Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Pewnie ze nie ma co sie martwić:), w koncu to za sprawą naszych najukochańszych skarbow. mi nie puchną nogi, skurcze też zadne mnie nie łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza, może powiedz im że bardzo będziesz (będziecie) się cieszyć jak przyjdą i że doceniasz że się martwią o Ciebie i Maleństwo ale te pierwsze chwile w szpitalu chciałabyś spędzić tylko z mężem i córeczką. Niech nie zrozumieją Cię źle ale chcecie by te wyjątkowe chwile i te 3-4 dni były tylko dla Was. Dobrze by było by przy rozmowie z teściową był Twój mąż i by potwierdził to co mówisz a z Twoją mamą na pewno pójdzie Tobie lepiej i na pewno to zrozumie :) Moja mama to chciała przyjechać jak tylko trafię do szpitala ale powiedziałam że to nie będzie konieczne i że będę jej wdzięczna za pomoc (chce przyjechać na dłużej ok.3 tygodnie) ale dopiero jak wrócę do domu. Szkoda tych dni co będę w szpitalu bo i tak mi wtedy nie pomoże a lepiej by była jak będziemy już w domu. Myślę że zrozumiała i nie gniewa się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki, zmykam przyszykować do obiadu a później zrobić się na bóstwo;) bo jak to mówi mój mąż \"idziemy do ludzi\" czyli wychodzimy na spacer, zakupy itp. ;) Jedziemy dziś odebrać długo wyczekiwany wózek :D Do wieczorka. Pa, pa..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie, coś kafe mi szwankuje:O:O Silvia i chyba tak zrobię, jeszcze dziś pogadam z mężem, pozatym w szpitslu spokoj nie zaszkodzi przed pozniejszymi najazdami;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja to już wyszłam z założenie, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Chciałam na wszelkie sposoby \"wymusić\" poród myłam okna wczoraj sciągałam firanki, prałam prasowałam przemeblowywałam a tu ciągle nic. Jednak teraz stwierdzam, że jeśli dotrzymamy z narodzinami po świętach to nie będziemy musiały sobie żałować tych pyszności. Najemy sie do syta bo potem to już nie będzie można sobie tak folgować. Moja córunia nie śpi całymi dniami kopie aż skóra brzuszka mnie boli, ja mam bardzo duży brzuszek a dzidzia w miare mała na tyle miejsca więc ma gdzie poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czekam do magicznej daty 9 kwietnia a 10 też izba przyjęć mnie czeka ;-) Jak na razie z niepokojących objawów to były wymioty wczoraj rano i spuchnięte kostki ;-) Nie mogę już się doczekać Do Świąt będzie już po :-):-):-):-):-):-):-):-) Też mnie martwi ten strajk 7 kwietnia, myślę że urodzę tam gdzie zaplanowałam - a tam na szczęście naie strajkują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale tu ruch, aż miło :) Serdeczne gratulacje dla nowych Mam! Co do sposobu oddychania, ktory opisywala Kasika, to ja sie go nauczylam podczas wykonywania cwiczen opisanych tu: http://isr.atspace.com/r1/rr1.htm - po paru seriach jakos da sie to przyswoic, ale czy bede umiala i pamietala to wykorzystac przy porodzie to nie wiem ;) silvia - nam tez wlasciciel sklepu mowil, ze obcieli mu zamowienie, ale cieszyl sie, bo tylko o kilka sztuk. Powiedzial tez, ze do Polski trafilo razem 300 x-landerow, dlatego sa takie problemy z ich dostepnoscia. Ciesze sie bardzo, ze obu nam sie udalo je dostac :) Nasz jeszcze stoi w kartonach, bo w ten sposob zajmuje mniej miejsca, ale moze niedlugo go rozlozymy. dowa - w x-landerze xa zmienili chyba tylko ten podnozek, ale oparcia nie, mam nadzieje, ze silvia Ci odpowie jak jest dokladnie gdy rozpakuje swoj wozek :) Podobno dzieci w tych ostatnich tygodniach mniej sie ruszaja, ale nasz maluch wcale nie stracil wigoru... czasem mam wrazenie, ze wrecz przeciwnie. Ja tez troszke obawiam sie o wycieczki rodziny do szpitala i tuz po porodzie w domu, ale powoli wszystkich \'ustawiam\' i licze, ze jednak bedzie troszke prywatosci w 3ke. Aha, i mam zaszczyt oznajmic, ze dolaczam do \'elitarnego\' grona zatroskanych posiadaczek nowych lozek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Napisałam do Irlandii lecz ona cały czas 2w1. Ponoc decyzja co do cc ma zapaść jutro. Pewnie spotkamy sie w szpitalu to nowe wieści będą po powrocie - moim lub jej. Czytałyscie może opinie o waszych szpitalach na stronie rodzic po ludzku? podam wam link do wyszukiwania. A co do tych łóżek - to fajny zbieg okoliczności ze wiekszośc z Was ma nowe łóżko. U nas tylko Mała będzie miała nowe :) Co do ruchów dzieciaczka to u mnie spokojniej niż wcześniej - rusza sie w prawdzie ale nie tak energicznie. Ten mój kurczak jest duzy więc chyba juz jej miejsca brakuje. A brzuch cały b. twardy- wasz też? Marteczka77 czyli jeszcze 5 dni zostało? ( nam wszystkim które 10 idą do szpitala) Pozdrowionka. ktos mi słoneczko zabrał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ;-) widzę,że nie tylko ja mam nowe łóżko.Tylko mnie nie przeraa fakt,że w nocy wody mi odejdą-tylko boję się że zanim urodzę to je zarwę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja.. wróciłam własnie z ktg i usg.. ktg w porządku... a usg.. szkoda gadać.. główka duża BPD:95mm HC 349mm A kośc udowa 71mm.. czyli króciutkie ma te nóżki a cały duży jest dzieciak.. na następne ktg mam iść w sobotę ale zagadam, by mi tą szyjkę rozmasował, jak nie pójdzie to ja chcę w niedzielę na wywołanie porodu.. bo jak po lekach się rozwarcie nie zrobi to normalnie też nie.. a ja chcę mieć dzieciaczka na święta w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, cieszę się że się odezwałaś :) :) Cieszę się że temat łóżkowy się rozwinął i widzę że jest nas spora grupka :) Wpadłam tylko na chwilkę by zobaczyć co nowego przez te ostatnie 2,5 godzinki się wydarzyło na naszym forum :) To już chyba uzależnienie jakieś ;) Zamiast odpoczywać to większość czasu zaczynam spędzać przed komputerem, ale zawsze raźniej tu pogadać niż siedzieć samemu w domu i np.gapić się w TV. Zaraz wejdę na tą stronkę rodzić po ludzku i sprawdzę czy jest tam coś na temat szpitala w którym chcę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia29 => nie przejmuj się wynikami bo wcale nie są takie złe i duże. Ja jestem w 37 tygodniu a nasz Mały w poniedziałek ważył 3300g a wymiary to: główka BPD to aż 9,8 cm (4 tygodnie temu 9,5 cm) udo FL 7,3 cm a brzusio 33,3 cm U nas główka jest duża już od dawna co mnie strasznie martwiło. Teraz te proporcje się wyrównują. Jednak Ty masz rodzić prawie 2 tygodnie wcześniej. A co lekarz powiedział jak pomierzył Twoje dzieciątko ?? Jaka jest jego waga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na temat wagi nic mi ni epowiedział a ja zapomniałam sie zapytać.. ale 21 marca miał ok 3400g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz jak na taką wagę to myślę że wcale nie są to duże wymiary. Porównując naszego Szkraba to 4 tygodnie temu główkę miał taką jak Twój Maluch dzisiaj tzn.9,5 cm i wagę zaledwie 2500g. Skoro lekarz nie powiedział Tobie że główka jest za duża to nie masz się czym martwić. U nas już od dawna powtarza że główka jest bardzo duża ale mamy się nie martwić bo to się \"wyrówna\". Tak więc staram się nie myśleć o tym bo jak myślałam to cały czas ryczałam że pewnie coś z nim jest nie tak. Głowa do góry i odliczaj już dni do 10-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko podziekowac silvii27 za to, ze wspomniala o czkawce u swojej dzidzi, bo juz sie zaczynalam martwic...u mnie tak samo czka kilka razy dziennie i dluuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny!! Wróciłam od gina i .....w sumie nic nowego nie wiem:( Jeśli nie urodzę do świąt to we wtorek, po świętach mam sie stawić i umówimy się na cesarkę. Lekarz się śmiał, że może wolę poczekać do maja:P Napewno!! Dzidziuś coraz \"lepiej\" się układa. Teraz siedzi na dupci, pod lewym żebrem sedrucho, a główka oparta o wątrobę tuż przy kręgosłupie:) Szanse na przekręcenie są bliskie zeru!! No nic dalej siedzimy i czekamy:) A i na ktg mam chodzić często. Idę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilogramy:) Viki dogoniłam cię. 🌻 Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała mieć nowe łóżko:D Bo nasze jest takie małe i niewygodne. Ale kupimy nowe dopiero jak pójdziemy na swoje, czyli mam nadzieję na zimę. Do tego czasu jakoś zmęczymy. Co do czkawki to mój Kacper potrafi ją mieć nawet 4 razy w ciągu dnia i trwa naprawde długo. Zapomniałam Wam powiedzieć, że nasz \"mały\" będzie prawdopodobnie ważył ponad 4 kilo:D To tak jak jego tatuś (4350) a mamusia też dużo (3850). Tatus też zresztą urodził się w kwietniu, dokładnie 13. Ciekawe kiedy Kacper??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła do mnie ciocia, która prowadzi moją ciążę i jak nie urodzę do piątku, to rano mam się stawić w szpitalu. W piątek a ja myślałam, że poczekam do soboty. SMUTNO MI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 u mnie tak samo jak sie ruszy to do kliniki i cesarka a jak nie to we wtorek po świetach i umówimy się na cesarke ale dziewczyny mam wiadomości :):):) prosze o zmiane w tabelce, będe miała córkę :) lekarz zbaraniał, ja druga a moj mąż trzeci waży 3650 i rośnie :) ale jaja z tą płcią a ja juz sie nastawiłam na drugiego synka a tu CÓRKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone 🌻 alllle numer z płcią :P hihi .. czasami tak bywa... u mnie dzisiaj synek pokazał jajeczka w pełnej krasie więc nie sposób się pomylić... ale nam się dłuży to czekanie na rozwiązanie.. a pewnie jak co do czego to się wszystko szybciutko potoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem jak Wy...ale jakoś spanie to mi nie wychodzijuz w tym stanie... Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... agneska.pop...03.04.06..25kg...115cm..synek..Chełm agneska.pop@op.p Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl marta771....15.04.0620 kg..119cm..synek..Warszawa.. marta771@op.pl kirrikirri..............16.04.06.......15kg.........?..........córka......Gdańsk grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi ola23...................20.04.06........9kg.........103cm......dziewczynka Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....18kg....?...córeczka..Bydgoszcz. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........16kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Roza...................29.04.06........9kg......96cm.......córeczka......Olsztyn Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06..........2300......47cm.......Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27......19.03.06..........2100......51cm.........?.............Alicja Elizabetaa ....23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ......Iga Ania26.........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów....Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika........03.04.06........3200.....51cm........Bremen......Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo z tym spaniem kirrikirri. Już właściwie od 3 nie śpię tylko leżę w tym łóżku i się wiercę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja już na nogach, dziś idę kupic w koncu pościel dla maleństwa i resztę rzeczy, zostanie mi juz tylko wozek i wanienka:) nareszcie. Joasia jak samopoczucie, mam nadzieje ze sie juz nie smucisz z powodu wcześniejszej wizyty w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny! U mnie paskudna pogoda, zimno i snieg. Jadę na KTG i zrobić ostatnie badania:D sineqanone to będziemy razem, i gratuluje córy. Ja też tak jak wy sie nie wysypiam. Odezwe sie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wstałam :) staram się wysypiać bo potem wiadomo.. brzuch mnie znowu zaczyna bolec jak na @ wezmę no-spę i zobaczymy.. albo zaczyna się coć dziać albo znowu poboli i przestanie jak w tamtym tygodniu.. bola ł mni eprzez 4 dni i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dowa – do porodu wybrałam szpital Madurowicza. Nadal przekonuję męża do tego szpitala bo on ma ogromne opory ze względu na zakażenia noworodków jakie miały miejsce w przeszłości. Dzisiaj umówiłam się z położną na oddziale. Jeśli nadal po tej wizycie na porodówce mój mąż będzie miał opory przed tym szpitalem to będę zmuszona mu ustąpić. W Łodzi od samego rana słoneczko świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimny ranek:) a ja wybieram się dzis do fryzjera ( mam nadzieję że zdąży mi cała główe zrobić , bo na razie żadnych objawów aby córcia chciała wyjść);) Ja w nocy tez z godzine sie wierce takm o. 2:00. sineqanone gratulacje z powodu córci:) kirrikirri widzę ze jestes z gdańska - gdzie masz zamiar rodzić?? Mina29 najlepsze życzenia dla Twojej mamy 🌻 ja juz swojej składałam :) Do kliknięcia i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ja też mam braki w spaniu, późno sie kłade bo tak jestem przyzwyczajona a rano wczesnie wstaje bo córce do szkoły musze. A w nocy to wsatje po 5 razy do wc. i na tych bokach tak niewygodnie. wczoraj byłam na ktg i badaniu no i ktg kompletnie bez skurczy! Główka jest bardzo nisko, śluz schodzi (podobno to czop) ale szyjka twarda, powoli dojrzewa wiec tydzien jeszcze poczekam minimum!!! Powiedział ze do Wielkiej Soboty to urodze (a to własnie wtedy mój termin!)ale przeciez nie wiadomo. Za tydzień kolejna wizyta w szpitalu. A wyobrazcie sobie ze podłączył mnie do ktg i sobie o mnie zapomniał - zamiast 15 min siedziałam prawie godzine. Zadzwoniłam wkoncu do niego czy moze na poród poleciał to bym mogła sobie czekac -no i przyszedł dopiero. Myslałam ze mu papieru braknie - taki referat długi powstał!. powidział ze dzidzius bezpieczny, tętno po każdym ruchu sie zwieksza i tak jest prawidłowo. no i czekamy!!! A ja już tak tesknie za maleństwem zeby już móc tulic do siebie! No i mówił że dobrze ze jeszcze poczekamy bo teraz dużo chorób panuje, pełno zainfekowanych matek. Dziewczynki uważajcie na zdrowie zeby nie zaszkodzic malenstwom - o przeziebienie teraz bardzo łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×