Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

slonko jedzie na dwa tygodnie, i nie boje sie, ona jest bardzo odwazna i przebojowa, da sobie rade w kazdych warunkach, no i chcialabym zeby sie rozwijala wszechstronnie, od wrzesnia zapisze jak na zajecia teatralne, zeby poprawila sobie dykcje bo troche sepleni:)) a na mazrach bedzie dobrze, to male jeziorko, maly wietrzyk , bedzie miala kapok, moja kolezanka z pracy to organizuje, obcym nie ufam, znajomym juz bardziej:))) milej niedzielki iga spi, tata tez hiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilismy z plaży :) Elizabetaka to super że masz zaufana osobe pod której Jula będzie opieką , myslałam że puszczasz ją na \"głęboka wodę \":) To możez przez te 2 tyg. spać spkojnie, przyznam się że ja też nie puściłam bym dziecka z nieznanaymi osoobami Mati 9-13 czerwca będzie na zielonej szkole , dla mnie torchę ciszy w domu dla Tyni - chyba będzie tęsknić mimo że brat okropnie się jej psoci:)ale wiadomo z bratem źle bez brata jeszcze gorzej:D Miłej reszty niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj byliśmy na festynie, Oskarowi podobały się wozy strażackie oczywiście prawdziwe. Ma porozbijane kolana oby dwa kilka razy na nie upadł, dzisiaj już miał strupki i tak ładnie to wyglądało , przykleiłam mu plastra ale i tak nic to nie dało bo delikatnie upadł i zdarł strupka.Kurde na prostej drodze, po prostu nie patrzy.Nie wiem jak mam mu tłumaczyć chodź powoli nie biegaj bo rozbijesz kolana a on swoje. Czy wasze dzieciaczki też takie porozbijane kolana mają czy tylko Oskar taki zdolniacha jest? Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas upały , Tynia az nie chce siedziec na podwórku jak wyszliśmy i troche sie pobawiła to powiedziała mamuś plosze choć :) Z Matim jedziemy dzis na kontolre z limem , Tyni nie będe ciągac bo te upały jej nie służą.Zarejestruje ja tylko do tego chirurga pojade innym razem na spkojnie:) Wera biedny Oskar z tymi zdartymi kolanami , Tynia nie ma zdartych , zdarzaja sie tylko małe siniaczki , bo tez często upada:(bo biega jak szalona:)a co polecasz na obiadek na te upały bo jaq dziś serwuje makaron z truskawkami i śmietaną:) ale na jutro jak będzie tak ciepło jak dzis to nie mam pomysłu:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko 🌼 zaraz przylecę samolotem na ten makaron z truskawkami pyszności, a ja dzisiaj ma na obiad ogórkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia hmmmm pychota , jeszcze zostało więc leć>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> zamiast śmietany dodałm jogurty:) i jeszcze chyba lepsze i mniej kaloryczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam się tylko przywitać. Od rana boli mnie gardłó, Kacpi też chory:( Mała kopie na całego, wczoraj nawet mąz z synkiem poczuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Z Matiego guzem (ładnie się wchłania) i limem wszystko ok. ma tylko jeszcze przez tydzień nie ćwiczyć . Tynie zapisałam na czwartek (myslałam że są większe kolejki do chirurga - ale nie) Moje piersi tez już nie bolą :D to juz 11 dni jak Tynia odstawiona :D Kasika zdrówka dla Ciebie i Kacpiego 🌻 Super że mała taka ruchliwa a macie juz imię dla małej:)????? Wercia co dziś masz na obiadek????? Zmykam posprzątać a potem zmatim do szkoły zapłacic za zielona szkołę:) Pa i miego ciepłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elizabetka co to za minka :( Wczoraj zaplaciłam za zielona szkołe:) wyjazd już w poniedziałek:) Zakupialm Tyni majteczki na allegro tyle że nie wiem kiedy dojdą przez strajk , najwyżej nauka siusiana na nocnik sie przesunie:P Takie ranne wstawanie to nie dla mnie:D ale niedługo wakacje:) PA i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis taka:) :) glowa mnie do wczoraj bolala, na szczescie zmienila sie pogoda i jest ok. jeszcze 12 dni nauki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas ok. Dzisiaj przyszła moja cioteczna bratowa i ścięła mi włosy na krótko tak jak lubię , jeszcze przefarbuje na swój kolor . Słoneczko 🌼 też bym chciała poczytać ale nie da się otworzyć tej stronki, jak możesz to podaj cały adres , a jak nie da rady to co tam pisało???????? A czego Tynia do chirurga co się dzieje (chyba że czegoś nie doczytałam - jak zwykle :) ] Pozdrawiam Wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia artykuł dotyczył Agaty Mróz naszej złotki która dziś zmarła a jej córeczka skonczyła dziś 2 miesiące. A do chirurga idę bo Tynia miała przepukline pepkowa i pediatra dała skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słoneczko 🌼 oglądałam wczoraj na wieczór w telewizji . Przykre , ale pomimo choroby zdecydowała się urodzić dziecko.Bardzo Ją za to podziwiam. Tak już jest na tym świecie, osoby zdrowe umierają a takie pijaczyny z pod sklepu dzień w dzień ledwo co się trzymają na nogach żyją długo i nie martwią się tym co ich spotka jutro bo i tak się nabzdryngolą . U nas pogoda się popsuła wietrznie się jakoś zrobiło.Oskarowi już to kolano się pomału goi . pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam :chodziło mi o to że ludzie uczciwi , dbający o swoje zdrowie, nie pijący itd.... Chyba już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tynia ma przepuklinę kresy białej i będzie miała operacje najprawdopodobniej w marcu. W licpu sie wszystkiego dowiemy kiedy i co i jak. Wiem tylko że w przedzień operacji będzie ja badał anestozlog a nastepnego dnia rano pojedziemy do szpitala a wieczorkiem wyjdziemy . NA razie staram się o tym nie myśleć , będe się martwić w marcu. Wercia jestem także pełna podziwu dla Agaty i mam to samo zdanie-, życie jest niesprawiedliwe :( ale cóz takie jest:( Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też strasznie szkoda dziecka Agaty{+} Słoneczko Kacpi też ma przepukline pępkową, a nasz pediatra wcale się nie śpieszy do zabiegu. Napisz mi coś qwięcej o tym, co powiedział chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi Agaty{+} oczywiście, ale jej dziecka też, bo przeciez takie maleństwo i już bedzie bez mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika chirurg powiedział że tą operacje przeprowadza się u 2,5- 3 latków , napisał nam skierowanie do szpitala i ma nas zapisać bo pracuje w szpitalu gdzie Tynia ma mieć tą operacje a 1 lipca pojade do niego po szczegóły i wtedy mam powie o szczegółach , z netu wyczytałm tylko że oparcja trwa ok. O,5 godzinki , zresztą nie czytam za wiele bo człowiek sie tylko stresuje a 1 licpa będe wszystko wiedziała, przeraż mnie tylko to usypianie przez anestozjologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idziemy na festyn do szkoły, piekłam ciasto na tę okazje (Mati mnie wrobił) powiedzaił pani że mama upiecze :) upichciłam metrowca :) Tynia ostatnio strasznie naśladuje Matiego ,dziś troche go parodiowła i wyśmienicie to jej wychodziło :D wczoraj ściągnęła (zerwała) karnisz od firanki i położyła sobie bulke z masłem na czubku głowy , do wieczora pachniała masłem:D Rozrabia na całego , ciekawe jak poradzi sobie od poniedziałku bez Mateusza??:) Udanej soboty bo z pewnością nie zajrze jutro PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) idziemy z iga do domu, igunia widzi pana w oknie, bez koszulki i krzyczy do niego : golas, golas:)) wysypka ogarnela igi cale cialo, dzis nawet juz buzke, staje na glowie zeby w koncu odgadnac co ja uczula smaruje, mascia, powrocilam po polotra roku do oilatum, kupilam lovele, dostaje tylko herbatki dla dzidziusiow nawet i kaszki od 4 miesiaca, nie jestem w stanie wpasc co jej dolega. z lekarka dzis glowkowalysmy, oprocz sokow, owocow, nie je czekolady, nutelli platkow, orzechow. wyglada jakby wpadla w pokrzywy:(( a swedzi ja to, i sa momenty ze jest to bledsze a potem zaognione nie mam pojecia, spisze wszystko na akrtke i powoli bede wykreslac milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli a to masz pewnośc że od jedzenia a może to coś pyli albo lata w powietrzu????????????????????????????? A może podjada cos niedozwolonego , gdzieś ukryła i kombinuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzięki kochana za informacje. Dziś wyczytałam w dziecku, że pepkowa przpuklina nie jest groźna i można ją usunąć aż do wieku przedszkolnego i to ze wsględów czysto kosmetycznych. Gorsza jest ta pachwinowa. Eli mój mały po truskawkach zamienia się w nakrapianego muchomora:) Ale to dość szybko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×