Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzięki Aniutka, Wszystkiego naj dle Tosi🌻 Róża ja zazwyczaj usypiam małego, ale zdarza sie i tak, że zaśnie sam, z zasypianiem raczej u nas nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne zdjęcia, widzę, że też posiadacie Kubusia Puchatka na ścianę:) Kacperas go bardzio lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za słowa wsparcia, tata za 3 dni do 4 będzie miał operacje:( Własnie wróciłam od lekarza i dostałam skierowanie na rehabilitacje z Izą bo nie chcę nic siedzieć nawet nie podnosi się jak ją za rączli złapie. Dlaczego?? Mam dość, ale ciesze się, że u Was jako tako sie toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper tez jeszcze sam nie siedzi i pediatra nie widzi w tym nic nienormalnego, nie martw się cholera, ci lekarze.... A Usg Natalki kiedy?? Wiem, że czasem masz wszystkiego dość, ale nie jesteś sama❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasika Ty to jestes kochana, co ja bym zrobiła bez Ciebie. Z Izą były od początku problemy i jeździłam na rehabilitacje i mam nadzieję, że i tym razem jej to pomoże. Usg Natalki jutro 14:20 io znowu sama z dwójką dzieci , bo mąż w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka❤️ Rehabilitacja zazwyczaj przynosi efekty, Kacprowi już dwa razy pomogła, więc głowa do góry, kolejna przeszkoda, ale kto jak nie ty da rade?! Dasz rade słońce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny Asmanka trzymamy kciuki za udana operacje, musi być dobrze i za usg Natalki❤️i za rehabilitacje Izuni🌻 Ja tez siedzę sama z dzieciakami całe dnie i czasami mam dość ,ale sie ciesze że dzieciaki zdrowe i radosne:) Slivia ale Kacpi swietnie stoi , \\Martynia ani mysli o staniu jak próbujemy to podkurcza nózki.No i zdrówka dla Kacpiego ,napewno tym razem pobyt wyjdzie mu na zdrowie🌻 Róza dzieki w imieniu Matiego❤️ Wera dzieki za fajne przepisy🌻 a moja martynia nauczyłAa sie mlaskać;):P pozdrowionka i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Silvia alez ten twój synuś to juz prawdziwy kawaler! Asmanka uszy do góry, na pewno wszystko będzie dobrze, trzymaj sie dzielnie i ucałuj gorąco Izunie! Rozyczka moja zasypia ze smoczkiem w moich ramionach, a potem do łóżeczka. Jak jest zmeczona to usypianie trwa gora 10 minut. Do niedawna zasypiała przy butelce, ale ostatnio nawet na spiaco nie chce mleka, zacisnie usta i koniec, juz nie wiem co mam robic, jak jej podawac to mleko bo łyzeczka z kaszka tez nie chce. Wszystko inne zje, a mleka nie. Wera ty faktycznie jestes okrutna dla odchudzajacych się! A własnie Kasika jak dietka? Bo u mnie klapa. Miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja cały czas chodze na rehabilitacje chociaż wydae mi sie ze główke prosto już trzyma, jest silna, dobrze siedzi ale on dalej poleca wizyty i tak ją męczy ze drze sie ze wszystkich sił.A potem trudno ja uspokoic bo takie chyłkanie odchodzi. Nie wszystkie dzieci jednakowo sie rozwijają, niektóre chodza jak mają 8 m-cy a niektóre jak maja póółtora roku - mam takiego obywatela w rodzinie. I też było na czas, jeszcze sie nachodzi!!! No mamy tu anie26 której skarb już pieknie sie dxwiga i próbuje chodzic a moja nawet nie wie ze trzeba sie trzymac jak sie stoi - musze ją trzymac bo robi klap. Jeszcze też nie raczkuje tylko sie obraca wokół własnej osi. Asmanko jeszcze jedno - jak zalecają rehabilitacje to moim zdaniem trzeba chodzic, niech dzieciaczek pocwiczy na pewno mu to wyjdzie na korzysc. chociaż pewnie nie bedzie jej sie podobało, moja to krzyczy jak do pomieszczenia tylko wchodzimy. Aniutka30 ty też ams ztakie duze dziecko jak ja a co masz chłopca czy dziewczynke? I jak - pomaga Ci? No ja tez do Natalki miałam chodzik i to wczesnie użyalismy i nóg nie ma powykrzywianych, wczesnie zaczeła chodzi, miała 10 m-cy wiec nie zastanawiam sie tylko Julce też kupuje, to taka pomocna rzecz, dzieci uwielbiają chodzki. A pytałam lekarza jak z bioderkami jezdziłam to poiwedziła ze nie jest tak ze nie powinno s ie używac tylko nóżki nie mogą wisiec tylko ma dostawac całymi stópkami podłogi dlatego dobre sa te z regulacja pięciostopniową. Roza ulewanie przeszło - dajemy taki zagęszczacz i po tym jest poprawa a to furczenie w nosku leczymy IRS19 i jest poprawa, tylko czasami jak płacze to jej furczy. Ja wieczorem usypiam w łożeczku - dostaje po kapieli butle 210ml i obraca sie na boczek, łapie falbanke z poduszczki i śpi. Ale musiałam przestawic kapiel później bo jak o 7:00 kąpalismy to jeszcze po jedzeniu brykała a teraz o 8:00 jest padnięta. A wdzień usypiam w wózku. Tylko czasami zasypia na boczku, pare razy powoże i spi a czasem to musze na brzuszek w tym wózku ja dac żeby nie podnosiła sie non stop i tak woze az zasnie. I lubi picie do spania. Asmanko apropo taty to powiem Ci ze mój mial dwukrotnie operowane płóca i żyje chociaż szybko sie męczy i ma zadyszki. On miał sepse czyli zakażenie krwi i to pozostawiło slady na płócach w postaci dziur. I tam sie grzyby wdawały wiec musieli usuwac te martwe czesci. Operowali go w Bystrej to też w górach tylko Beskidach. Latami dochodził do siebie i ciągle ma badania, jakies leki ale jest z nami. Miał silny organizm i wyszedł z tego. A dzieci go uwielbiają. Twój tata też musi byc silny a pokona chorobe. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, dzis ja pierwsz! Asmanka tak jak pisze Renolka kazde dziecko jest inne, moje wstaje i probuje sie przemieszczac, ale długo sama nie siedziała, dopiero az sama odkryła, ze samodzielnie moze usiąść. Takze głowa do góry. Wiem, ze z choroba taty tez masz problem, ale powiem Ci ze moja mam miała operacje na płuca w wieku 20 lat, zyje do tej pory, urodziłą dzieci. Teraz ma cukrzyce, jest po zawale, czesto laduje w szpitalu, ale sie nie poddaje, bawiła dzieci mojej siostrze, chce bawic moją córeczke, po prostu chce żyć normalnie. I mysle, ze od tej chęci życia duzo zależy. Trzymaj sie cieplutko. Renolka buziaki dla Córeczek! Idla Wszystkich Mam i dzieciaczków❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jeszcze raz dziekuje za wsparcie psychiczne.Renolka tyle , że mój tata nie cały miesiąc temu przeszedł operacje serca. Dobra nie będę Wam smęciła. Dzisiaj usg Natalki i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Zaraz zawoże ją do przedszkola, ale czekam na samochód. Moja Iza usypia w nastepujący sposób. Kładę ją do łóżeczka i śpi, czasami płacze, stęka, ale ja tylko podchodzę, aby ją przewrócić na plecki i włożyć smoczka i tak zasypia. Po kąpieli przeważnie zasypia bezproblemowo. Silvia faktycznie ten Twój Kacperek to kawaler jak tralala. Jak te dzieci szybko rosną i po co??:) Wera śpiochu wstawaj. Słoneczko?? Kasika ?? Joasia robaczku?? Aniutka?? Dziewczynki nie obijać sie tylko tu pisać do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Jak się zmobilizowałąm, żeby pisać regularnie to w czwartek nie mieliśmy internetu i aż do teraz. No ale już jestem:) Sylwia🌻no z teściami to już chyba tak jest. Coż zawsze się znajdzie. Teraz mi już jest ładwiej bo to drugie dziecko i już Teściową trochę przyzwyczaiłam, ale z Agnieszką było naprawdę trudno. Aniutka🌻 moja Juleczka raczkuje (a wczesniej pełzała najczęsciej po panelach. kłądłam kiedyś kocyk, ale i tak z niego schodziła :) Ania, Kasika 🌻 gratulacje dla Waszych Maleństw z robienia na nocniczku ❤️ Kasika, Roza 🌻ja też studiuję. Na razie mam jeszcze urlop wychowawczy. I też będę musiała zaliczyć różnice programowe. Wera🌻 dzieki za przepisy na sałatki :) Napewno z nich skorzystam. No i za czekoladę i drinka. ❤️ Super czapeczki. Najfajniejsza jest chyba ta zółta. No i oczywiście super wyglada Oskarek :) Roza 🌻 ma nadzieję, że szybko się wygrzebiecie z anemii. Trzymam kciuki za Maję. U mnie Juleczka też usypia tylko przy cycu :) Asmana 🌻 bedzie dobrze z Tatą. Zobaczysz, trzeba tylko wierzyć ❤️. A i z Izą będzie wszystko dobrze. Nasza Juleczka też od niedawna sama siada i to nie z leżenia na plecach, tylko z leżenia na brzuchu. Silvia 🌻 no i co tam u Kacperka?? Jka z tym szpitalem?? Cały czas czekacie na miejsce?? Super zdjęcia. Jka juz Kacperek ładnie stoi. SUPER!! Ania80🌻 super, że u Rodziców się odnaleźliście. Dzięki za całuski. Dla Ciebie i Milenki 😘 Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar znowu chory zapalenie gardła a już myślałam że ten miesiąc będzie bez lekarza. Asmanko kwiatuszku głowa do góry :) :) :) będzie dobrze. Zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nas nie zabije to nas wzmocni. :) Dzisiaj to cawana jestem a wczoraj echhh. Kasika śliczny ten Twój Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ty to masz siły:P Dzięki, jestem dumna mamą i jak każda lubie komplementy dla Kacpra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana:) Wera zdrówka dla Oskarka🌻 Asmana oby tak dalej❤️ Kasika nie otworzyły mi sie Twoje fotki , może spróbuje pózniej🌻 Oj tak każde dziecko ma swój tryb hja mam porównanie ,synio w wieku 6 miesięcy zasuwał w chodziku aż sie kurzyło a zaczął chodzić w weku 10 miesięcy a Martyni nawet nie mam zamiaru kupowac chodzika bo nawet nie próbuje wstawac na nózki za to bardzo dużo gada gdzie synek w jej wieku mówił niewiele, tak więc wszystko sie wyrówna:D Miłego dnia ide kończyć kawusie i ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Słoneczko kusi tym ciastem... Nigdy się tych kilogramów nie pozbęde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a na ten basen chętnie bym pojechała z tobą. Co za diete uskuteczniasz a bynejmniej próbowałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika podesłałbym Ci troszeczke ciasta ale listonosze strajkuja wiec pewnie sami zjedli by na poczcie:D A Kacpi super chłopiec❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka najfajniejsze mamusie pod słońcem Kasika jaki Kacperas facet!!! Ile włosów na głowie :) Asmanka po to tu jesteśmy żeby też \"posmęcić\" - ja 3 lata temu też miałam operację na płucko, wzięło i spadło, zrobiła się dziura i tzreba było uciąc kawałek - mimo to rodziłam naturalnie i jest ok. Napewno tata jest jeszcze wyczerpany poprzednią operacją ale przy Waszym wsparciu da radę :) Ja byłam w zeszłym tyg. u lekarza bo bałam sie ze coś jest nie tak bo tez nie chciała siedzieć, ale podobno tak ma i wszystko z nią ok. Ja miałam wrażenie że jestem jedyną mamą na forum, której dziecko jeszcze nie siedzi....ale od wczoraj zaczęła coraz lepiej sobie radzić chociaż nadal woli pozycje leżącą:) I wierz mi ja tez mam czasem wszystkiego dość - tak chyba już jest jak sie siedzi w domu z dziećmi :) Silvia fajne fotki - weszłam na Waszą www i pooglądałam :) - pisz co tam u Was z tym szpitalem Słoneczko moja Tosia też jeszcze nie wie po co ma nogi :) Renolka święta prawda!!! moja starsza córcia ma 11 lat a zaczęła chodzić jak miała 10 m-cy i nogi od chodzika też jej się nie wykrzywiły :) - a z tą pomocą to bywa różnie, Tośka ją uwielbia ale Asia ma mało czasu, lekcje, koleżanki, zbiórki harcerskie itp. Wera zdrówka dla Oskarka!!!! Idę jakiś makeup zrobić i kawę oczywiście, ma przyjść moja mama i idziemy razem na targ po warzywka dla Tośki :) acha nauczyła sie robić pa,pa - jeszcze trochę nieudolnie ale super to wygląda :0 wpadnę tu jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×