Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Moja Małgosia ma nocnik grający i jak już wspominałam wcześniej wysikała mi się już parę razy :) Strasznie się cieszy jak się wysika i jej gra, dlatego myślę, ze ta pozytywka jest dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po wyborach czeka zasadnicza zmiana- zmieni mi się szef. Stary nie przeszedł, będzie druga tura wśród innych dwóch kandydatów. Myślę jednak, ze bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza- a czemu chcesz maleństwo oduczyć cyca? Moja doi cyca aż się kurzy. W dzien mnie nie ma do 15, ale jak wracam to juz mi nie daje zycia tylko doi bez przewry. Nie wspominam juz o nocy, kiedy co chwila szuka pyszczkiem cyca i doi :( tez mam chwilami dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja juz prawoie nie mam pokarmu a mała czasem nic innego nie chce jesc. Moj pokarm nie wystarcza i w tym problem. W nocy tez spac mi nie daje buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja chyba tutaj siedze :D Uaktualniam tabelkę :) Sylwia_76 nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- Elizabetaa.....Iga-3100.............7500......74......6m i 4t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........8800......??.......7,5 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8160....ok70.....6,5m-ca…….03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy i 1,5 tyg…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........8900......??......6 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8800.......71......7 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......6 m 1t …….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7500......???......6,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.....70......5 mc......19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......7510 ....72......5 m 2 t………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....8200.....70.......6miesi 2tyd..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......6m ……………28.04.2006 asmana........Izabela-3500 ...... 7250......74.......6m-1 tyd mies. 29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8000......68........6 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca Wagę niestety mam nieaktualną. Nie wiem kiedy teraz będę miała aktualną, bo na szcepienie dopiero w kwietniu. Trzeba by pomysleć o jakiejś wadze do domu, bo do kwietnia to mnie skręci z ciekawości ile wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza. Też czuję, ze mam mało pokarmu :( A w nocy jak ona doi to mam wrażenie, ze mój cyc służy jej za smoczek :( PO prostu ona chce go czuć obok buźki,albo w buźce :( Dziś w nocy nie dała mi spokoju totalnie i teraz ledwie siedzę.. :( W dodatku emocjonowałam się wyborami, czekałam na ostateczne wyniki, które były dopiero przed 2 w nocy :( Dziś muszę odespać, bo padnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika skad ja to znam:O Lece bo mala juz mi jeczy, moze ppojdzie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza super że mała zaczęła jeść i nie przejmuj sie że tylko 70 ml - to aż 70 ml - jak na początek to bardzo dobrze, ja zaczynałam od 2 łyżeczek samej marchewki i wprowadzałam 1 składnik na tydzień więc jeśli odrazu tyle zjadła to znaczy ze pewnie jej smakowało. a jak nadal masz mało pokarmu to nie rezygnuj całkowicie, ja dawałam cycolka tylko rano i wtedy było dużo mleka i się najadała, potem kaszka, zupka, owoce a na wieczór butla - możesz np, dawać jej pierś rano i wieczorem, wtedy zdąży się naprodukować :) a żółtka samego jak nie chce to dodaj jej do zupy a co do lekarza to swoją drogą jakiś dziwny pediatra skoro kazał Ci całkowicie odstawić od piersi, moja mnie namawiała żebym karmiła mała jak najdłużej a pozatym odstawia sie pomału, zeby dziecku ograniczyć stres np. co kilka dni rezygnując z jednego karmienia a w zamian inny posiłek Kasika jak ja Ci zazdroszczę ja to sobie mogę tylko potańczyc z Tośką :) poszłabym chociażby do kina a co tu mówić o imprezce - nie mam z kim Tosi zostawić dzisiaj nawet fajna pogoda więc lecimy na spacerek, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki jakie cudeńka :) ciekawe po kim starsza córcia ma takie loki, Oliwka to ma ślepka jak węgielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Viki córcie są poprostu cudowne 🌼 Mam taki sam kojec i poduszke tą niebieską. Oskarowi jutro już powinna wyjść górna jedynka bo jest już białe dziąsełko i pod palcem czuć ząbka.To jak coś to zapraszam na ząbkowe. Kasika,Asmana a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść My byliśmy wczoraj na wyborach córcia spała a synio wrzucał głosy do urny:) Kandydat na prezydenat został wybrany po naszej myśli:D:P już w pierwszej turze:) A tak wogóle to chciaam zakumunikowac że dzis rano o godz.5:50 Tynia obudziła mnie i na dzień dobry powiedziała ma-ma a nastepnie ba-ba:D ale sie ciesze : teraz mówi juz tata,mama, baba, nie nie, jaja i dada a jeść nadal nic nie chce tylko cyca:) Viki dziewczynki macie śliczne🌻🌻 Pozdrowionka i zmykam do dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko27 moj nic nie gada, tylko piszczy albo wydaje jakies niezrozumiale dziwki, westchniecia, parsknienia i korzyki radosci, ale zadnychy tam mama tata, gaga tylko aguu, aguu i to wszystko:) pozdrowka wam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale miałam dzień, najpierw wziełam mamę i małego na zakupy do centrum handlowego, potem byłam na urodzinach u koleżanki, potem u teściów, Kacpek jest super wytrzymały:D i tak zleciało. monika ja zwykle mam wrazenie, ze siedze tu sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwciaaaa123
prosze napiszcie z jakich warzyw robicie zupki dla dzieciaczkow ja tylko uzywam ziemniaka kalafiora buraka czerwonego i mieszam to na zmiane z marchewka, sqloczem lub sweet ziemniaki z kukurydza ze sloiczka bo nie chce jesc samej mojej zupki musze mieszac, jakie jescze warzywa moge gotowac i dawac poradzcie co wy gotujecie, dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż u nas przypałetało się przeziębienie. wszyscy jestesmy chorzy. Diance juz lepiej. My tez mielismy brac eurespal a do tego wapno i cebion. Dianki nie moge już upilnować. Myk i jest tam gdzie chce. nie pełza juz do tylu tylko do przodu odpychajac się kolanami i podciagając rączkami. Stać oczywiście chce wszędzie. Podciąga się o wszystko co jej do rączek podejdzie. Nawet za bluzkę próbuje. Teraz ma takie zajęcie: ma wyprostowane ręce i próbuje stanąć jakby na czworaka ale na całych stopach. Acha.... jak stoi to na całych stopach. Ostatnio przez ponad minute mówiła tata - odczywiście mąż nagrał i rozesłał do wszystkich zeby się pochwalić. Ale był dumny... :) Mówi też: ma ma, dada, bebe, papa, ble i tam tez jakoś po swojemu. dziewczynki mam pytanie: po dolnych jedynkach które ząbki powinny wyjść? Niestety cięzko teraz mam z czasem. na 12 chodzę do pracy do 16. zanim wróce zajmę się małą a potem mężem to ciągle mi czasu brakuje. Mam super opiekunkę - sąsiadkę. jest w moim wieku i ma super podejscie do dzieci. wszyscy jestesmy zadowoleni. No to się rozpisałam.... pozdrawiam was i wasze pociechy. Viki zdjęcia superowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Kasika - zapewniam Cie ze nie jestes tu sama, większosc z nas zapewne zagląda tylko brak czasu nie pozwala na pisanie. Ja często chce cos napisac ale ledwo przeczytam Wasze wypowiedzi a czasem nawet nie wszystkie a Julka już nudzi sie i domaga sie uwagi. Musze jeszcze ostatnio poswiecac wiecej uwagi starszej córce bo była chora na zapalenie krtani i gardła a na dodatek na zajeciach w-f uszkodzili jej palec u prawej ręki. Tak wiec przepisywałam jej lekcje, nadrabiałysmy zaległosci. Julka wyszła już z kataru, dostaje teraz szczepionke IRS do nosa na te katary i furczenie w nosie. Ale musze znów udac sie do innego pediatry bo ta moja co poznała sie na dolegliwosciach Julki podpadła mi bo dała Natalii antybiotyk Doxacykline która jak sie potem dowiedziałam od znajomego lekarza jest tylko dla dorosłych bo działa szkodliwie u dzieci na układ kostny i zęby, może dojsc nawet do trwałych przebarwień. Wkurzyłam sie normalnie no i nie wiem już co o niej myslec. Na ulewania Julka dostaje zageszczacz i jest lepiej. Mamy też mleko bebilon z CHLEBKIEM ŚWIĘTOJAŃSKIM dla ulewających ale ma laktoze wiec dodałam tylko 1 łyżke do posiłku zobaczymy co bedzie czy nie nastąpią znów bolesci i rozwolnienie. A po pierwszym podaniu ulanie było ale moze dlatego ze była na brzuszku po jedzeniu bo takie pirułety robiła ze trudno ja powszczzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rańca! Miłego dnia dla wszystkich, lece na sniadanie, kawke i mam sterte prania na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:)❤️ Renolka 🌻ja tez mam prania, ze hoho, ale u nas leje, wiec przekładam na jutro:P iwciaaaa123 🌻ja też podaje te warzywka co ty, plus dodatkowo brokuły, pietruszka, groszek, kalarepka,czasem (rzadko) seler i por. A i jeszcze koperek:) To chyba tyle, Kacp moje zupy wcina, na przemian dodaje miesko lub żóltko. Dowa 🌻twoja dzidzia to super rozwinieta jest:D Teraz powinny wyjśc ząbki na górze. A jak moje ulubienice: Asmana i WEra?? Jak zdrówko Natalki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika serce Ty moje Natalka już prawie, prawie wyleczona. Została dzisiaj jeszcze w domu , ale jutro juz do przedszkola. Iza krzyczy w niebogłosy w drugim pokoju, ale popłacze i zaśnie.Oj cisza może zasnęła. Ja jutro do gina idę a mąż w pracy i muszę z dwoma jechać:( coś mnie lewy jajnik strasznie boli. Wogóle jakas jestem nie do życia dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas Kasika po staremu czekamy na górne ząbki już niedługo. Oskar woła bababababa, daaaa, a ostatnio powiedział daj pewnie mu się wyrwało.Pogoda do kitu pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Renola🌻 to super ze już lepiej:), ja dawałam małej sinlac na ulewanie, tez na bazie mączki świetojanskiej:) Kasika🌻 to poimprezowaliście troche;), mały to rozrywkowy chłopak bedzie:) Aniutka🌻 ja juz wprowadziłam małej żółtko, tak jak mowisz w zupce, tylko chcialam sprobować czy samo bedzie jeść, a co do piersi to nie da rady ją odstawic. Poczekam az sama zrezygnuje. Vika🌻 super dzieciaczki, ślicznoty:):) Wera🌻 ząbki są? Słoneczko🌻 to masz gadułę:) ja jeszcze czekam, ale jak narazie najlepiej małej wychodzi nie nie nie jak sie złości. Dowa🌻 zdrowiejcie szybko. Ja tak samo nie mogę małej upilnować. strach zostawić ją gdziekolwiek samą, narazie fajniutko pełza do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana a to czemu tak marnie?? Moze koniaczek tak jak Wera proponuje pomoze:) Ja dziś jestem w dobrym nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala właśnie probuje myszke i sobie śpiewa, za to wczoraj po połodniu dała mi popalić nie ma co, wredna była ze ho ho, nic jej nie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz wolę żubrówke:D Kupiłam ten nocnik, ale mały ma go w nosie:P Chybajeszcze sobie poczekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza nie wiem co tak marnie, kurcze chyba mam dość siedzenia w domu ciągle tylko sama z dzieciakami. Ileż można ?? Ja ostatnio popijam sobie wieczorami winko, mam jedno sprawdzone pychotka. Wera Ty to alkoholiczka :P:P z rana nas rozpijać Kasika ja to już drugą kawe kończe ale mam duuuuzo słodkości, wczoraj zaszalałam, może coś chcesz do tej kawusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×