Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za życzenia:) Dziś jeszcze nie zaliczyliśmy wpadki, sikał cały czas na nocnik:) Narazie nie spadł z łóżka i przespał na nim całą noc, ale fajnie jest spać TYLKO z mężem:D U nas też upał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja już od 4.00 na nogach, ostatnio Oskar tak wstaje :( chodzi spać o 23 i tak rano wstaje. Miłej niedzielki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia my dzis od 3 na nogach, i tez przymusowo. julka wrocila, ma rozwalona noge, wymoczylam jej to w platkach mydlanych i posmarowalam kitem pszczelim. lezy krolewna teraz, ale zadowolona, dzobyla sprawnosc wiazanie wezlow.- to akurat ma napewno po mamusi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś Tynia cały dzień bez wpadki , siusiała do nocniczka:) a jak bylismy w kościele to pod koniec mszy zawołała mama sisi , mówie jej żeby zrobiła do pamppersa , gdzieś po ponad 20 minutkach wróciliśmy do domku i znowu zawolała sisi i narobiła pół nocnika:P a pampers suchy:D Dziś też przyjechała moja esk bratówka z 7 letnim Klaudim i 14 miesięcznym Wiktorkiem:) na tydzien czasu mamy toarzystwo , ja bratówki, Mati Kaludiego ,a Tynia Wiktorka :) Kasika brawo dla Kacpiego za sukses nocnikowy (całodzienny) suepr że Kacpiemu podonba sie w jego łóżku a Wam \"tylko\" w Waszym:D Wercia super że zakup udany:) też musze naciągnąc męża na depilator:) rannych pobudek nie zazdroszczę:) Elizabetka brawo dla Julki:) i oby noga szybko doszła do zdrowia:) Kończę bo jestem po winku i mi literki skaczą:P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No nareszcie troszke chłodniej:0 Wczoraj wybraliśmy się nad jezioro i choć w stroju wyglądam trochę karykaturalnie to i tak sie wypływałam:) Kacperek był zachwycony, ja zreszta też, nawet Karolina w brzuszku delikatnie się w wodzie ruszała:) Jade zaraz po wiśnie i borówki, będę robic sok i pierogi z borówkami. Kacpi coraz lepiej z nocnikiem, zaczynam wierzyć, że w końcu go nauczę:P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Kurde wczoraj taka przeszła burza że Oskar tak się bał i uciekał do łóżeczka przykrywał się kołderką , zresztą ja też się boje burzy. Sprawy nocnikowe coraz lepiej. Kasika 🌼 no widzisz i Kacpi załapał o co biega :) Słoneczko 🌼 dzielna Tynia Elizabet 🌼 buziaczki dla Julki, dzielna dziewczynka :) oby noga szybko się zagoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc pchły na noc , karaluchy pod poduchy a szczypawki na zabawki, biedroneczki do skrzyneczki::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. dzisiaj byłam u ginekologa bo przyszło mi zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne.Lekarka powiedziała, że mam małą nadżerkę, jestem w strachu bo nigdy nie miałam.Wynik za 3 tygodnie. Słoneczko 🌼 czy nie za dużo bąbelków wczoraj było ??????????????? Kasika 🌼 wypróbowałaś depilator ??????????????? Asmana 🌼 👄 Joasia 🌼 Anna80 🌼 Ania26 🌼 i pozostałe kobitki odezwijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wercia-Depilator super, a twój?:) Słoneczko o tych biedronkach to nie znałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która tak rozciągneła stronkę😠?? Wercia nie martw się, ja miałam nadżerkę wymrażaną. Nic nie bolało i odpukać wszystko jest dobrze już od 4 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🌼 jestem zadowolona z depilatora, a stronkę rozciągnęłam pewnie ja :D : D a o co chodzi z tymi biedronkami?pewnie nie doczytałam Dzisiaj Oskar powiedział do mnie \"KOCHAM MAME\" ale jestem szczęśliwa :) :) Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz już doczytałam :P ja też nie znałam o biedronkach :D :D ale ze mnie gapa :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki wybaczcie ale przy 4 dzieci nie sposób usiąść do kompa:) a w tej chwili po lampce winka i znowu literki mi migoczą:P Wercia cieszę się Twoim szczęsiem❤️ buziak dla synka:)👄 a czemu zaproszenie u nas w przychodni robia co roku cytologię obowiązkowo:) nie martw się będzie ok :) Kasik byo jeszcze cos oprócz tych wszystkich owadów itp ale nie pamiętam:) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wera to super z tym Kocham , mój mały też mówi ale \"kocha Cia\" ale za to pieknie mówi \"mamusia\" jak pierwszy raz tak do mnie powiedział to mi łzy poleciały :) A jak zrobi siku na nocnik to zawsze mówiłam \"pięknie Marcelku\" i teraz sam sobie mówi jak wstanie \"pieknie\" i klaszcze w ręce. W ogóle coraz wiecej powtarza bardzo ładnie mówi z nowości \"lubisz lody\" tylko mleko nadal jest \"jebkiem\" My wczoraj byliśmy w Częstochowie, szwagier szedł pieszo i go odbieraliśmy, zrobiliśmy w sumie ponad 600 km ale Marcel bardzo dzielnie je zniósł. A ja dzisiaj jestem strasznie zmęczona Miłego dnia. A w niedziele to chciałam jechać nad jezioro a od rana do wieczora cały dzień padało, jeszcze internetu w domu nie miałam coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane!Sorki,że się nie odzywam, ale jeżdżę teraz z dzieciakami(szkolnymi) na basen- wakacyjny dyżurek no i znów brak czasu i jeszcze miałam gości, więc tak jak słoneczko nie mam czasu usiąsc do kompa... wera elizabetaaa >>>>>jezuuuu podziwiam Was za to poranno-nocne wstawanie. My przechytrzyliśmy Miskę, kupilismy ciemne roletki i teraz spimy nawet do 9 :D A poczatkowo też robiła pobudki o 5-6. U nas rolety okazały sie złotym środkiem!!! Kasika super,że Kacpi sam śpi :) mam prosbę:Obchodzimy z mężusiem rocznice slubu, musze jutro mu coś kupic i ZERO pomysłów... :( Podpowiecie mi coś???Prosze!!!!!:) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mój mały juz długo mówi Kocham Cie mamusiu, ale nadal jak to słyszę to aż się uśmiecham:) A jak zrobi siku, to mówi, Mamuś jesteś dumna? ostatnio w kościele, jak ludzie przestali śpiewać, to on mówi, A TEJAZ ZAPIEWAMY PANIE JANIE, PORA WSTAĆ, WSZYSTKIE DZWONY BIJĄ BIM BAM BOM:) zanim zdążyłam zareagować ludzie wokoło się zaśmiewali:) Dobry ten strój, ja kiedys kupiłam K. stringi z cukierków, też dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia dzieki! :D Strój miodzio :) Ale nie zdążę już zamówic :D Bedzie jak znalazł za rok :D Kasika te majtasy z cukierków to też super pomysł, ale nie mam odwagi pójśc do sex szopu....:DA nóz spotkam tam kogos znajomego, nie daj Boże ucznia czy rodzica.... ;)Może do jutra wpadnie wam coś jeszcze do głowy?Jadę na zakupki popołudniu no i tak jakoś nie mam żadnego pomysłu....Tak to jest jak kupno prezentu zostawia sie na ostatnia chwilę.... Kasika Milenka też bardzo lubi śpiewac \"Panie Janie\", ostatnio na zakupach w hipermarkecie wszyscy się za nami oglądali bo Misiol śpiewał na cały gardziołek \"wyginam śmiało ciało\" ( z reklamy lodów w telewizji) komicznie to wyglądało.... :) Pozdrawiam cieplutko!Słodkich snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) fatalna ta stronka, ktora tan narozrabiala?? :) ;) U nas pogoda taka smutna, nie pada ale cieplo tez nie jest. Jestem w trakcie malowania, julka kiedys z iga wybieraly farbe na lozko pietrowe i do scian, wczoraj pomalowalam im to lozko na wsciekle rozowy kolor, jest mi od niego niedobrze, w nocy snilo mi sie potem cos na rozowo, teraz jak pomalujemy sciany w jasnym rozu to bedzie masakra, ale same wybraly, wiec niech tak maja.Posciel maja rozowa w serduszka, podusie rozowe, narazie wstrzymalam sie z kupnem reszty mebli bo mysle nad ustawieniem tego wszystkiego. Iga tez spiewa panie janie, a oprocz tego to wlazl kotek na plotek, wyszy w pole kurki trzy, my jestesmy krasnoludki, kocham cie mowi jak cos przeskrobie, to taka zmiana tematu, wtedy to tez cche tulic calowac, sciemniacz maly. Odpowiednio potrafi zastosowac zwroty grzecznosciowe, prosze, dziekuje, przepraszam:) Jak jej dam sniadanko to mowi dziekuje mamusiu:)) Ide szykowac sie na dwor, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekleje swoj tekst z poprzedniej strony bo go sie czytac nie da przez ten pasek reklamowy na samym srodku ekranu czesc wam fatalna ta stronka, ktora tan narozrabiala?? U nas pogoda taka smutna, nie pada ale cieplo tez nie jest. Jestem w trakcie malowania, julka kiedys z iga wybieraly farbe na lozko pietrowe i do scian, wczoraj pomalowalam im to lozko na wsciekle rozowy kolor, jest mi od niego niedobrze, w nocy snilo mi sie potem cos na rozowo, teraz jak pomalujemy sciany w jasnym rozu to bedzie masakra, ale same wybraly, wiec niech tak maja.Posciel maja rozowa w serduszka, podusie rozowe, narazie wstrzymalam sie z kupnem reszty mebli bo mysle nad ustawieniem tego wszystkiego. Iga tez spiewa panie janie, a oprocz tego to wlazl kotek na plotek, wyszy w pole kurki trzy, my jestesmy krasnoludki, kocham cie mowi jak cos przeskrobie, to taka zmiana tematu, wtedy to tez cche tulic calowac, sciemniacz maly. Odpowiednio potrafi zastosowac zwroty grzecznosciowe, prosze, dziekuje, przepraszam Jak jej dam sniadanko to mowi dziekuje mamusiu Ide szykowac sie na dwor, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Elizabet 🌼 to ja stronkę rozciągnęłam :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×