Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Serek
U mnie mdłości w normie. Dopadają mnie głównie w środkach komunikacji miejskiej. Mam duże wyczulenie na zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ciekawe czy uda sie cos wypatrzyc :-P ide prywatnie i licze na usg dopochwowe a nie przez powloki :) dostalas zdjecia swojej fasolki?? dobrze ze ja nie mam takich problemow z mdlosciami :) nie wiem co Ci poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Ale fajnie zobaczyć siebe w tabelce. A napiszcie jak wasi partnerzy przyjęli wiadomośc o ciąży bo mój mąż szaleje ze szczęścia od czasu jak wykonałam pierwszy test ciążowy. A rozgłosiłyście już wieść po rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA mdłości są rózne sposoby, częste małe posiłki. Zjedzenie czegoś zanim się wstanie z łózka , suchary. Wszystko próbowałam ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam jak tylko zrobiłam test. Taka jestem niecierpliwa. Rodzina pukała się w głowe bo to trzecie, ale się cieszą . Mąż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspolczuje Czekolada :( u mnie w rodzinie nikt nie wie , mam jeszcze 19 lat powiem po pierwszej wizycie od pazdziernka zaczynam studia i zastanawiam sie czy nie powiedziec wlasnie wtedy hmm dylemacik mam moj michu bardzo sie cieszy :) ma 22 lata i konczy studia mam nadzieje ze sobie poradzimy napiszcie cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek
Ja jeszcze nic nie mówiła, chciałam poczekać na wizytę u lekarza. Bo powiem wam że jestem jeszce troszeczkę w szoku że już jestem w ciąz bo to byl nasz pierszy miesiąc starań. Moja Gin. też była zaskczona że już mnie widzi bo jak byłam u niej ostatnio to powiedziałam że zaczynam starania. Tak że w moim przypadku poszło bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI ja byłam w 5 tygodniu na USG dopochwowym i widziałam już mały pećherzyk, dostałam zdjęcie maił 13 mm teraz idę za tydzień i mam nadzieję zobaczyć już większą fasolkę, to będzie 8 tydzień. U mnie amopoczucie różnie uzależnione od pgody i ciśnienia mam wrażenie nie wiem raz się czuję lepiej a raz gorzej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zorbiłam półroczną przerwę po barniu tabletek i później udało się w drugim podejściu zaskoczyć bardzo się cieszę bo wszyscy mi powtarzali, że jak się bardzo chce to nie wychodzi ale nam wyszło i jesteśmy bardzo szczęśliwi. U mnie wiedzą przyszli dziadkowie i moje rodzeństwo. A po kolejnej wizycie już chyba pójdzie ogólnie w świat ta wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie miec uwienczona swoja fasolke na zdjeciu i codziennie moc ja gladac :) a potem porownywac ile urosla u mnie wiedza najblizsze kolezanki i 2 siostry chlopaka, mam nadzieje ze moja mam nie dowie sie o ciazy od kogos obcego :-P powiem jej w poniedzielek dodam ze jestem jedyna corka w dodatku najstarsza z rodzensta bedzie ciezko cos czuje :( mama mojego micha juz przez to przechodzila, ma corke tkora zaszla w wieku 20 lat wiec nie zrobi chyba problemu z tego :) pozdrawiam przyszle mamusie i fasolki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada muszę Ci powiedzieć, że mi się marzy trójka. U mnie w domu jest nas 3 co 2 lata, mamy napawdę fajny kontakt ze sobą i jest super, jak się pokłóciłam z siostrą to zawsze mogłam pogadać z bratem i tak dalej. najmłodszy jest brak, Tobie też życzę synka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W poniedziałek byłam u gina. To 7 tydzień i serduszko puka. Karta ciąży założona a termin na 10-04-2006 więc muszę zmienić w tabelce. Co do objawów to oby tak dalej. Jedyne co, to popołudniowe mdłości i nic więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwietnióweczki! Witaj Serek, mnie tak samo jak i Tobie udało sie za pierwszym podejściem, a radosna nowinę rozgłosze jak minie pierwszy trymestr, bo nie chce zapeszać. Evi odwazna z ciebie dziewczyna! Nie chce nawet myśleć, co by sie dzialo u mnie w domu, gdybym zaszla w ciaże w twoim wieku. Moja Mamcia jest fajna kobitka, ale nie zgodziłą sie nawet zebym wyszla za maz po 4 roku studiow, bo moglabym ich nie skonczyc, wiec nawet ze slubem musielismy czekac az skoncze studia, wiec bardzo cie Evi podziwiam i gratuluje! Czekolada, a mnie na mdłości troche pomaga właśnie czekolada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........???????...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze poronisz i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? witch 3...........01.04.06..........2 kg...........????.............???? Ania26.............02.04.06.........1,7kg..........????..............????? kizia...............02.04.06.......... 2kg..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? dowa...............10.04.06.........??????.........??????...............???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............2kg..........??................??? serek..............30.04.06............?????.........????..............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Skoro przez najbliższych kilka miesięcy mamy sie dzielic troskami i radościami w oczekiwaniu na upragnione maleństwo, to moze poznamy się trochę bliżej. Napiszcie ile macie lat, ile dzieci, jak dlugo staralyscie sie o to Maleństwo, jak jest wasz stan cywilny, czym sie zajmujecie i takie tam. Oczywiście jeśli chcecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczne od siebie :) mam jeszcze 19 lat od sierpnia jestem na stazu (do konca stycznia) od pazdziernika zaczynam studia w Gdansku z michem chodze 4 lata od 3 tygodni jestesmy zareczeni, a od tygodnia juz tak oficjalnie (spotkanie rodzin itp) staralismy sie hmm no to byl pierwszy miesiac starania (nie podejzewalismy ze ostatni :-P ) ale bardzo bardzo sie cieszymy to tyle o mnie czekam na WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evi, ze zareagowałaś na pomysł napisania czegos o sobie. Wiec ja tez napiszę. Mam 26 lat, własnie rozpoczynam 2 rok pracy w szkole, od roku jestem mężatką (a w zwiazku już 7 lat). Oboje z Mężem byliśmy w szoku gdy zobaczyliśmy wynik testu, bo tak jak u ciebie Evi, był to nasz pierwszy miesiac starań i to nasze pierwsze Maleństwo i cieszymy sie bardzo, chociaż poki co mieszkamy z rodzicami, ale w tej sytuacji może to i lepiej. Całuski i czekamy na inne mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciesze sie ze mieszkam z mama dopiero teraz docenie to ze mi pomoze :) sama niedalabym sobie rady czekamy na wpisy!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
No to teraz ja- 10 lat stażu małżeńskiego ( o Boże, już ?), 9 letnia córka. Tylko aż się boję napisać ile mam lat, bo odeślecie mnie do "trzydziestokilkuletnich mamuś", ale co mi tam, niedawno skończyłam 33 lata. Ostatnio śmialiśmy się, bo będziemy po 50 gdy trzeba bedzie małemu wyprawić 18, za to mam duże szanse być babcią... A reszta kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwietniowki:) Ciesze sie bardzo bo tesciowie sie ucieszyli na wiadomosc o ciazy...co prawda po 15 min. zaczelo docierac, ale jest OK! UFF;) Jedyne co mnie zmartwilo, to ze wracajac do domu zrobilo mi sie bardzo słabo...jakbym miala zemdlec. Wystraszylam sie troche, ale mam nadzieje ze to od tych wszystkich emocji i pogoda byla jakas taka..duszna. Mialyscie cos podobnego? Powinnam sie tym martwic??:( A co do mnie..mam 25 lat, 0 dzieci (oprócz fasolki w brzuszku:)), 1 męża (mam nadzieje że pierwszego i ostatniego;)) i wlasnie koncze studia. O dzidzie staralismy sie po odstawieniu pigulek w maju,a zaskoczylo za 2 razem. Małżeństwem jesteśmy od 2 lat. Za jakies 3 m-ce jak dobrze pójdzie bedziemy mieszkac blisko dziadków..napewno przyda sie ich pomoc i doswiadczenie. To tyle narazie Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
NO TO TERAZ KOLEJ NA MNIE na imię mam Ania,wiek 24 latka jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii - niestyty na razie będę na wolnym - bo pole elektromagnetyczne szkodzi .... jestem panienką więc o dzidziusia się nie starałam -zaszłam w ciążę zaraz po miesiączce chyba przyjmowane lekarstwa popsuły mi cały cykl na wiadomość o ciąży zareagowałam bardzo negatywnie w przeciwieństwie do moich bliskich wszystko zmienilo sie po 1 usg juz nie mogę sie doczekać maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gratulacja dla serka!!!!!!!!!!!!!!!!! To i ja napiszę coś o sobie :) nazywam się Aga, mam 23 lata, jestem w stałym zwiążku ponad 5 lat, ale nie mężatka, o dzidzie sie zbytnio nie staraliśmy i szybko zaskoczyło :D:D:D Wczoraj najadłam sie fasolki i w nocy strasznie brzuch mnie bolał, juz tego nie zrobię. Czekolada no to sie masz z mdłościami ,ale nie wiem co ci poradzić , ja wogole nie czuję ze jestem w ciąży, zadnych objawów tylko tyle ze nie mam @ i piersi mnie bolą :D:D dziś zaczęłam 5 tydz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×