Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka!! Impreza wczorajsza się udała:) Wszyscy goście dopisali. Było 8 dzieci i jedno w brzuszku:) Ostatni goście wyszli około 21:30. Dziewczynki już były bardzo zmęczone. Muszę jeszcze pochwalić Juleczkę, że od kilku dni woła kupkę. Jestem z Niej bardzo dumna❤️. No i jeszcze od kiedy wróciliśmy Juleczka idzie z Agusią do swojego pokoju, kłądzie się do łóżeczka i sama zasypia. A przed wyjazdem, zasypiała tylko u nas w naszym łóżku❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 bardzo mi przykro . Kasika🌻 no to gratululuję❤️. Fajnie, że z Maleństwem wszystko dobrze❤️. Nie martw się. Kacper dostosuje się do dej sytuacji. Będzie dobrze:) Karolinka to bardzo ładne imię:) Miłege wtorku. Ja dzisiaj mam sporo sprzątania po imprezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznki :) Joasiu super że i poniedziałkowa imprezka się udała:) gratulacje dla Julci za kupki i za spanko:) Tynia zasypia na łóżku albo podłodze :P w dużym pokoju a potem przeoszę ja do syplani do łóżeczka ale dobre jest to że odkąd nie karmię to śpi w swoim łóżeczku praktycznie do rana , zdarza sie jeszcze że przed 5:00 lub 6:00 sie obudzi i chce do nas:) ale to i tak sukses :) a kupiliście już zeberkę?? Kasika oj ciężko Ci będzie odzwyczaić chłopaków od dobrego:P myśle że Kacpi szybko się zaklimatyzuje gdy przybędzie siostrzyczka , chociaż na początku faktycznie może być tudno wiem z przykładu szwagierki (podobna różnica wieku) , ale z czasem będzie ok.:) Karolinka - Mati miał być Karolinką :P mi to imię się żle kojarzy ale oczywiście bardzo ładne :) oczywiście że ostatnie zdanie należy do Ciebie;) No chyba że to Karlos pójdzie do Urzędu i zrobi po swojemu ;) Dziś musieliśmy zdjąc barierkę ze schodów prowadzących na dwór bo Tynia dziś nie wiem jakim cudem przełożyła nogę i praktycznie była po drugiej stronie (schodów w dół jest 16) , zreszta ze schodów juz bardzo dobrze schodzi i wchodzi i jest bardzo uważna , trzyma się ściany lub poręczy:) Tynia nie chce nosić majteczek , jak chciałam założyc jej to powiedziała: - te nie i pokazała na pampersa i powiedziała: -te mamuś :):P Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasiu ?????????????????????????????????????????????????????? gdzie jesteś ????????????????????????????????????????????:):):):):)::) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Nie miałam internetu, więc wczoraj nie miałam możliwości zajrzeć tutaj do nas:( U nas wszystko ok. Dziewczynki znów dostały katar. Po trzech dniach w Chorwacji im przeszedł i teraz się pojawił. Już nie wiem co to jest. Aga cały czas bierze Zyrtec. Słoneczko🌻 super, że tak Tynia ładnie śpi w swoim łóżku❤️. Buziaczki dla Niej za to. Zeberek nie kupiliśmy, bo pan który je choduje jeszcze potrzebuje tygodnia, aby być pewien płci (bo są maluteńkie). Konrad się śmieje, że Jasiek będzie miał niezła siksę:) W przyszły czwartek pojedziemy i kupimy:) No tak, w tej sytuacji lepiej żeby nie było tej bariery. Fajnie, że jesy Tynia taka ostrożna w chodzeniu po schodach❤️ (Juleczka też uważa). A co z tymi majteczkami, widać, że Tynia potrzebuje jeszcze czasu. Nie ma co na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) :) Dziękuję U nas ciepełko aż miło na dwór wyjść :) Dzisiaj rano Oskar tak płakał aż zwymiotował, chciał wyjść na dwór w samym pampersie, nie chciał się ubrać.Mam nadzieję że to nie wirus. Słoneczko 🌼 mój brat chorował, nie chodził do lekarza bo ciągle praca, praca, a że go brzuch bolał to myślał, że to przez nerwy. A jak go 2 miesiące temu złapały boleści brzucha to tak leżał w szpitalu. Ponoć w środku nie miał już nic a nowotwór przerzucił mu się na wątrobę, także to było czekanie na to co się stanie. Pozdrawiam Wszystkie kobitki :) :):) :) :) :) :) :) :) : ):) ) ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj po logopedzie (okazało się, że to ostatnia lekcja przed wakacjami, teraz dopiero we wrześniu) pojechałyśmy z moją Mamą (no i oczywiście z dziewczynkami) do mojej cioci Reni. Byli tam też Dziadkowie. Jakoś po 19 przyjechał po nas Konrad:) Dzisiaj chcę posprzątać i po południu musimy iść na zakupy do Tesco:) Wera🌻 no to fajne pomysły ma Oskar❤️. Bardzo przykre to jest:( Te nowotwory są okropne:( Jak Wam się zdjęcia podobają? Miłego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.U nas upał, że mnie głowa boli jest tak gorąco. Joasia 🌼 zdjęcia super , dziewczynki super laski, najbardziej podobają mi się ich włosy mają super kolor chciałabym mieć takie :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Niech żyja wakacje :):):):):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D: Joasiu zdjęcia super śliczne , widac na fotkach że poogda i humory dopisywały:) Mi szczególnie podobaja się zdjęcia dziewczynek w takich samych strojach i gdyby nie wzrost to wyglądałyby jak bliźniaczki :)) Udanych zakupów:) Wercia może to marne pociecha ale skoro cierpiał - teraz napewno nic go juz nie boli i myśle że lepiej odejśc z przygotowaniem niż nagle :(( Elizabetka wkacje się rozpoczęły :))))))))) Asmanka co u WAs jak po wizycie u psychologa , napisz kilka słów:) Kasika jak sie czujecie:) U nas rano pogoda paskudna lało jak z cebra :( Wracając ze szkoły zmokilśmy do suchej nitki :) a teraz jak juz jesteśmy w domku to słonko świeci , chmury się pochowały. Mati świadectwo wzorowe , dzieci otrzymały książki chłopcy \"szatana z siódmej klasy\" :P a dziewczynki \"awanturę o Basię\":) a drugą album o polskich parkach narodowych:) Mati zadowolony że wakacje sie rozpoczęły :D , ja też bo nie lubię rano wstawać , więc się wyśpimy ,z Tyni zreszta też zrobił się mały ranny śpioszek;) Miłego dnia i jeszcze raz hip hip hura hip hip hura hip hip hura hura hura hura - WAKACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyja Wakacje- to zawołam za tydzioeń po ostatnim egzaminie:) Ale ciesze się, że Wasze dzieciaki maja już wolne. U nas upał, siedzimy z małym w basenie. Choć to dopiero 21 tydzień ciąży puchną mi ręce i stopy. Mała dziś miała pierwszy raz czkawkę:) Joasia zdjęcia super, ja tez chce na wakacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki wakacje sie zaczely, nale niezbyt jakos radosnie, wczoraj bylam w katowicach, jak nigdy, jakos nie lubie i wogole, ale mus to mus, musialam zawiesc julki skrzypce do lutnika, bo szczelil kolek i nie mozna ich nastroic ani grac. wracalam ponad godzine, straszny korek, a juz w bytomiu na granic z chorzowem przy tesko bylo co nie miara policji, karetek i wogole, na ziemi przy tramwaju lezaly zwoki troche przykryte, troche nie, makabra:(. dzis okazalo sie ze to jakis 14 latek, spac w nocy nie moglam, cos trasznego. Sciska mnie na mysl o rodzicach tego dzieciaka. :( :( moje dziecie ma juz wakacje, od poniedzialku ze mna na polkolonie idzie, musze odrobic panszczyzne. Iga do zloba, a za tydzien Julka jedzie na mazury na zagle. I wtedy tez bede miala juz wakacje. I Iga rowniez. Ide z Hundem na spacerek, mam nadzieje ze dzis uda sie zasnac. \"moze sen przyjdzie moze sie cos zmieni.....\" milego wieczoru e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieki mnie tu nie było ale jakoś ciężko mi się zebrać i usiąść do kompa. U nas wszystko oki. Kinga przechodzi bunt 2-latki, tak więc są bardzo ciekawe momenty dnia czasami. Staś jest nadal boski, dużo śpi nie marudzi i rośnie jak szalony. Ma prawie 4 miesiące waży 7,2 kg, i chce tylko siedzieć. Wygląda ma 6 miesięczne dziecko. Wszyscy się dziwią jak mówię im że ma dopiero 4 miesiące. Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich mam i dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Wreszcie mam wakacje , a to znaczy ,że będe częściej do Was zaglądała! Joasiu kochana jesteś, dziekuję Ci,że pomyslałas o mnie i Milence!U nas wszystko dobrze, ale koniec roku ,ostatnie tygodnie , dały nam popalic, ledwo zyję , ale dzis juz sie cieszę!Całuski dla Agusi i Julci!!!:) Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Mi z wczoraj tradycyjnie zostało do sprzątnięcia łazienka. Dzisiaj jedziemy na basen i potem do Manufaktury na figloraju. Jutro ja mam urodziny(a będziemy u mojego Taty na imieninach), a w poniedziałek Agnieszka i będzie obchodzić je w przedszkolu. Tort w kształcie motyla robi wujek Rafał(tak jak zawsze). Teraz Konrad jest w pracy, ale po 10 ma być już w domu i musimy na rynku zrobić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 cieszę się, że zdjęcia się podobały❤️. Zawsze latem Im się rozjaśniają włoski:), a zimą niestety trochę ciemnieją:( Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. No humory w szczególności dopisały, a z pogodą to różnie. Jak gdzieś jechaliśmy zwiedzać to padało:( No mają kilka rzeczy identycznych i lubią być w nie ubierane:) Dziekuję, zakupy udane:) Gratulacje dla Matiego za wzorowe świadectwo❤️. Kasika🌻 u nas wczoraj trochę padało:( Fajnie, że siedzicie sobie w małym basenie:) No i oby ten ostatni egzamin poszdł jak po maśle❤️. No tak w takie upały to mogą puchnąć ręce i stopy. Trzymaj się dzielnie❤️. Dziękuję bardzo❤️. Elizabetaa🌻 no to strazne korki tam u Was na Śląsku:( Straszne są wypadki:( Fajnie, że Jula już ma wakacje:) No i na pewno na półkoloniach będzie Jej fajnie:) No i oby Tobie szybko zleciały te półkolonie:) Ciekawe, jak tam Julii będzie na żaglach. Na pewno fajowo❤️. Macieja🌻 super, że się odezwałaś❤️. Fajnie, że wszystko dobrze. Oby Kingi bunt szybko się skończył❤️ i oby Staś dalei tak fajnie się rozwijał❤️. Anna🌻 super, że masz już wakacje!!!!!!!! Nie ma za co:) Polecam się na przyszłość❤️ No to tym bardziej fajnie, że już masz wolne:) Dziękuję bardzo w imieniu dziewczynek i buziaczki dla Milenki😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj pustki:( Wczoraj na basenie było super!! Po basenie pojechaliśmy do Manufaktury. Ale Agula zadecydowała, że do figloraju nie chce, tylko do kina. Ale niestety nic ciekawego nie było. Więc kupili mi prezent na urodzinki i pojechaliśmy do silver screena. Były miejsca na 18 na przedpremierę \"Kung fu Panda\", ale niezbyt dobre te miejsca. Więc kupiliśmy bilety na dzisiaj na 18. Dzisiaj jeszcze na 12 do moich Rodziców do kościoła i potem na obiad imieninowy Taty❤️. Jutro w przedszkolu urodziny Aguli, już się nie może doczekać:) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasiu 🌻🌻🌻 Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochaną:) Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, aby Twoje było:) Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności:) Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz- po swojemu. Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz... Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz Wszystkiego naj w Dniu 29 Urodzin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Weszłam tylko na chwilkę , bo już Oskar ciągnie mnie za rękę na dwór :) :) przyszliśmy cosika zjeść.. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 jesteś kochana❤️. Dziękuję bardzo za piękne życzenia. Dawno takich ładnych życzeń nie dostałam❤️. Wczoraj rano dziewczynki weszły do pokoju razem z Tatą śpiewając \"Sto lat\" i z prezentami. Dostałam śliczny naszyjnik i branzoletkę. Na imieninach u mojego Taty było jak zawsze fajnie:) A w kinie superowsko. Juleczka usnęła po 40 minutach, ale Agnieszce bardzo się podobał:) Tatuś Im jeszcze przed filmem kupił zestawy kinomama, czyli picie i popcorn. Dzisiaj na 9:30 idę do przedszkola z tortem:) I mam nadzieję, że jak Agula wróci z przedszkola zdążymy przed Konrada powrotem zrobić laurkę:) ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wszystkim Tatusiom najlepsze życzenia ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 A kiedy będzie słońce i lato pójdziemy sobie na spacer z tatą. Ja będę miała nową sukienkę, Tato będzie mnie trzymał za rękę. Pójdziemy wolno, prosto przed siebie, Będziemy liczyć chmury na niebie, Będziemy liczyć drzewa przy drodze, Będziemy skakać na jednej nodze. Miniemy kino, przedszkole i aptekę, Jeszcze spojrzymy z mostu, na rzekę, Jeszcze okruchy rzucimy falom, Kupimy w kiosku różowy balon. Kiedy będę już bardzo zmęczona, Tato posadzi mnie na ramiona (tacy będziemy jak nikt, szczęśliwi). A wokół ludzie będą się dziwić, I wszyscy będziemy patrzyli na to, Jak na barana niesie mnie tato. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy tatusiowie zróbcie ważne miny, bo to piękna rola być głową rodziny Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje, każdy nasz tata niechaj sto lat żyje!🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ Wszystkiego najlepszego dla wszystkich tatusiów :) Joasiu dla Agnieszki🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻 Kolorowych snów... Usmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dbranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych... Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I wesołej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu 🌻 cieszę się że Ci się podobały:) Fajnie że miło spędziłaś urodzinowy poranek i imeininy taty sie udały oraz wyjście do kina :) Zdjęcia śliczne Agusia już taka duża :) Wercia i jak była burza??? Aniu dużo odpoczynku Wam życzę , zaglądaj do nas często:), buziaki dla Milenki👄 Macieja miło Cie widzieć , Super że Staś tak wspaniale sie rozwija ,a bunt 2 latków szybko mine :);) Elizabtka przykre to co opisałś , u nas jest jezioro które pochłonęło juz kilka osób , mimo że jest blisko to nie chodze tam z dziećmi , w pierwszy dzien wakacji tez jachała karetka nad jezioro ..............nei wiem cz ycoś tam się znowu stało:( Kasika to już półmetek:)trzymam kciuk za egzamin i zebyś maiła w końcu wakacje:) nas pogoda beznadziejna , ciągle pada, wieje:( Tynia nadal małó je ale wczoraj byliśmy u uzynki która ma 4 letnią córke a jst tylko o pół głowy więdksza od Tyni i na dodatek chudsza więc sie nie martwie:) Miłego wieczoru Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj w przedszkolu było bardzo fajnie. Agnieszka dostała korone na głowę:) Juleczka też się trochę wybawiła:) Potem z Juleczką poszłyśmy na rynek i kupiliśmy żelki, cukiereczki, kiełbaskę, bańki do puszczania i potrzebne rzeczy na laurkę dla Tatusia. Jak wróciłyśmy z Agniechą z przedszkola, to dziewczynki robiły laurki:) Po południu jak rodzinka była w komplecie, daliśmy Agnieszce prezent. A potem pojechaliśmy na zakupy do tesco. Dzisiaj po południu będziemy jeździć i patrzeć za meblami do dziewczynek pokoju. Bo w niedzielę, jak pojedziemy zostawić dziewczynki na wieś do Konrada Mamy, to wracając zaczepimy o Ikea w Warszawie i chcę mieć rozeznanie:) Mój Dziadziuś ma chłonniaka - nowotwora węzłów chłonnych i dzisiaj zaczyna chemię. Bardzo się matrwię i boję o Niego. Tak Go kocham i niewyobrażam sobie, żeby mogło Go zabraknąć...❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 Agnieszka bardzo dziękuję❤️. No ja też się cieszę, bo ta niedziela była superowska:) Nie wiem, może mi się tylko wydaje, ale jak na pięciolatka Agula wydaje mi się wysoka:) Życzę ładnej pogody i większego apetytu u Tyni. Dobrze, że się nie martwisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas wietrznie ale ciepło Tynia to ma chyba taki mały żołądek bo dziś klusecek zjadła 2,5 szt,. rosołku z ziemniaczkiem i marchewką ok. 6 łyżeczek , mleko pije to nie mogę narzekać 3 razy dziennie po ok. 3/4 szklanki , opróćz tego lubi bardzom aktimel naturalny i inne soki byle nie dla dzieci typu boboo fruty:D truskwaki zjada ale tylko prosto z krzaczka przez nią zerwane innych nie:P od bilansu przybrałą ok. 250-300g Tak wię cchyba nie jest tak źle z tym moim niejadkiem:) Joasiu prosze bardzo 🌻 Mam nadzieję że upatrzycie fajne mebelki dla dziewczynek:) Dużo zdrówka dla Twojego dziadka , niestety nie wszystko od nas zależy.........:( , nie mniej jeszcze raz dużo zdrowia i wiary że się uda:) Elizbabetka 3 dni miną ani sie obejrzysz:) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się dzisiaj w kopałam. Po 8 mój brat ma mi przywieść Roberta i tak do 13:30 mam się Nim zająć. Nie wiem jak to będzie. Mam nadzieje, że dam sobie z Nim radę. Potem idziemy z Juleczką po Agnieszkę do przedszkola i na 14:20 do stomatologa. Następnie do Konrada bratowej Izabelli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×