Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Zmykam, bo mąz idzie:D Do jutra🖐️ Nie piszcie za dużo. Asmanaka to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka Sylwia mój będzie po 23 , ale od jutra tydzień wolnego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka mój dziś poszedł do pracy na 5:40 powinien być o 15 w domu, a jeszcze go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia mój wyszedł z domu o 5:40 ...Oglądałam sobie Twój fotosik dlaczego Cie tam nie ma??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie ma mi kto robić zdjęć, a pozatym jak schudne to może wtedy zmieszcze sie w kadrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia sama sobie pstryknij:P Wy to normalnie macie same komlpeksy:) No widzisz marzec już się zbliża dużymi krokami bo dużymi, ale w końcu przyjdzie i sielanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę kapać Ize , potem Natalie ugotować grysik i usypianie. Pojawie sie może wieczorkiem a jesli nie to buziaki papa i pewnie do przyszłego czwartku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana małpo jak to do przyszłego czwartku??? zgłupiałaś czy co? aaa na odwyk mąż Cię zabiera? nie dasz rady kochanieńka bo to uzależnienie na maksa :P dzięki za maila :P niezła ta pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała tez spi a starsza wykonuje cwiczenia i płacz przy tym taki leniuch najlepiej ksiązka, Tv i komp a tu każą cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to masz dobrze :) Zmykam wykąpać Jędrka bo na Tomka się nie doczekam, może po kąpieli i jedzonku zaśnie mały terrorysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Cosika mi komp szfankuje. Sylwia 🌼 Jedrek na jednym zdięciu to usnął czy tylko tak do zdięcia?.No i ząbki ma takie same jak Oskar tylko że mój ma większą szpare pomiędzy zębami.Doczytałam do końca i już wiem że tak zasypia spoko :) :) No ja jutro ide na sanki i na górke dawno nie zjeżdzałam .Porobie zdięcia to wkleje. Wiecie Sylwia i Silvia normalnie wasze dzieciaczki są bardzo podobne do siebie :) tak szybko oglądałam do południa że myślałam że to Jedrek dopiero teraz na spokojnie czytam i przeglądam i dopiero teraz widze różnice :) Kasika ,Asmanko :P :P :P ZAPRASZAM NA PIWKO Acha podajcie mi ten przepis na pierogi ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko jak możesz to prześlij mi to jesze raz bo niemoge tego otworzyć .Oczywiście jak będziesz miała czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera franco:P ciasto wiesz jak na uszka a farsz: Smazysz cebulke, gotujesz ziemniaki które mielisz potem dodajesz zmielony biały ser + usmazona cebulka sól i pieprz... Ile ziemniaków ile sera nie wiem robię na oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czem ja dzis jakos nie mam ochoty nagadanie, ide spac, chyba jestem jaks depresyjna dzis wieczorem:((( pa ide spac jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko słońce nic nie doszłolo, acha i nieda sie otworzyć suwaczka nie działa wytnij ten dziubek :) Jędrek jest normalnie super w zasypianiu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka ❤️jak ja już poszłam spać to Ty z ginem zasiadłaś??? Smaku mi narobiłaś :P a z tą pracą to jateż myślę coby szukać czegoś innego...i za angielski się zaraz biore, dobrze że Ci przedłużyli tą umowę :) a nauczyciela poszukaj może z ogłoszeń, moja Asi chodziła do szkoły angielskiego ale tam robili co innego niż w szkole wiec zrezygnowałam a pani, która tam ją uczyła zaproponowała nam naukę w domu a stawkę podałam ja i się zgodziła :) 40 zl to bym nie zapłaciła:( Silvia ❤️u nas też zasypało :) pięknie za oknem :)rano mieliśmy szyby zasypane tak na 20 cm, brakowało tylko malunków dieda maroza :P no proszę jaki bałwanek piękny :) a Kacpi chyba zachwycony :) Viki ❤️widzę że Ciebie też wywołałam :) u Tośka też dwa zębolki :) Tośka śpi w ciągu dnia 2 razy i różnie czasami 40 min a czasem 1,5 godz. a w nocy od 20 tej do 7 rano o i Serek❤️ też się pojawiła :) no pewnie że skarpetki fruwają :P nie da rady żeby były dłużej niż minutę :) Różyczka ❤️ jak tam u Was zimno nadal ??? czy ocieplenie klimatu małżeńskiego? Słoneczko ❤️ też zajrzałaś widzę :) Kasika ❤️ no to ładny kulig :( ucałuj ten obdarty polik odemnie :) Sylwia ❤️ale facet z Twojego Jędruli :) Asmanka ❤️ aj em :P ale się uśmiałam z tej plebanii :) aż Tomek przyleciał :) ale sie Was naczytałam :) nie oglądacie Super niani??? nie mówi się do dzieci nie wolno bo one słyszą że właśnie to maja robić :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Wercia że nie doszło bo jakies problemy z pocztą a teraz nie ma dziubka??Już go przedtem usunełam i .... Jutro robię test- dla WAs moje baby kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka 🌻 to miłej nocki :) Wera małpo, gorylico jedna a co tylko Kasikę i Asmankę na piwo wołasz? Sylwia dobrej nocki Tobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej nie poprawiam:P:P aniutka no co widzisz ile ja śmiechu przyspażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z Tośką na te śniegi wózkiem i ciężko się jechało ale nawet zadowolona była bo siedziała jak trusia a śnieg w oczy sypał :) Aśka wróciła też cała mokra ze szkoły bo oczywiście w śniegu się tarzały z koleżankami :) a jutro jej odpuściłam już szkołe bo większość dzieci nie chodzi, powyjeżdżali i nauczycieli też mało, zastępstwa więc nie idzie....poszła znowu na nockę do koleżanki :) w środę wyjeżdża i jeszcze muszę jej kupić jakieś sniegowce bo te jej buciczki to przemokną :P ale jestem zmęczona...dzisiaj cały dzień wysadzałam Tośka na nocnik i nie udało mi się niczego złapać :( za to mnie nogi bolą od kucania bez pzrerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×