Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Nie mam pojęcia co u Was słychac ale pozdrawiam WAS GORĄCO!!! Mam nadzieje że wszystko u wszystkich bardzo w porządku i mam wielką prosbe - napiszcie mi co słychac u Ani 26 jeśli sie w ogóle sie odzywa, a mam nadzieje że tak. Nie dam rady przeczytac wszystkiego dawno mnie nie było ale nie bede Was zanudzac moimi problemami. Własnie teraz siedze nad drinkiem ku poprawie nastroju i jak zwykle myśle co u Was i postanowiłam napisac choc ostatnio tytlko myslałam o Was a nie miałam siły napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj w przedszkolu obyło sie bez łez. Jestem bardzo dumna z Agnieszki. Tym razem nie poszłam sama z Julią po Agnieszke do przedszkola, ale czekała jeszcze babcia Danusia (Konrada mama) i wujek Rafał (Konrada brat). Ale była Agula szczęśliwa jak Ich zobaczyła:) Serek🌻 no po Mamusi to raczej nie, bo ja byłam pieronem w przedszkolu. Zamiast jeśc gadałam, zamiast spać rozrabiałam. Ale Tatuś był spokojny, więc chyba to po Nim:) Fajnie, że tak bezproblemowo udało Ci się Asie odstawić od cyca❤️. Renola🌻 witaj❤️. Przeczytaj sobie kilka ostatnich stron, tam Ania 26 pisała co u Niej:) Pamiętaj, że nie będziesz nas zanudzała swoimi problemami. Pisz smiało co Ci leży na serceu❤️. A co tam u Juleczki? Buziaczki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar jest przyziębiony,ma katar,i zaczyna pokasływać.Wczoraj byłam u lekarza na razie nic złego się nie dzieje,ma tabletki i syropek.Jak do jutra będzie bardziej pokasływał i pojawi się gorączka to do lekarza. ciężko mu oddychać przez nos bo cały zapchany. Kotek się znalazł był u mojego wujka po sąsiedzku spał z nim :) Zdrówka dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....86....15 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......10kilo.....84......16m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......9350.....79.....15 m-cy,.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...10,1...78...1ro k......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ...Kacperek-3950...11,7 kg ...84...16 m-cy...22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11,200..77..14,5m-c...28.0 4.06..Gdańsk asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Obiadek przygotowany , dziś ulubine danie Adasia - rokiety z kapustą i grzybakmi- zapraszam póki jest jeszcze do czego:)Tynia spi:) Mati w szkole , wczoraj zarobił pierwsza uwage - bił się z kolegaa dzis wywiadówkao 17:00 Joasiu z każdym dniem Agusi będzie lepiej w przedzxszkolu szybko sie przyzwyczai do koleżanek , pani i całej tej sytuacji, buziaczki dla niej bo jest i tak dzielną dziweczynka👄Buziaczki także dla Juleczki - córeńki mamusi:)👄 Asmanka gratulacje dla Natalki 1kg na +, fatalnie że nadal nic nie wiecie prze tą infekcje- trzyma mocno kciuki żeby sytuacja szybko sie wyjaśniła:) i buziaki dla Izulki , u nas z jedzeniem jest podobnie z tym że Tynia mimo że gryzie tonie chce jeść(jadła by tylko ciacha i owoce typu banany jabłka arbuza i nektarynki)dobre i to ale juz się boje co powie pediatraw pażdzierniku) wagę ma dobrą cos ok12 kilo więc mam nadzieję że moje obawy są przedwczesne:) Witaj Renolka, Ania 26 pisała o sobie stronke wcześniej:)ale Ty także napisz co u Was:)koniecznie:) Wera zdrówka dla Oskarka -oby chorubsko go ominęło🌻 Serek dobrze że masz już z gowy odstawianie od cyca:)o było to sie spokojnie:)i iże że Asienka to też córeczka mamusi:) Sylvia??????co tak skormniutko??Jak zdrówko Kacperka?????Napsiz parę słow:) Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to ja poprosze krokieta pycha0, ale nie chce mi się samej robić..., Mati łobuz- ale dobrze niech nie daje sobie w kasze dmuchać..., ja na 16 na zebranie do przedszlola, i oczywiście idę z ogonkiem czyli Izulą, nie wiem jak to przetrwam;) Silvia i ja powrót do pracy napisz coś więcej a nie tylko tabelka i zmykasz:) Renolka babo kochana wpadasz jak burza napiszesz troszke i znowu milczysz długi czas, wylej wszystkie smutki każda z nas zrozumie a jak bedzie potrafiła wesprze dobrym słowem... Aniu26 bo ja jeszcze Cię serdecznie nie powitałam po przerwie, super że tak dobrze sobie radzisz sama - widzisz silna baba jesteś i niejedno jeszcze przetrwasz:) Joasiu matko z córką tos Ty chodzący kościotrup była,, no ale mąz też chudzinka- więc dobraliście się idealnie:P Serek to prawda Izulka ładnie śpi w dzień, ale zdecydowanie wolałabym aby przesypiała całe noce w łożeczku sama... Roza gdzie Ty się podziewasz wakacje dawno zakończone a Ty ???jak było nad jeziorkiem jak Majeczka?? Kasika to kiedy nas zaprosisz na parapetówe- napisała że mieszka w nowym domku i cisza, ale ja sie upominam stawiaj flache:)), oby się Wam żyło długo i szczęśliwie... Wercia to Ci Oskarek biedny.., zdrówka dla niego a Ty kociaro siedzisz w domu to wpadaj tutaj częściej i podnoś frekwencje:)) Aniutka???????????????????????????????????????????????????/małpiszonie odezwij się... Rybko Ty też coś nas zaniedbujesz... Kingap Ciebie to już wieki nie było Anna80 no to masz dzień na wariackich papierach, ale ja uwielbiam takie dnia.., zobaczymy czy będę tak samo mówiła jak i ja będę takie miała dzień w dzień;) Elizabetko pierwszaczek - pierwsza klasa:), Ty cobie poradzisz z tym chaosem bo jestes bardzo zorganizowaną kobitą- tak mi się wydaje:) Sylwia??też odezwie się od święta Dziewczyny no co jest z Wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka prosze bardzo krokecik dla Ciebie [ ][ ][ ] A tak wogoel to Adas woli pierogi z kapusta ale z nimi za dużo roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko moja śpi od 11. mniami pychotka krokieciki.., nie można tak facetom dogadzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ale masz dobrze z Izulą że tak długo śpi:) Tynia wczoraj pobiła rekord i spała 2godz.20 minut a tak to 1-1,5 godziny a co do dogadzania to moja znajoma mówi że konkurencja nie śpi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nie martwie się o konkurencje:) Ależ jestem wściekła, poszłam za zebranie do przedszkola, i wyszłam z niego szybciej niz sobie usiadłam..., Zebranie o 16 ja 15:55 już musiałam wyjść, bo kochana Izulka nie mogła usiedzieć na krzesełku, ani na rękach, biegała po całej sali. Stwierdziłam, że nie ma sensu nasze siedzenie tam. Podeszłam do córci na oczach wszystkich zgromadzonych ludzi wzięłam ją na ręce a kochane dziecko pisk i dostałam w twarz:((..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochani! Joasiu dziekuję, na szczęście Milenka juz wyzdrowiała!A jak twoja pierwszoklasistka??? Wera śliczne zdjęcia!:)I synusia i kotków!Fajnie, że rudasek się znalazł!:) I zdróweczka dla Oskarka!!! Słoneczko co do czesania to Milenka o dziwo nie protestuje i chętnie poddaje się moim \"zabiegom\" ale kiedy tylko poprzegląda się w lusterku czy szybie sklepowej to zaraz rączka zdejmuje gumki, spinki itd. Po prostu nie lubi sie oglądac w kucykach ;) Asmanka fajnie,że Natalka przytyła :) Wiem jak to jest z niejadkiem, Milenka niby je juz wszystko ale w takich ilościach, że \" pożal sie Boże\" i wazy 11 kg.U nas przez ostatni tydz. też były ciche dni, ale wczoraj było pojednanie ;) Oj, to miałaś akcję w przedszkolu!Nie z zazdroszczę!Pociesze cię ,że Miska do tej pory nie przesypia nocy i tez jestem notorycznie nie wyspana. Aniu 26 całuski dla Milusi! Co do Milenki to w dzień spi ok. 2 godziny więc jesli nie jestem w pracy to mogę spokojnie coś ugotowac, posprzątac. A kiedy nie spi to różnie, raz cały czas wisi na mnie i \"mamusia na ręce\" więc nic nie jestem w stanie zrobic, a innym razem potrafi sama slicznie się zając książeczką czy klockami. Chyba zalezy od jej humorku ;)Na szczęscie nie ma nawyku grzebania po szafkach , dawniej próbowała ale ją karciłam (nawet krzyczałam...) może to nie pedagogiczne ale podziałało i teraz wcale jej to nie korci.Mam spokój. Za to namiętnie rozwala płytotekę i filmotekę taty i na to nie ma juz sposobu....Każdego dnia trzeba wszystko układac. (Babcia pozwalała, baw się dzieciatko , baw...) Strasznie nie chce mi sie chodzic do pracy, mam jedną klase taką beznadziejną, że jak do nich ide to jestem chora...Dobrali się wyjątkowo...Same królewny, którym nawet nie chce sie zeszytu otworzyc i podlotki, którym sie wydaje,że są męscy i w ogóle....ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu przepraszam, pierwszoklasistka to Elizabety, a Jak twój przedszkolaczek, miało byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak pojechałam do lekarza no i ma antybiotyk,katar jest straszny,nawet patrzyć nie może bo całe załzawione. Ale się rozpisałyście,ani za wami nadążyć. Idę zjem skrzydełka w sosie śmietanowym bo jeszcze obiadu nie jadłam. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia mniam....:D A ja taka głodna jestem i właśnie kombinuję co tu na kolację zjeśc.... Zdróweczka dla Oskarka.U Misi też nie obyło się bez antybiotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) nie sadzilam ze posiadanie dzieci jest takie intelektualnie wyczerpujace:)) julka w szkole chyba dobrze, sprawdzam jeszcze, kontoluje, narazie to ja jestem nadal bardziej spanikowana a julka jak swawolny dyzio, moze to i dobrze, przynajmniej sie nie stresuje. jesli chodzi o jej przedmiot skrzypce to nauczylysmy sie:)) budowy skrzypiec, a o becnie moje dziecko ciwczy trzymanie smyczka. A jakie malutkie skrzypce dostala, takie pyciusie idealne dla niej. Dobrze ze w szkole mozna wypozyczac, przynajmniej jeden wydatek odpada. Ide zpsem sie troche przewietrzyc, bo pracuje pelna para juz, i czuje sie niedotleniona:)) buzka ps mam krupnik jak ktoras z was ma ochote to sie podziele:)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet 🌼 krupnik ,uwielbiam mniam,dawaj dużą miskę może być wiaderko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×