Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka upycham gdzie sie da :) właśnie zastanawiam się jak jeszcze lepiej to zorganizować za jakiś czas o ile środki finansowe pozwolą na jakieś zmiany w mieszkanku Rybka ja łóżeczko mam obniżone na najniższy poziom od listopada jak tylko Jędrek pierwszy raz w nim wstał :) Elizabetaa mój mąż obiecał że kupi saneczki w niedługim czasie :) Renolka z takim menu impreza na pewno będzie super :) smaka mi narobiłaś na sałatki ;) Asmanka przyjemnych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, po czterech miesiącach nieobecności!:) straaaaaaaasznie za Wami tęskniłam!!! No i ogromnie cieszę się, że będę mogła teraz częściej do Was zaglądać.Niestety, siłą rzeczy, nie jestem w stanie przeczytać takich zaległości...U mnie sporo sie dzieje ale o tym może następnym razem bo w zasadzie nawet nie wiem od czego zacząć!Teraz tylko pozdrawiam Was wszystkie, Drogie Kwietnióweczki, i życzę dobrej nocki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też dziś gin z tonikiem... I też temat zakupu mieszkania/ domu ( please oby się udało...) na topie. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam aniutka 🌻 peeling najprostrzy pod sloncem oliwa z oliwek sol i kilka kropel cytryny, mieszasz i potem masujesz cale cialo, gladziukie i juz naoliwione a jakie aksamitne:))) nie wiem czy moge brac to co gozdzikowa:P jak karmie biore apap. a menu napewno bedzie deser tiramisu w oucharkach, sasiadka mi zrobi wczoraj dla nam na probe, hmmmmmmm boski, naewno jest tam amaretto, serek mascarpone jakis dzem i buszkopty nasaczone w kawie i w amaretto, pieknie smakuje i pieknie wyglada, a do przytawki to chcialamr zrobic buleczki i maselko serowe, czoskowe, ziolowe i musztardowe, no a danie gluwnoe to sie zastanawiam, bo albo walne i pojde na latwize fondu albo zrobie lososia z grila z salatka:)) nie wiem, zastanawiam sie. nie chodzimy raczej na jakies imprezy sami juz dawno nigdzie nie bylismy, wiec z braku laku w salonie sobie urzadzim imprezke:))a w tych szpilkach to musze sie nauczyc chodic, bo to pierwsze moje takie buty w zyciu,:)) juz takie dwie imprezki zrobilam, nie chce za czesto bo sie przyzywczai i co bedzie?? ide iga dzis cos nietaka, ma stan podgoraczkowy, w zasadzie nie spalismy cala noc, bo buczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Elizabetka zdrówka dla Igusi🌻 Aniu witaj ponownie na cafe i pisz co sie u Was działo:) Agnes trzymamy kciuki za udany zakup mieszkania/domu;) Sylwia niech no mąz się pośpieszy z kupnem sankiem, bo nie wiadomo jak długo zima u nas zostanie;) Kasika pewnie odsypia dzmprezkę????????????? Asmanka jak tam starania;) A moja kluseczka kończy dzis 9 miesiączków🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawusie i babeczke:) Aniutka a jak tam nocka minęła????? Wera pewnie odpoczywa po sobotnich porządkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzieki ze o mnie pamietacie, Sylwia, Asmanka❤️. Asmanka masz racje czytam codziennie , a nawet 2 razy dziennie, ale ciezko sie zebrac zeby cos napisac. Milusia chora, ale juz coraz bardziej samodzielnie spaceruje, musze przyznac, ze robi to bardzo ostroznie, dlatego jakis wiekszych kolizji brak. Robi tak po 8 kroczkow na raz, pozniej sie musi przytrzymac i dalej. Rozwija mi sie dzieciatko cudownie i w ogole jest cudowna. A ja , lepiej nie mowic, nic mi sie nie chce, wygladam jak 7 nieszczesc i w ogole. Chcialabym zamieszkac sama z Milusia, ale niestety z pensji nauczycielskiej nie jestem w stanie nas utrzymac. Przyszłosc jest przerażająca. Ale nie smęce juz. Całuje Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super że Milusia tak wspniale sie rozwiaja:) i pamietaj że dla niej jestes nawspanailaszą i najcudowniejszą mamusią pod słońcem:) Zdrówka dla niej🌻 A o do Waszej przyszłości to zobaczysz że będzie kiedyś dobrze👄 Pisz do nas często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w śnieżną niedzielkę! Aniu 26 super,że Milenka już chodzi ,moja Milusia raczkuje jak szalona ale jakoś nie spieszno jej do chodzenia.Trafiłam na wątek o Twojej sytuacji...Aneczko kochana nic sie nie martw, cztery miesiąca temu byłam na skraju wyczerpania nerwowego, nie chciało mi się żyć momentami a teraz znowu los sie do mnie usmiechnął!Nasze problemy tez wynikały z braku własnego lokum, teściowa i jej córka mnie \"zaszczuły\", przeprowadziliśmy się do rodziców i kiedy wydawało się , że na najbliższe lata tu utkniemy......DOSTALIŚMY mieszkanie!!!2 duże pokoje, kuchnia, łazienka i maleńka spiżareczka- jak dla nas raj!:) Wiem, że to nie własne tylko wynajmowane ale w naszej sytuacji....Zwłaszcza,że miesięcznie płacimy za nie (będziemy) 230zł.Jeszcze tam nie mieszkamy bo remont nas czeka ale od czerwca będziemy u siebie!!!!!!!!!!!!!Aniu to mieszkanie służbowe a dostałam je bo jestem tak jak Ty nauczycielka więc uszy do góry!!!Miłej niedzielki Kochane!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ania 26 🌼 witaj kochaniutka to super że Milenka już sama zaczyna chodzić bo Oskar to ani go ruszyć próźniak :) Asmana 🌼 jak tam nocka :) zmęczona :) Kasika 🌼 pewnie sie objadłaś i niemasz siły wstać już wysyłam dźwig :D Słoneczko, Aniutka, Sylwia, Silvia, Elizabet witajcie i reszta załogi do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaci śpi, mąż do swojej mamuśki pojechał a ja mogę w końcu do was zajżeć :) Wczoraj byłam nie do życia nawet nie wiedziaam jak sie nazywam tak mnie głowa bolała. Ciśnienie miałam tak niskie jak nigdy i słaniałam sie na nogach. 3 dni mnie ta głowa bolała ale dziś na szczęście jest już lepiej :) Zabieram sie teraz za poczytanie jak wam sobota minęła i jak już będę na bieżąco to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać dzisiaj zaczynam pić kolejną herbatke oczyszczanie To dobrze że cie głowa już nieboli Ide robić obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i po co ja czytałam to co robiłyście w sobotni dzionek jak to z góry było wiadomo że znowu imprezowałyście :P Słoneczko dużo zdrówka i wszystkiego naj, naj dla Martynki 🌻❤️🌻❤️🌻 Aniu 80 super że się odezwałaś i że macie w kpńcu swoje mieszkanko, co swoje to swoje :) cieszę się razem z Wami :D Aniu 26 jak to miło słyszeć że Milenka robi takie postępy 🌻 możesz być z niej dumna i nie smuć się bo masz dla kogo żyć o czym sama Milenka próbuje cie przekonać :D Buziaczki dla Ciebie i dla niej 👄❤️🌻 Kacpi właśnie sie przebudził bo u nas odwilż przyszła i wicher wieje a co za tym idzie, cały ten snieg z dachów zsuwa sie z takim hukiem że o mało okien nie powybija (a wszystkie mam dachowe :O Zmykam do mojego maluszka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeńki Kasika zozło opowiadaj jak sie schlałaś:P:P Aniu26 ja to zawsze mam rację:) i Ty tu nie poglądaj a udzielaj sie kochana a Milusia to chyba jako pierwsza z naszych dzieciaczków zaczyna dreptać no widzisz masz pocieche w domu... Anna80 no to super, że mieszkanko juz macie teraz remont- a to najprzyjemniejsza rzecz;) i w końcu na swoim... Silvia a mnie dzisiaj głowa naiwania właśnie mężuś robi kawke już druga moja, ale czy coś pomoże?? Wera ja od dzisiaj też czerwoną herbatke popijam, ale co z tego jak żre jak świnia:) Elizabetaa nie połamiesz nóg w tych 10 cm?? ja dawniej też tak sonie chodziłam teraz mi nawet nie wygodnie w obcasikach... Słoneczko starań nie było, poszłam dzisiaj spać do Natalki aby sie wyspać Marcin spał z Izą i rano powiewiedział \"Ja nie wiem jak ty dajesz rade\"...a i 100 buziaków dla Martynki od ciotki Asi... i na koniec aniutka kochana nie dosiadałam męża a pewnie ginu już brak:( Ja dzisiaj dostałam @ i też jestem bleeeeeeeeeee;) Gdzie Ty pozbywasz się Asi?? na zimowisko???kiedy w końcu do tego Olsztyna zajedziesz??Ty to normalnie leniuszek jesteś jak Ty nigdy pierogów nie lepiłaś:P Na fasolke zapraszam wszystkie nagotowałam jak dla wojska;) Renolka wysłałam Ci na meila daj znać czy dotarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dziekujemy:) dobrze że juz czujesz sielepiej:) U nas sypie sypie sypie sniegiem i końca ne widac:) Wera ja dziś poszlam na łatwizne kurak od wczoraj został , własnie wysypalm frytki na blache i zaraz obiad gotowy:) Aniu 80 super sie Wam udało z mieszkaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka mam nadzieje ze nie, musze sie nauczyc, ale nie moglam sie im oprzec:))) I mam nadzieje ze zrobie na lubym wrazenie, bo na obcasie to mnie jeszcze nie widzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo, ja tylko na chwilkę, całą noc nie spałam...trochę nad ranem...budziła się co 10 minut :( a potem co godzina więc jakos nad ranem przysnęłam :( poleciałam do apteki kupić tą Fridę ale nie mam chyba aż tak dobrego ssania bo nie daje rady niczego wyciągnąć :( wpadnę na dłużej wieczorem :( buziaki dla Was, narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka bo chce zacząć 400tną stronkę:P Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 m 1t…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......9 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×