Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera🌻 wczoraj skorzystałam z Twojego przepisu. Bardzo mojej Rodzince smakowało. Jeszcze mój Tata przyjechał i się na obiad załapał:) Mam nadzieje, że Oskarkowi ta płaczliwość przeszła. Buziaczki dla Niego😘. Buziaczki za nowe słowo i to jakie trudne😘. Kasika🌻 życzę, żeby Kacperkowi jak najszybciej wyszły ząbki❤️. Słoneczko🌻 no to troche posypią się komunie❤️. Buziaczki dla Martynki😘. Tyle ma już ząbków, że hoho❤️. O tym słoiczku deserowym gerbera nic nie słyszała. Ale jazda!! Dobrze, że nie doszło do tragedii❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Oskar właśnie zasnął.A ja robię sałatkę warzywną bo nam się wędlina już znudziła. Joasiu 🌼 to fajnie że smakowało rodzince :) To lecę robić sałatkę i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naszukałąm naszej stronki!Była aż na 4tej stronie!!!!!!Pozdrowinka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście to???? Jakież to zdolne dziecko www.smog.pl/wideo/13074/najzdolniejsze_9_cio_miesieczne_dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. dzis w podlym nastroju.... jestem w ciazy...... jeszcze jestem..... do jutra :( jutro chyba ze w nocy bede b.krwawic jade do szpitala. mam dosc kurew..... dosc. czemu? na 3 ciaze jedna udana. co jeszcze mi sie przytrafi? dobrze ze mam dianke to mi lzej na sercu. najgorsze pomyslec ze jutro po wszystkim. nie widze co pisze bo lzy ciekna mi po twarzy. chce wierzyc ze sie nie poddam ale tak trudno.... tak bardzo mi zle! ciaza nie do uratowania. to 40 dzien cyklu \\choc na usg 7 tydzien - pewnie byla duza. caluski i do usluszenia jak sie pozbieram................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byłam z Julia na ważeniu i mierzeniu. Zaraz uzupełnię tabelkę:) U stomatologa Agnieszka była jak zawsze grzeczna i bardzo dzielna❤️. Wczoraj zażyczyła sobie plombę koloru zielonego:) Jak Konrad wrócił z pracy to około 18 pojechaliśmy do moich Dziadków, bo Dziadziuś dzisiaj idzie do szpitala. Już pewnie Wam kiedyś pisałam, ze mój Dziadziuś ma guzy w pęcherzu moczowym i raz na pół roku ma usuwane te guzy. Dzisiaj odbieram Agulę wcześniej z przedszkola, zaraz po obiedzie około 12, bo jedziemy do logopedy. Miłego dnia. Buziaczki dla wszystkich😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....86....15 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......10kilo.....84......16m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10 kg.....83.....18 m-cy.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ...Kacperek-3950...11,7 kg ...84...16 m-cy...22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...12kg.....77......17m-c.......28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa🌻na prawdę nie wiem, co mam powiedzieć❤️. Pamiętaj, że jesteśmy wszystkie z Tobą❤️. Trzymaj się Kochana❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu super że dziewczynki zdrowe i wizyta u stomatologa przebiegła pomyślnie:)a o tym grbree to głośno było w Gdyni w poniedzialek , zdrówka dla dziadka🌻miłej wizyty u logopedy:) Wercia poprosze salteczki:) Renolka zdolniacha z tego dzieciaczka:) Aniu 80🌻pozdrwionka i dla WAS:) Dowa straszniemi przykro zwlaszcza że niedawno podoba tragedia spotkała moja kuzynkę -trzymaj sie kochana❤️ Tynia słucha na okrągło angieliskich piosenek które Mati miał załaczone w podręcznku do angielskiego 9 nawet fajne tylko ile moża słuchać tego samego) Zmykam na kawe < Mati dziś w teatrze na \"Czerwonym Kapturku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar właśnie zasnął z wielkim trudem.A my jurto obchodzimy 5 rocznicę ślubu,tak więc z tej okazji zapraszam na winko i i nie wiem co jeszcze, zastanowię się co zrobić :) Słoneczko 🌼 proszę bardzo Dowa 🌼 pomimo tego co się stanie ale wieżę że wszystko będzie dobrze to zaglądaj do nas,bo jesteśmy z Tobą. Duże buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj po wizycie u logopedy Agnieszka wyszła zadowolona:) Wracałyśmy do domu na piechotę. Trochę zachaczyłyśmy o park. Godzinę nam zajęło dojście do Tesco (od Tesco do domu mamy coś około 7 minut drogi). Zrobiłyśmy zakupy i poszłyśmy do domu. Dziewczynki były bardzo dzielne podczas tej wędrówki. Dzisiaj po południu czeka Agnieszkę wizyta u laryngologa (bo w tej przychodni logopedycznej wymóg jest aby była wizyta laryngologiczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 wszystkiego najlepszego. A przede wszystkim aby Wasza miłość z każdym dniem stawała się piękniejsza i mocniejsza❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Słoneczko🌻dziękuję bardzo❤️. Dziadziuś już miał zabieg i już Mu wypalili guzy. Na razie jest jeszcze w szpitalu, bo chcą zrobić jeszcze jakieś badania. No i jak Mati po teatrze? Podobało Mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa -- trzymaj sie dzielnie, wiem że to bardzo bolesna sprawa ale dla Dianki musisz sie szybko pozbierac!!! Ja miałam pierwszą ciąże nieudaną, przeżyłam to bardzo, bałam sie czy w ogóle bede mogła donosic. no i obie następne ciąże były trudne, ledwo utrzymane. Dlatego mam tak dużą różnice między dziecmi (10 lat) bo panicznie bałam sie ciązy i lezenia w łózku, szpitali itp. Wera - Wszystkiego NAJ z koazji 5 rocznicy!!!! niekończacej się miłości!!!!!!!!! My za rok mamy piętnastą rocznicę. Moja Julcia wstała dziś o 6:00 więc jest już spiaca, może sie drzemnie troche, siedzi przed TV i baje ogląda. W ogóle ma niespożyte siły, biega po całym domu,długo sie niczym nie zajmie a taki bałagan robi!!! Mówi dużo (ale jeszcze wierszyków nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar wstał o 6.00 zjadł mleczko i zasnął.obudził się o 8.00.Jest strasznie marudny może to dlatego że pozostałe ząbki wychodzą. Dziękuje za życzenia . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oskar je mleko :) Ale się wybiegał,grał w piłkę i udawał małpkę :) a przy tym się strasznie uśmialiśmy. Kurde dzisiaj nasza rocznica a Erniego nie będzie bo ma montaż wróci dość późno.Więc zapraszam na winko bo samemu to nie za bardzo :) Ania 🌼 witaj Dowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa 🌻🌻 wercia ja sie przylacze ale z piwkiem:)), robie sobie bilans pojutrze koncze niestety buuuuuuuuuuuu 30. Ten czas tak leci, iga to juz mala panienka, tylko by szpilki nosila hii, opaski, suknie i korale. Ale mnie dzis ugryzla, stlukal mi ulubiona salaterke, wylala z garka zupe na ziemie, bo obrazila sie ze chcialam ja karmic, no to dalam jej w garnuszku zeby go nie stlukal i buch wylala, pies mi wyczyscil podloge, miseczki z melaniny potlukla, wspina sie na wszystkim, ba butelce 5 litrowej, na nocniku, na jakies zabawce a potem laduje. otwiera szuflady i wyciaga lyzeczki, i potem zniklaja. przeprowadzilam sledztwo i znalazlam je wszystkie. :)) sciaga mi pranie z szuszarki i wsadza z powtorem do pralki, albo wziela dzis szmate do podlogi i wycierala podloge tarzajac sie w niej przy okazji, kwiatki nie maja listkow, ale fajnie spiewa wlazl kotek na plotek hii dobra juz wam nie lukruje o Idze, ide robic bilans 20 latka:) wercia twoje zdrowie PROST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) Ja tylko na chwilke - dziś mialam taki zalatany dzień że juz wysiadam. Za chwile ma przyjechać chrzestna Martyni z chlopakiem na wekend więc dlatego tak latalam:) Wercia dużo dużo dużo niekączącej się miłośći❤️ Joasiu dobrze że dziadek juz po :) A Matiemu podobalo się przedstawieniE:) Renolka Tynia też dużo gada lecz wierszków także nie:)ale będziecie mieli staż:) Aniu26🌻 Elizabetka to Igusia to istne tornado, Tynia upodobała sobie podlogę w szatni Mateusza i je \"froteruje\" nie matrw się tą 30 ja dołącze w marcu do Ciebie:P Pewnie nie zajrzę przez wekend więc miłego weekendu i udanego wypoczynku:) Do miłego Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilke. juz po wszystkim dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna. nie mam sil wiecej pisac ... sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agnieszka od wczoraj po południu ciągle wymiotuje:( I nie wiem co jutro z przedszkolem. Zobaczę co będzie z dzisiejszym dniem❤️. Elizabetaa🌻 wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Buziaczki dla tego małego Łobuziaczka😘. Dowa🌻 jesteśmy z Tobą❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. Dzisiaj mieliśmy jechać na obiad do mojej Babci, a potem Ją zabrać i pojechać do szpitala do Dziadziusia. Ale w tej sytuacji, to ja zostaję z Agulą w domu, a może Konrad z Julią pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar nauczył się nowego słowa \'kwoka\' Dowa 🌼 👄 Elizabet 🌼 Życzę Ci szczęścia, zdrowia i wiele radości oraz szczęśliwej długiej przyszłości. Wszystko co piękne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech będzie spełnione! Joasiu 🌼 i jak Agula się czuje już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ciężko już znaleźć nasz topic... u nas wszystko jako tako. Jul teraz znowu był przeziębiony, miałam 2 dni opieki, jutro rano idziemy na kontrolę, jak będzie ok to mała do żłobka a ja do pracy. mąż już wraca za 2 tygodnie :) fakt, samej ciężko ale Julka skutecznie wypełnia mi cały wolny czas. Dowa, trzymaj się. Następnym razem się uda na pewno. Koleżanka po 6 tyg po zabiegu zaszła w ciążę i teraz jest na półmetku i wszystko jest ok. a teraz inny przypadek. Znajoma - w moim wieku, matka 2 dzieci nie miała okresu od 5 mies., gin ją leczył hormonami ( taki z miejscowej czarnej listy) i jak zmieniła lekarza to dowiedziała się, że jest w ciąży, w 20 TC. Fakt, odchudzała się i myślała, że brak @ to od tego. a ja do niej: Kasia, nie przyszło Ci do głowy, że jesteś w ciąży? A ona - a wiesz, że nie... Matka dwójki dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich!!!! Elizabet - STO LAT!!!!! Dzis bardzo pokłóciłam sie z mamą, była taka awantura ze jesli bym miała możliwosc to już bym sie wyprowadziła. tak starsznie żałuje ze przypadło mi z nią mieszkac, nie wiem jak dalej bedzie ale klimat ogólnie jest cieżki. Zwala z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pierwszy zjadz minął dobrze, ludzie ogólnie w porządku, nauki sporo, ale nie narzekam. Tylko mały płakał troche za mną, ale myśle, że się przyzwyczai. Dowa- kochana nie poddawaj się, moja kuzybnka poroniła 5 razy, a teraz jest mama rocznego chłopczyka. Napewno następnym razem się uda, tylko, żeby starczyłó Ci sił❤️ Wera🌻 no to życze miłości po wsze czasy❤️ i dzieci:):):) Elizabeta- sto lat, sto lat🌻 wszystkiego naj, dopiero teraz kochana wchodzisz w swoje najlepsze lata:) Ania80 ty o ile dobrze pamietam studiowałaś polonistyke na URz, napisz mi coś więcej . Renola- nie martw się, jakoś przetrwasz, w końcu to nie pierwsza i napewno nie ostatnia kłótnia, głowa do góry:) Choć wiem, jak może ci być cieżko Agnes- no niezła ta twoja znajoma:) Joasia- zdrówka dla Agnieszki, Słoneczko i jak się weeckend udał?? Asmana co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika u nas wszystko w porządku, bez większych zmian.. powiedz mi bo TY na tym etapie, wybieramy się w sobote na parapetówe, co moge kupić?? nie mam zupełnie koncepcji doradź kobito!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Kasika - masz 100% racji na pewno nie ostatnia kłótnia, tylko mam serdecznie dosc!!! Jestem skazana na mieszkanie z nią i nie mam wyjscia z tej beznadziejnej sytuacji. a teraz jeszcze zimsko idzie i na dwór mało sie bedzie wychodzic, tylko w tym domu buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×