Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

zostają weekendy ... jestem przeszczęśliwa jak mogę rano poleżeć w wyrku z Tośką :) a najbardziej mi serce pęka jak wychodzę do pracy bo Tośka za każdym razem płacze i nie chce mnie wypuścić :( dobra spadam, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, własnie sie zastanawiałam ile km do Ciebie mam :) i ze 200 będzie ale co tam 1,5 godzinki i jestem :) jak się zrobi całkiem ciepełko to przyjedziemy na cały dzień do Olsztyna ale dam wcześniej znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko no niestety ze mna nie chodzi na basen tylko z ta koleżnaka z pracy(razem chodzą na ten kurs ratownika wodnego)ale ten basen mial byc pozaprogramowo żeby rzekomo poćwiczyć;)przed zaliczeniami (chyba zeby zliczyć:P) Tak to jest podobnie troszkę do Twojej sytuacji gdzie Twój męzuś tez Ci opowiadawł o koleżance z pracy potrzebujacej wsparcia kolegi Aniutka slońce w końcu do nas zajrzałaś❤️ buziaczki dla Was👄 Joasiu zdrówka dla Agusi🌻 Asmanka ja dopiero jak się wybirzemy do pediatry to zapytam o ta witaminke a ADaś żadnych postanowień nie podjął ,ale zobaczymy jak to będzie:) Kinga super że Oliwcia taka oczytana , role sie widze odmieniły i to córcia czyta Wam bajki:) i dzieki w imieniu bratówki:) A jeśi jeszcze chodzi o Dasia to powiedzialm mu żeby już mi nie wspominal nigdy o swoje koleżance, bo wtedy będe spokojniejsza ( ajkby co to itak wszystko wywącham);) Miłego popołudnia Ide położyc TYsie bo się drze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pustki widzę.. Aniutka witamy znowu:) ZApracowana jesteś strasznie, ale czasem znajdz czas cos skrobnąć:P Słoneczko-gratulacje dla młodj mamy i dzidziusia😘 Dobrze, że Adaś nie poszedł. Kingap- Kacpi ostatnio też mówi coraz więcej, dziś zaczął mówić coś w stylu DABU DIBU DABU DAJ:D:D Rybka dzieki, rzeczywiście takie krótkie włoski postarzały naszych chłopaków:) Elizabeta ja weidera zaczne jeszcze raz:D bo tak mnie dzis brzuch boli po aerobiku, ze naprawde nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik nie ma sprawy jak go tez jeszcze nie zaczelam bo sily nie mialam, ale i tak dualo mi sie schudna, wrocilam do tego, ze nie jem po 18 i to dziala, a dzis tak sie cieszylam ze wroce ciut wczesniej do domu a tu kicha, zlapalam gume, sasiad mi wymienil kolo, nie dalabym rady, ale musialam stac i sie uczyc, moj chlop tez mnie juz przeszkolil w zmianie kola, ale wszystko zapomnialam:)))) sa pewne dziedziny w kotrych jestem wybitnie tepa:))) ide sie polozyc, bo padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer25🌻wszystkiego najlepszego dla Julii❤️ Irlandia🌻wszystkiego najlepszego dla Olka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten piekny poranek, wstalysmy o 7 ale iga znowu poszla spac, spioch jeden:))) jak sie obudzi to mykamy na spacerek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten brzydki zachmurzony poranek:) Tak się cieszyłam, że Marcin ma weekend wolny to zadzwonili żeby przyjechał bo kolega miał wypadek:(. Wiem, że sytuacje losowe są których się nie przewidzi ale mi brakuje męża wrrrrrrr. Ja do weidera nie wracam, od kilku dni ćwicze sobie- fajne ćwiczonka po 8 minut na brzuch, pośladki, nogi i ręce a w nocy przewracam się z boku na bok jak staruszka takie mam zakwasy.Najważniejsze, że waga spada powoli, ale spada ;) Natali nie ma w domu od wtorku dzisiaj już po nią jedziemy do babci . Iza gada sobie własnie do pilota udając , że to telefon..Kolejny ząbek jej wychodzi. Pani doktor mi powiedziała, że mogłaby kilogram więcej ważyć... Słoneczko paranoja paranoją - a ja chyba zaczynam w nią już popadać:( Idę nastawić barszczyk , sprzątac nie będę bo wczoraj to zrobiłam więc luzy dzisiaj. Palce już prawie nie boli, ważne że moge już stanąć na stope. Za tydzień idziemy na komunie jak będzie taka pogoda to wspólczuje tym dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar już sam zasuwa,zaczyna stawiać już całe nóżki a nie na palcach. Pogoda wczorajsza była superowa a w szczególności to burz,potem wyszliśmy na dwór świeże powietrze aż miło było pooddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio!!! U nas zamieszanie, dzis mamy chrzciny, jestem mama chrzestna:) Dzis bo jutro w tej parafii jest komunia. Od rana latam jak glupia, ale posprzatalam, Maciek poszedl sprzatac auto i swoj gabinet. Oliwcia zazwyczaj chodzi na pierwsza drzemke ok 10 lub 10 30, dzis poszla o 11 30(!!!) dla mnie szok!, ale chyba zaczyna robic sobie juz jedna i dlatego, od paru dni nie szla spac drugi raz i dlatego tez spala az do 8, lub budzila sie ok 8 30, tez superowo:) Bardzo sie ciesze, ze sobie juz tak wyregulowala to spanko. Asmana super ze z palcem juz lepiej!!! A rzeczywiscie jak meza brak to smutno, ale miejmy nadzieje, ze szybko wroci i bedzie milo:) Elizabetka super, ze Iga juz chodzi!!! i rozumiem \"hurra i nie hurra\":) Wera u nas wczoraj tez burza byla, tylko po strasznie wialo i nie wyszlismy juz na polko, za to przed bylo superowo, choc troche duszno, jakto zazwyczaj cisza przed burza:) Dobra lece myc wlosy i sie powoli szykowac. Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie załaduje filmik trzeba prawym kliknąć myszki i wybrać play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jenifer super .rewelacja jak takie coś można zrobić jaki program ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na stronę www.babytvchannel.com i wklejasz zdjęcie swojego dzieciaczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer-rewelacja!!! Zaraz spróbuje tez zrobic jakis clip! Pozdrawiam wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 mam nadzieję, że to pytanie co zadałam o tym poparzonym chłopcu, to nie odebrałaś źle. Mi chodziło po prostu o to jak Ci lekarze mogli do tego dopuścić!! Buziaczki dla Igi😘 Super, że chodzi❤️ Asmana🌻 mi lekarka nic nie mówiła jak długo mam podawać. Ma razie jeszcze podaję. Jak bedę w najbliższym czasie to się zapytam:) Napisz coś więcej o tych ćwiczeniach? Kasiak🌻 no i jak z katarem po basenie? Już przeszło? Słoneczko🌻 no i bardzo dobrze, że odwołał ten basen!! Gratulacje dla eks bratówki:) Bardzo dobrze Mężowi powiedziałaś, jakby co intuicja Ci pomoże. A tak to po co masz o Niej słuchać. A dziewczynki są już zdrowe i pojechaliśmy wczoraj na basen. Kinga🌻 super, że Oliwka tak biega❤️ Buziaczki z apostęp;y dla Niej😘Nasza Julia też wszystko rozumie. Jak mówię gdzie siusiu pokazuje na pampersa, jak mówię idziemy się kąpać próbuje ściągnąć ubranie, jak mówię idziemy na spacer idzie po buty. Ale te nasze dzieci są już duże❤️ No i jak chrzciny? Aniutka🌻 i na Tosie lada moment przyjdzie czas na chodzenie. Jak juz próbuje się podnosić przy meblach, to jeszcze chwilka i już❤️ Wera🌻 gratulacje dla oskarka i całuski za to chodzenie😘 Jenefer🌻 nie ma za co❤️. A filmik jest super!! Dzisiaj mojego brata Robrcik ma roczek więc Im wyślę taki filmik. Aha, bo Wam nie pisałam że 2 maja mój brat z bratową mieli pierwszą rozprawę w spawie adopcji Roberta i dostali Go na razie do siebie a ostateczna rozprawa i przyznanie praw rodzicielskich ma być w końcówce maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gratulacje dla chodziaczków, :classic_cool: Klip mi sie ładuje zaraz obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasik zapowiada sie dzis piekna pogoda, wiec trza wyruszyc na spacerek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elizabeta U nas też pieknie, jak mały wstanie to spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Joasiu dzięki w imieniu bratówki i Wiktorka❤️ , dobrze że dziewczynki zdrowe i mogliście pójść na basen:)i wszystkiego naj naj naj dla Robercika🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Jenefer fajowy clip:) buziaczki dla Julci👄 Kinga Martynia też czasmi spi raz w dzięn ,tak jak wczoraj:0 i buziaczki dla rozbieganej Oliwci👄 Elizabetka no to hura że Igusia chdzi🌻 gratulacje:) Wercia dl aOskarka tez buziaczki że całe stoki stawia ,Martynia to jeszcze często na paluszkach:) Asmanka słoneczko nie martw się :) jestem z Toba jakby co:)i niech ząbek szybko wyjdzie i buzaiczki dla dziewczynek👄 Kasika dzięki w imieniu bratówki i Wiktorka❤️i buzaiczki dla Kacpiego za poszerznie słownictwa👄 Martynia śpi , Adaś pojechal na kurs (na basen)oficialny;)a i najważniejsze że prawdopodobnie nie będzie razem z Jolą w patrolu podczas służb wakacyjnych (ale fajnie) U nas pogoda ni w 5 ni w 9 ale jak Tynia wstanie wybierzemy sie do kościólka(kurcze ze ten kurs musilei robic w niedzielę)bo zawsze pól niedzileki na boku:(no ale jescze tylko prawdopodobnie do poczaku czerwca) Pozdrawiam wszystkie i miłej niedzieli:) Zapraszm na kawke i rogaliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello My już po spacerku... Słoneczko dizeki kochana a na rogaliki się jeszcze załapie??:):) Joasiu nic Ci kochana więcej nie napiszę,bo strasznie dużo tych ćwiczeń jest, ale są świetne.. Elizabetka no to teraz i Ty się nabiegasz za Igą a czy Ona nie miała wczoraj imienin??:) Izulka coś dostała humulca na chodzenie , ale co się odwlecze to nie uciecze;) Lece dopić kawe od 8 pije:P bez rogalików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Myślimy z mężem o wyjeździe wakacyjnym nad jeziorko do domków Przeraża nas ile rzeczy dla Julii trzeba wziąć Czy macie jakieś doświadczenia? Co ze spaniem - jak Wasze maluszki spały i ile tobołków brałyście? A z gotowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Właśnie wróciliśmy z długiego spacerku,Oskar jest padnięty ale wytrzyma do 19.00,leży w kojcu i sam do siebie śpiewa,pewnie jakaś kołysanka,ooooooooooo właśnie mnie zobaczył i woła kuku :) :) :) Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków 👄 👄 👄 👄 Jenefer 🌼 dziękuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana nie wiem bo nie obchodze:)))) my tez po spacerku, ale bylo fajnie, caly dzien na nogach, teraz padam na buzke papa ide poogladac taniec z gwiazdami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! My dzis w krakowskim Zoo spedzilismy caly dzien:) bylo super, zdjecia juz na stronce, Oliwcia w szoku byla:) Caly czas w wozeczku slicznie siedziala, pozniej przerwa na zupke(zabralismy podgrzewcz samochodowy i zupe przelalam do butelki:) jadla na swiezym powietrzu az jej sie uszy trzesly. A zwierzaki...az piszczala na widok niektórych:)Dziennaprawde supr, pogoda cudowna a ile rodzin z dzieciakami... Asmana masz racje kazde dziecko mas woj czas na chodzenie. Jenifer wlasnie ostatniotez nad tym myslalam, sama nie wiem cowziac a czego nie, wiem ze bierzemy na pewno lozeczko turystyczne, bo mamy. A co wiecej i i ile? Czekamy na doswiadczone mamy:) Lece do wyrka bo padam, ochodzilismy sie jak szaleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×