Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

ale sie rozpisałyście :) No ja mam nadzoeję ze mnie nie dopadna mdłości, moja mama ich nie miała, dziś powiemy rodzicom bo jeszcze nie wiedzą:) Co do jedzenia to też jestem ciągle głodna i najczęściej budzę sie już o 6 rano z głodu a w nocy nie, ale za to w nocy latam siku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ja mam niby 29 kwiecień, dzień po naszej 6 rocznicy:):) ale to wyliczenia z internetu, wiec dowiem sie dokladnie za tydzień jak pojdę do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
No to super Rosa:) Do końca będziemy razem na tym forum bo już traciłam nadzieje że jest wśród nas ktoś z końca miesiąca :) Jak czytałam te wszystkie wypowiedzi to najczęściej pojawiał się termin 05.04 lub 16.04. Z jakiego jesteś miasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyliczeń internetowych mi wychodzi 17.04 (lany poniedziałek), ale zobaczymy co mi powie lekarz. Idę do gin w środę. Mój mąż urodził się 10 kwietnia i całty czas gada mi \"zrób tak aby dzidzia urodziła się też 10\". hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Olsztyna:) Dorota ja też bym chciała aby w nasza rocznice przyszło na swiat cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie to tylko jeden dzień. Może dzidzia będzie chciała przyjść wczesniej i zrobi wam niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Ja jestem z Wrocławia :) Moja przyjaciółka miała teraz 10.08 3 rocznicę ślubu, termin porodu mieli na 05.08 ale cały czas marzyli by maluch urodził sie w ich rocznicę no i .... urodził się 11.08 czyli dzień po :) ale cieszą się, bo bedą mieli zawsze 1 dzień więcej do świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Serek, Dorota275 a Wy skąd jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może, ale co tam , obojętnie kiedy aby zdrowe było:) to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waitacie!! silvia27 masz termin na 1 dzien pozniej niz ja i juz 7 tydzien? ja jeszczew 6 nie zaczelam :( jak ta obliczylas? ja wg kalkulatora na noworodku? dzisiaj o 18 ide do lekarza i moze on ustali bardziej dokladna date?? bo dziwne ze az tydzien roznicy :-P pozdrawiam nowe mamy wielkanocne ja sie jszcze zle czuje :( ciagle dokucza mi zoladek :( znacie jakies domowe sposoby? pomozcie.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Dokładnie, to czy urodzi się w rocznicę ślubu czy inne świeto nie jest wazne, tak samo nie ma znaczenia czy pierwsze dziecko to bedzie chłopiec czy dziewczynka, najważniejsze jest jego zdrowie i prawidłowy rozwój. Życzę nam wszystkim byśmy w kwietniu 2006 cieszyły sie z przyjścia na świat zdrowych i ślicznych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........2 kg...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06..........-1kg.........?????............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............???..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............????? Lolcia..............23.04.06............????.........?????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
EVI_1985 tygodnie mam liczone od ostatniego dnia @ czyli od 19.07. Tak ustalił mi mój gin na wizycie tydzień temu. Jak ustawiłam sobie ten kalkulator to tez wyszedł mi 5 tydzień z kawałkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cos nie tak bo ja miałam ost @ 22 lipca i tez jest różnica w tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
sorki nie ostatniego dnia @ a pierwszego dnia ostatniej @ czyli 19.07 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnia mialam 2 dni pozniej niz Ty dziwna ta rozbieznosc ale moze mi tez gin ustali na 7 tydzien dzisiaj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia a ktory tydz teraz masz?? Evi wszystkiego dowiemy sie po wizycie u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Z tego wynika że kalkulator troszkę nawala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Roza dziś mam ostatni dzień 6 tygodnia, jutro zaczynam 7 tydzień na II usg idę w środku 8 tygodnia czyli 8.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza masz racje :) te kalkulatory licz jak chca :-P lekarz oceni najlepiej na ktory tydzien wyglada fasolka :) ciesze sie na sama mysl ze tydzien moze mi przybadzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na kalkulatory nie zwracajmy uwagi :) To może ja tez bede miała jakis tydzień do przodu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
EVI jesteś prawdopodobnie w 6 tygodniu ciąży. Pamiętaj że to jest termin liczony przez lekarzy od pierwszego dnia ostatniej @, gdyż bardzo trudno jest ustalić faktyczny termin zapłodnienia. Czyli będziesz miała pewnie termin na 29.04 lub 30.04 :) Jednak poczekaj do wizyty u gina i koniecznie napisz co powiedział i wyliczył fachowiec. Najważniejsze byś trafiła w ręce dobrego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku do 18 juz tak niewiele :) zastanawiam sie czy dzisiaj zrobi mi usg czy w czwartek :) jezeli powie ze w czwaretk bede miala okazje posluchac serce to zaczekam do czwartku, po co mam placic 2 x po 60 zl za usg :( pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
OKi, ja chyba też zjem jakis serek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia27
Roza jak wrócisz z pełnym żołądkiem to wpisz mnie prosze do tej ślicznej, magicznej tabelki :) Dzięki :) EVI a Ty zamelduj się jutro z rana co i jak bo wszystkie będziemy ciekawe :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wieczorem napewno napisze :) teraz jestem w pracy (staz) i jak moge to pisze ale w domu net mam na codzien :) dobrze moc pogadac sobie z Wami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×