Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć. u nas też ochłodzenie, rano popadało odrobinę i inaczej się oddycha :) Ciekawe na jak długo. Po Oskarze nie widać choroby, skaka, biega jakby nigdy nic. Słoneczko 🌼 a jak Tynia? Asmana 🌼 Kasika 🌼 odezwij się , bo jak wpadłaś w rytm odchudzania to niteczka z Ciebie będzie. Anna 80 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Nie odzywam się, bo ciĄGLE ROBIĘ te ogórki, kiszone, korniszony, już mam ich dość!!!! Dzieciaki wyszły z anginy i zrobiło się zimno:D A mieliśmy iść jutro nad wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas chłodno. Kasika 🌼 to wiem do kogo po ogórki przyjadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia zapraszam:) U nas też zimno 17 stopni, po piątkowych 34 nie ma śladu. Lolka wreszcie nauczyła się na nocnik, wcześniej niż Kacpi. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia Tynia już dobrze, po niej tez nie widać że jest (była)chora Kasika gratki dla Karolki 🌻 ja też się pisze na ogórki - Kasika a może jakieś fotki byś wstawiała ?? u nas od rana nie pada ale wczoraj to caluchny dzień jest chłodno ale po tych upałach to aż miło tak jak prze upały w domku było chłodniej tak teraz w domku cieplej niż na zewnątrz :) Adam ma od jutra urlop ;) a Mati w czwartek jedzie na obóz na 8 dni i potem ja wróci jedziemy w okolice Poznania miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Oj ochłodziło się a ja tak lubię upały;) U nas bez zmian Werciu od środy idę na urlop w sobotę jedziemy nad morze a potem do Tarnowa. Dziewczyny się biją, kłócą, wyzywają - teśćiowa ma je po dziurki w nosie. Na szczęście teraz jest u nas moja mama, więc ją będą gnębiły;) Ja też musze się zabrać za ogórki, ale mam takiego lenia jeśli chodzi o gotowanie, że jadę po najniższej linii oporu. Izie musiałam ściąć włoski (a miała takie długie prawie do pasa) wypitoliła się sama, - nie było już ratunku. Jak narazie odpukać nie chorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam złożyć najlepsze życzenia dla Ani w dniu imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu80 i Aniu26 w Dniu Imienin Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Asmanka a co się stało z włoskami Izulki ?? ja też zbieram się za ogórki i nie mogę się zebrać ;) Serek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.U nas zimno, deszczowo i wietrznie. Asmana 🌼 po samej skórze sobie obcięła ? Słoneczko 🌼 i co robisz te ogóraski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu26 a co u Was słychać ?? Wercia nie , nie chce mi się ;) u nas tez zimno wietrznie i pada od samego rana i przez pół nocy a ja pakuje Mateusza na jutro i zrobiłam mu listę rzeczy które zabiera aby przy pakowaniu zabrał wszystko bo zawsze gdy gdzieś pojedzie bez mamusi to coś zostawi ;) a wczoraj widział boćka jak chodził po łące u sąsiadów i powiem Wam tylko że widziałam boćka na tej samej łączce gdy Tynia miała zostać poczęta :p dlatego zero seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu26 a co u Was słychać ?? Wercia nie , nie chce mi się ;) u nas tez zimno wietrznie i pada od samego rana i przez pół nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać listopadowo U nas jesień, dzieciaki wariują w domu, a wciąż leje i leje. Za tydzień jedziemu chyba nad morze, albo w bieszczady, gdziekolwiek byle się choć na chwilę wyrwać z domu. Chyba bede się przymierzać do jakiejś pracy, bo już mam dość siedzenia w domu. Kacper pójdzie do przedszkokla (póki co nie może się doczekać), Karola już podchowana, niedługo skończy 2 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mati wyjechał dziś na obóz , jutro ma się wypogodzić więc mam nadzieje że będą mieli ładna pogodę :) Wercia:) Kasika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście :) dziękuję za życzenia :) Nie odzywałam się ostatnio bo mam lenia totalnego... dokładnie za 2 tygodnie, jak przystko pójdzie według planu, nasz synuś będzie już z nami. 12 idę do szpitala na cc.Narazie zyję tylko tym i stresuję się troszkę. Słoneczko 🌻no i jak tam ? Może bociuś coś wywróżył??? Pozdrawiam :) asmana 🌻 Kasika🌻 serek🌻 Wercia🌻 Eli🌻 Ania26🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ostatni dzień w pracy i laba. Z Aśką byłam w tym tygodniu u dentysty i u fryzjera i na sali zabaw. Ja byłam u kosmetyczki. A całą rodzinką byliśmy w Porcie Łódź na wyprzedażach. Takie teraz w tą brzydką pogodę sobie serwujemy rozrywki. Aniu trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tak cichutko ? U nas cieplutko. już niedługo wyjeżdżamy nad morze, z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej boje się żeby Oskar mi tam nie zachorował . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27hej
hej a u nas od wczorajszego popołudnia pada deszczyk Dziś przyjeżdża kuzynka Magda z narzeczonym i zostają do soboty i potem wszyscy jedziemy w ich strony :) Aniu nic z tych rzeczy nu nu ;) Wercia nie martw się na zapas nad morzem się nie choruje :) Serek miłej laby :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pakuje sie - jutro wyjeżdżamy :) Mati jeszcze nie dotarł . ponieważ autobus złapał gumę i maja 1,5 h opóźnienie , mieli dziś w nocy zielona noc i ma pomalowane paznokcie na różowo :D nie wiem tylko czy u rak czy nóg miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My też się pakujemy ,to znaczy już spakowani jesteśmy wyjeżdżamy w nocy około 1. Także mnie nie będzie przez 2 tygodnie Pozdrawiam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, ale Ci dobrze :) Udanego wypoczynku :) A co tu takie pustki?Wszyscy na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze:) My wyjeżdzamy w niedziele do Polańczyka, już się nie mogę doczekać. Ania na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika już w czwartek idę do szpitala na cc i mam straszliwego pietra ;) Trzymajcie kciuki ;) Tobie też fajnie :) Udanych wakacji życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to trzymam kciuki!!! JUż niedługo bedziesz trzymać dzieciaczka w ramionach:) Ja z Karoliną miałam termin cc na piątek, a w środę obudziły mnie wody płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×