Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Pa PA ja też już nie zajrze bo stara małpa będzie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wpadłam powiedzieć dobranoc bo mnie strasznie głowa boli, idę spać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie bylam cwiczyc, iga sie w koncu obudzilam, przebralam ja w pizamke, przewinelam i nakarmilam, teraz z czystym sumieniem moge isc cwiczyc sloneczko skarzypyta:P zwal wszystko na mnie, jasne:P a ja mam propozycje apro po linku podajcie nr aukcji i wklejcie w ta strone http://www.allegro.pl/search_form.php tu sie szuka, na koncu tej strony jest pole by wkleic nr aukcji buzka ide cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z tym katarem taki męczący, Julka taka płaczliwa, jak to przetrwac. Żeby już było 10 dni później i zdrówko dopisywało. A jak u Was z tymi zakatarzonymi, czy już przeszło???? Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo 🖐️ tak na wstepie tuuuulimyyyy a potem kawusie pijemy:) iga spala 15 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo:classic_cool: Ale się z was usmiałam, prezenty pierwsza klasa:D:D:D Wera-ucałowałam:P Elizabeta juz dzwiek działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka już wstała z porannej drzemki, rano to 6:20 pobudka a w nocy to spała tak na niby, mąż sie nią zajmował tej nocy, ja też wstawałam ale znacznie mniej niz on - wózek po nocy az gorący, jak chora to w łóżeczku nie może spac, wożenie tylko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Iza zrobiła pobudke o 3 i usneła 5:30 uwielbiam te nocne rozmowy polaków;) Renolka u nas lepiej z katarem , ale nadal jest mniej kaszle i gorączki już nie ma... Własnie koleżanka mi smsa wysłała, że jutro będzie miała cesarke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak wrócisz od gina dawaj znać czy będę ciotką 6 raczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze towarzystwa przybywa:))) moja tez fest zakatarzona wczoraj tak chetnie wcinala lekarstwo a dzis pluje wszystkim, teraz siedzi z siostra i wcinaja platki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Waszych chorowitków❤️ Wczoraj teściowa powiedziała mi, że schudłam:P:P:P Dziewczyny a nie lepiej kupic fotelik taki do 36 kilo? Bo my sie z Karlosem zastanawiamy i sami juz nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika może i lepiej a, ale te foteliki nie maja pozycji pół leżącej a my to musimy miec bo duzo jeździmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te z pollezaca sa zdecydowanie lepsze, ja tez sie na niego skusze , a u mnie to nie ma problemu skoro jedna ma 18 kg i 7 lat to moze mlodszej tez nie trzeba bedzie zmieniac juz fotelika:P i odrazu przesiadzie sie na podkladke kasik masz faja tesciowa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym nie pomyslałam, czyli lepeij te do 18 kilo? Asmana który zamawiasz, daj link, oczywiście jeśli nie kosztuje 800zł:P Elizabeta-\"cudowna\" z niej kobita:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez nie zakrawa na tłuścioszka więc kupiłam ten drugi...Dzisiaj mają wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tani faktycznie, tym, że zakonczona to się nie martwie, bo niedługo ją wznowi:) Jaki kolor brałaś dziadu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×