Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa🌻 fajne:) Wera🌻 to dobrze, e rzezczka nie wylała. A jak po sobotnich opadach❤️. Kasika🌻 no to mnie za kilka miesięcy też to czeka❤️. Rybka🌻 a jak tam Wasze starania❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się, wyliczyłam sobie termin na 25 marca i zapisałam się da marcówek 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 🌼 gratuluję : ) :) :) :) :) :) :) to teraz będzie chłopczyk takie mam przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu z całego serducha gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️Wspaniała wiadomośc!:):):)Naprawdę sie cieszę Waszym szczęściem!❤️❤️❤️:) :) :) Ale to nie znaczy,że przeniesiesz się całkiem do marcówek?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr pozdrowionka z Czarnkowa przesyła Wasze słoneczko:D Joasiu super nowina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moje gratki, trzymam kciuki 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️ Buziale dla wszystkich kwietnióweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 bardzo dziękuję❤️. Może wreszcie doczekam się Krzysia:) A jak nie to nie wiem jakie imię wymyślę dla dziewczynki, bo brak mi już pomysłów na żeńskie imiona:) Anna🌻 bardzo dziękuję❤️. Oczywiście, że będę co razo zagladać i tutaj. Asmana🌻 bardzo dziękuję❤️. Słoneczko🌻 bardzo dziękuję❤️. Pogode na wyjazd macie super. Oby tak dalei:) Muszę się przyznać, że najpierw niezbyt może byłam szczęsliwa na myśl o ciąży, bo chciałam iść w przyszłym roku do pracy. Ale co tam odchowam dzieci i wtedy pójdę:). A teraz się coraz bardziej cieszę. Na pewno też dzieki Wam❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduję się na 1-szym dniu wolnego :-) Nadrobiłam zaległości na forum, ale w domku czeka mnie tyle roboty, że szok, nawet nie wiem za co się zabrać. Napiszę po troszku co u nas. Julka ( odpukać) ostatnio nie choruje. Złobek jej służy, co prawda miała tydzień kryzysowy jak poszła do starszej grupy i codziennie rano był ryk ale potem minęło. Dalej jest szczuplakiem, waży 12 kg, ciuszki ubieram jej na 92-98 na długość są ok ale raczej wszystko luźniejsze. Siku woła jak jej się podoba, gorzej z kupą, wtedy zawsze musi mieć pampersa na dupce. Wykorzystam wolne i będę ją cały czas na majteczkach puszczać, szczególnie, że tak ciepło. Julka do gadki średnio się garnie ale ostatnio śpiewa ciągle \" Kolege mam, kolege mam...\" Gdziekolwiek jakiś ma siniak czy zadrapanie to zwala na tego kolegę. Żal mi bardzo, że tak mało czasu w tygodniu spędzamy razem, rano z półtorej godzinki max i po pracy od 17-18 do 20 -21. No ale trudno, jakoś damy radę. Ja ciągle jestem zmęczona, choruję też ciągle na anginę i zatoki. Muszę jakoś doprowadzić się do porządku :-) Widzę, że kolejna ciąża na naszym topiku! Joasiu79 - bardzo serdecznie gratuluję!!!! Planowane nieplanowane ale widocznie tak miało być :-) To jeszcze jest Maciejka i Kasika czy ktoś jeszcze? Ja nie wiem czy się zdecydujemy świadomie, a wpadka nam nie grozi, bo cały czas używamy gumek, tym bardziej, ze do dziś nie wiemy jak to się stało z Julką. Na prawdę uważaliśmy! Czasami chciałabym mieć drugie dziecko, nawet ze względu na Julkę, żeby nie była sama. Niestety z każdym rokiem różnica coraz większa. Zmykam robic porządki , odezwę się i wkleję fotki z wczorajszego pobytu nad jeziorkiem. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu:))) gratuluje:) ale ci fajnie:) a mysmy sie wczoraj spiekli, posmarowalam mojemu chlopowi polowe plecow, jakos wyszlam zzalozenia ze druga sie nie opali (jasnosc pomroczna czy co) i teraz smiesznie wyglada jak flaga bialo czerwona. Ja natomiast mam cale plecki czerwone. i tak skonczylo sie moe wyprobowanie nowego kostiumu kapielowaego. A kupilam sobie w tchibo, bo maja wyprzedaz taki rozowy. Tym razem nie tankini a bardzo skapy dwuczesciowy. :)) milego dnia dziewczynki e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasia gratulacje wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ukrywam Ze ciesze się razem z Tobą ale i zazdroszcze, ja czekm na sądny dzień do 5 sierpnia i coś czuje że na kwiecień się nie załapie :( no ale chyba na inny 2009 tak (mam nadzieje) :) My w sobotę byliśmy na weselu a Marcel był u babci a wczoraj po południu pojechaliśmy nad jezioro i było bardzo fajnie, Marcel super się bawił tylko mnie denerwował tym że chciał głęboko wchodzić . Kasika brzuszek masz super 🌻 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj byliśmy nad wodą Oskar się wypluskał, wybawił, potem pojechaliśmy na Krzemionki, bardzo był zaciekawiony jak garncarz wyrabiał garnki , dzbanki, siedział i bacznie się przyglądał jak to wszystko powstaje. Potem pojechaliśmy do teściowej coś zjeść, a później do babci, przyjechała jeszcze siostra Erniego z dzieciakami także Oskar jak wróciliśmy na 21 to zjadł mleko i zasnął. U nas straszny upał nie da się siedzieć na dworze. Słoneczko 🌼 dziękujemy za pozdrowienia, trzymaj się i wypoczywajcie :) Asmana 🌼 Anna80 🌼 Joasia 🌼 może będzie i Krzyś ale jak będzie dziewczynka to może Krystynka :) :D Agnes 🌼 elizabet 🌼 Rybka 🌼 to się wybawiliście :) Pozdrawiam ide gotować obiadek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Natalia ma zapalenie ucha:((((((( a taka piękna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jak zwykle pojawiam się na chwilę po dłuższej przerwie. właśnie mój 5-miesięczny Stasiu się obudził po tym jak jedna z wczasowiczek mojej mamy spytała, czy może skorzystać z kompa, Kingunia i mój siostrzeniec Mateuszek też są opalone pomimo że stosujemy wysokie filtry, słońce w tym roku jest bardzo ostre. Serdecznie gratuluję Joasu, dzieciątka to najwspanialsza rzecz pod Słońcem!fajnie że co trzy lata!!!! życzę synka-rodzynka!!!! odezwę sie przy najbliższej okazji!!! pozdrawiam Mamusie i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jutro idę do lekarza. Już się nie mogę doczekać:) Często pobolewa mnie brzuch. Mam mdłości i ciągle chce mi się spać. A tak to czuję się dobrze. Agnes🌻 fajnie, że masz urlop:) Dobrze, że Julka nie choruje:) i że żłobek jej służy:) Fajnie, tak wysoka i szczuplutka:) Pewnie już niedługo będzie robić kupkę na nocnik. I jeszcze bardziej się rozgada❤️ Dziękuję bardzo❤️. Ja też tak uważam, że czy planowane czy nieplanowane ale widocznie tak miało być :). Elizabetaa🌻 dziękuję bardzo❤️. A jak Wasze plecy po opalaniu? Rybka🌻 dziękuję bardzo❤️. Mam nadzieję, że jesteś już w ciąży. Trzymam za to mocno kciuki❤️. No to mieliście rozrywkowy weekend. Super!! Wera🌻 super mieliście niedzielę❤️. Asmana🌻 dużo zdrówka dla Natalki❤️. Macieja🌻 ale to Twoje Maleństwo rośnie❤️. Dziękuję bardzo❤️. No z tą różnićą to fajnie wyszło:) A czy będzie rodzynek to zobaczymy:) Ania🌻 dziękuję bardzo❤️. Zmykam, bo mam dziś prasowanie i na 11 idę do kosmetyczki🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) Cześć, u nas upalnie idę robić obiadek pozdrawiam Was bardzo gorąco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Oskara obcięłam, wykąpany, właśnie mleko wcina i usypia. Macieja 🌼 👄 co takie puchy ????????????????? pozdrawiam i idę pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia Oskarek już pewno chrapie , a Milenka jeszcze z tata samochód myje na polku :) Agnes ja mam podobne rozterki co do drugiego dziecka, niby chciałabym,zwłaszcza że Milenka uwielbia dzieci i bardzo sie do nich garnie, ale problemy w pracy mojej ,męża no i wspomnienia traumatycznego porodu...jakoś mnie stopują....I ciągle mówię jeszcze nie...Tylko kiedy?????????????????????????????????????????? :O No chyba,że los nam sprawi niespodziankę :) Agnes nie gniewaj się ,że zapytam ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam...mimo stosowania gumek ;) zaszłaś w ciążę? śliczne foteczki :) Asmanka duzo zdrówka dla córci!Bidulka z niej :( Joasiu słyszałam takie przysłowie: \"Dzieci nieplanowane są najbardziej kochane\" :) Ja moge to potwierdzic!:) ;) No i zycze Krzysia :D :D :D A jak Twój mąż? słoneczko dziękujemy za pozdrowienia!!!!!!!!!!!:) Alez udała Wam sie pogoda na wypoczynek! elizabeta🌻 macieja🌻 rybka🌻 kasika🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj na 11:40 jadę do ginegolog. Nie wiem, czy będzie mi zakładać książeczkę ciąży, bo ja idę do niej tylko teraz, bo ta lekarka co chcę żeby prowadziła ciążę jest na urlopie i zapisałam się do Niej dopiero na 20 sierpnia. Potem pojedziemy z dziewczynkami do Izy (Konrada szwagierki) i pewnie poczekamy jakoś do 20 jak Konrad po nas przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes🌻 super zdjęcia:) Ale duża jest Juleczka❤️. Wera🌻 u nas też upały:) No to podziwiam, ja jeszcze nikogo nie obciełam i grzywek dziewczynek, też nigdy sama nie obcinałam. Anna🌻 no proszę, jaką pomoc ma Tatuś❤️. Dziękuję bardzo. On jest szczęśliwy, że ma dwie Córeczki, więc mówi, że teraz mogłabym urodzić chłopca dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja też mam taką małą traumę po porodzie, niby się już tego nie pamięta ale mimo wszystko to było hardkor jak dla mnie. Wtedy nie używaliśmy gumek tylko uważaliśmy - naprawdę. Teraz gumki to dla mnie najlepsza ochrona - taka fizyczna bariera :-) Z tabletkami róznie bywa - ostatnio znajoma zaszła w ciążę mimo tabletek, z powodu jednodniowej niedyspozycji i problemów żołądkowych. Niestety później poroniła. Też jeszcze brakuje mi impulsu, żeby się zdecydować na drugie, ciągle coś stoi na przeszkodzie. A to z mężem się średnio układa, a to męczą mnie infekcje itd. Daję sobie czas z decyzją do 30-tych urodzin. Julka to jest mały lump, ciągle poobijana, smiejemy się, że powinna w kasku chodzić. Oba kolana w strupach, wczoraj nakleiłam jej plasterki z Kubusiem to miała radochę. W piątek jedziemy na 5 dni do Gdańska, mam nadzieję, że pogoda się utrzyma. Joasia napisz nam co i jak u gina. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, u nas bez zmian, tzn. Natalie ucho już nie boli, ale antybiotyk tak czy siak musi wziąć do niedzieli. Macie wahania co do drugiego dziecka, ja strasznie nie chciałam mieć drugiego dziecka, zapierałam się rękami i nogami, ciągle powtarzałam nigdy więcej dzieci, jedno wystarczy, i nagle przyszedł impuls i bach;) Pogoda zapowiada się śliczna, ugotowałam już obiadek, więc mam chwilke bo Izula cały czas śpi. Jenki jak mnie drażni to jej przychodzenie do nas do łożka. Słoneczko :))ale Ci pogoda dopisała- masz szczęście, ja to cholercia namawiam mojego męża na wypad do Gdańska tak mi się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka Ty o 8 rano ugatowałas juz obiad????????????????????????????????????????????????????? Nie no, dobra jestes .Ja nawet nie wiem jeszcze CO gotowac.Ale Ci dobrze..............:) :) :) Agnes ja pytałam o gumeczki bo własnie odstawiam tabletki, niestety muszę.Po ponad roku stosowania organizm zaczął się buntowac... No mnie do 30 zostały 2 lata czyli niewiele.........Mam nadzieję,że będzie tak jak napisała asmanka.Impuls i dzidzia.Bo na pewno nie chcę miec jedynaczki...........:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja tez mam gotowy obiad, faszerowane papryki, wystarczy wtawic do piekarnika i bedzie obiadek:)) co do stosowania antykoncepcji:) to jak iga miala pol roku odstawilamn tabletki cerasette i wiem kiedy mam dni plodne. Nie chce juz brac tabletek, przez prawie 4 lata non stop bralam, przytylam i potem mialam problemy z zajsciem w ciaze. ale moze kiedys pomysle nad jakas inna metoda. A jak sie przytrafi jakis maly czlowieczek to nieszczescia raczej nie bedzie:))) ide do kosmetyczki na regulacje brwi i henne. Ostatnio odkrylam wosk, na cieplo i na zimno dla siebie, depilatora nie lubie, bo buczy, a woskiem pach pach i juz po sprawie, dzis sobie nawek okolice bikini wywoskowalam, ała, ale czegos sie nie robi, dla nowego bikini:)) mykam myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłyśmy ze spaceru, kurcze jak mi brakuje jakiejś bratniej duszy do pogadania, a tak to wszędzie sama i sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oskar wczoraj zasnął dopiero o 21.00, a jak jadł mleczko to łapał dzemka jak to on mówi :) Upał jest straszny :P pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×