Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ale tu ruch.. Podejrzewam u Kacpra owsiki. Bo mówi, że go pupa swędzi i zaczął zgrzytać zębami. W kupie niby nic nie znajduje, ale coś mi się zdaje, że to to. Lekarka ma jeszcze tydzień urlopu, więc pójde do niej dopiero w nastepnym tygodniu:( Miały to wasze dzieciaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Przefarbowałam włosy na czarno i wiecie coooooooooo wyglądam wreszcie jak człowiek :) jak zrobi zdjęcia to wkleję :) Kasika 🌼 jak myślisz że to owsiki to pobierz mu kał , bo lekarz każe zrobić to samo , a jak zrobisz to sama to nic się nie stanie. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś bratówka z chłopakami pojechała. Tynia super bawiła się z 14 miesięcznym Wiktorkiem , a Mati z Kladudim -standart :D raz kłotnia raz dobra zabawa:)My z bratówka powinkowałyśmy popiwkowaliśmy i popotkowałysmy:) Dzis taże przyjechali nowi goście (starsze ale bardzo miłe wujstwo z prawnuczką i synową :) Mati poznał nową kuzynke Oliwię (w swoim wieku) na razie świetnie się dogaduja o dziwo bo Mati nigdy nie lubił bawić się z dziewczynami ;) Ja jestem troche zmęczona ale nie jest źle:) Tynia coraz lepiej radzi sobie z nocnikiem , otanio jak bylismy nawet u teściowej to zrobiła na kibelek:) Buziale dla wszystkich kwietnióweczek i ich bobasków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po urlopie, narazie tyle że od 3 dni Iza ma po 39-40 stopni, ciagle śpi bidulka kochana. Właśnie mi spi na rękach, więc odezwe sie niebawem. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!!!!! Nie zagladam ostatnio więc pewnie zapomniałyście o mnie, ale chciałabym się usprawiedliwic totalnym brakiem czasu, mam nadbudowe domu, mąż odbywa szkolenie w ITD więc sama wszystko pilotuje a kto budował lub remontował to rozumie jakie jest użeranie z robotnikami. Poza tym zajmuje sie haftem komputerowym, absorbuje mnie to też bardzo, musze sie jeszcze dużo nauczyc a jak mam zlecenia to dnia brakuje i po nocach ślęcze i haftuje. Julka wtedy śpi i moge sie skupic na pracy. Dziś też godzina nocna a ja nie śpie, już chyba oduczyłam sie spac. W ogóle zaczęłam narzekac na bezsennośc jak brałam tabletki na większą pojemnośc mózgu, chciałam lepiej ogarnąc angielski jak narzuciłam sobie szybkie tempo i już wtedy zaczeły sie problemy ze snem a potem jeszcze ten haft i różne problemyz tym związane. Dziś rano zawoże córke na wypad w góry na 3 dni z zajęc plastycznych ma malarstwo plenerowe a jak wróci w środe wieczorem to w czwartek rano jedzie na kolonie nad morze na obóz tenisa ziemnego, nawet nie miałam czasu normalnych zakupów jej zrobic pod ten wyjazd, tylko na szybko troche ciuchów, rakieta nowa i buty. my nigdzie nie jedziemy, mąż pokutuje w tym ITD i dopiero na koniec sierpnia egzamin i wtedy sie okaże co dalej. Zapewniam Was ze teraz już czesciej bede zagladac, musze sie nauczyc miec czas na więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej Julci to jest rozrabiaką, ciężko ma usiedziec w jednym miejscu, chyba ze we wózku na spacerku. Uwielbia malowac, tak jak starsza córka, na dworze chce przesiadywac całe dnie, bardzo gadatliwa jest, śpiewa troche po Polsku ale ucze ją też po angielsku, fajnie jej wychodzi. Uwielbia dzieci szczególnie starsze od siebie. Z nietolerancją laktozy mamy nadal problem, mleko z apteki i jak zje żelki, gumy rozpuszczalne czy mleczne produkty to mamy potem problemy jelitowe i wysypki. To tak w skrócie, a bardzo ciekawa jestem co u Was ale moze jutro uda mi sie poczytac. pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ale się za Wami stęskniłam❤️. Troszeczkę odpoczęłam, ale nie ma jak w domu:) Dziewczynkom pokój się podoba. Czekamy jeszcze na łóżka i będze można jeszcze go wtedy dopracować. Przez dwa tygonie Konrad będzie pracował od 10 do 18. Niezbyt nam to jest na rękę bo nic nie będziemy mogli razem pozaławiać:( Jeszcze do tego dwie soboty będzie pracował od 6 do 14. A teraz poczytam co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 dziękuję, ploteczki się udały:) Super, że sprawy nocnikowe idą tak dobrze❤️. GRATULUJĘ!! Nioe martw się. Ja miałam nadżerkę i mi ją wymrożono. To nic nie boli i nie jest nic groźnego. Niezły ten prezen:) A jaki Ty masz depilator? Zmiana fryzury, no to czekamy na zdjęcie:) Słoneczko🌻 dziekuję. U Przyjaciól było jak zawsze super:) Dziękuję za uściski❤️. Fajny ten lubiś. Nam jak na razie się nie udało:( No to widzę, że Tynia przez czas mojej nieobecności siusia już tylko do nocniczka. Bardzo się cieszę. GRATULUJĘ ❤️ Fajnie, że wizyta gości się udała i tak miło spędziliście tan czas:) Ale masz najazd gości, jedni wyjeżdżają, drudzy przyjeżdżają:) Zdjęcia super!! A Tynia jest taka śliczna, że nie mogę się na Nią napatrzeć❤️. Kasika🌻 fajnie że Kacperkowi tak się podoba łóżeczko:) A jak Ty z Maleństwem się czujecie? No ze mnie to trochę taka maszyna do sprzątania:) Jaki depilator dostałaś? Bo mój ma już chyba ponad 10 lat i chcę go wymienić. Fajnie, że 13 lipca wypływałaś się:) I, że Karolince też się to podobało:) U mnie żadna z dziewczynek ni miała owsika. Sylwia🌻 no to z Jędrka taki mały łobuziak, ale za to na pewno bardzo kochany❤️. Może potrzebuje jeszcze trochę czasu na sikanie na nocnik. No to super sierpień Wam się zapowiada:) Rybka🌻 dzielny Marcel❤️. Tyle km wytrzymał:) Anna🌻 i jaki prezent kupiłaś dla Męża na Waszą rocznicę? Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu❤️. Elizabetaa🌻 widzę, że u Ciebie też mały remoncik:) Asmana🌻 no to nie ciekawie z tą gorączką. Jak się czuje Izunia. Buziaczki dla Niej😘 i oby jak najszybciej wyzdrowiała❤️. Renola]kwiat] no to trochę u Was się dzieje. Nic dziwnego, że nie masz czasu. To chyba wszystkie Julki są łobuzami. No to już wszystko z grubsza wiem. Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam[serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My juz po urlopie, byłysmy 4 dni nad Soliną, potem dzien przerwy i znow 4 dni w Pieninach. Milena zachwycona (zwłaszcza Wesołym Miasteczkiem), troche mniej jest dzika, ale z sikaniem nadal na opak. Widze Renolka ze znalazłas zajecie dla siebie, to bardzo dobrze 🌼. Pozdrawiam , napisze cos wiecej pozniej. 🌼Asmana 🌼Josia- fajnie, ze dziewczynki zadowolone z pokoju. 🌼 Słoneczko 🌼Elizabeta 🌼Anna80 ❤️ dla Wszystkich Forumowiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wczoraj byliśmy na grilu u mojego brata ciotecznego Oskar się wybawił z dzieciakami, że po 20.00 zasnął. Wklejam kilka fotek ja w czarnych włosach, jak za dawnych czasów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44c928fcd7d1fc1e.html A tu Oskar i jego paznokcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/729600b78365d7cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9625824dce46d33c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34c7f67a050e5226.html Asmana 🌼 cieszę się że już jesteś :) A co z Izulką ?Co jej jest? renola 🌼 witaj :) Oskar też nie usiedzi na miejscu wszędzie go pełno :) Joasia 🌼 depilator mam Brauna Silk epil Soft Perfection EverSoft Ania26 🌼 to fajnie że urlop się udał i że Milenka zadowolona z wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, mam chwilke czasu, bo Izulka śpi. Co do choroby byłam dzisiaj znowu u lekarza, bo kolejna noc 39,5stopni i przepisała antybiotyk, ma zapalenie górnych dróg oddechowych.Co gorsza Natalia też już ma zaczerwienione gardło, ale mam nadzieje że obędzie się bez antybiotyku. Co do wypoczynku, pogoda niezbyt dopisała, ale co tam. Spotkałam się ze swoją przyjaciółką ze szkolnej ławki z liceum, po maturze kontakt się nam urwał i teraz po 9 lat się spotkałyśmy. Było świetnie- szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie:( Pojechaliśmy sobie na Słowacje, pochodziliśmy po górach, jechaliśmy kolejką górską , dziewczyny były zachwycone za to ja byłam wydygana strasznie:)), poskakały na trampolinie, poływany na wodzie takimi samochodzikami- wypad był świetny. Za rok planujemy prawdziwe wakacje, albo polskie morze, albo Chorwacja- ale to jeszcze szmat czasu. Co do mojego małzeńswa narazie jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie, ja spieprzyłam wszystko i teraz muszę wypić to co sobie naważyłam, pojechałam i to ostro:((( echh człowiek głupim się urodzi i głupim umrze.Dzięki, ze mąż ma na tyle siły w sobie i miłość, że dał nam szanse. Było strasznie ciężko rodziny już wiedziały że mamy się rozwodzić.., brrrr jak pomyśle i zaczęło się wszystko w dzień naszej rocznicy:((oby to nigdy nie wróciło. Zaczęłam przez to wszystko palić znowu papierosy:( Jeszcze miesiąc i kończy mi się urlop i gdzie ja znajdę jakąś prace, bez doświadczenia?:(taka ułomna się czuje przez to siedzenie w domu. To tak z grubsza, bo nie sposób opisać wszystkiego. Wklejam kilka zdjęć: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1215b6521357065e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da5ac8af6b356275.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6abf32d6bd3c5d22.html widok z kolejki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b542dad4b4749ee5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db021e6e7246ae55.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3fee7f5f5596dd3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 fajnie że spotkanie z kumpelą się udało :) Cieszę się że u Was wszystko dobrze i oby tak już zostało , trzymam kciuki :) Zdjęcia bardzo fajne a dziewczynki takie duże . Powiedz gdzie kupiłaś sobie takie klapki bardzo fajne :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Renolcia i Asmana dobrze was \"widzieć\":) Dowa sniłaś mi sie dziś, odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kochane!:) Asmanka fajnie,że wakacyjny wypad się udał. A na jakim targu kupiłaś butki? na Burku czy Targowicy ??? :D Może kupię!:) Fajnie,że z mężem sie układa :) Joasiu nie mogę doczekac sie fotek pokoiku:) Co do prezentu to się nie popisałam, no ale miałam mało czasu. Kupiłam mu jasne spodnie,plecaczek diverse i winko. Ale rocznica tez nam się średnio udała, dopiero w sobote nadrobiliśmy tamten nieudany wieczorek. Wera, słoneczko, asmanka śliczne foteczki!:) słoneczko masz widze najazd gości?Ale fajnie,że dzieciaczki mają towarzystwo do zabawy! Aniu26 super wyjazd miałyście z Milenką, a nam tak ciężko jakoś wyrwac się z domu....chociaz mąz od dziś ma własnie urlop Renolka jasne,że Cię pamietamy :) Pocieszę Cię,że ja tez baaaardzo długo sie nie odzywałam i dopiero we wakacje \"przemówiłam\" :) Elizabetaa 🌻 Kasika🌻 rybka🌻 Całuchy!:) PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie, że juz jest temat KWIECIEŃ 2009? Pamiętacie jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale sie kobitki rozpisały:D U nas nadal goście ale już sobote wyjeżdzamy na tydzień:) Tynia cosik ma katr i pokasłuje, idę jutro do lekarza sprawdzic co jej dolega , tyle że nasza pediatra jest na urlopie ,oj nie lubię chodzic do nieznanych ale mus to mus. Asmanka witaj kochaniutka , super że wszystko u Ciebie , u WAs się układa , trzymam mocno kciuki:) fajnie że urlop udany mimo niesprzyjającej pogody. Zdróweczka dla Izulki🌻 i \"Natalki aby się nie zaraziła :)Fotki super , muszę Ci napisać że na tym zdjęciu co jesteś z Natalką to myślałam że to Izulka:) a klapki naprawde bardz ładne:) a co do pracy o ja też szukam od września lub października więc nie jesteś sama:) Renolka z cała pewnościa o Tobie nie zapomniałyśmy :)Widzę że masz dużo zajęć i sporo na Twojej głowie ale jesteś dzielna więc dasz radę:)Tynia też lubi starsze dzieci , chociaż i z mlodszymi się doagduje gdy ma nad nimi przewagę:) Joasiu super że juz wróciłaś:) fajnie że dziewczynki zadowolone z pokoiku:) duży 👄za wszystkie komplemenciki:) Wercia super foteczki, mysle że i w blond i w czarnych jest Ci do twarzy, ładnemu we wszystkim ładnie:) ładne \"-pazurki\" ma Oskarek;) Aniu80 praktyczne prezenicki są bardzo fajne ja z reguły takie kupuje mężusiowi a do gości to w tym roku u nas pełna chata:D Aniu26 super że urlop się udał i Milenka także zadowolona:) Kasika ❤️ Elizbaetka a Ty gdzieś zaginęła???:) Buialki i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌻 no to fajny urlop mieliście❤️. Fajnie, że Milenka jest choć troche mniej jest dzika❤️. A na sikanie przyjdzie pora. Ja też się cieszę, że pokój się podoba. Czekamy jeszcze ciągle na łóżka:( Wera🌻 no to fajną mieliście niedzielę:) Fajnie Ci w tych czarnych włosach:) A jakie supr paznokcie ma Oskar:) Dzięki za info co do depilatira. I zadowolona jesteś z niego? Asmana🌻 dużo zdrówka dla Izuni❤️. Jak się dzisiaj czuje? A co z Natalką? Super, że wyjazd pomimo pogody się udał. Zdjęcia fantastyczne❤️. Piękne masz te swoje Córeczki:) Cieszę się, że jednak wszystko Wam się ułożyło❤️. I obyście więcej przez to nie musieli przechodzić!! Rzucaj to palenie!!! Fajna ta golarka, ale ja muszę mieć depilator. Anna🌻 musisz na fotki trochę poczekać, bo jak będą łóżka, to będziemy jeszcze zawieszać lampki nocne i półeczki. I wtedy dopiero zrobię zdjęcia:) Dlaczego niby nie popisałaś się z prezentem. Fajny prezent. Szkoda, że rocznica niezbyt się udała, ale fajnie, że w sobotę to nadrobiliście:) Kasika🌻 kiedy to było. Kwietnióweczki?? Słoneczko🌻 no to udanego wyjazdu:) A jak z Tynią. Ja też nie lubię chodzić do lekarza zastępującego:( Ja też się cieszę, że wróciłam, bo... Nie pisałam Wam, ale w czwartek miałam straszną kłótnię z Mamą Konrada. Właściwie to Ona na mnie najeżdżała. Wykrzyczała mi wszystko co się da. Nigdy tak się nie czułam:( Niby potem przeprosiła, ale teraz chodzi i rozpowiada, że powiedział przecież tylko prawdę. Jak to Konrad mówi, prawdę według Niej. Ale już nie chcę o tym nawet pisać Uciekam. Miłego dnia Wam życzę❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Miłego dnia wszystkim zyczę :) Asmana długo mnie tu nie był i nawet nie wiedziałam ze miałaś jakieś problemy w małżeństwie ale super że wszystko jest już dobrze i życzę aby tak było zawsze 🌻 A Twoje Córeczki to już takie duże panienki że nie mogę sie nadziwić , a jakie śliczne!! Wera wydaje mi się ze w ciemnych zdecydowanie lepiej, dobry wybór! Kasika jak w tym miesiącu dobrze poszło :) to mże też będe kwiecień 2009 hihi Wracam do pracy A Marcel dzisiaj zrobił tak luźną kupkę że nie mam pojęcia co mu jest jak jeszcze będzie tak robił to po pracy pójdę z nim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka tego Ci życzę!! Ja niedługo zacznę 7 miesiąc i jest już mi ciężko. Powoli zaczynam coś dokupywaćdla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) A no Rybko miałam miałam, i nie życzę nikomu.... Kasika ale ten czas leci, a na kiedy masz termin bo nie pamiętam? Nudzi mi się jak cholera, Marcin śpi po nocce, Iza próbuje zasnąć Natalia bajki ogląda a ja szperam na allegro i popijam likierkiem jajecznym zapraszam chetne:)) Dziewczyny może Wy wiecie, z dniem 30 sierpnia kończy mi się umowa o prace na czas nie określony, jak najlepiej ją rozwiązać, abym dostała od razu kuroniówke?? Dziwczyny już lepiej się czują, nie gorączkują ale brzydko kaszlą, i tak wyjdziemy po południu na spacerek chociaż na godzinke. Strasznie się kłócą, biją nie do wytrzymania, naet ostatnio jak byłyśmy u lekarza lekarka pyta \"one tak zawsze?\" wiec mówię tak a ona \"to współczuje\" czasami t mam takie nerwy że chodze wściekła jak osa, dlatego w chwili spokoju popijam sobie dla relaksu likierek;) jeszcze w alkoholizm popadne;):) Iza nadal nie mówi:(, ale lekarze mówią by się nie marwić ważne że rozumie i słyszy a reszta przyjdzie sama.Wy się brykacie z sikaniem i kupkami na nocniczek, my mamy to opanowane juz 5 miesięcy za co z mówieniem się męczymy... A mi Wercia podoba się w każdym kolorze włosów... Kasika zapodaj jakieś swoj zdjęcie:)), i co z tymi podejrzeniami o owsiki? Joasiu nie łatwo tak od rzucić palenia, chociaż pale już mniej , pierwsza fascynacja po długiej przerwie minęła, pale najsłabsze jakie są, więc nie jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×