Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie Kochane w 2007 roku ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Chcę Wam złozyć lekko spóźnione acz nadal szczere i z serca płynące najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego, pod każdym względem i tak samo udanego, obfitującego w pasmo sukcesów i niezapomnianych chwil, Nowego 2007 Roku. Niech nadchodzący rok przyniesie wszystkim wiele radości, uśmiechu, szczęścia. Niechaj sprzyja zdobywaniu wielu ciekawych doświadczeń, zawieraniu nowych, interesujących przyjaźni i spełnianiu wszystkich zadań i planów, osiąganiu celów jakie życie i my sami stawiać sobie będziemy. Najważniejsze aby zdrowie dopisało, humor zawsze sprzyjał i sił starczyło by stawić czoła nadchodzącym dniom. Ale na wszystko przyjdzie czas..... Tego wszystkiego z całego serca życzę :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ściskam Was gorąco !!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy dziś do domku i jutro poczytam jak minęły Wam Święta i Sylwester. Napiszę też parę słów co u nas :) Buziaki i dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę:) Elizabetaa.....Iga-3100.............8800......74......9m …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9500......??.......8, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......77......8 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7500.....68.....8,5 mies…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......8 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5 m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8850 ....81......8 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000... ..70.......8mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….8920.....73... ....7m i 3 tyg 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4, 5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia zą bkuje. Strasznie to przechodzi :(Ma okropny katar, nie spi w nocy :( Znacie jakiś dobry specyfik na ząbkowanie i na katar? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!! Nie przeczytałam jeszcze co u Was, tylko zerknęłam na ostatnią stronke ----Monikaa co do kataru i ząbkowania - mnie lek. doradziła podac Ibufen w syropie żeby sie dzieciatko nie męczyło, dawałam też czopki ziołowe Viburcol. A jak mielismy najwiekszy problem, na początku kataru jak nie mogła nawet zasnąc(wtedy też ząbkowała) mielismy przepisany Diphergan oraz Eurespal i to nam bardzo pomogło ale stosowalismy tylko w najgorszych pierwszych dniach kataru jak był strasznie mocny. No i do noska 3 x dziennie po kropelce Otrivinu. Życzę Wszystkim ZDRÓWKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jesli chodzi o ząbkowanie to Calgel i Viburcol albo Nurofen w syropie dla dzieci a katar to tak jak Renolka pisała, jeszcze Asmana polecała Pulmex baby do smarowania a ja polecam Olbas kropelkę gdzieś obok podusi i lepiej sie oddycha, ew. maść majerankowa tez pomaga pod nosek :) zdrówka ❤️ zmykam dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie było mnie kilka dni na kafe. Ponieważ jestem pierwszy raz w Nowym Roku – wszystkiego najlepszego. Teraz troszeczkę Was poczytam. Może jeszcze najpierw napiszę, że dzisiaj byłam z Asieńką u okulistki. Niestety oko znowu do niczego. Za dwa tygodnie najprawdopodobniej będzie miała płukany kanalik. Po za tym zdrowa jest i w dobrym humorku. Ja dzisiaj pracowałam i teraz trochę zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam szans żeby wszystko przeczytać tyle napisałyście. Szkoda tylko, że jak ja zaglądam to nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJLEPSZEGO w tym nowum roczku dla wszystkich. ja wpadłam tu tylko na chwilke gdyz przed swiętami pojechalismy do moich rodziców i zostalismy do dzisiaj. Mam teraz sporo pracy więc odezwe sie wkrótce. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne dzis pierwsza wpadam Was przywitac!!! Wstałam po 6:00 i już nie ide spac żeby nie zaspac córce do szkoły a nie chce zeby budzik Julke obudził wiec mam chwilke zaglądnąc tutaj. Julka czasem wstaje po 6 ale czasem do 8 śpi. Chodzi spac przewaz nie o 20 ale nieraz troche później. W dzień śpi 3 razy. A od niedawna fajnie przesuwa sie w kojcu, trzyma sie mocno i zadowolona przechodzi z jednego rogu w drugi. nie raczkuje tylko po swojemu przesuwa sie po podłodze i sobie tak \"chodzi\" gdzie chce. musze leciec budzic Nati i wyprawic ja do szkoły. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy, witamy i o nastrój drogie koleżanki pytamy :) naj, naj, naj i duża 👄 dla Milenki 🌻 🌻 🌻 Serek, Dowa, Renolka, Monika :) fajnie że zagladacie jak macie chwilkę bo reszta towarzystwa się chyba tak mozolnie odchudza że nie mają czasu zasiąść przed komputer :p a może już zakwasiki :p i nie da rady na tyłku usiąść :p gdzie Wy jesteście? Asmana u rodziców a Wy? Kasika, Wera, Słoneczko, Sylwia, Serek, Elizabetka, Silvia, Rozyczka, Joasia, Ania 26, Rybka, Viki....i cała reszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, wlasnie wyprawilam starsza corke do przedszkola, wczoraj pierwszy dzien pracy i taki dluuuuuugi, a dzieci ciezkie w obsludze po sylwestrze. Teraz pije kawe, bo jakas nieprzytomna jestem. Jak tam dieta?? Bo ja raz zlalalam zasade, ale bylo warto!!!!I mysle ze odrazu spalilam ;) ide pod prysznic narazie elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czołem kluski z rosołem;) Aniutka wzoraj nie mogłam wejśc bo mąz calusienki dzień okupywał kopma Synio w szkole , aTynia śpi, więc mam chwilke ale ide zaraz sprzątać , wypiję tylko kawę i zjem coś słodkiego , bo cos mam kiepski humor - chyba wstałam lewą nogą PAPa i milego dnia , wpadne pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy wczoraj u rehabilitanta i stwierdził po obserwacji że Tosia ma trochę za duże napięcie wyprostne i dlatego jej ciężko idzie rozwój ale neurologicznie jest ok więc musimy trochę ćwiczyc ale to bardziej w ramach zabawy no i trzeba kupić dużą piłkę na której ma podskakiwać :) zobaczymy jakie będą efekty :) mój mąż zaczyna pracę od przyszłego poniedziałku :) w piatek ma odebrac samochó i telefon...cieszę się że tak szybko znalazł pracę a w zasadzie to praca znalazła jego :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko idź sprzątaj :) ja już posprzątalam :) kawę wypiłam ale nie skuszę się na nic słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałabym..... Wera 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 z okazji URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki od nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam wczoraj młyn, nawet czasu na kiafe nie było:( mamy płytki do kuchni:) w ponedziałej przychodzi chłopaczek połłozyc.hurrrra jade na 14 z malym do lekarza bo mu sie ogromne plesniawki zrobiły:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja robie placuszek wiem wiem odchudzanie ale to dla gości więc zapraszam wieczorkiem na winko i kawałek szarlotki. Dziękuje Aniutka za życzenia 👄, ciesze się że mąż ma prace i że tak to sie skończyło bużiaczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika aftin kup i smaruj albo nystatynę ale to na receptę :( zdrówka dla Kacpisia :) jakie te płytki :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werciu to ile lat stuknelo babuszko???: D Kochana sto lat i spełnienia marzeń:) Pamiętaj, że cie uwielbniam:P ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🖐️ Dzięki, ale do lekarza i tak skocze bo mi się recepty skończyły na wit.D. płytki sliczene;) Jak położy to zdrobie zdjęcia:) Cieszę się, że Tomek juz ma prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie mleko piją Wasze pociechy, bo mnie wszyscy krytykują, że wciąż podaję Bebilon, zamiast mleka krowiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kasika aphtin pomaga na plesniawki. Sto lat dla solenizantów dużych i małych 🌻❤️ Aniutka a jak sie to napiecie objawia ?? Mój Kacpi robi mostek lezac na plecach i to podobno źle i juz nie powinien tak robić ??!! Mamy ćwiczyc na brzuchu i w połowie stycznia do kontroli. ide nakarmić Kacpiego, później poczytam swiateczne zaległosci :) buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika krowie dopiero po 1 roku mozna podawac jak dziecko nie ma alergii co do zdjec to nie obiecuj bo jeszcze tamtych nie widziałyśmy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×