Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

a cha cha Asmanka no no :P Słoneczko nie mam wałka ale mam małe piąstki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale literówek:) Asmanka przeciaz mówiłas że bedzie złoty gol . ile to Marcinek ma być w babincu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie nie bylo mnie pol godziny a wy przeskoczylscie o dwie strony, jak ja to nadrobie:P lobuzy, ale sie wymeczylam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ty to jesteś kokietka, najpierw mówisz nie mam ochoty a potem szalejecie na całego skoro znów prawdopodobieństwo powiększenia rodzinki :) Aniutka no właśnie. Jak zostawiam małego z mamą i bratową to wiem że jest w tak dobrych rękach jakby był ze mną a teraz to nie wiem co będzie, ale z drugiej strony nie mogę histeryzować i się nakręcać bo to też nic nie pomoże. A Ty kiedy wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE i basta to jest kulturalny topik:P Rybko dokłądnie masz racje tak ju ze mna jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta czy ja dobrze przeczytałam że Ty 7 lat swojej mamy nie widziałaś?? Jeju jak Ty to przetrzymałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka szybko Ci poszło :) ja Cię podziwiam kochana z tymi ćwiczeniami :) brawo dla Ciebie :) no ale mam nadzieję że jak już będę szczęśliwą posiadaczką płyty z ćwiczeniami Pilates to też będę wytrwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka jakos zyje, ale fakt mamy nie widzialam 7 lat, brat byl dwa lata temu a tata odwiedzil mnie jakies 4, chyba z tego co pamietam aniutka a co to za dietka ja tez chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asmanka ja to na zdjęciach już widze że masz takie chochliki w oczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka mysle ze jutro zostaniesz ta szczesliwa posiadaczka:)) mam taka nadzieje, troche mi zeszlo wyslanie ich, napewno bylo by szybsze jakbym sama sie za to zarbala bo mam nagrywarke ale jakos mnie trzebpie na sama mysl przegrywania czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety łobuziara ze mnie i tyle:P Elizabetkaa nie zazdroszcze Ci braku rodzinki moja tez mieszka daleko, ale w porównaniu z Tobą to jest nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta a dlaczego Ty zostałaś tutaj w Polsce a cała rodzina w Stanach, albo raczej dlaczego oni wyjechali?? Odpowiedz jesli oczywiście chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Asmanka bo napisałam \"dobra same tego chciałyście\" to myślałam ze już piszesz co Ci się śniło i Ci dopingowałam :P Rybka ja wracam od marca ale w marcu moja mama posiedzi a potem opiekunka Sylwia jutro Ci wyślę ok? ale zauważyłam że głownie chodzi o dostarczanie do organizmu fitoestrogenów a ja jestem leń i cyba kupię sobie w aptece tabletki zawierające te składniki :P a wogóle jak zaczęłam gzrebac i szukać to obłęd ile tego wszystkiego jest np. tabletki na powiększenie piersi cena za opakowanie 120 zł a na następnej innej sytronie cena za inne tabletki jedyne 1700 zł...ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratulacje dla męża, a ty niedobra zrobiłaś mu awanture ostatnio wstydź się teraz i przepraszaj męża, ale tak porządnie żeby zapamiętał na bardzo długo Twoje przeprosiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się z wami pożegnam na dzisiaj. Mąż siedzi na dole i czeka aż mu ustąpie miejsca bo musi jeszcze coś tam powysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ufff..wreszcie przeczytałam.Ale sie rozpisałyście! Asmanka no to jak z tym snem?;) No śmiało koleżanko, chetnie poczytamy!:D słoneczko ale miałaś sen, daj znać jak wrócisz od gina!:) rybka u nas to samo z łapkami w nocy.Muszą byc odkryte,jesli tylko zakryje je kołderką to Milenka w pięc sekund wystawia je na wierzch, no i tez rokopuje się w nocy.Może tez pomyslę nad śpiworkiem? Elizabetaaa jak to sie stało,że cała najbliższa rodzinka jest \"za wodą\" a Ty tu? Wolałaś zostać w naszym pieknym kraju ;)czy ktos cie tu zatrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu chyba tez zaczne wysyłac oferty, musze tylko zredagować CV i list tu licze na pomoc mojego męża on jest dobry w pisaniu takich dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu, mieszkalam tyle lat w niemczech, ze jak wrocilismy do polski to bylam przeszczesliwa, ale mojego ojca nosilo i wygral wize do usa na loteri wizowej, i 92 zalatwil wizy dla nasz wszystkich, wszelkie formalnosci, pojechal w czerwcu a my mieslismy dojechac na jesien, a ja dostalam sie do liceum i nie chialam znowu gdzies wyjechac i sie uparlam a ja jestem straszny uparciuch ze nie pojade, pojechal moj brat a my zostalysmy, moja mam z przymusu, pojechala dopiero 4 lata pozniej jak dostalam sie na studia i zostalam sama sobie, jak swawolny dyzio, co jakis czas przyjezdzala i wyjezdzala a w 2000 roku pojechala na stale juz i tyle, miala miec zelona karte ale ojciec jej nie chcial zalatwic bo wiedzila ze bedzie chciala mnie odwiedzic i byl o to zazdrosny i tak tam moja mamcia siedzi jak ten boroczek i opiekuje sie cudzymi dziecmi:), a moj tata ma swoja firme i nie za bardzo moze wyjezdzac, jakos mnie nie ciagnie, w protescie nie mam nawet paszportu, ale jestem wyrodna corka, wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka, pa!pa!Powtórzyłam niemal Twoje pytanie do Elizabety ale tak szybko piszecie,że nie nadążam ale tak trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka wyślę Ci ale to jest dieta na powiększenie piersi i naprawdę nijak się ma do diet odchudzających :) bo np. na obiad kotlet schabowy panierowany + ziemniaki pieczone a np. na deser czekolada itp. :P no ale w jakiś tam sposób jest to wytłumaczone , wyślę Ci bo jest też wzmianka o pielęgnacji, celulicie (chociaz nie wiem czy jesteś jak większość z nas nieszczesliwą posiadaczką owego własnie wspomnianego :) ) dzięki Elizabetka za wysłanie płytki :) kurcze Tosia się budzi co 15 minut z płaczem...nie wiem co jej jest :( konczę pomału bo trzeba iśc spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×