Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko ❤️ bardzo dobrze się czuję bo mi nic nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ❤️ zdjęcia z ZOO super też bym chciała pojechać z Oskarem,ale mamy zamiar jechać do parku dinozaurów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak napisałam bo ja tak przechodzę każdą chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ❤️ Przyjechała dopiero o 14:30 Kacpi juz co prawda nie spał ale cały dzień nam rozbiła. Osłuchała go, zajżała do gardła i stwierdziła że jak na razie to oskrzela są czyste ale trzeba uwazac bo ten katar spływa i musze go oklepywac i mimo płaczu próbować sciągac katar fridą. Łatwo mówić, gorzej wykonac :O Cieszę się jednak że tak szybko wezwalismy tego lekarza bo jestem troche spokojniejsza, dostałam tez dodatkowe leki i receptę na krople robione w aptece więc mam nadzieję że bez antybiotyku sie obejdzie i że się uda wykurować Kacpisia zanim to zejdzie na oskrzela czy płuca. Wieczorem znowu było gorzej, kaszel zaczął się rwać i znowu temperatura podskoczyła. Rano dam znac jak minęła nocka. Jesli zaś choddzi o zdjęcia to dzięki za komplementy i komentarze :) Musze w tym albumie z ZOO zmienić kolejnośc zdjęć tak by najpierw były te z kacpim a dopiero później reszta zwierzątek :P Ta zagroda to najwieksza frajda dla małych dzieci, zawsze jest tam tłoczno i słychac śmiech dzieciaków. Super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus zdjecia super, my tez bylismy z iga w zoo - w mini zoo, koza chciala mi zjesc sukienke:))) , ale najlepsze to bhyli swinki wietnamskie jakie fajne brazowe ryjki mialy, ale to bylo w zeszlym roku iga jeszcze nie kumala, a teraz tez planujemy tylko zeby byla pogoda to bys my tez w zoo poszli do doliny dinozaurow:)) iga mowi \"co to\" i pokazuje palcem, i wszystko jej trzeba opowiedziec. . i musze iga zwqzyc u lekarza bo jak sie z nia wazylam na normalniej wsze .. to nie moze byc prawda, 12 kg???? takiego klocka wychodowalam na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczko, Silvia zdjęcia super, dzieciaczki prześliczne, torty smakowite 🌻 Silvia zazdroszcze wam tego zoo, Marcel uwielbia zwierzeta i wiem że taka wyprawa bardzo by mu się podobała. Zdrówka dla Kacperka. Wera dobrze że u Was już lepiej ze zdrowiem Oskara :) Elizabeta to Iga ma o 2 kg wiecej od Marcela, ale pewnie jest wyższa bo ten mój chłopiec to jest trochę niski chyba za dziadkami :( A my zaczynamy samodzielnie chodzić :), Marcel sam przejdzie od ławy do szafki to jest jakieś 1,5 metra, pokój 5 m tez przejdze sam ale jak za nim idę i w razie czego podam mu rękę. Teraz to mamy jezdy z nim bo bardzo się boję żeby się nie przewrócił do tyłu i głową nigdzie nie uderzył, a poz tym mamy już 6 zabków i idą 2 następne przez co jest trochę marudny i nie może zasnąć a jak już śpi to się co chwila przekręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka ja mam nadzieje ze ona tyle nie wazy, ale ma 80 cm wzrostu:)) ide spac papatki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie podłączyli nam interent, jak Kacpi w zaśnie to coś popisze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻 super zdjęcia. A tgo drugie jest po prostu prześliczne. Marcel super wyglada❤️ Gratulacje dla Marcelka za chodzenie. Buziaczki dla Niego za to😘 Elizabetaa🌻super macie plany❤️ Oby Wam pogoda dopisałą no i rób zdjęcia:) Silvia🌻 widze, że u Was pralka to też jest interesująca rzecz:) Dobrze, że nie jest tak żle z Kacperkiem❤️. A jak dzisiejsza nocka i jak się czuje teraz. Buziaczki dla Niego😘 Ja dzisiaj posprzątam mieszkanko, żeby jak jutro Konrad przyjedzie nie marnować czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda się poprawia. Rybka super wygląda Marcel w chustce ja też próbowałam założyć Oskarowi ale ciągle zdejmuje Silvia 🌼 to dobrze że bez antybiotyku się na razie obejdzie aby tylko nie przeszło na oskrzela.Oskar też pokasłuje ja coś to w piątek do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylvia dobrze że oskrzelkaczyste , niech Kacpi szybko zdrowieje🌻 u nas Tynia też uwilebia buszowac w łazience i nie tylko przy pralce , nuczlą się otwierac klapę od sedesu:D Rybko dzięki🌻 ,gratuluje Marcelkowi postępów w chodzneniu i ząbali , śliczny z niego chłpiec , fajnie że nie ściąga chustki z głowy , bo Tynia sciąga wszystko o nie ma sznurków:) Joasiu milego sprzątanka:) Kasika wreszcie się odezwałś, rozumiem że jesteście już na swoim skoro byłaś bez netu??????? Elizabeta moja tez klocek i też na piersi i to praktyznie wyłacznie na cycu:) Asmanka a u WAs impra jeszcze trwa:P????????????????????????????????? Wera oby Oskarkowi nic się znowu nie przypałętało🌻 A Tynia ma leciutko zapchany nosek - inhalujemy się i psikamy disnemarem Miłego dnia U nas tez pogoda się poprawiła , bo wczoraj to troszenkie popruszył śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko moja to na cycuto nie duzo, bo interesuje jak kazde jedzenie, doslownie, w zasadzie caly czas je, jak nie spi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem padnięta na dodatek źle się czuję bo rano zjadłam pomidora ze skórą a teraz choruje,już jest lepiej gorzej było po południu.Ale ja głupia jestem zawsze pamiętam aby sparzyć i obrać. Oskar już zasnął wyszalał sie ze swoim ciotecznym braciszkiem że na stojąco zasypiał.Ciekawe jak długo pośpi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar też ciągle rusza buźką,zje mleczko za 10 min kanapka nie przepuści jak ktoś coś je.dzisiaj zjadł sos z kaszą gryczaną bardzo mu smakowało bo cały czas miał otwartą buźię i wołał am am am , a wcale po nim nie widać że tyle potrafi zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wercia!jestem!Moja Milenka po ostatniej chorobie(zapalenie migdałów) też nabrała apetytu.Normalnie nie poznaję jej.Bez przerwy rusza buźką i mniam, mniam woła :) Ale lepsze to niz ten niejadek którym była wczesniej!I jeszcze dzisiejsza noc przespała do 6 rano i jeszcze przestała jeśc w nocy!!!:D No i wiadomośc dnia!Milenka ma WRESZCIE pierwszego ząbka!!!:D Jezu jak ja się ucieszyłam, niemal sie popłakałam...Wiem,że to dla Was głupie ale ja na tego ząbeczka czekałam ponad rok i wczoraj go zobaczyłam!!!:D :D :D Cudne fotki!No i przecudne Wasze szkrabki!Zdróweczka dla wszystkich chorutkich!Wercia ja tez choruje po pomidorach ze skórą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluje pierwszego ząbka :) dla Milenki 🌻 Wera Jędrek też nie przepuści jak ktoś je :) ;) Silvia zdjęcia super :) dużo zdrówka dla Kacperka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Duzooo zdrowla d;la dzieciatek!!!! Wera dobrze, że juz lepiej z zaladkiem, U nas oliwcia tez, zaraz po cycu potrafi \"am, am, am\" jak np wifdze, że ktos je, no jadkiem jest w pelnym tego slowa znaczeniu:) zreszta po niej to widac:) Aniu gratulujemy zabalka wyczekiwanego a co do lez to ja rozumiem, ja ryczalam przy pierwszym kroczku Oliwci:) No wlasnie Oliwcia od dzis juz \"smiga \" tzn upada na pupe, ale to chyba jeszcze potrwa, natomiast chodzi juz po calym pokoju, i jaka jest dumna przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluje pierwszego ząbalka Milence🌻 teraz to pewnie będa wychodziły jeden po drugim:) Kinga super że Oliwcia już śmiga buziaczkii dla dumnej panienki👄 Wera zycze dalszego dobrego apetyciku Oskarkowi🌻 a co do pomidorów to też kilka razy chorowałam przez ich skórkę:) a nie lubie sprzonych bez skórki:) Sylvia jak Kacpereczek???????? Elizabetka ale waga i tak imponująca:) Kasika i co miałaś skrobnąc?????????????????????????? Asmanka kochana a Ty z ta imprezka to juz przeginasz , chyba nie macie zamiaru świetowac do 2 urodzin Izulki:);) Roza a co tam u WAs??????:) Aniutka odezwij sie :) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelaine🌻 dla Milenki❤️ wszystkiego najlepszego. Wera🌻 jak z pokasływaniem Oskarka❤️? Słoneczko🌻 oby jak najszybciej ten katarek przeszedł Tyni❤️. U nas dopiero co dziewczynki przestały mieć katar i znów Julia wczoraj dostała katar:) Anna🌻 super, że tak ładnie śpi Milenka, no i że w nocy już nie je❤️. Julia budzi się około 3, 4 razy w nocy na cyca. Ostatnio częściej, ale może to przez zęby. No i oczywiście buziaczki dla Niej 😘 i gratulacje pierwszego ząbka. A jak przechodzi ząbkowanie? Kinga🌻 całuski dla małej \'Śmigaczki\'😘. A u nas Julia lata całymi dniami na nogach i już częsciej Aga lata na czworaka niż Ona:) Agula szykuje się z moją Mamą na lotnisko po Tatusia, a my z Julią zostajemy w domu i będziemy szykować obiadek. Miłego dnia. I zdrówka dla wszyskich i pięknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelaine dla Milenki 🌻 Zdrowka dla dzieciaków, niech te katary juz sobie pojda. Asmana to super, z nadal imprezujecie:) Joasia to bedzie wielkie powoitanie tatusia:) dziewczyny szykujcie pysznuy obiad! Anna jak ty to zrobilas, że Milenka tak spi, ja mam maly problem, tzz oddawna tak jest, ale ostatnio to sie nasililo. Oliwcia spi w nocy przy cycu, jak sie przebudza to bierzemy ja do naszego lozka i spi, tylko jest teraz tak, ze jak cyc wypadnie jej z buzi to placz jest i stekanie:( Dzis obudzila sie ok 4 30 a mnie juz tak wszytsko bolalo, ze nie mialam sily na nic, tylko ryczec mi sie chcialo. Wzielam ja na rece oczywiscie targala mi bluzke, zeby jej cyca dac. Ja sie nie dalam, nie byla glodna, przeciez jadla pol nocy:P Polulalam ja chwile i odlozylam do lozeczka usnela po ok 5 minutach i spala do 8, bylam w takim szoku, ze jak sie przebudzilam kolo 7 to sie pytam Macka\"Jezuuu gdzie jest Oliwcia?\" Nie wiem co robic, z jednej strony wysypialam sie przy tym jej nocnym jedzeniu, ale to staje sie coraz bardziej meczace i dla mnie i dla niej, bo biedna nie moze spac:( Nasza pani dr powiedziala, ze jesli jest przyzwyczajona do ssania piersi w nocy to nawet jesli nie jest glodna(a majac rok nie jest glodna zapewne) to tak czy tak bedzie budzic sie w nocy z przyzwyczajenia, i co tu robic? Chyba poswiece kilka nocy razem z Mackiem i bede jej dawac cyca ale potem odkladac do lozeczka, żeby nie spala przy cycu. Az sie boje co to bedzie, ale trzeba zaczac ja odzwyczajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Rzadko pokasłuje 1-3 razy dziennie. Anna 🌼 no to super że wreszcie pierwszy ząbal wyszedł :) :) Idę robić obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×