Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika o co chodzi z tą złotą rączką bo nie rozumiem??? Silvia ja ją smaruje Pulmexem i oklepuje ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kasika, można stosować oba bo są bardzo dobre. Ten Pulmex ma wielki plus bo jest tańszy. Ja właściwie od tamtej pory co wieczór nacieram plecki Kacpisiowi po kąpieli i jak na razie choroby nas omijają (tfu tfu tfu !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana chodziło mi o zrobienie z gruszki ekspresowego odciągacza-odkurzacza:D Nie wiem, która dzis ma cięższe myslenie:P Chyba ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, nosi 86 a ostatnio to kupiłam mu pajaca do spania 86/92 i na długość jest dobry a na szerokość to jeszcze jeden by się zmieścił :P A twój Kacpi jaki nosi rozmiar ?? Renolka, gdyby była dziewczynka to nigdy bym nie dała komentarza \"zaraz sie puszczę\" bo co niektórzy mogli by to różnie odebrać :P a tak jest to chyba dopuszczalne ;) Co do szczeniaczka uczniaczka to Kacpi dostał go na Gwiazdkę i jak na razie bardzo lubi mieć go w łóżeczku. Gada do niego jak ja nie mogę :P śpiewa piosenki i na razie sie nie znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szczeniaczek jest super:) Kukus nosi 80.tak mniej wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ty wariatko:D ja nawet cepa zbudowac nie umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi spał ponad godzinkę :) Ide dac mu teraz deserek i później do Was wróce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty wogóle umiesz robić oprócz picia wódy??:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana dużo innych ciekawych rzeczy, zapytaj Karlosa:P:P:P A tak wogóle to picie wódki jest sztuką;) moge ci dac kilka lekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mam w tym wprawe:):) a Karlosa wole nie pytać w Twoja wypowiedź mówi sama za sibie zbereźnico:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja mialam na myśli, pranie, prasowanie, gotowanie:P Głosdnemu chleb na myśli..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!Co tu taka erotyczna atmosfera? ;) Milenka kończy dziś 10 mcy!!!!❤️Niewiarygodne jak to szybko minęło...dziękujemy wszystkim za życzonka!:) elizabetaa i asmanka dużo zdróweczka dla Waszych dziecinek!!! silvia z Kacperka to faktycznie chłopisko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 80 wszystkiego naj naj naj dla Milusi 🌻🌻🌻 Oj żebyś chciała wiedzieć , chłop jak dąb rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest, ze nasze maluchy jak nie śpia to nie dadzą posiedzieć:) Aniu naj naj dla corci❤️ Silvia super zdjęcia:) Dziewczyny czy ktoras z was daje maluchowi żelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia! Mojej przyjaciółki dziecko,kiedy miało kilka tyg. miało anemię i dostawało żelazo w kropelkach ale podobno było wstrętne i mała się strasznie męczyła... Róża ja nie daję,chociaz Milenka straszny bledziuszek ale wyniki w normie.lekarz kazał mi dawac kwas foliowy na zwiększenie produkcji krwinek czerwonych, czy jakos tak... A Wy musicie stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roza :D Ja dawałam Kacpiemu bo miał anemię. Dawałam w syropie łącznie z wit. C i kwasem foliowym bo lepiej się wtedy wchłania. Po ostatniej wizycie w szpitalu lekarze kazali odstawić bo i tak go nie przyswajał a pojawiły się pierwsze ząbki i martwiłam się by nie zaczeły czernieć. Kazali nam w diecie dawać żelazo tzn. produkty z żelazem np. mięso. W tym lub przyszłym miesiącu będę robiła mu baddania kontrolne i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że Kacpi miał przez kilka miesięcy anemię i żelazo podawałam mu przez prawie 5 miesięcy ale wyniki się nie poprawiały. Podawałam Ferrum lek taki słodki syrop i Kacpi chętnie go pił. A coś z Mają się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja dawałam ale wyniki morfologi są ok. więc nie ma takiej potrzrby a czemu pytasz????? Sylvia suepr Kacperos az mi się nie chce wierzyc że łóżeczko jest na najniższym poziomie:) Elizabetka zdrówka dla dziewczynek:) Asmanka biena Izulka , napewno pomogły by jej inhalcje , nie wiem czy macie inhalator , to nawet sama sola dobrze inhalować Kasika a kto tu głodny;)????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Dla Milenki i Małgosi wszystkiego najlepszego 🌻 🌻🌻 ❤️❤️❤️ Słoneczko to dla Twojej mamy za fajene powiedzonko :P 🌻 🌻🌻 Elizabeta i Asmana dużo zdrówka dla dziewczynek ❤️❤️❤️ Aniu80 gratuluje mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia fajne zdjęcia Kacper super stoi, a Jędrek nie chce sam stać musi sie czegoś trzymać. Żelaza nie podawałam nie było takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za komplementy dla Kacperka :D Musze Was jednak troszkę z błędu wyprowadzić bo Kacpi tez musi się czegoś trzymać. Na tym jednym zdjęciu stoi sam bo się puścił i chwilkę rzeczywiście stał sam na środku łóżeczka jednak po chwili klaps na pupę :) Jednak trzeba mu przyznać że już próbuje się coraz odważniej puszczać i przemieszczać po łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo jak wcześniej nie jadła to miała słabe wyniki i kazała mi dawać na poprawe apetytu, ale ja dałam jej tylko przez tydzień i zaczeła jeśc ładnie- do dziś wiec juz nie dawałam i myśle ze to przez to i chce dawac dalej. Pozatym pytała sie czy daje zelazo i nie mowiła abym przestała:( to chyba moja wina buuu😭 oczywiście nie przyznałam sie do tego a czy zabki maluchom sie mocno odbarwiły? Ale ze mnie matka.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×