Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

wczorajszy festyn udany , mój metrowiec poszedł w oka mgnieniu:D z posród ok. 20 ciast , ma sie te zdolności:P Za to mi nie wiem jak spaliło kark i ręce - palą jak cholera:( 5 gdozin spcerowania itp. i mnie słońce załatwiło Mati juz spakowany ,jutro wyjazd Miłęgo wieczoru przed tv lub nie:) POLSKa GOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. No i przegraliśmy :( U nas ok, Oskar poobijany, kolana pozdzierane ,na czole guzior, wszedł wczoraj w drzwi, ale posmarowałam mu pastą do zębów i dzisiaj nie ma śladu. Pozdrawiam i idę na dworek opalać się Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 trza było zabrać Tynię na mecz może Jej doping by pomógł im wygrać :) Ja chciałam kupić Oskarowi czapkę ale wszystkie były za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Mati pojechał :) Wercia Tynia strzeliła by całą serie goli :D:D:DD szkoła Matiego:P A Oskrek to chłopak , mój Mati tez chodził i chodzi wiecznie poobijany i poździerany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................()____________ ...................||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,| ...................||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,| ...................||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,| ...................|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ...................|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ...................|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ....................|| ....................|| ....................|| ....................|| ....................|| __________### _________##### _________##### __________### ___________# __________#### _________#_#_#__# ________#__#_#_# _______#___#__# ________#__# _________#_# ___________#. __________#_#.____### _________#__#.___##### ___#####___#.___##### ___#________###___### /////////////////////////////////////// POLSKA GOOOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╔══════════════════════ ║PoZdRaWiAm wSzYsTkiCH KiBiCóW ║ ║__$$$___$$$___$$$$$$ ║__$$_$_$_$$___$$ ║__$$__$__$$___$$$$ ║__$$_____$$___$$ ║__$$$____$$$__$$$$$$ ║ ║()____________________ ║||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,| ║||,,,,,,,,,,,,,DO,,,,,,,,,,,,,,,,,| ║||,,,,,,,,,,,,BOJU,,,,,,,,,,,,,,,| ║|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ║|¶¶¶¶¶¶POLSKO¶¶¶¶¶¶¶¶ ║|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ║|| ║||POLSKA GOOOLA!!! ║||TAKA JEST ║||KIBICÓW WOLA!!! ║|| ║||________$$$$ ║||_______$$$$$$ ║||________$$$$ ║ ║_$$$$___$$$$____$$$$____$$$$ ║$$__$$_$$__$$__$$__$$__$$__$$ ║___$$_ $$___$$_$$___$$__$$$$ ║__$$___$$__$$__$$__$$__$$__$$ ║$$$ $$___$$$$____$$$$___$$$$ ║ ║|......-''''''-.........-''''''- ║|.....C ' -').......C ' -') ║|...O( ¯`♥´¯)oO( ¯`♥´¯)o ║|...(")`• . •´(")..(")`• . •´(") ║(_!|!_)♥ B I A Ł O ♥(_!|!_) ║|____C Z E R W O N I ║ ║

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Słoneczko się nakręciła:) My też oglądaliśmy mecz, szkoda, że przegraliśmy, no trudno,, next time. Rozłożyłam małemy basen i wogóle nie chce od niego odchodzić, końmi go nie odciągne. :) Sama tez się trochę pomoczyłam heheDobrze, że mam wkoło drzewa i sąsiedzi mnie nie widzą, stara a głupia:classic_cool: Eli poważnie od dwóch lat??? Bystra ze mnie mamuśka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika musze podnosić topik do powrotu Joasi :):P u nas na razie basen odpada bo mimo słóńca to mocno wieje:) Asmanka🌻:) A słszeiście to hasło Kubica wygrał niemieckim bolidem , Niemcy wygrali polskim napastnikem :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.jak na razie ja też basenu nie wyciągam,ale wiem że jak go wyciągnę to Oskara z niego nie.Nawet tiry nie pomogą nie wiem co to będzie :) Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złozyliśmy dzisiaj dokumenty dla dziewczynek na paszport. Mam dość , nie wiem już jak postępować z Izą, do wszystkich "sztuczek" nauczyła sie pluć, i pluje wszystkich jak jej sie tylko coś nie spodoba. W piatek idę do lekarza tego psychologa zobaczymy co powie. KAsika Ty się nie przejmuj żeś stara i głupia- ja jeszcze starsza i tez taka głupia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, też miałam dziś pierogi ruskie:D A weeckendzie zamierzam robić z truskawkami mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asmanka a gdzie sie wybieracie ?????? Trzymamkciuki za wizytę u psychologa - wytrwałości kochana , wiem że łatwo powiedzieć ale dasz radę:) Kasika ja lubie z truskawkami ale nie znoze ich robic :D Ja mam z Tynią inny problem ona praktycznie nie je :( dziś rano wypiła tylko mleko a ja juz cos zje to 2-3 kęsy czy kawałki i odsawia talerz :( Waga ok. wyniki morfologi też. Moja mama mówi że powinnam na siłe jej wpychac tak jak ona robiła ze mna , mówi że ją zagłodzę ,nie mam juz pomysłów jak ją zachęcic do jedzenia:( pa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko że na słodko zjada chętnie , np. naleśniki z dżemem czy gofry lub chleb tosotwy, ale przecięz nie może żyć tylko na słodko , no i owoców trochę zje , za to warzyw zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nie martw się, to chyba taki wiek i ta pogoda, bo mój mały wczoraj co prawda dużo pił, ale zjadł przez cały dzień tylko kromkę suchego chleba i kilka pierogów. Dziś na obiad troszkę skubną ziemniaków i mięsa., o zupie nie wspomnę. Na mojego małego działa jak mu pozwole samemu jeśc albo jakoś inaczej udekoruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko to moja lubi warzywa typu groszek, kukurydza, brokuly marchewka. slodycze uwielbia, wpadlam na trop uczulenia, mam nadzieje ze to to - zmienilam proszek z viziru na persil i chyba drozszy nie znaczy lepszy:(( zobaczymy teraz, musze wszystko przeplukac w platkach mydlanych a julce kupilam skrzypce- jej wlasne, dostala od moich rodzicow pieniazki na ten cel, i jakie maja piekne brzmienie:))) chcialam nowe, ale pani z muzyki polecila czechoslowackie hii, wiec kupilismy takie. milego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Słonko 🌼 co do jedzenia to Oskar od 2miesięcy nie chce jeść zup ani kanapek.Je czasami kiełbasę z grila albo parówki czy danonki.Ale musi mieć na to ochotę, bo na siłę nie da rady.Zje mleko rano , po południu mleko miedzy tymi posiłkami zje coś ale nie tak jak jadł wcześniej.Lubi jeść ogórki kiszone, oliwki. Jak byłam u lekarza to przepisała mu syrop na poprawę apetytu, jeszcze mu nie dałam bo zaczął jeść nie dużo ale coś .Dużo pije. Jak się spotykam ze znajomymi to też narzekają że ich dzieci nie chcą jeść. Dzisiaj zjadł trochy zapiekanki z makaronem i tuńczykiem co bardzo mnie zdziwiło i ucieszyło. Także chyba naszym dzieciaczkom tyle jedzenia wystarczy. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzięki dziewczyny❤️ za słówa otuchy , może faktycznie starczaja Tyni te znikome ilości jedzenia:) Zresztą za kim ona ma jeść < mama i tata w dzieciństwie niejadkami byli;) najważniejsze chyba że miary i wagi są ok.:) Kasika jestem pod wrażeniem że robisz na obiady 2 dania :) Elizabetka graluje udanego zakupu:) Wera Tynia żadnego syropu nie dostwała ale pediatra zaleciła jej witaminy Multi Tabs Imunokid Tynia je uwielbia bo są to pastylki w kształcie cukierka pudrowego najchetniej zjadłaby całe pudełko :D Jak dostanie to krzyczy jeszcze jeszcze :) u nas dzis pokropiło ale juz widac słonko za chmur:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki U nas z jedzeniem też różnie zalezy od dnia- ale tym to ja się wogóle nie przejmuje;) Słoneczko, chcemy pojechac na Słowacje na kompleks basenów, bo jedziemy w lipcu do Tarnowa a tam na Słowacje juz niedaleko:) Co do Izy to nie znosze gdy ktos mi mówi dasz radem poradzisz sobie:P wrr to najgorsze, chociaz też wiem ze co innego można powiedzieć Wieczorami rycze , bo jestem zła sama na siebie o to że krzycze złoszcze się powoduje płacz u Izy, ale nerwy mnie roznoszą i bezradność. U nas pogoda dzisiaj też byle jaka , ale to donbrze troszke ochłodzenia się przyda. Za dwa dni mamy rocznice ślubu - dzisiaj to w sumie ślubu cywilnego, ale nic nie przygotowywuje, mam gdzieś:P Kasika jak córcia, jak się czujecie jak Kacpi na wieść o rodzeństwu? jakie imie będzie nosiła malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 witaj kochana, wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu My prawdopodobnie jedziemy w sierpniu do Sosnowca na 2 tygodnie. Oskar już śpi , Erni na dole ogląda meczyk. Pozdrawiam wszystkich i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×