Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

....................-.'.....'.-. ...............-(......\..../.....)-. ............./.....'....oOo...'....\. ................\.--.oOOOOOo.-'-./. ..|\..,.....(..'..:oOOOOOo:...’). ._\.\/|...../'--'oOOOOOo'-''\. .'-...;/|....\.......''oOo''......./. ..--`'..:/|]..'-(...../....\.....)-. ..'--..`../..//..'--'.__.'--´. ....`'-,_';//. ...........'(( . .............\\ . ...............\\ . ................\\ . ...........((_,»*—*« »*—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) ...........((_,»*—*« »*—*«,_)) $$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_'.__.',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**'____________**'$$*$* ____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(—`•´—) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(—`•´—)____________*ild* _*ild *_(—`•´—).•´___________*ild* __*ild*`•.,.•'´_____________*ild* ____*ild*_______________*ild _______*ild*_________*ild*(—`•´—) _________*ild*_____ *ild*__`•.,,.•' ___________*ild**ild*_____(—`•´—) _____ ________*ild*_______`•.,.•' _|____|____|____|___|___| |____|___|____|!!!///____|__| __|___|___|__( ô ô )__|___| |____|__oooO--(_)--Oooo__| __|___|___|___`o´___|____| |____|___|____|____|___|_| ____ ♣♣♣_____________♣♣♣ _ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ____ ♣♣♣ ♣♣_______♣♣_____♣♣ _______ ♣♣ ♣___________♣___♣ __________ ♣ ♣____________♣_♣ ___________ ♣ _ ♣____________♣ ___________ ♣ __ ♣_______________________ ♣ ____ ♣ __________________ ♣ ______ ♣ ______________ ♣ ________ ♣ __________ ♣ __________ ♣ ______ ♣ ____________♣ __ ♣ ______________♣ ´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´ ´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶ ´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ´¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´ ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´´¶¶ ._/|_ >,\"< ............._/|_ ............>,\"< ......................._/|_ ......................>,\"< __________________$ _________________$$$ ________________$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$ ______________$$$$_$$$$ _____________$$$_____$$$ .......................~~ .._.--'~~....'--, ?..............,-'................ _.,,.-~-. ................,'`................../........... .............{_....,------,...._./..........? ...?........./...........,.../.....?........ ............./.............\_|...........?.... .........../.........(?...,~|__.............. ..........|......................`' '--,...?. ...?..|.............(___................. .........|..................,,)~-. _ _./.... ........../................._)....?.......... ............?...............'''t... ........... ..........?............. . ^...........?.. ..............?............... .^... ........ ..................^............. ...' --,....... ... ?...............'-._...............'~-._ .....................?.......'--....____....~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•••••••••• •••••••••• •••.....••• •••.....••• •••••••••• •••••••••• ••• ••• ••• ••• •••••••••• •••••••••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• •••••••••• •••••••••• ••• ••• ••• ••• ••• ••• ••• ••• •••••••••• •••••••••• •••••••••• •••••••••• •••......... •••......... •••••••••• •••••••••• .........••• .........••• •••••••••• •••••••••• •••....••• •••....••• •••....••• •••....••• •••••• •••••• •••....••• •••....••• •••....••• •••....••• •••••••••• •••••••••• •••.....••• •••.....••• •••••••••• •••••••••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• •••.....••• Biało-Czerwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się spojrzy przez okulary 3 D to widać :D :D :D :D :P :P :D :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\============================= \============================ \=======POLSKA============== \ ========================== \ ========================= \ \ \ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się już kładę spać bo rano trzeba o 5 wstać , bo Oskar o tej wstaje i do zabawek bawić się :0 Słoneczko ty też spać Dobrej nocki Wygraliśmy hura hura hura hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA:((( ide spac bo przez ten pie...... mecz dopiero niedawno zabralam sie za robote. skonczylam robic i drukowac dyplomy, jutro ostatnie zajecia popoludniowe z moimi grupami wiec robimy imprezke, dostana dyplomy, no prawie dostana beda musieli wykupic je hii, np. rysujac wilka goniacego zajaca ( oczywiscie z zamknietymi oczami), ewentualnie rozwiaza jakies nieskomplikowane zadanie matematyczne, milego dnia ja dzis to cud ze zyje, no ale zyje, wypadla mi sruba trzymajaca kolo z wahaczem podczas jazdy, na szczescie nie jechalam zbyt szybko, ale stracilam prawie ze panowanie nad kierownica, udalo mi sie zjechac w uliczke, a tu serwis fiata i panowie byli tacy mili ze naprawili, zdziwili sie ze sie nie roztrzaskalam:)) dzieci mnie sie zawsze pytaja co mnie sklonilo zeby kupic cos tak paskudnego :)) wyobrazacie sobie wcisnietego kota do sloika?? moje autko tak wyglada. ok mykam e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Elizabetka❤️ dobrze że nic Ci się nie stało :) Joasiu o ile dobrze pamiętam to dziś wracacie??? Napisz koniecznie jak było:) Mati dzis wraca z Zielonej szkoły , dzwonil do mnie bo nie wie czy miał koszulke z kowbojem;) juz widzę połowe rzeczy nie jego w torbie:) i wymiany z rodzicami :) Zostało mu też 20 groszy z tego co wziął czyli 70zł , tak jak myślałam ile by miał tyle by wydał:) Oczywiście Mati załamany meczem:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Kobitki nie płaczcie stało się i tyle :) Słoneczko 🌼 a ty gdzie się podziewasz bardzo masz kaca :P Pozdrawiam i miłej nocki.Kładę się zaraz spać bo jestem padnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja nie płacze - ciesze się że mam dzieci zdrowe i nie przejumuję się jakimis głupimi ME:P Po 2 piwach także nie mam kacyka:) Mati wrócił cały , zdrowy i zadowolony:) Tynia wycałowała i wyściskała brata za wszystkie czasy:D strasznie się ucieszyła :) Brawo Holandia dokopali żabojadom:P (4:1)pięknie grali H to moi faworyci , Mati kibicuje Portugali chociaż mocno wierzy w cud że nasi wejdą. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się za Wami stęskniłam. Wczoraj wróciliśmy. Było super i fantastycznie. Dziewczynkiznisły podróż nawet nieźle. Ja je podziwiam❤️. Bo ja bardzo czesto zmieniałam pozycję siedzeniaa One ciągle w tej samej w fotelikach. Pogoda te była niezła. Wiekszość upałów, ale jak jechalismy sobie na wycieczki to padało. Jak płyneliśmy statkiem na wyspy też trochę padało. Ale najważniejsze, że cała rodzinka jest wypoczęta. Na zdjęcia musisie poczekać trochę, bo teraz mam sporo roboty. Jutro urodziny Agnieszki dla rodzinki, a w poniedziałek dla przyjaciół. Buziaczki dla Was wszystkich😘. A i zapomniałabym Wam napisać, że Juleczka w nocy też już śpi bez tetry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasiu witaj - super że juz jesteś :) gratulacje dla Juleczki , my dopiero mamy zamiar zacząć nauke siusiania:) Adam dziś w pracy i jutro też:( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku:) Wczoraj na basenie było fajnie:) Dziewczynki ładnie pływały. Już na szczęście dom wysprzątany, ale trochę przez te dwa tygodnie się zapuścił. Ciasta też zrobione. Jeszcze przystrojenie domu balonami i serpentynami. Balony sa juz nadmuchane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 jak zawsze kochana jesteś❤️. Napewno Tyni dobrze pójdzie nauka sikania. Buziaczki dla Niej. Widzę, że dzielnie stałaś na straży podnoszenia topiku:) Szkoda, że Adam jest w weekend w pracy:( Czytam, że Mati był na zielonej szkole. Fajnie, że wrócił zadowolony:) No i że tak siostra Go przywitała❤️. Wszystkie rzeczy Mati przywiózł, czy czekają Cię wymiany?? Może niejedzenia Tyni spowodowane jest tym, że jest teraz tak ciepło. Najważniejsze, że waga jest w porządku:) Ja jestem zdani, że jak nie chce jest dziecko, to niech nie je. Nic na siłę. Fajna ta Twoja Mała Kibicka :) No to widzę, że ta przepuklinę chirurg potraktował poważnie. Wszystko bedzie napewno dobrze❤️. Elizabetaa🌻 czytam, że miałaś straszne przeżycie. Dobrze, że nic się Tobie nie stało❤️. I jak z tą wysypką Igi. Fajnie, że Julka ma swoje skrzypki❤️. Asmana🌻 fajnie i u Was dziewczynki będą mieć paszporty:) Fajny wyjazd Wam się szykuje❤️. No i co powiedział psycholog? Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻. Która to już rocznica? Wera🌻 witaj:) Kasika🌻 jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc asiu wysypka jakby lepiej kapie ja w krochmalu i mam juz wszystko poprane w starym proszku. mam nadzieje ze to pomoze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasiu danej imprezki urodziniowej :) Co do podnoszeni topiu to się staralam;) Mati o dziwo wszystkie rzeczy jakie zabrał tak przywiózł :) Ta przpuklinaką narazie się nie przejmuje , przyjdzie jeszcze na to czas , a jak wygląda przepuklinka u Julci??? Wercia gdzie sie podziewasz?????????????? Asmanka wszystkiego naj z okazji rocznicy🌻🌻🌻🌻 Kasika co u WAs jak sampoczucie i mała bokserka??????? Eli dobrze że z wysypka juz lepiej:) U nas dzis taki nijaki dzionek , za oknem byle jak, wiec siedzę w domku:) Nie pisalam Wam jeszcze że moja kuzynka(35 lat) jest w ciązy , problem tkwi w tym że ma cukrzycę insulinową:( jak sie naczytalam o tym co się mo że stac z dzieckim itp. to aż mi słabo się zrobiło. Narazie dzidza jest zdrowa, kuzynostwo ma już 16 letnia córkę , i praktycznie chyba 2 lata po porodzie wykryo u kuzynki cukrzycę:( Mam nadzieje że wszystko skończy się pomślnie , , poród na 27 listopad ale kobiety z cukrzycą rodza wcześniej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dzisiaj impreza dla dzieci i przyjaciół:) Wczoraj jak wróciliśmy z kościoła okazało się, że jeden z naszej parki ptaszków zeberek Małgosia nie żyje:( . Jak wieczorem kładła się spać poszła pożegnać z ptaszkami i zobaczyła że nie ma Małgosi. Przykro Jej jest, ale nie płacze. We wtorek jedziemy szukać zeberki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 no to dobrze, że z wysypką troche lepiej❤️. A czy wiadomo od czego ona jest? Słoneczko🌻 dziękuję bardzo. A była udana:) No i udało Ci się podnoszenie topiku:) Zrobię zdjęci brzuszkowi Julci. Bo nike wiem jak ją opisać:) Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze z kuzynką i dzidziusiem i będą mogli się czieszyć drugim dzieckiem❤️. Duża różnica będzie, ale i tak fajnie:) Słonecznego poniedziałku (u nas za oknem świeci słońce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jestem, jestem. Wczoraj zmarł mój cioteczny brat :( Nie chce mi się nawet nic robić. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobity, ale sie spisałyście, super:) Nic się nie odzywałam bo miałam egzamini, zaliczenia, prace itd. brrr ALE już wszystko do przodu, został mi jeden najłatwiejszy:) HURA!!!!! Co do meczu, to oczywiście też oglądałam, ale tak się wkurzyłam, że potem nie mogłam spać. Dzis też bedziemy oglądać, nie wiem czemu ale bardzo to lubie:P Co do obiadów, to faktycznie ja nie wiem jak to możliwe, że gotuje dwa dania?:classic_cool: Ale jeden woli zupe, drugi woli drugie i tak dalej..Ale jak sie mała urodzi, to niech nawet nie liczą na dwa dsnia i codzienny kompocik:):) Co do małej to rośnie i kopie rozrabiaka. Kacpi różnie reaguje, czasem całuje \"dzidziusia w brzuśku\", a czasem mówi, że nie chce go:) Staram się mu tłumaczyć, ale myśle, że na początku bedzie trudno. Chłopaki chcą dać Karolinka, ale ja jeszcxze sie nie zastanawiałam, ale to ja powinnam miexc decydujące zdanie. Wercia{+}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×