Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Sylwia Ja tu chyba tylko jestem bo inne mamuśki to pewnie na spacerkach Jędrek jest fajniutki, ładny z niego kawaler i wydaje się być duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje serek 🌻 faktycznie duży z niego kawaler :) My juz po spacerku Jędrek teraz śpi, a ja gotuje obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sylwia 🌼 Jędrula wygląda jakby miał 2 latka dużżżżżżży chłopak,super ząbki takie jak u Oskara :) Renolka 🌼 wszystko się ułoży 👄 zawsze możesz liczyć na nas :) Panterka 🌼 Oskar też miał takie krosteczki na policzkach i pod brodą.Doktorka powiedziała,że to drożdżaki bakterie wywołane ponieważ doii smoczka i ślina mu tak leciała po brodzie, a bakterie się rozwijały jakbym nie smarowała to by się rozeszły po całej buźi..Kazała smarować maścią witaminową i zeszło a miał to chyba przez 3 tyg. aż mi głupio było wyjść gdzie kolwiek tak brzydko to wyglądało. Asmana,Kasika,Aniutka,słoneczko,Elizabet ,Roza,Joasia,Anna,Panterka i pozostłe kobitki 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my teraz po dlugim spacerku, dzis taki luzik bylam z dziewczynkami w pracy bo mamy rekolekcje, jutro tylko do drugiej pracy, wiec iga jutro wyjatkowo w zlobie i potem dopiero za tydzien. teraz musze dopuscic jule do kompa, bo na jej nie ma tetu a obiecalam ze sobie pogra w my scene:))) to naraz ja sie chyba kimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TU TAKIE PUSTKI ???????????????????????????????????????????? My już po kąpieli, po mleczku jeszcze tata się pobawi z Oskarem i spać. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1 rok……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....11 m-ce…….04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??...........11 m-ce………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67........11 m-ce……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??....11 m-cy….....05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....11m-ce......06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??.......11 m-cy.... 06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??.......11m-ce…....08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......11 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........9500.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67.....11 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56......11 m-ce......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......11m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......11 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......11 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......11 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. ...11m-ce………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......11 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....11m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??......11m-ce...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......11mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....10,5 kg...80cm.....11mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72......11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia zmienilas mi w tabelce wpisik??:)) pustki bo wiosna, albo rychtuja sie na swieta:))) ja sie przespalam dwie godzinki, a pospalabym jeszcze troche, przesilenie wiosenne. moje zolzy tez juz w lozeczkach, ale nie spia, iga nie ma ochoty po tej dlugiej drzemce ale tez w koncu padnie kiedys:P ide z psem na spcer sie dotlenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam dziś na rozmowie w sprawie pracy w sklepie z odzieżą dziecięcą. Teraz czekam na telefon:) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nie mialam wczoraj czasu ,a dzisdopiero teraz:) Viki spóznione najlepsze życzonka dlaOliwki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a teraz od końca:) Kasika życze aby zadzwonili z dobrą prpoozycją pracy🌻 ElizabetKA moja Tynia Spi a Matiego gonie od godziny i nie mogę zagonić:P a jak karczek???????? Sylwia Jędrek to super duży facecik👄 Serek my juz kupiliśmy prezent roczkowo wielknocny taki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=180961121 Macieja mam nadzieję żę u lekarza będzie ok. i wszystko się wyjaśni i Kingusi nic nie będzie:) Panterka Wam też życzę żeby na wizycie u lekarza wszystko się wyjaśniło:) Roza acgh te nasze rozbrykane córunie i powiem Ci szczerze że Mati w jej wieu tak nie rozrabiał aż się boe co to będzie dalej:P buziaczki dla Majeczki👄 Renolka trzymam kciuki żeby wszyystko się ułożyło❤️ Aniu Milusia śliczna i duża panienka🌻 Asmanka ten samochodzik to szybko przyszedł , bo kupiłam od tego samego sprzedawcy co Ty??????????wzięła za pobrniem to może dojdzie do świat a jak@przeszła;) Joasiu ja wizyta Agniesi u stomatologa???:) a Tynia śpi tylko i wyłacznie na podwórku a ju ż słyszałm że będzie zimno mam nadzieję że jednak nie:) Rybko gratuluje kolejnego ząbalka:) Zmykam i miłego wieczoru Napisze tylko że Tynia zaczęła mówic to to co znaczy cytuje kto to:D Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam trochę za wcześnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44be2650473f07a1.html A tak oglądam reklamy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f46c3bf2c76f7f54.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e2f52f57aa5af17.htm U nas jak lecą reklamy to mały nawet w aparat nie spojrzy jak go wołam po imieniu to też raczej nie reaguje, czy wasze dzieci też tak robią? idę spać Miłych snów myślę że jutro będe miała więcej czasu aby tu zajrzeć pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko a dzieki za zaintereswoanie, nie chcialabym marudzic i narzekac ale boli, i to coraz bardziej, mam moja stwierdzila ze to jakis postrzal, kolezanka kaze isc do lekarza, pojde chyba w srode albo w czwartek, jak bede miala luz. przydal by sie masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka chrzestna1
Witajcie, proszę o podpowiedź co mozna kupić na prezent na roczek dla chłopca. Ma już jeździk chicco o którym pisałyście, nowy fotelik samochodowy i krzeseło do karmienia również. proszę o pomoc bo zupełnie nie mam pomysłu a został nie cały miesiac. Pozdrawiam Wasze maleństwa bo sa w wieku mojego chrześniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko MARCELEK ŚLICZNIUTKI:) a co do reklam to jak lecą w tv to Tynie też nic od nich nie odciągnie:) Matko chrzestna a może rowerek (mój synio dostał na roczek i w miare szybko zaczął na nim jeździć albo szczeniaczka uczniaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻v❤️🌻❤️🌻 Madelaine🌻dla Milenki: Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻v❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 dobrze, że chociaż chłop Cie masuje:)Mam nadzieję, że szybko przejdzie Ci ból❤️ I chyba ja też Ci radzę iść do lekarza:) Roza🌻 fajnie, że już lepiej. A My kupiliśmy na roczek stolik edukacyjny Playskool. A wygląda on mniejwięcej tak: http://www.allegro.pl/item178966557_interaktywny_stolik_playskool.html My kupilismy nowy:) Panteerka🌻 u nas jest duże prawdopodobieństwo, że Julia ma skazę glutenową i mozliwe, że też białkową. Agnieszka miała białkową, ale około 3 lat jak miało Jej przeszło. Choć ostatnio dostała ciemieniuche, co w Jej wieku może oznaczać uczulenie pokarmowe. Więc jak będę szła do lekarza poproszę o skierowanie do alergologa. Nie martw się{serce], a może to np po bananie, a nie od razu jakaś skaza. A może przytula się do Ciebie i dotyka ubrań Twoich, które pierzesz w innym proszku? Może to też to być, choć z mojego doświadczenia wydaje mis ię że to uczulenie pokarmowe, ale może nie koniecznie skaza. Ostatnio podobno dużo dzieci uczulonych jest na maliny. A maliny są często i w syropach. Macieja🌻 super, że mieliście taki fajny weekend. Tyle na dworzu:) A jeśli chodzi o uczulenie to może to przez cytrusy. Jest jeszcze skaza glutenowa, ale mam nadzieję, że to nie to❤️ Serek🌻 jakby co zmienił zdanie, to niech pisze na meila. A jeśli chodzi o basen to chodzimy na ul. Spadkową do Wodnisia: www.wodnis.pl Polecam, jest super. Jak znajdę troszkę czasu pokażę zdjęcia z Agnieszki nurkowania. Sylwia🌻 super zdjęcia. I bardzo dorośle Jędrek wyglada❤️ Kasika🌻 trzymam kciuki za tą pracę:) Słoneczko🌻 super ten prezent:) Agusia mówi, że bardzo jej się podobało. Nic nie bolało. Pani była bardzo miła i dostałą dyplom. Zaimpregnowała Jej dwie górne jedynki i troszkę dwójki:) Rybka🌻 super Marcel stoi:) A jaki duży kawaler❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwaliś, że nasza Juleczka coraz częściej się puszcza i sama idzie kilka kroków (zazwyczaj około 8) gdzie chce. Potrafi tez puścić się i odwrócić się bez trzymanki i iść:) Naprawdę jestem z niej dumna❤️ My dzisiaj mamy dalszy ciąg sprzątania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia gratulacje dla corci:))) ale fajnie moj anarazie stoi sama i za paluszek chodzi puscic sie jeszcze nie puscila, a chlop mnie masowal:(( teraz go nie ma, sama sie masuje, hiii a chyba faktycznie pojde do lekarza, bo coraz gorzej, owinelam sie grubym szalikiem i troche lepiej, iga wlasnie wcina paluszki, rano o 6 zjadla piersk, teraz kaszke i dopycha to paluszkami, przez caly dzien cos zuje, a to biszkopty, skorki chlebka albo paluszki. normalnie zarloka mam w domu, i tylko jak ktos cos je to patrzy sie tymi wyglodnialymi oczami i tez chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Chrzestna🌻 tak jak pisałam, my teraz Julii kupiliśmy stolik edukacyjny Playskool. Znalazłam linka do używanego: http://www.allegro.pl/item178966557_interaktywny_stolik_playskool.html Kupiliśmy na święta Juleczce fontannę Playskool i teraz zaczęła najbardziej się nią interesować: http://www.allegro.pl/item177927764_fonatanna_pileczek_playskool_2007.html A Agusi jak miałą roczek dostała słonia do ciągnięcia http://www.allegro.pl/item180166622_slon_fisher_price_z_9_klockami_sensorycznymi.html i garnuszek http://www.allegro.pl/item180270635__nowy_fisher_price_garnuszek_na_klocuszek_hit.html A tak ogólnie, to Juleczka uwielbia wsztsrko coi można ciągnąć za sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to trzymam kciuki aby telefon zadzwonił.... Słoneczko samochodzik długo \"szedł\" aż pisałam do nich i pytałam dlaczego tak długo.. a @ własnie dostałam i czuje się okropnie... Wczoraj znowu byłam u lekarza z Izą, bo ciągle brzydko kszle i ma bardzo czerwone gardło i dlatego wymiotuje , a dzisiaj wstała i gorączka:(:( a w piątek mamy jechac:( oby jej przeszło.. Roza ja na rocek nic nie kupuje ona ma wszystkiego pod dostatkiem, więc kolejna zabawka to wyrzucenie pieniędzy w błoto bo i tak się nimi nie bawi i leża porozrzucane po cąłym mieszkaniu... Sylwia Jędruś to chyba synus mamusi co??? Elizabetko ojjj to już chyba za długo trwa zmiataj do lekarza i to szybko... Aniutka powiesze Cię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) czu tu ktoś jeszcze mnie pamięta :P? nawet nie będe się tłumaczyć z mojej nieobecności bo to dramat z tym czasem - specjalnie wpadłam do biura wcześniej żeby zajrzeć do was na chwilkę ale kurza d..pa i tak nie przeczytam zaległości :( u nas wszystko ok. no prawie wszystko, ale najważniejsze że Tosiek się ruszył i zaczęła siadać i raczkować :) strasznie mi Was brakuje i tęsknię za tym czasem kiedy mogłam rano zajrzeć z kawką i pogadać a teraz ganiam jak wariat aby szybciej, aby zdążyć...szok :( jak tylko będę miała chwilkę to wpadnę chociaż nie wiem czy dam radę być na bieżąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmykać a tak bym chciała pogadać, widzę że Izulka choruje :( buziaczki dla niej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów już nie takich malusich bo już rocznych :) buziaki dla Was wszystkich od ciotki Aniutki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Asmanka kochanie odezwę się i napiszę coś więcej jak tylko będę miała chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo masz szczęście, że się odezwałaś bo bedę przejeżdżała przez Wawke i miałam wstąpić i Cie normalnie.... Super , że Tosieńka ruszyła - będzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×