Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko raz na wozie raz pod wozem:)) cóż zrobić. Zaczełam znowu roznosić ulotki, tak więc mniej bedziemy się widzieli- co równa się mniej kłotni;) Dzisiaj zaczełam sadzac Ize na nocnik już 4 razy zrobiła siusiu w tym dwa razy powiedziała \"szu szu\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Martwie się Dową, nic nie pisze, mam nadzieje ze bierze leki i leży bo przy krwawieniach to konieczne. Ja to nawet w szpitalu lezałam, krwawienia to nie zarty!!! A oprócz luteliny doustnej miałam dopochwowo i jeszcze zastrzyki kaprogest i jeszcze jakies inne leki. Ale wszystko łącznie z leżeniem, nie wolno chodzic!!! A na poczatku w pierwszych tygodniach jak zachorowałam to tylko sokiem malinowym sie leczyłam bo nic nie wolno innego. I to maliny owoc a nie jakieś napary z liści malin bo działają na skurcze macicy, a to zabronione. Ja to w ogóle o krwawieniach ksiażke mogłąbym napisac. We wszystkich ciażach miałam krwawienia i to zawsze od samego poczatku. A potem jak łożysko przejęło role to juz ok. Dowa odezwij sie. Oby Ci sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 fajnie, że u Tyni obyło się bez antybiotyków❤️, no i że u Matiego skończyło się tylko na areozolu. Julia z kolei uwielbia zupki i ryż i makaron także i oczywiscie ziemniaczki. Owoce takie same jak Tynia wcina:) Parówkami także chyba Jej się przejadły ale za to lubi wszystkie cienkie kiełbasy takie co można zjeść bez gotowania. Serki to nie, ale lubi jogurt naturalny. Kaszek raczej też niezbyt, choć czasem uda mi się Jej dać. Za to kanapeczek niezabardzo, ale suchego rogala, albo bułeczkę i samą wędlinkę to tak:) Zobacz ile podobieństw mają nasze Córy❤️. Dziękuję bardzo, zdrówko Nam wszystkim się przyda. Zdrówka dla Tyni i Matiego❤️. Wera🌻 no to widzę, że z Oskarka jedzenie też nie najlepiej. Myślałam, że tylko nasze cycochy takie są. Myślę, że nie ma czym się martwić❤️. Asmana🌻 nie martw się. Widzisz, ze u nas to chyba same niejadki. Choć czasem jak Julia się przysiądzie do jedzenia to wszyscy śmieją się, że jak mały odkurzacz:) Dowa🌻 też mam nadzieję, że wszystko dobrze❤️. Renola🌻 no to miałaś dużo przeżyć❤️. Na jasełkach było fajnie. Choć czasami Agusia i pozostałe aniołki (cała Jej grupa była aniołkami) nie wiedziała co się dzieje. I chwilami były nieobecne duchem na scenie. Ale naprawdę było super!! Zerówka miała najtrudniejsze role i trzech króli i Maryję i Józefa i pastuszków i narratorów. A średniaki były gwiazdkami z nieba. Naprawdę niesamowite przeżycie to było dla mnie i Konrada. Pierwsze przedstawienie Agnieszki❤️. Dzisiaj wprosiliśmy się do moich Rodziców. Dziewczynki zostana u Nich na obiad a my skoczymy do kanajpy na obiadek. Miłej soboty życzę. Paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wczoraj każda miała pracowitą sobotę:) My wczoraj dzieci zostawiliśmy i mieliśmye gdzieś około 2 godzin tylko dla siebie. No i tego potrzebowaliśmy. Dzisiaj na 12 umówiliśmy się do kościoła z naszymy Przyjaciółmi Sąsiadami i potem do Nich na obiad. Kupiłam wczoraj ciasteczka więc je weźmiemy. Może jeszcze zrobię galaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa🌻 trzymaj się❤️. My dzisiaj jedziemy do moich Dziadków. A wczorajsze popołudnie z Przyjaciółmi było super. Nawet w twiestera pograliśmy. A jak Julia i Aga grały z Nami:) Było bardzo wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tynia ma małe zmiany w oskrzelach + doszło zapalenie ucha :( no i niestety antybiotyk:( eh te paskudne choroby:( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie ten okropny weeckend się skończył, jak narazie mam dość uczelni :P Od lutego idę opiekować się 3 letnim chłopcem, dość dobra kasa, mało godzin i tylko do czerqwca, więc jestem zadowolona. Dowa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to jestem chora i9 najchętniej poszłabym spać, ale Kacpi nie pozwala i dokazuje, bunt dwulatka czy co?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 buziaczki dla Tyni😘. Mam nadzieję, że to ucho Jej nie boli❤️. Kasika🌻 o to fajna praca Cię czeka od lutedo:) Życzę zdrówka❤️. My dzisiaj całą Rodzinką jedziemy na kontrolę do lekarza. A jutro chodzi u na sksiądz po kolędzie i jutro bedziemy sprzątać mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wróciliśmy ze szczepienia przeciw sepsie.Oskar popłakał przez chwilkę.Ja w przyszłym tyg. do stomatologa. Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki mają już wszystkie ząbki chodzi mi o 5,6 i w jakim okresie one wychodzą bo wyrzuciłam książeczkę i nie wiem . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 jak Tynia już lepiej, Oskar chyba 2 razy miał uszy chore było to okropne , płakał non stop tak go bolało Kasika 🌼 to fajnie z tą pracą, a z Kacperkiem będziesz tam chodziła? czy będą dzidzie do Ciebie przywozić ? Joasia 🌼 a u nas ksiądz chodzi dzisiaj po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tyni już lepiej , ale 2 noce przez te ucho były zarwane (bolało ja i płakała) a nie wiedzieliśmy co jest przyczną dopiero jak w niedzile po południu zaczeło jej cieknąc z ucha wszystko stało sie jasne.W poniedziałek bylismy u pediatry i laryngologa. Teraz Tynia juz radosna , nie gorączkuje i dzisiejszą noc przepsła spokojnie. Najważniejsze że już ją nie boli bo to było strszne jak płakała:( Joasiu fajnie że miło spędziliście niedziele:) mam nadzieję że po wizycie u lekarza wszystko u wszystkich będzie dobrze:) no i udanego sprzątanka przed jutrzejszą kolędą:) Wercia Oskar to dzielny chłopak, Tynia ma wszystkie ząbki oprócz 5 a o 6 to nie słyszałam;) jak tam po kolędzie?? Kasika to rozumiem że będziesz opiekowała sie tym chłopcem a Kacpi będzie mial towarzysza do zabaw:)????? Pozdrowionka i zdrówka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byliśmy na kontroli. Więc u nas już dużo lepiej. Leki mamy do końca wybrać, a Julia i Agnioeszka mają zapalenie oskrzeli i dostali Augmentin:( Wera🌻 no to dobrze, że juz po szczepienie❤️. Buziaczki dla dzielnego Oskara😘. Julia ma wszystkie jedynki, dwójki i czwórki, a kilka dni temu wyszła pierwsza trójka:) Ale nie pamiętam jak to jest książkowo z tym wychodzeniem zębów. Czyli Wy już po kolędzie jesteście:) Słoneczko🌻 buziaczki dla Tyni😘 i dobrze, że teraz już Ją nie boli. Ja jako dziecko co chwilę miałam zapalenie ucha i pamietam jak to boli, więc oby więcej to Tyni i żadnemu Dzieciaczkowi się to nie przytrawiło❤️. Dzieki bardzo❤️. Niestety wizyta i choroba dziewczynek zmieniła nam plany. Bo w czwartek chcieliśmy z dziewczynkami iść do Palmiarni, a w piątek do sali zabaw. Ale niestety innym razem. Teraz w przyszły wtorek idziemy z dziewczynkami na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie do mnie maile, w laptopie wysiadl mi wiatraczek i musze go zaniesc do naprawy a w tym drugim kompie nie mam nic jeszcze waszych adresow tez. elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj jak Oskar zobaczył księdza to się do mnie przytulił i nie chciał mnie puścić.Ksiądz bardzo młody i przystojny, miał zaledwie 28 lat. Jak dawał obrazek to Oskar podszedł i wziął i podał nawet mu rękę :) ale po chwili już siedział mi na kolanach. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, tak widocznie miało być, choć powiem Wam, że już się nastawiłam i teraz żałuje. Wreszcie wychodzę z choroby i coś mnie pobolewa lewy jajnik, może....:) Ale nie chce się nastawiać bo się rozczaruje. Asmana ale masz duże dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas wporzo :) Kasika 🌼 szkoda, że nie wyszło z robotą.Trzymam kciuki mocno oby oby :) :) :) :) Asmana 🌼 dziewuszki superowe, a najbardziej mi się podoba zdjęcie Izy w masce :D :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też macie kolorową tapetę na kafe czy coś mi się porobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×