Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

A ja mam zupke od wczoraj bezmięsna- dynia, kalarepka, ziemniak, brokuł. Gotuje co drugi dzień. Jutro bede gotowac z mieskiem, tak jak zaleciła lekarka robie na pzremain- dwa dni z miesem a dwa bez. Wysypało ją kiedys i nie wiem czy od brukselki, brzoskwinki czy banana. Odsatwiałam na tydzien i bede próbowac od nowa pojedynczo (jak wprowadzałam te produkty oczywiscie pojedynczo to nic sie nie działo dopiero po któryms podaniu wysypka). Sivia27 widze ze masz zabawke zyrafe z klockami - tez chcialam to kupic - napisz czy sie fajnie tym bawi? A bardzo podobają mi sie też takie zabawki http://www.allegro.pl/item141813857_szczeniaczek_uczniaczek_fisher_price_extra_cena.html http://www.allegro.pl/item143086726_v2_fisher_price_dzungla_niespodzianek.html chce cos fajnego na Mikołaja wypatrzyc - to pierwszy Mikołaj!!! Mojej Julce wychodzą jedyneczki górne (najpierw myslałam ze to plesniawka takie było białe) - jeden już przebija a drugi jest tuż tuż- takie białe twarde widac niebawem też przebije. Ale póki co to taka maruda, wieczorem po zasnieciu urzadziła koncert a w nocy mało co spałam jestem padnięta dzis. A paluszkami tak ząbków ciągle szuka. Tak szeroko bedzie miała te górne jedynki ze chyba cały flips wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska pop a podawałas (albo robiłas test i wiesz ze odpada?) dynia i indyk (tylko bez wywaru)? To są ponoc niealergizujące produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas w Gdańsku niby fajna pogoda, czasem nawet wyjrzy słonko ale jednak smutni:(minmo odległości z Gdańska do Śląska:( Kasika Martynia słucha :Krasnoludki , czarne jagódki, kólko graniaste , stary niedzwiedz , mam chusteczke haftowana ,mało nas do pieczenia chleba i wiele innych- oodskakuje zabawnie wtedy na pupie i macha rączkami:) Renola ja też myślałm o tym szczeniaczku ale to chyba dopiero na święta a na mikołajak planujemy kupić Tyni komórke;)(oczywiście bez abonamentu) :D niech zjada swoją a nie nasze:) Asmana my tez uwielbiamy żurek zwłaszcza Mateusz ale jajka mielismy wczoraj więc trzeba coś innego wymyśleć🌻 Zmykam na kawe i pomyslec o obiadku :0 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale największym hitem córci jest piosenka z \'Na dobre i na złe\"mine ma wtedy przeszczęsliwa i po prostu nie ma dziecka musze chyba nagrac na płytke i puszczać w jej cięzkich chwilach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renolka i Słoneczko :) Renolka ja małemu codziennie daję mięsko indyka i 2 lu 3 razy w tygodniu królika. Gotuję warzywka i osobno indyka. Co drugi dzień Kacpi dostaje zupkę z tego wywaru z warzywek z kawałkiem np. marchewki, pietruszki, ziemniaczka z dodatkiem żółtka a później na drugie danie reszta warzyw z mięskiem. Natomiast tego królika dostaje ze słoiczka - zupka jarzynowa z królikiem z Bobovity. Pediatra kazała nam codziennie dawać mięsko i co drugi dzień zupkę z żółtkiem i tak robię. Dziś kacpi dostanie pierwszy raz kurczaka bo indyk mi się skończył a w sklepie wczoraj nie było więc bedzie co innego. Mam nadzieję że go nie uczuli. Co do alergii to właśnie indyk i królik najmniej alergizują, kurczak może już uczulać tak samo jak cielęcinka. Z warzywek to jak na razie Kacpi oprócz tych 3 podstawowych dostaje w zupkach jeszcze por i raz dostał buraczka który bardzo mu smakował :) Nie daję selera bo to silny alergen a niestety jak chcę kupić coś w słoiczku dla odmiany to w 90% gotowych dań jest seler :( Renolka co do żyrafki to Kacpi ma ją dopiero od 3 dni ale jak na razie mu się podoba :) Też szukałam jakiegoś telefonu bo Kacpi uwielbia telefony, piloty itp. Znalazłam te same co Wy i też nie wiem który kupić. Zastanawiam się też nad takim stoliczkiem chicco http://www.allegro.pl/item143525415_nowy_stolik_edukacyjny_od_chicco_2_w_1_express_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to chciałam kupić dopóki nie znalazłam tego stoliczka chicco .Na gwiazdke ten stoliczek bedzie jak znalazł :) Ale ten ogródek też jest super :) Asmana jak tato ? Mama dzwoniła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na mikołaja tak symbolicznie za to pod choinke musimy kupic cos ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałyście o tym Bebilonie?? To chodzi tylko o Pepti czy ogólnie o bebilon2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem:) po spacerku z Majeczką:) pogoda dziś dopisała. Kasika jutro ide do lekarza i zobaczymy jak wyszły te wyniki ale coś czuje ze nie bedzie za dobrze:( Silvia mam nadzieje ze po tych wszystkich badaniach wyleczą Kacperka:) i juz nie bedzie sz musiała biegać po lekarzach:) Agneska ojj biedne dzieciątka, kiepska sprawa z ta alergią:(, ale mam nadzieje ze bedzie ok:) i jakoś poradzą lekarze na to paskudztwo:) Elizabeta straszne z tym chłopcem:(, wogole i ta tragedia na ślazku, kiedy sie skonczy ta passa? Słoneczko czemu ci smutno?? Przez tą tragedię? Czy coś innego? Moja majka lubi jak śpiewam jej mydło i misia uszatka:) O co chodzi z bebilinem? Ja mam go dla małej. Serek przykro mi z powodu śmierci w rodzinie:(, a co do małzenstwa to mam nadzieje ze sie poprawi:) Ja tez czasem mam takie myśli ze chciałabym już coś robić np pracować. Renola to juz mozna gratulowac ząbkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia trzymamy kciuki:)🌻 juz wiem- czytałam, ja mam bebilon2, a nie pepti i sprawdziłam date i serię Kasika zrob to samo:) Ale to dotyczy pepti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Przez tą chorobe Oskara to mi sie nie chce siedzieć przy kompie. O co chodzi z tym mlekiem i gdzie mam to przeczytać????????? Ja dzisiaj na obiad robiłam skrzydełka po meksykańsku pychotka mniam mniam palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, te klocki to takie jak przy tej żyrafie co ma mój Kacpi, tyle że troche inne zwierzątka w środku. A czy w tych twoich zwierzątka sie ruszaja lub hałasują tzn. czy sa tam jakieś elementy ruchome ? Dużo zdrówka dla Oskara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roza. Naszczęście Oskar je bebilon,ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte bo nic nie wiadomo co z tym mlekiem przecież to ten sam producent.Cholera jak nie jakieś leki to teraz mleka dla dzieci albo to przypadek albo ktoś robi to celowo. Kupuje 3 kilo skrzydełek bo tyle potrafimy zieść z mężęm i wcale nie jestem gruba :) Najpierw je płukam,osączam wkładam w miske i teraz tak:Duuuuuuuuużo czosnku wyciskam posypuje je delikatem do mięs ,solą ,pieprzem,papryką zalewam to odrobiną piwa z miodem(może być płynny) zostawiam to na noc w chłodnym miejscu, a na drugi dzień wkładam do piekarnika i pieke na złoty kolor można je posypać sezamem pod koniec.Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kacpra
dziewczynki właśnie w Faktach na TVN bedą mówić o Bebilonie i o tym że sprzedaż została wstrzymana !!!! Mój Kacpi jest na mleku NAN ale sporo z was używa Bebilon wiec oglądajcie Fakty i inne wiadomości chyba też bo bedą mówić co jest nie tak w tym mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Dziękuję wszystkim za informacje i słowa otuchy. Asmana pytałaś czemu posiew przerażający-bo wyszło że rośnie Pseudomonas aeruginosa a to paskudna bakteria, chyba najgorsza opcja w Zum-ach. Zrobilam drugi posiew w innym laboratorium, w innym woreczku od innego producenta, umyłam córcię porządnie i posiew wyszedł jałowy-uffff ulżyło mi:) Postanowiłam że nie będę więcej nadgorliwa w diagnozowaniu mojego dziecka. Ona przeciez oprocz tych odparzeń na pupie nie miała objawów, a odparzenia zeszły jak zmieniliśmy pieluchy z Pampersów na Huggisy. Pozdrawiam mamy i dzieciaczki. A propos seksu-ja jeszcze dużo i namiętnie karmię piersią, głownie w nocy(nawet 5,6 razy) i nie mam takich chęci jak przed ciążą. Ale i tak jest lepiej niż w ciąży:)Mam nadzieje ze po karmieniu wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebilon Pepti 2 --- > spowodował zatrucie u dzieci. Już 6 dni temu wstrzymano sprzedaż !!!!!!!!!!! A dopiero dziś sprawa wyszła na jaw !!!!!!!! Ludzie co to się dzieje ????? Najpierw leki a teraz mleko dla dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×