Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dziewczyny! W Sylwestra pijemy za zdrowie: 1.Facetów którzy nas zdobyli 2.Kolesi którzy nas stracili 3.Debili którzy nas rzucili 4. i farciarzy którzy nas poznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kobitki Elizabet i Słoneczko wszystkiego najlepszego w 2010 r robię drinka zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynia poszła spać o 22 i wstała na 5 minut przed 24 pooglądała fajerwerki , wypiła mleczko i poszła spać :) Eli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2010 . My spędziliśmy sylwestra w domu :) A co z Wami ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zewszukałam waszego topiku ;) Ale nareszcie jest! Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, ale to dlatego ,ż echyba z rok tu nic nie pisałam :( Ale musiałam wpasc do Was i oznajmic,że właśnie w Sylwestra(imieniny męża) zrobiłam test, no i znowu jestem w ciąży :) I znowu nieco z zaskoczenia ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie Kwietnióweczki i Wasze pociechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Najlepszego w Nowym Roku kochane :) Wercia my też w domciu :) Aniu wielkie gratki ❤️ fajny prezent dla męża wymyśliłaś ;) Eli oglądałaś może księżyc w nowiu - jak wrażenia ?? jak się sprawdza kuchnia bo u nas to strzał w 10 Tyni wiecznie gotuje swoim dzidziusiom :) Asmanka a co u WAs ??? Kasika jak się czujesz ??? u u nas znowu sypie śnieg , Tyni na razie antybiotyku nie podaje bo już jej lepiej , kataru brak, kaszle tylko chwilkę rano a potem nic a nic :) Tyni zamówliśmy konia na biegunah -sprzedała swój jeździk chico i w zamian zażyczyła sobie konika :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko, ja nie wymyśliłam ;) Raczej sam się wymyślił ;) Byłam zaskoczona. Tak mi dobrze teraz, bo Milenka zrobiła się bardzo samodzielna, ślicznie się sama bawi, jest bardzo grzeczna, nie mamay z nią kompletnie żadnych problemów, pozwala nam spac do 9-10, sama zasypia wieczorem w łóżeczku- to już taka "duża dziewczynka", a tu nagły powrót w pieluchy, kupki, zupki itd.... :) jestem na etapie szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko jasne ze ogladalam, bylam zaraz po premierze w kinie z moimi uczennicami. wiesz fajny, troche mialam zaklocenia w odbiorze bo julka (moja) nie nadazala z czytaniem i musialam jej tlumaczyc, a wlasnie wczoraj skonczyla czytac pierwasza czesc, zajelo jej to miesiac ale dala rade. wczoraj zrobilam swoje pierwsze sushi, przygotowywalam sie na to psychicznie od dawna, ksiazke kiedys dostalam naczycia rowniez ale dopiero wczoraj zakupilam skladniki i zrobilam , musze przyznac ze to nowe doznanie smakowe. niesamowite. ide konczyc sniadanie, bo dzis nam sie z lozek nie chcialo wstac, a jutro juz do pracy. milego dnia. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia w Dniu Urodzin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ZDROWIA... ...życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza. SZCZĘŚCIA... ...życzę Ci również takiego, jak Ty sama pragniesz, bo dobrze, gdy będzie przy Tobie, a Ty - czym ono jest - odgadniesz. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 MIŁOŚCI... ...życzę Ci szczerze, bo ona filarem jest życia. Śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. STU LAT... ... w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście. Twój bagaż życiowy - mądrość- przykładem dla innych niech będzie. SPEŁNIENIA MARZEŃ... ... najskrytszych, niech będą realne i jasne. Marzenia spełniają się często, niech spełnią się też Twoje własne. RADOŚCI... ... też życzę Ci tyle, by Twoją twarz uśmiech zdobił. A jeśli się czasem zasmucisz, to tylko na krótką chwilę. WYTRWAŁOŚCI... ...życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwyą bądź i odważną, by rzeczy dokonać wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu takie pustki?? Jadę dziś z Tynia na kontrole ale myslę że jest dobrze bo ani kataru ani kaszlu nie ma :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tu takie pustki ????????????????? Oskar jak na razie zdrowy, podaje mu tran w kapsułkach. Nadal czekamy na zabieg , ostatnio dzwoniłam do CZD i powiedzieli że jeszcze pani profesor nie ustaliły terminów i trzeba dzwonić i dopytywać się.Teraz dzwonię co tydzień i co tydzień ta sama odpowiedź. Może kiedyś jak zadzwonię to termin już będzie ustalony. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas zakopane zasypane czyl prawdziwa zima z wielkimi zaspami :) szkoda tylko że tak mocno wieje bo dzieciaki miały by niezła zabawe :) a dziś mamy kolęde :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, moja Jula konczy dzis 10 lat, stwierdzila ze ma pierwszy krzyzyk:) Igla chora znowu, jakos sie nie dziwie, bo nie wytlumaczy sie jej, ze nie wolno jesc sniegu. ech. buzka ide spelniac zachcianki starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli dla Julki dużo zdrówka , uśmiechu , spełnienia marzeń i tylko słonecznych i pogodnych dni 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i zdrówka dla Igi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc.Co tu takie pustki. U nas zima na całego :) Oskar zdrowy jak na razie.We środę będę znowu dzwonić do CZD .Znając życie to powiedzą to samo co tydzień temu .Ach szkoda gadać na ten temat . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas też zima na całego:) Wercia trzymam kciuki ·żeby w końcu wyznaczyli termin zabiegu Oskara :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzwoniłam wczoraj no i tak jak zwykle nie maja ustalonego terminu :( zaczyna mnie to już wkurzać , nie wiem czy tak ciężko ustalić termin czy im się tak spieszy. Co takie pustki Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas też zima na całego. Powoli godzimy się jakoś z sytuacją, ale jest ciężko. Nawet Kacper to przeżył, zsikał się w nocy i zbudził z płaczem, pytał czy my też pójdziemy do Bozi bez pożegnania i zostawimy ich samych. Zaczynam sesję i pisanie pracy. Aniu80 gratulacje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas znowu dosypało , a Tynia znowu chora :( a co u WAs kobietki ?? Asmanka ??? Wercia??? Kasika??? Elizabetka??? Aniu80??? Joasiu???? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas też zasypało, i jeszcze sypie ale już nie tak dużo. My jak na razie zdrowi o oby tak zostało. 17 lutego jedziemy na zabieg :( Im bliżej tym bardziej zaczynam się denerwować ale wiem że będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo Was przepraszam za dłuższe milczenie ale jakoś nie potrafiłam sobie wygospodarować czasu na cafe. Dziewczyny piszę co u mnie: - z Mikołaja fajny chłopak, jest wysoki czy raczej stosowniej do jego leżącej postawy należałoby powiedzieć długi. Większość ciuszków na 74 jest na niego za mała. Chyba odziedziczył wzrost po tatusiu. - udało mi się zapisać Asię do przedszkola. Dopiero poszła drugi dzień. W moich okolicach jest straszny problem z miejscami w przedszkolach no ale w końcu od lutego się udało. Ja pracuję na razie 2 razy w tygodniu. Czytałam Asmanko o problemach twoich dziewczynek ze zdrowiem – bardzo współczuję, Wercia – nie zazdroszczę Ci stresu związanego z zabiegiem ale myślę że będzie dobrze i oby Oskarek był zdrowy. Kasika – tak mi przykro, nie wiem nawet Co napisać Anna – moje gratulacje Słoneczko 🌻 Eli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też zasypane, ale zamiast cieszyć sie słońcem i śniegiem siedzimy przeziębieni w domu:( Boże jakaś depresja mnie dopadła, byle do wiosny... W czwartek mamy z Kacpim zabieg, nie wiem czy Wam pisałam, że ma nieodklejony napletek. Mam nadzięję, że to bardzo nie boli. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas jak na razie jest ok, Oskar odpukać zdrowy oby jak najdłużej. Serek 🌼 witaj Słonko 🌼 Kasika 🌼 ja byłam z Oskarem 2 lata temu u urologa bo też miał problemy z cycusiem, ale obyło się bez zabiegu, po prostu ściągnął mu skórkę i wacikiem mu odkleił , poleciało odrobinę krwi , a Oskar przez chwilę popłakał i teraz jest już dobrze.Codziennie podczas mycia ściąga sobie sam i sam sobie myje.Także będzie dobrze . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byliśmy wczoraj z Tynia na kontroli i kaszlu już prawie ie ma ale za to nawrócił się katar :( a z Matim byliśmy u okulisty , wszystko ok z widzeniem a co do jego problemów ze spojówkami to prawdopodobne ma to podłorze alergiczne Witaj Serek , ma nadzieje że Asi spodoba się w przedszkolu :) to Mikołaj faktycznie wysoki chłopak :) Kasika nie martw się będzie dobrze i zdrówka dla Was :) masz rację byle do wiosny :) Wercia odpukujemy puk puk puk :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×