Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie! Asmanka ten odciągacz do odkurzacza jest na serio dobry, jak Julka miała takie straszne katarzysko własnie z zalewaniem oczu to też sie skusiłam to kupic (katarek sie nazywa - nie wiem czy też o tym piszesz bo nie wiem czy to sprzedają w aptece, ja na allegro kupiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka ja kupie w apterce gruszke z plastikową końcówką utne jej tą częśc miekką i nałoże na rure - też działa i o ile tańsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam a ja znowu na L-4 ale tym razem z dziecmi, obie maja zapalenie krtani, julka zarazila ige:(((, a juz tak dobrze, a nocka byla z atrakcjami,oj ten styczen jest straszny jak nie chorowalysmy tak nagle buum i przeszlo juz na luty, mam nadzieje ze reszte zimy juz nie bedziemy chorowac kasik jestem na 30 dniu \"6\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moja Małgosi kończy 10 m-cy :)) Czas biegnie niesamowicie szybko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz problem Elizabeeto :( Nagorzej już jak dziecko jest chore, a już jak dwoje to szkoda gadać :(( Ja ciągle nie mogę zmobilizować się do stosowania diety. :( Kurcze..Brakuje mobilizacji i chęci :( Na wage boję się stanąć :( Co tu zrobić..??:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze post juz poraz trzeci i mam nerw wiec przepraszam ze sie nie rozpiszę:) dziś chyba lepiej, byłam u lekarza małej nic nie jest przepisała nam coś do picia, mogłam miec mała infekcję:O po za tym ząbki:) Silvia dobrze ze u lekarza ok:), ja nie brałam tabletek. Mały siłacz sie podciąga- super:) Asmanka oj to nie dobrze, niech mala zdrowieeje szybciutko, najgorzej w nocy czego wspołczuję:O Kasika dziś sniadanko zjedliśmy ale zobaczymy dalej, mam nadzieje ze bedzie ko:) Wera jak Oskar- lepiej:) Monika wszystkiego naj naj🌻🌻 zaraz sobie doczytam was:) mała właśnie wstała po 30 minutowej drzemce buu nie ma snu jakoś:O dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nauczyła sie otwierać wszystkie szuflady i szafki i robi porządki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kacpi tak jak wczoraj nic jeszcze nie spał w dzień :( Położyłam go teraz ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie a chciałabym mieć chwilkę dla siebie. Za oknem piękne słoneczko ale wiatr tak zimny jak wczoraj wiec ze spacerku nic nie wyszło :( Kasika, nie karmie już przestałam całkiem 3 tygodnie temu a Cerazette dlatego że mam bóle migrenowe głowy takie trwające do 3 dni z mdłościami i wymiotami i dlatego nie moge brać tabletek 2 składnikowych bo one jeszcze bardziej potęgują i nasilają bóle. Pozostaje mi tylko jednoskładnikowe Cerazette lub wkładka Mirena ale że ja chcę za 2-3 lata drugie baby to wkładka odpada bo to za droga rzecz na tak krótki okres (900 zl z założeniem). Zrobiłam dziś kilka zdjęć jak Kacpi stoi w łóżeczku i jak wkleję na fotosik to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia wiem coś o tym, tez chciałam miec chwilke dla siebie a tu nici:( czekamy na zdjecia:) Cały czas mam wrazenie ze wyskoczy mi ta nivea:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa 🌻 zdrówka dla dziewczynek 🌻🌻 Roza Kacpi tak samo każdą szafkę już otworzy i strach go samego zostawić bo nie mam jeszcze nic poblokowane :( Wczraj wieczorem wyciągnął kawałek wstążki takiej cienkiej jak do kwiatów i oderwał kawałek, chyba zębami i zaczął żuć nie zauważyłam bo siedział tak cicho w kąciku i sie bawił dopiero po chwili zaczął się dławić, doleciałam do niego i wyjełam mu z buzi kawałek tego paskudztwa :( Ale jestem zła na siebie i teraz to już oczy wkoło głowy nawet na 5 sekund spuścić go nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja Julka też uwielbia szuflady otwierac i wszystko wyrzucac. Nauczyła sie jak w chodziku latała bo sobie wszedzie podjechała i robiła porzadku. Teraz na czworakach podchodzi i tez wywala co popadnie. A ostatnio wywlokłam z szfy hustawke tę skaczacą którą mam juz dawno tylko jakos o niej zupełnie zapomniała i jaki był krzyk i płacz, jak sie bała tego, na rękach sie wtulała aż paluszki w szyje mi wbijała. Ale po troszku codziennie pokazywałam jej jak w tym fajnie i sie przyzwyczaiła. I teraz to pokazuje zeby ją tam wsadzic. Przynajmniej jest w tym bezpieczna moge ją zostawic w tym i sie czyms zając. Tylko oczywiscie nie lubi byc sama najlepiej zeby byc w zasiegu jej wzroku. Bawi sie też w kojcu, wstaje sobie kiedy chce, chodzi trzymając sie \"poręczy\" tylko nigdzie nie za długo bo jej sie wszystko nudzi i miączy na ręce lub na wolnosc zeby sobie połazic tam gdzie ona chce. Elizabet to Was dopadło choróbsko. Kurujcie sie szybciutko.!!! Ale Tobie to już przeszło zapewne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafki to ulubione zajęcie , wyrzucanie , wyciąganie, wkładanie itd. Moja Iza dużo śpi a terz tym bardziej wczoraj spała ponad 5 godzin jednym pociągnięciem:) Elizabetkaa zdrówka dla dziewczynek Silvia ja jak brałam te tabsy to byłam nie do zniesienia wszystko mnie denerwowało, miałam zawroty głowy poprostu się fatalnie czułam i miałam ciągłe krwawienia. Co organizm to inaczej reaguje spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola Silvia własnie strach zostawic aby sie czegos nie najadło, bo dopiero bedzie problem. lece bo mała domaga sie już mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiatr jest faktycznie ale my sie dzis wybrałysmy na spacerek, bo bardzo mało wychodzimy, zasneła i jeszcze teraz spi. A julka sie obraziła na butelke, nie chce mleka z butli. Wieczorem mielismy problem ja uspic bo zawsze zasypia przy butli a tu nie chce. musielismy ululac na głodniaka i dopiero na spaniu zjadła. Rano tez z butli nie tylko łyżeczką to wcinała. A w nocy sie budzi, smoczek jej dajemy albo picie i takie mamy te noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rózyczko!!! szkoda ze już zwiałas ale tak to jest ze trzeba tylko krasc czas zeby tu popisac. Moj jak sie obudzi to już po pisaniu. a jeszcze nie poczytałam co pisałyscie wczesniej, tylko ostatni dzień przeleciałam. A w sobote byłam u gina po tabletki, mam 3 opakowania i konsultowałam branie ich łącznie z tymi na żyły, moje naczynka mocno popękane ale na żylaki to nie wyglada i mam dalej brac tabletki. inaczej to musiałabym wkładke a nie chce. Potem byłam zrobic paznokcie bo juz mi odrosły i troche zlazły niektóre i wieczorem bylismy na otwarciu pub-u u kuzyna. Siedzielismy do 1 w nocy ale o 20:00 przyszlismy małą nakarmic i położyc, tak nas sobie wychowała. Ale jakosc tam mamie potem spała. A teraz w sobote idziemy na zabawe szkolną i ciekawe jak Julka sie zachowa bo jeśli tak jak tej nocy to mama bedzie stawała na rzęsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia my tez zaliczylismy stracha z ksztuszeniem ale to było orzechem. Mam kupiła eklerki i Julka troche dostała tego i nie pomyslałam ze w eklerku moze byc orzech no i tak go w buzi miała i jak ją przebierałam to na leżąco bedąc zaczęła sie dławic, ale sie wystraszyłam! wzięłam ja tak buzią w dół i w plecy trzasnełam i wypadł orzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia Kacperek to niexle wysoki jest moja jak stoi w łózeczku to ledwo jej czoło widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to brzmi zaraz sie puszczę - dobrze ze to nie dziewczyna! Ale owiem Wam co opowiadała koleżanka - jej syn zas ja straszył jak czegos mu nie chciała dac ze sie w muszli spuści. Silvia - ale maluszek wyglada superowo!!!! A widze ze macie sczeniaczka uczniaczka. I jak to sie sprawuje czy wzbudza zainteresowanie na dłużej? Bo też myslałam zeby to kupic ale nie wiem czy warto aztyle za to dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Asmanka ale bidna chorusia Twoja córusia, buzinke ma pogodną tylko te oczunie załzawione. A w ogóle jest śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas jakby lepiej tylko kaszelek bardziej dusi do kontroli w piątek,mam nadzieje że przejdzie bo 13 lutego do kardiologa jedziemy. Zdrówka dla wszystkich chorych i zdrowych ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ A to dla wszystkich JJwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwZZJJ ;; kkZZZZZZwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwJJ wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww \"\"tt\"\";; ZZwwZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ;;wwkkZZZZZZwwkkkkJJJJ\"\";; ;;RRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM\"\"ZZZZwwwwZZRRRRRRZZkkkkkkkktt \"\"ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;; \"\";;;; \"\"ttkkkkwwkkkkkkkkkkJJ;;;;ZZMMMMMMMMMMMMMMMMZZ;;kkZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMRRtt ttkkkkkkkkkkkkJJkkJJJJJJkkkkkkkkkkkktt;;;;RRMMRR ZZZZRR;;JJ\"\";;\"\"MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww;; \"\"kkkkJJZZkkJJJJJJJJJJkkkkkkkkJJkkJJJJJJkkkkJJ \"\" kk;; ttwwkkkk;;;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM\"\"MMMMMMMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM\"\" ttkkkkwwwwRRwwkkkkkkkkkkJJkkJJkkJJkkkkJJkkkkJJkkkkkk\"\"ZZRRwwkkJJkkkkkkJJkk;;;;wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJ ttkkMMMMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;;\"\"kkkkwwwwMMwwJJJJJJkkkkkkkkJJkkJJJJkkJJkkJJkkkkkkJJJJkkJJkkRRwwJJkkJJttJJkkJJ;; ;;ZZMMMMMMMMMMMMJJ\"\"JJ\"\" \"\"MMMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMMM\"\";;kkwwwwRRZZttJJJJJJkkkkkkkkJJkkJJkkkkkkJJwwJJZZkkZZJJwwwwJJ\"\"MMwwJJ ;;\"\" ;; RRMMMMMMMMMMttttkkkkJJ ZZMMww wwMMMMMMMMMMMMMMMMJJ;;wwwwRRww\"\"\"\"JJkkkkkkJJkkkkJJJJJJJJkkkkwwJJRRJJZZkkRRwwRRkkJJttJJRRJJ ;; RRMMMMMMRR;;ttkkkkJJJJ MMZZ wwMMMMMMMMMMMMMMww;;ZZZZRRtt\"\"kkkkkkkkkkJJkkkkJJJJkkJJwwkkwwwwwwZZwwRRZZZZRRRRZZZZwwttwwww;; RRMMMMRR;;JJJJkkkkkktt kk wwMMMMMMMMMMMMMM;;JJRRRR\"\";;kkkkkkJJkkkkkkJJkkkkkkkkkkZZkkZZZZZZZZZZRRZZRRRRRRwwJJkkkkJJww\"\";; ttttMMMM\"\"\"\"JJJJJJkkkkJJ\"\" wwMMMMMMMMMMMMMM\"\"RRZZ;; kkJJkkkkkkJJJJJJJJJJwwkkwwkkZZwwZZZZZZRRZZRRRRkk\"\" kkZZZZkkJJkk;;;; \"\"MM;;MMttww\"\";;JJJJkkttkkkkkkkk;; wwMMMMMMMMMMMMMM ;;;; kkkkkkkkkkkkkkkkJJwwJJZZkkZZwwZZZZZZZZZZZZRRZZ ttJJMMkkJJMMwwkkkkJJJJ;;;; ;;MMMMJJkk \"\"JJJJkkkkttkkkkkkJJ wwMMMMMMMMMMMMMMRRZZ kkkkJJkkkkJJJJkkkkJJZZJJRRkkZZwwZZZZRRZZZZRRww kkMMMMMMZZ;;RRZZRRwwJJkkkktt;; JJww\"\"ttttJJJJJJkkkkttkkkkkktt wwMMMMMMMMMMMMMMMM;;JJkkJJkkkkkkJJJJkkwwkkZZkkRRwwZZZZRRRRZZZZMMJJ wwMMMMMMMMMM ZZZZwwkkZZkkJJkkkk\"\";; \"\"JJJJJJJJJJJJkkkkttwwkkkktt wwMMMMMMMMMMMMMMJJ\"\"kkJJkkkkkkJJJJkkkkwwkkZZwwRRZZRRRRZZZZRRRR\"\" MMMMMMMMMMMMMMJJttRRZZRRkk\"\"\"\"\"\"\"\"tt\"\"\"\";;\"\"ttJJkkJJkkkkkkkkJJkkkkJJwwkktt \"\" wwMMMMMMMMMMMMJJ kkJJkkkkkkJJJJkkwwwwwwwwZZZZRRZZZZZZZZZZMM\"\";;MMMMMMMMMMMMMMMMRR RRRRZZ\"\"JJJJttJJJJJJkkJJJJkkkkJJkkkkkkkkkkkkkkJJJJJJ;; kkZZ wwMMMMMMMMMMkk kkkkJJkkkkkkJJkkkkwwZZwwRRZZRRZZZZZZZZZZRRww;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;;wwZZ\"\"JJttJJttkkJJJJJJkkJJJJkkkkkkkkkkkkkkkkkkJJ;; wwMMMMww wwMMMMMMMMZZ ZZkkJJkkkkJJkkkkwwwwwwZZZZZZZZRRZZRRZZZZZZRR ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJJJkkkkJJJJJJkkttwwZZZZZZJJkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk JJMMMMMMMMww wwMMMMMMMM;;kkZZkkkkJJJJJJwwkkwwZZZZZZZZZZZZZZZZRRRRkkMMJJ;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMtt\"\"JJkkJJJJJJtt\"\"wwZZwwZZJJJJkkkkkkkkkkkkkkkk;;kkMMMMMMMMMMww wwMMMMMMZZ;;RRkkwwkkkkkkkkZZwwwwZZZZZZZZRRZZZZZZRRZZ\"\"ZZ MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ kkkkJJJJJJJJ\"\"wwZZwwZZZZttJJkkkkkkkkJJtt;;ttMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMM;;kkRRkkwwkkkkwwwwZZZZZZRRRRZZZZRRRRZZRRZZ ZZ;;JJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJ\"\"kkJJJJJJJJJJttJJZZwwwwZZwwwwkkkkttttJJ\"\"JJMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMMM RRwwwwwwwwkkZZwwZZZZRRZZZZZZRRZZZZRRZZ ;;tt\"\"MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMRR;;JJkkJJJJJJJJJJ\"\"ttJJZZwwZZZZZZZZttkkwwJJttMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMMkk\"\"RRwwwwwwZZwwZZZZZZZZZZZZZZRRRRkkRRRR ZZRR RRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMRR;;wwkkJJJJttJJJJ\"\"JJ;;ZZwwwwZZZZttkkwwJJ ZZMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMMM ZZZZZZwwwwwwZZZZZZZZZZZZZZZZRRttRRRRkk;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;;ttwwJJkkJJJJkkJJttJJ;;ZZwwZZZZttkkJJ \"\"RRMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMMZZ MMZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZRRRR\"\"wwRRRR ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;;\"\"wwkkkkkkkkwwJJtttt\"\"JJZZZZttJJ;;;;JJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMM\"\"ttRRZZZZZZRRZZZZZZZZRRZZRRRRJJttRRRRttJJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ\"\"ttkkkkkkkkkkkkJJttttttttZZJJJJ\"\" MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwMM wwRRZZZZZZRRZZRRRRRRZZZZRRkk ZZRRZZ MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ wwkkttJJJJJJJJkkkk\"\"JJtt\"\"kktttt;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ZZww;;RRZZZZZZRRZZZZRRRRRRZZRRkk ;;RRMM\"\"ttMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ kkwwwwJJJJJJkkJJttkk\"\"JJtt\"\"ttJJ MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ZZ kkRRZZRRZZZZZZRRZZZZZZRRkk \"\"\"\"MMZZ MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ;;ttkkwwwwwwwwwwwwwwttkk\"\"JJtt\"\"tt\"\"JJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ZZ RRRRRRZZRRZZZZZZZZRRRRkk wwkkwwMM RRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMRR ttJJkkwwwwwwwwwwkkwwttkk\"\"JJttttJJ MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ttRRRRZZZZZZZZZZZZRRRRJJ ZZMMww\"\";;\"\"MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ttJJJJwwwwwwwwwwwwwwwwttkkttJJ\"\"JJ\"\"wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwRRZZZZZZZZRRZZRRRRkk kkMMMMMMkkttMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMZZ ttJJJJJJwwwwwwkkwwwwkk\"\";;JJtttt\"\"JJ;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ;;MMZZZZZZZZZZZZRRRRZZ wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;; JJJJJJkkkkwwwwwwwwkk;; ZZttttkk\"\"kk;;kkMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ;;MMRRZZZZZZZZZZRRRR wwMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM;;\"\"kkJJJJkkkkwwwwwwJJ;; JJMMMMJJ kkJJtt MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww RRZZZZZZZZZZZZRRtt MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMkk;;ttJJJJJJkkwwwwwwtt ;;MMMMMMMMMMMMkk\"\"kk\"\"JJMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww RRZZZZRRRRZZZZRR MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMkk JJJJJJJJkkwwwwtt \"\"ZZMMMMMMMMMMMMMMMM;;;; kkMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww RRRRZZRRZZRRMM ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ;;JJJJJJkkkkwwkk \"\"RRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww RRRRZZZZZZRRJJ;;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJ;;ttJJJJJJkkwwwwtt kkMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww ZZRRZZZZRRRR ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJ;;\"\"JJttJJJJkkwwkk ;;ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwRRZZRRRR ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ;;\"\"kkwwwwww\"\" ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww wwRRRRRRtt MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMJJ;; ttJJ ttMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww JJMMMMww MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMkk ZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ❤️ w imieniu moich dzidziolkow wercia a to ciekawy wpis, taki artystyczny bym rzekla:)) dostalam dzis od mojej mamci na walentynki paczuszke, aj jak sie ucieszylam, w zasadzie dostalysmy, bo kazda z nas, ale raz ja dostalam wiecej, blyszczyki, fajny krem do buzki, kolczyki, bluzeczke, eee mam wie jak uszczesliwic corcie:)) a wszystko z okazji walentynek:)), nawet kapcie dostalam w serduszka od mamci:) nie widzilam jej prawie juz siedem lat:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wera dziadu rozciągnęłaś stronkę:P:P:P Asmana ale z Ciebie złota rączka;) Choć ja nadal nie rozumiem, jak ty chcesz to zrobić:D Nie jestem na wychowawczym. Izunia biednie wyglada na tym zdjęciu:O Elizabeta-ale sie was te choróbska trzymają. Zdrowia kochane😘 Monika-🖐️ Róża-Kacpi też robi nam \"porządki\";) Sylvia-to faktycznie masz problem ztymi pigułkami, mi na szczęsie nic nie jest, ale lepiej nie ryzykować migreny to przekleństwo. Zdjęcia śliczne, mój Kacpi ani w połowie tak nie stoi jak twój. Renola-mój mały też nam sie zadławił ostatnio, to chyba nieuniknione...:( Tak -po cichu mówie Wam, że Karlos ma prace:0 ale ciii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka zdrówka dla Izulki 🌻❤️🌻 Wiem co to znaczy tak silny katar :( My to przechodziliśmy z Kacpim w grudniu, 3 tygodnie walki. leciało tak jak Izulce z noska i z oczków :( Biedne te nasze dzieciaszki. Asmanka, przy takim katarze pamiętajk o oklepywaniu Izy by na oskrzela czy płuca nie zeszło. Kacpiemu niestety poszło na oskrzela i był dodatkowy problem. Smaruj jej plecki Wick\'iem na noc i oklepuj co godzinke plecki. Nam dodatkowo przy takim katarze lekarz kazał podawać syrop Eurespal lub Pecto Drill oba chyba bez recepty z tego co pamiętam. Nam na ten paskudny katar pomogły dopiero krople z antybiotykiem robione w aptece na które dostaliśmy recepte od laryngologa. Raz jeszcze dużó zdrówka dla malutkiej 🌻 Wera dla Oskara też zdrówka 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednikiem Wicka dla dzieci jest Pulmex, jest łagodniejszy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, łóżeczko mam już na sam dół opuszczone wiec teraz dobrze widać jaki wielkolud nam rośnie :D Kasika, gratulacje dla Karlosa (takie po cichu oczywiście ;) Ja się strasznie boję o to by Kacpi czegoś nie znalazł i do buzi nie wpakował bo nie wiem czy umiałabym mu pomóc tak by jeszcze wiecej szkody nie narobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylvia😘 faktycznie Kacpi wysoki, jaki nosi nr ubranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×