) Aniutka🌻 Karlos jedzie jutro do nowej pracy, mam nadzieję, że juz tam zostanie:) Dzieki za pamięć😘Dzięki za mejla. Renola🌻 ja też się sypię po tym porodzie, najpierw anemia, potem przeciążennie rany, i cały czas się coś przyplątuje:( To może razem pracy poszukamy? Bo ja się do tego zabieram i zabrać nie mogę;) Sylvia🌻 zdjęcia sliczne, Kacpi kochany, a bałwan też niczego sobie:P Widzę, że i iomiennik mojego malucha miał dziś dobrą noc. To dobrze, oby tak jak najczęściej:) Viki🌻 Kacpi spi 2 razy dziennie po około godzinie. Róża🌻 a mój mąż chciałby choćby teraz, ale ja jeszcze nie chce. ZA WCZESNIE:D Serek🌻 Kacperek też ściąga skarpety i oczywiście wkłada je sobie do buzi:P No faktycznie \"szalona\" byłam i teraz ma obdart pyszczek. Sylwia76🌻 śliczne zdjęcia, mój Kacpi śpi tak samo, śmioesznie to wygląda, ciekawe czy jest im wygodnie:) hehe Wera🌻 Ty małpo gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Ty młoda, piękna zapewne sie nie sypiesz to tylko chwilowe niedyspozycje Cie dopadły. Kacperos to sie raz dwa wyliże - dzieci to gojne ciałka mają. Zycze szybkiego odzyskania urody! A ja chetnie - poszukajmy pracy razem. a napisz czy sie uczysz i w ogóle w jakiej branży sie obracasz - bo kurde nie pamiętam. A Sylvia i Silvia śliczne fotki dzidzie jak malowane. Silvia to Twój taki duży i z duzą stopą? A wiesz że duza stopa to duża mądrośc - to naukowo udowodnione! teraz nauka na coraz wyższym poziomie i nogi dzieci duże mają bo mądre są i tyle! A w ogóle to jak chłop duzy faktycznie bedzie to może swatowymi zostaniemy - wyswatamy dzieci - moja musi dużego znależc bo mała to ona nie bedzie (po rodzicach jej to grozi) a i siostra duża. Roza Ty pytałas czy moja nie jest po mamie alergik? Nie jest ponoc, tylko ma nietolerancje laktozy ato co innego no i jeszcze leczymy refluks żołądka ale już od niedawna zadnych objawów, moze już wyleczona. I tak w ogóle to lekarstwo na refluks miało w składzie laktoze, balismy sie dawac co sie bedzie działo ale nic jej nie było i nawet pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nikogo niet! To niemożliwe, zas sama ze sobą pogadam. mój maż dzis po architektach jeżdzi bo chcemy dach zmieniac. A musze leciec do małej Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mi najbardziej podoba sie to jak śpi przy szczebelkach, a ja wyrodna matka zamiast go wygodnie położyć to pognałam po aparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka no długi ten mój mały i stopa też niczego sobie ;) Spoko, możemy ich zeswatać. Jak na razie to Kacpi ma nażeczoną obok w klatce. 4 miesiące starszą, drobniutką taką ale bardzo ładną :) Elizabetaa obiecała że się we Wrocku pojawi więc i jej córcię poznamy także Renolka im więcej tym lepiej, będzie miał chłopak z czego wybierać :P Kasika to dobrze że otarcie lekkie i że szybko zniknie, raz jeszcze 👄 dla Kacperiosa ;) Aniutka ... halo..... halo..... żyjesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia_76 mnie też czasem zdaża się najpierw za aparat chwycić a dopiero później ratować Kacpra :P Mój Kacpi to ostatnimi czasy raczkuje w nocy w łóżeczku tzn. na śpiąco przybiera pozycję startową i tak śpi. Biedaczek, marudzimy mu ciągle że mógłby już zacząć raczkować i po nocach zestresowane dziecko nawet prubuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka🌻dzięki za komplementy, szczególnie za to \"piękna\":D:D:D Moje doswiadczenie zawodowe mizerne bo pracowałam tylko w jedenj firmie, w geofizyce. a studiuje dziennikarstwo:) Sylwia76🌻 ja tez go nie przekładam, jeśli tak mu wygodnie, to proszę bardzo:) Sylvia27🌻mój tak sama lubi raczkować we śnie:P Dzięki kochana, że tak się o Kacpera martwisz❤️ Aniutka🌻 chyba cie wywołamy, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siositra puściłam mi filmik, jak byłam w 9 miesiącu ciązy. Ale sie usmiałam i w sumie przeraziłam, bo byłam gruba jak bela i te wypryski na twarzy:D Pamietacie jeszcze jaki byłysmy słonice??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika norma, my mamy Kacpisiowe musimy trzymać się razem ;) mnie nteż ta reklama wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie!!!! ale macie tempo...kiedy ja to przeczytam ??? Kasika oj pamiętamy :P niech każda wrzuci jakieś zdjęcie z ostatniego miesiąca ciąży to się pośmiejemy :P zajrzę potem jak położe binledena spać bo jest dzisiaj strasznie absorbująca :( - mam nadzieję ze jeszcze bedziecie a nie tak jak wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ja mam już doś pilnowania i powtarzania \"nie wolno\", Jędrek od dawna raczkuje i całe mieszkanie jego najbardziej lubi komputer, kontakty, kable, otwieranie szafek, szuflad, kuchenke i odkręcanie kurków :( Kasika no nie wiem, czy mu było za wygodnie spać na siedząco przy szczebelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. podczytalam conieco, sylwi to jeszcze jutro dorzuce kolezance plyte, i w nastepnym tygodniu mi to przyniesie to waam powysylam:)) sylwius przyjade ale mysle ze na wiosne zeby mozna bylo isc do ogrodu japonskiego:)))) chcego idzie pokazac, a julka bedize sie zachwycac krolewnami (panny mlode) hiii ktore tam biegaja i zdjecia sobie pstrykaja:)) wrocilam dzis dosc pozno, bo mielismy konferencje kalsyfikacyjna:) ale fajnie bylo:)) kolezanka wstala i poinformowala wszystkich ze we wrzesniu bedzie miala dzidziusia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🖐️wreszcie jesteś:) Sylwia--\"nie wolno\" to ostatnio powtarzamy wszyscy bez perzerwy, bez odzewy niestyty;) Sylvia27--dzięki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ee jeszcze dużo musiałybysmy zjeśc tej czekolady:D Elizabeta to gratulacje dla koleżanki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×