Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika juz dawno bym to zrobiła, ale tu jest tylko jeden i baaaaaaaaardzo głęboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, odebralam wyniki krwi i moczu, w zasadzie krew mamy wszyscy ok, dzieciaki na granicy z nowu z hemoglobina i tam z innymi parametrami dot zelaza, w zasadzie sie nic nie zmienilo mam wrazenie, dostaja witaminy, jedza warzywa owoce codziennie dostaja miesko, i co i dupa.a iga ma fatalne wyniki moczu, mam nadzieje ze to przez moja gapkowatosc ma tyle bakteri bo moglam jak zwykle cos zle zrobic z tym woreczkiem, co sie nakleja na czesci inntymne, ale z drugiej strony norma jesli chodzi o krwinki biale jest do 10 na cos tam a ona ma 50-60 ide jeszcze porownac wszystkie wyniki na necie a jutro podskocze do lekarki, sprobuje powtorzyc badania jak wyjda znowu zle to bedziemy sie martwic dalej, mialysc tak obfite bakterie w moczu i duzo krwinek bialych?? co to oznacza, panie dzis mi powiedzialy ze zrobila brzydkie kupki, , musze ich sie spytac czy daly jej cos na zbyklym mleku typu budyn albo cos podobnego, bo dieta nam sie nie zmienila, ide sie zastanowic co je ona co ja i co moglo jej zaszkodzic. teraz jak patrze to kolor metny bialko opadowe, :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wszystkiego naj naj dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 U nas dziś piękna pogoda, zaliczylismy spacerek i wizyte u lekarza, mamy skierowanie do poradni bo doktorka stwierdziła że ona się poddaje w walce z bakteriami :( Silvia 🌻 tak kopenhaską. Podwałaś może Kacprowi Bactrim ?? Asmanka 🌻 jestem nadal na dietce ;) Iza super wygląda w samochodziku :) Monikaa 🌻 nie tylko Tobie nie chce sie ćwiczyć :P Kasika 🌻 fajnie że juz malowanie zaczynacie. Kiedy się przeprowadzacie ?? Aniutka 🌻 wagary świetna sprawa :) Róża 🌻 Jędrek też nie chce chodzić sam bez trzymania, mimo że zaczoł stawać i chodzić przy meblach w listopadzie :) Za to przy meblach i ścianie Elizabetaa 🌻 je też chętnie zmieniłabym okularki, bo te już mi się znudziły :) Serek 🌻 myślałam że uda nam się pojechać na majówkę. Pryjaciele męża co roku organizują jakiś wypad w fajne miejsce, ale mamy w maju wesele przyjaciół i finansowa juz nie damy rady :( Ania80 🌻 gratuluje postępów. Ja też jestem dużym łasuchem, ale na razie daję radę :) Joasiu🌻 gratulacje dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa fatalne te wyniki :( Jędrek jak miał krwinek białych ok 25 i liczne bakterie to dostał antybiotyk, musisz iść z wynikami do lekarza. Badania wypadołoby powtórzyć ( najlepiej bezpośrednio załapać mocz do pojemniczka) i koniecznie zrobić posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że Jędrek miał jeszcze do tego wysoką temperaturę, a mocz bezpośrednio łapałam do pojemniczka sterylnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus no nie pocieszylas mnie, a igdze nic nie jest, poza tym, a nie wiem jak zlapac dziewczynce mocz do pojemniczka, bo chlopakowi to latwie, bede musiala znowu z tym woreczkiem sprobowac, ale nawet jak bakterie sa moje, bo wepchalam tam paluchy to napewno nie krwinki bialo myzle ze to jej, szczegolnie ze wiekszosc parametrow jest poza norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa, czytałam że można w ten sposób u dziewczynki: rozebrać do naga i jedna osoba trzyma nad wanną, a druga łapie mocz jak zacznie sikać, dodatkowo można odkręcić kurki z wodą :) U chłopaka to nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie raczej mi nikt nie pomoze bo zlapanie moczu idzie to jak gra w totka, cosmy sie dzis nameczyli, nic ide sobie pooplakac sprawdzilam jej jeszcze raz wyniki krwi, i tez ma ciut ponizej normy poczytalam w necie wszystko mi sie w mozgu kotluje i ciagle wtych interpretacjach wskazuja na nerki, mam nadzieje ze nereczki ma w porzadku a to tylcho chwilowe, jutro z rana zadzwonie do lekarki i podejde do niej na przerwie zeby mi wyniki zinterpretowala bo zwariuje czytajac to wszsystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj skoczyliśmy z Oskarem do lekarza bo w czoraj zrobił 5 kupek takich rzadszych i bardzo fuuuuuuuuuuu śmierdzących bleeeeeee. Ale to nie wirus tylko może od antybiotyku , z uszkiem jest dobrze i osłuchowo też.Potem poszliśmy na miasto. Wróciliśmy na 14 Oskar usypiał w wózku co mu rozłożyłam to wstawał aż w autobusie zasnął. Wysłałam stronkę z tym autem do chrzestnej Oskara może taki mu sprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet wszystko będzie dobrze głowa do góry :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) Asmanka Iza super się prezentuje:) A 3,5 miesięczny Maćiuś znajomej ważt ponad 8000G:D Elizabetka , Martyni nie mialm okazji łapać siusików ale w szpitalu pielęgniarka łapała , trzeba dobrze wymyć pisię woda z mydłem pózniej na pieluszcei czekać z pojemnikiem , można leciutko podmuchać bo od zimnego powietrza powinny być efekty:)Trzymam kciuki zęby wszystko było ok.:) Sylwia zdrówka dla Jedrka🌻 Wera dobrze że z Oskarkiem jest już dobrze:) Ten rota wirus o którym pisalas to mial Mateusza le wieku 3lat i 3 miesięcy i niestety byliśmy w szpitalu , zreszą wtedy to pól przedszkola na to chorowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!My dzisiaj \"wietrzyłysmy sie gdy wróciłam z pracy\" od 14.30 półtorej godzinki na polku. Monikaa_ my rodziłyśmy tego samego dnia, o której Małgonia przyszła na świat?Bo Milenka o 22.40 może męczyłysmy się w tym samym czasie? ;) Joasiu zdróweczka dla Maleństwa! Elizabetaa pozazdrościć luznych ubrań , ja co prawda w większośc sie mieszcze ale np. w ulubionych jeansach mam tak ścisnięty brzuch, że obawiam się guzika, który wystrzeliwuje jak na kreskówkach :O Dużo zdróweczka dla Igulki!!!Nie martw sie na zapas kochana, na pewno wszystko będzie dobrze!!! Asmanko w poradni powiedziała mi pani doktor żeby absolutnie nie pozwalać dziecku tak siadac i za każdym razem ją sadowić prawidłowo. Że w ten sposób zniekształcaja się stawy, koslawia kolanka.Dzisiaj to była masakra bo ona tylko tak siada z podwinietymi łapkami, ja ją sadowie normalnie, 2 sekundy i ona po swojemu...W pon. idziemy na rehabilitacje pani ma nam pokazac ćwiczenia. A co do mieszkanka, pomalutku remontuje sie .Pomalutku, bo mąż działa po pracy, więc nie ma na to duzo czasu. Nie sądziłam,że remont mieszkania chłonie tyle pieniążków.... :O Gratulujemy Izuni kolejnego ząbka! Śliczna bryka i ładny dywan ;) silvia może dlatego my musimy rehabilitowac nasze dzieci bo np. Misia nie siada wcale po turecku(nie potrafi) a w V tylko gdy ja ja posadze więc to jest problem. Masz rację,że co lekarz to inna opinia...Mnie by sie tez przydały wiosenne zakupki no ale ten remoncik sprawia,że musze kontrolować wydatki :( Kasika dla pocieszenia nam Milenka też dała popalić, ciągle sie budzi , wierci pojękuje a od piątej po spanku... Super kolorki wybrałaś do domku.Ja tez jestem na etapie wyboru kolorków ale mieszkanie jest małe.Kuchnia oliwkowa, łazienka niebieski(ciemny), sypialnia kremowy a z salonem mamy problem bo nie moge się zdecydowac...Może jakas podpowiedź? Aniutka widze że dobrze się bawiłaś na wagarach!:D Ja na spacerze żeby Misia nie płakała mam przy sobie paluszki i kiedy zaczyna marudzic daje jej i juz jest spokojniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR u mnie tez młyn, wiecznie tylko jakieś sprawdziany, klasówki to zeszyty domowe, dostała mi sie strasznie leniwa klasa i musze ich troche cisnąć...Też brakuje mi czasu ale chyba uzależniłam się od kafe i dzis zamiast poprawić kartkówki to siedze tu godzinę :O ehhhhh Uciekam spać póki Miska spi bo pewno za godzine,dwie zacznie swoją \"imprezkę\".Dobranoc!!!Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka Iza miała niegdyś tyle białych krwinek , że zalegały pole widzenia do tego brzydkie kupki, gorączka , ospałość, i okazało się, że to infekcja dróg moczowcyh i na 3 tygodnie do szpitala... Nie martw się na zapas może faktycznie źle założyłas woreczej, najlepiej przemyj jej sikuline:) rano i dopiero założ woreczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to trzymaj się dzielnie ja po zakończeniu będę nadal kontunuowała. Ja Izuli podawałam kiedyś Bactrim. Wera spuer że uszko już zdrowe Anna80 no niestety kosztowna to przyjemnośc a dywan tez mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylam, ale powtorze badanie jutro ide do lekarza z wynikami i po nowe skierowanie juz mi lepiej zjadlam kolacje od dawien dawna:))) pyrki z gzika, mniam i do tego szklaneczke piwka:)) a zaraz grzecznie pojde spac. jak sie wyspie to bedzie mi odrazu troche lepiej i znajde sile i motywacje do dzialania a nit tylko do panikowania i zamartwiania sie buzka wam, dzieki za rady ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiosna, wiosna, wiosna Dzisiaj na spacerze z Asią spotkałam moją dawną koleżankę, można nawet powiedzieć, że się przyjaźniłyśmy. Później jakoś tak się kontakt urwał miedzy nami. Aż tu patrzę naprzeciwko mnie pomyka z wózeczkiem właśnie nie kto inny jak ona. Ucieszyłyśmy się tym spotkaniem ogromnie. Ja tym bardziej, bo nikogo na osiedlu bliżej nie znam. Już zaczęłyśmy snuć wizję wspólnych spacerów a tu Aśka dawaj zaczyna arię. Na jakieś pięć minut pomógł chlebek ryżowy, który wożę ze sobą na spacery od kiedy się zrobiło na tyle ciepło, że Asia nie ma rąk w rękawiczkach i może swobodnie go uchwycić. Później musiałam ją wziąć na rączki. Ponosiłam ją ile dałam radę i w wózek i na sygnale biegiem do domu. Jutro mam ambitny plan jechać z Asią autobusem na rehabilitacje. Wy mi tu dalej piszcie o wypadach z pociechami na basen albo do Małpiego Gaju – to mnie krew zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko na chwikę pochwalić się że zostałam dziś ciocią. Bratowa urodziła śliczną córeczkę. 54cm - 3700. pozdrawiam i dobranoc. do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 5 nie śpimy Rybka no to pepkówke trzeba wypic koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja tylko na momencik, ponieważ bardzo mnie łamie w kościach, mam \"helikopterki\" (tak mówi Mąż) w głowie i boli mnie gardło. Agnieszka ma grypę, a dzisiaj idę z Juleczką do lekarza. Ona raczej wygląda na zdrową, ale i tak muszę iść bo są już badania krwi i ma za mało leukocytów. Przy okazji Ją zbada:) Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa. KOchane jesteście😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu80- Ja urodziłam poprzez cesarskie cięcie Małgosię o 12:10 :D. Także jak Ty się męczyłaś to Małgorzatka już była na świecie ;) Cześć dziewczny :) U mnie ładny poranek,choć pochmurno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my tez już na nogach:) u nas dzionek piękny, słonko świaci:) ahh czuje sie wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo, czyżby wszystkie mamy były zajęte? Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....80......10 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacpi tak sie wymeczył na basenie, że wreszcie przespał nam całą noc:) Ależ jestem wyspana,a dodatkowo cudowna pogoda:D Kacpi dzis mi zrobił bardzo wolna kupe, aż nocnika nie mogłam doczyścić. Oby to nie ten wirus o którym piszecie:O Aniutka🌻 dobrze, że wagary sie udały, czasami musisz sobie odpocząć:) Elizabeta🌻 bedzie dobrze, trzymamy kciuki, Popieram dziewczyny-musisz powtórzyć badanie😘 Joasia🌻 zdrówka kochana, dla Ciebie i rodzinki:) Sylwia76🌻wprowadzimy sie pewnie na lato. Asmana🌻 u nas jest głęboki, a obok brodzik i płytki basen no i jeszcze jakuzzi. Jak chcesz towpadnij;) Swoja droga masz niezłą siłe woli:P Wera🌻 to dobrze, że uszko zdrowe:) Słoneczko🌻 ten Macius to smok:) Ania80🌻 ja też myslałam nad oliwkowym, tylko napisz mi proszę czy nie wyszedł ciemny. A do salony może jakis złamany beż? Serek🌻 dobry pomysł z tym chlebkiem ryzowym, chyba tez kupię go Kacpiemu:) Rybka🌻 gratulacje ciociu:) Monika🌻 ja tez cesarkę miałam i tez przed południem:P Róża🌻 ja jestem wolna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takwogole to ki9ała dzis do mnie wpaść koleżanka z 6 miesięczną córą, ale nic z tego, bo mała zachorowała:( Kurde, a tak się cieszyłam😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula wygrzewa się na balkonie od dwóch godzin. ja posprzatałąm ugotowałam... Kasika sama się sobie dziwie jeszcze nigdy tak się nie zawziełam;) , ale ciii by nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×