Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć, śpicie?? Ja dziś ide tez do lekarza z małą zobaczyc jak wyniki:) A teraz poczytam sobie co pisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Róża🌻 ja juz od dawna nie śpie:P UDAŁO NAM SIĘ DZIŚ ZROBIĆ KUPKĘ I SIKU NA NOCNIK!!!!! Ania26🌻 Kacper też woli wołać tata, a mama to rzadko:( Co do pracusia, to nie przesadzaj:D Ja siedze z małym w domu, a o pracy narazie myśle;) Ale pewnie po nowym roku trzeba będzie gdzieś się zahaczyć. Renola🌻 zdrowia dla Was wszystkich❤️ Ailoram🌻 Co tam u Ciebie?? Do reszty WSTAWAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja też studiuje, ale wracam od semestru letniego, w styczniu mam zaliczyć 4 egzaminy (różnice programowe) i wracam na studia:) W sumie się ciesze:D Macie jakieś przepisy na dobrą sałatkę?? Bo mam jutro gości i chciałabym poczęstować ich czymś innym niz zwykle. Idę prać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.U nas po staremu Oskar śpi. Kasika ty żarłoku :P oto kilka przepisów na sałatki :D Sałatka z sera żółtego 20dkg sera żółtego – zetrzeć na tarce 1 świeża papryka czerwona - pokroić w kostkę 1 cebula średnia – pokroić w kostkę 3-5 ogórki konserwowe – pokroić w kostkę 1 duże jabłko – zetrzeć na tarce 5 jajek – zetrzeć na tarce Sól, pieprz, majonez – do smaku Sałatka z makaronem 1 puszka fasolki czerwonej konserwowej 25 dkg makaronu, grube świderki (nie rozgotować) 1 puszka kukurydzy 1-2 ogórki zielone – w kostkę 2 ogórki konserwowe – w kostkę 10 dkg sera żółtego 1 cebula średnia 1 świeża papryka czerwona 3 jajka Majonez, sól, pieprz – do smaku Sałatka z pora 3 pory – sparzyć 2 duże pietruszki – ugotować, pokroić w kostkę 2 jabłka kwaśne 4-5 jajek Sól, pieprz, majonez – do smaku Sałatka z makaronem „ryżowym” 25 dkg makaronu w kształcie ryżu (ugotowany) 1 puszka kukurydzy konserwowej 1 ogórek zielony – starty na dużych oczkach, odcisnąć trochę wodę 20 dkg szynki konserwowej – drobna kostka pęczek szczypiorku Majonez dekoracyjny, sól, pieprz – do smaku Sałatka z brokułami 2 świeże brokuły – pogotowane 3 minuty i rozdzielone na drobne różyczki 5 pomidorów – pokrojone w większe cząstki i ostawić na sito, aby ociekły 2 świeże ogórki – w kostkę 0,5-0,75 l pieczarek marynowanych – pokroić na drobno 2 ziemniaki ugotowane w mundurkach – pokroić drobno 1 por – pokroić drobno 4-5 jajek – ugotować, pokroić w kostkę Sos: 1 ząbek czosnku rozetrzeć i wymieszać z jogurtem naturalnym (1/2 małego kubka), dodać majonez, sól, pieprz – do smaku. Z pieczarkami 1/2 kg pieczarek (ugotować w osolonej wodzie, już pokrojone na takie kawałki jakie chcemy mieć w sałatce) pół pora (kroimy drobno) 3/4 puszki kukurydzy konserwowej 4 jaja na twardo (w kostkę) majonez, sól, pieprz do smaku Z kaszy kuskus: opakuowanie kuskusa, ogórek (obojętnie kiszony albo surowy), pomidor, papryka, kukurydza, mogą być podsmażone pieczarki i co am macie jeszcze pod ręką, do tego daję łyżkę oliwy, sok z cytryny, a kuskus zamiast wodą zalewm rosołkiem i dorzucam trochę jarzynki. Do tego robię sosik: jogurt naturalny + kilka łyżeczek musztardy i gotowe. Z pieczarek 2 50dag pieczarek 10dag cebuli 3 jajka 4 łyżki majonezu sok z cytryny sól, pieprz, łyżka keczupu natka pietruszki, liście sałaty Oczyszczone, obrane pieczarki gotować ok. 5 min., odcedzić, skropić sokiem z cytryny. Cebulę pokroić w paski, sparzyć wrzątkiem. Jajka na twardo drobno posiekać. Pieczarki pokroić w cienkie paski, dodać cebulę, ajka, 2 łyżki posiekanej natki, sól, pieprz. Wymieszać z majonezem, ułozyć na liściach sałaty. Z kiełbasą: cienka kiełbasa pokrojona w kosteczkę, żółty ser starty na grubych oczkach, ogórek kiszony - w kosteczkę, natka pietruszki, pieprz, sól (z nią uważać bo kiełbasa słona i ser również) i majonez. Z kalafiora: 1 kalafior - surowy ser rokpol koperek czosnek majonez lub jogurt z majonezem Kalafior podzielić na różyczki, posypać pokruszonym serem i posiekanym koperkiem. Czosnek - można pokroić w cienkie plasterki i posypać na wszystko lub wycisnąć do sosu, jak kto lubi. Wszystko połączyć z majonezem lub majonezem/jogurtem. Do smaku sól, pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gości powiadasz:) a my idziemy w sobote , tylko nie wiem na jak długo. Wrociłam od lekarza i mała ma prawie aniemię wiec mam jej dawac zelazo i vibovit. I sama musze zrobiic morfologie i poziom tsh. Ojjj Pogoda jest super dziś Po za tym padnieta jestem bo nocy nie przespałam , mała tak dała czadu:( Dziś konczy 7 mieś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja bede miała ciezki rok na studiach ale mam nadzieje ze podołam:) Wera ciekawe propozycje, tez skozystam:) Wazyłam małą i waga prawie nie drgneła, ale lekarka mowiła ze dobrze ze nie schudła, a przybyło jej raptem 16 deko przez ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża nie zamartwiaj się, Kacp tez miał anemie, leczylismy go przez 3 miesiące, podawaj małej winogrona, mięsko i żóltwko, są one zródłam żelaza. Kacper południową kupkę też zrobił na nocnik i 2 razy siusiu:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera!cos wyprobuje w ten weekend z Twoich sałatek! Ja juz wrocilam z delegacji, Julkowi minał kaszel ale teraz ja gardełko boli. Mam opieke do poniedzialku. Ciesze sie mimo wszystko, bo strasznie za nia tesknilam i chociaz te 2 dni extra wiecej spedzimy razem. Mała gada i gada, stara się powtarzać po mnie, czasem jej wyjdzie. Dalej sama nie siada ale pełza do tyłu. Zębów 0! pozdrawiam, miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Niektóre piszą o zakażeniu układu moczowego u dzieciaczków. Proszę powiedzcie jak to zdiagnozowano. Czy gdy posiew byl dodatni to byly też zmiany w badaniu ogolnym moczu???? Wiadomo przeciez ze posiew moze byc zanieczyszczony bo trudo pobrac mocz u niemowlaka. Moja niunka ma dobre bad ogólne, a posiew wyszedł przerazający, muszę go powtorzyć, ale tak sie już martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelaine ja niestety ci nie pomogę. Asmanaka co u Was, martwimy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Gdzie jesteście? Oskar już sobie spi. Asmanko kwiatuszku czy coś ci dolega :) A ty Kasika to co w kulki lecisz? :P Madelaine wszystko będzie ok 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- Elizabetaa.....Iga-3100.............8300......74......7m i 3t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........8800......??.......7,5 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8160....ok70.....6,5m-ca…….03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........8900......??......6 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8800.......71......7 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......6 m 1t …….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7800......70......6,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......7510 ....72......5 m 2 t………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....8200.....70.......6mies i 3t..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......6m ……………28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 7250......74.......6m-1 t mies. 29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8000......68........6 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też i to bardzo sie ciesze bo jakby powiedział pierwszy tata to jest takie przysłowie '''tata daj mi brata''' :) Kiedyś zapewne będzie brat albo siostra zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to co pokazałaś Kacpiemu jak sie robi na nocniczek :P moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, no to nastawiaj sie na córeczke! Gratuluje Oskarkowi i Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruś u nas pierwsze TATA, ALE JA BARDZO CHCE MIEĆ JESZCZE CHŁOPAKA, WIĘC SIĘ SKUSZE :P Pije właśnie grzane winko, chcesz?:D Asmana by się skusiła, tylko gdzie ona się podziewa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Ania26 no aż tak źle ze mną to nie jest bym piła do lustra wczoraj piłam z meżem:P Kasika, Wera miło, że pamiętacie o nas. Wczoraj miałam bardzo ciezki dzień okazało się, że tate zawieźli do Zakopanego do szpitala na sygnale, gdyż jedno płuco przestało mu funkcjonować. Ciągle ryczałam, ale niby nie jest to poważne , piszę niby bo mój ojciec nigdy prawdy nie powie. Zawieźliśmy wczoraj Natalie do babci, więc dzisiaj jestem sama z Izulą troszke odpoczne. Moje wyniki też okazały się dobre, więc nie ma wytłumaczenia dlaczego tak źle się czuje:( Aniutka Iza pełza po dywanie, a jakoś specjalnioe nie boje się, że się w głowke uderzy, bo przecież dopiero wszystko przed nią. :) Madeline a jaki masz ten posiew , że jest przerażający, bo ja ostatnio jestem na bieżąco z posiewami. Kasika i co z tymi gośćmi smakowały im sałatki??Co do nocniczka gratuluje zawziętości i wytrwałości. Wera Ty to znajdziesz odpowiedź na każde pytanie - mam na myśli właśnie te sałatki. Iza od wczoraj woła tata ależ tatuś się ucieszył. Co do trzeciego dziecka to wciąż chciałabym córeczke:) ZXmykam odezwe się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Asmana dobrze, że sie odezwałaś, zdrowia dla taty i nie zamartwiaj się bo to mu przecież nie pomoże. Gości mam dzisiaj i zaraz się zabieramy się za porządki, sałatki i placki, Mamy na naszym koncie kolejne nocnikowe sukcesy, poranna kupa i 3 razy siku, ale jestem juz tym zmęczona:P;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rapuszki. Asmanko będzie dobrze 🌼 Kasika tylko nieprzepracuj sie :P Ania26 chciałabym mieć córcie ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×